Deltagarlista sorterad på land/förening | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Skytt | Tavla | Klass | Omgång | |||
1470 - EKERÖ IK | ||||||
WERMELIN Stina | 12B | Barebow Cadet 13 Damer | Omg. 1 | |||
2503 - IF KARLSVIK | ||||||
DECKER Emil | 1B | Recurve Cadet 13 Herrar | Omg. 1 | |||
BURMAN Fredrik | 20B | Recurve Junior 16 Herrar | Omg. 1 | |||
DECKER Emma | 24A | Recurve Junior 16 Damer | Omg. 1 | |||
ZERROUKI Aicha | 23A | Recurve Junior 16 Damer | Omg. 1 | |||
2797 - LINDOME BK | ||||||
ANDERSSON Erik | 14B | Barebow Cadet 13 Herrar | Omg. 1 | |||
JACOBSSON Lukas | 21A | Recurve Junior 16 Herrar | Omg. 1 | |||
3410 - RUMSKULLA GOIF | ||||||
SVENSSON Alva | 26B | Recurve Junior 16 Damer | Omg. 1 | |||
3811 - STOCKAMÖLLANS IF | ||||||
ROHLIN Ludvig | 13A | Barebow Cadet 13 Herrar | Omg. 1 | |||
DELLRUP Elias | 19B | Recurve Junior 16 Herrar | Omg. 1 | |||
ROSÉN Alma | 11B | Barebow Cadet 13 Damer | Omg. 1 | |||
WILHELMSSON Julia | 17B | Compound Junior 16 Damer | Omg. 1 | |||
4080 - TIMRÅ AIF | ||||||
SUNDSTRÖM Albin | 19A | Recurve Junior 16 Herrar | Omg. 1 | |||
4744 - IK ÖSTERVIKING | ||||||
JOHANSSON Embla | 5A | Recurve Cadet 13 Damer | Omg. 1 | |||
7850 - SUNDSVALL-ORTVIKENS BK | ||||||
WESTLING Herman | 22A | Recurve Junior 16 Herrar | Omg. 1 | |||
ASPLUND Ingrid | 3A | Recurve Cadet 13 Damer | Omg. 1 | |||
WAHLBERG Emma | 4A | Recurve Cadet 13 Damer | Omg. 1 | |||
ANDERSSON Freya | 25B | Recurve Junior 16 Damer | Omg. 1 | |||
7865 - HELSINGBORGS BSK | ||||||
RÖNÉR Maja | 9B | Barebow Junior 16 Damer | Omg. 1 | |||
7874 - TRELLEBORGS BÅGSKYTTEKLUBB | ||||||
MOSÉN Simon | 16B | Compound Junior 16 Herrar | Omg. 1 | |||
HEDENVANG Kevin | 20A | Recurve Junior 16 Herrar | Omg. 1 | |||
MOSÉN Jacob | 21B | Recurve Junior 16 Herrar | Omg. 1 | |||
7878 - HUSKVARNA BK | ||||||
FISCHER Simon | 6A | Barebow Junior 16 Herrar | Omg. 1 | |||
7880 - SKOGENS IF KORSVÄGEN | ||||||
ELAMSSON Olivia | 8B | Barebow Junior 16 Damer | Omg. 1 | |||
RINGSTRÖM Jaqueline | 18A | Compound Junior 16 Damer | Omg. 1 | |||
7883 - TRANÅS BSK | ||||||
KYLEFJORD Helge | 14A | Barebow Cadet 13 Herrar | Omg. 1 | |||
PETTERSSON JONSSON William | 13B | Barebow Cadet 13 Herrar | Omg. 1 | |||
AXELSSON Viggo | 7A | Barebow Junior 16 Herrar | Omg. 1 | |||
7888 - BK DANAPILEN | ||||||
KOCHANOWICZ Roza | 2B | Recurve Cadet 13 Damer | Omg. 1 | |||
BOJANIC DENNIUS Niki | 24B | Recurve Junior 16 Damer | Omg. 1 | |||
ERIKSSON Lova | 23B | Recurve Junior 16 Damer | Omg. 1 | |||
7908 - BSK STURARNA | ||||||
SUNDBAUM Lukas | 7B | Barebow Junior 16 Damer | Omg. 1 | |||
7915 - KARLSTADS BK | ||||||
NYSTRÖM JANSSON Tim | 1A | Recurve Cadet 13 Herrar | Omg. 1 | |||
7931 - BS GRÄSTORP | ||||||
LU PYLS Qingmei | 27B | Recurve Junior 16 Damer | Omg. 1 | |||
7942 - VÄSTERÅS BK | ||||||
OTTOSSON Tilde | 8A | Barebow Junior 16 Damer | Omg. 1 | |||
7948 - MJÖLBY BS | ||||||
LIDEMALM Arvid | 2A | Recurve Cadet 13 Herrar | Omg. 1 | |||
ERIKSSON Elvira | 3B | Recurve Cadet 13 Damer | Omg. 1 | |||
WALL Emma | 4B | Recurve Cadet 13 Damer | Omg. 1 | |||
BOLIN Othilia | 25A | Recurve Junior 16 Damer | Omg. 1 | |||
7949 - MOTALA BSK | ||||||
HOLMERTZ Emma | 17A | Compound Junior 16 Damer | Omg. 1 | |||
8661 - HASSLARPS BK | ||||||
ARLEFUR/WÄLLSTEDT Marcus | 15B | Compound Junior 16 Herrar | Omg. 1 | |||
26335 - JÄMTLANDS BSK | ||||||
LINDSJÖ Linn | 27A | Recurve Junior 16 Damer | Omg. 1 | |||
39828 - LINKÖPINGS SKF | ||||||
ALLEN ÖHNSTRÖM Evelyn | 26A | Recurve Junior 16 Damer | Omg. 1 | |||
40185 - NYKVARNS BSK | ||||||
VARGA Emil | 12A | Barebow Cadet 13 Herrar | Omg. 1 | |||
40680 - JÄRNVÄGENS BF | ||||||
NILSSON Axel | 6B | Barebow Junior 16 Herrar | Omg. 1 | |||
PETTERSSON Leo | 5B | Barebow Junior 16 Herrar | Omg. 1 | |||
FORSBERG Henrik | 15A | Compound Junior 16 Herrar | Omg. 1 | |||
MERVING Gustaf | 16A | Compound Junior 16 Herrar | Omg. 1 | |||
ANDERSSON Lina | 11A | Barebow Cadet 13 Damer | Omg. 1 | |||
ROTEBRINK Jennifer | 9A | Barebow Junior 16 Damer | Omg. 1 | |||
CARLSSON Alva | 22B | Recurve Junior 16 Damer | Omg. 1 |