Międzywojewódzkie Mistrzowstwa Młodzików 2021
KS Drukarz (KS Drukarz)
Warszawa, 23 Jun 2021
Show details
Lista wyników w kategoriach - indywidualne
m.ZawodnikKraj/Klub  Razem10+XX
Łuki olimpijskie - Młodzicy [Po 72 strzałach]
   40m20mRazem10+XX
1LISIECKI JanTER - Mazowsze Teresin302/ 1333/ 1635278
 TER - Mazowsze Teresin
 40m: 302, 20m: 333
2BIENIAK JanORK - WKS Orkan299/ 3329/ 3628164
 ORK - WKS Orkan
 40m: 299, 20m: 329
3LACHOWICZ HubertAGR - KS Agros Zamość291/ 5331/ 2622216
 AGR - KS Agros Zamość
 40m: 291, 20m: 331
4TELECKI MateuszHUB - Hubertus299/ 3323/ 4622145
 HUB - Hubertus
 40m: 299, 20m: 323
5ALEKSANDER SokołowskiROK - Rokis Radzymin300/ 2316/ 5616206
 ROK - Rokis Radzymin
 40m: 300, 20m: 316
6MACIEJ WrzesińskiROK - Rokis Radzymin269/ 7308/ 6577124
 ROK - Rokis Radzymin
 40m: 269, 20m: 308
7PONCYLEUSZ KacperORK - WKS Orkan280/ 6289/1256993
 ORK - WKS Orkan
 40m: 280, 20m: 289
8CHRUŚCIEWICZ MaciejAGR - KS Agros Zamość268/ 8291/1155974
 AGR - KS Agros Zamość
 40m: 268, 20m: 291
9GARNER AleksanderDRU - KS Drukarz261/10296/ 955772
 DRU - KS Drukarz
 40m: 261, 20m: 296
10LEŚNIAK AleksanderAGR - KS Agros Zamość255/11298/ 855374
 AGR - KS Agros Zamość
 40m: 255, 20m: 298
11GARNER JózefDRU - KS Drukarz234/15299/ 753394
 DRU - KS Drukarz
 40m: 234, 20m: 299
12PALIKOT OlleORK - WKS Orkan231/16294/1052592
 ORK - WKS Orkan
 40m: 231, 20m: 294
13PIŁAT TomaszAGR - KS Agros Zamość236/14288/1352493
 AGR - KS Agros Zamość
 40m: 236, 20m: 288
14WÓJCIK DamianRAD - ŁKS Radom263/ 9255/1851861
 RAD - ŁKS Radom
 40m: 263, 20m: 255
15SZŁODA CyrylAGR - KS Agros Zamość241/13271/1651210
 AGR - KS Agros Zamość
 40m: 241, 20m: 271
16SYDORCHUK DamirMKŁ - MKŁ Strzała253/12252/1950561
 MKŁ - MKŁ Strzała
 40m: 253, 20m: 252
17DARKOWSKI MichałORK - WKS Orkan203/18281/1448484
 ORK - WKS Orkan
 40m: 203, 20m: 281
18PERTKIEWICZ FilipORK - WKS Orkan199/19279/1547862
 ORK - WKS Orkan
 40m: 199, 20m: 279
19OLEKSIAK KrzysztofHUB - Hubertus207/17256/1746372
 HUB - Hubertus
 40m: 207, 20m: 256
20GORCZYCA SzymonAGR - KS Agros Zamość171/21228/2039930
 AGR - KS Agros Zamość
 40m: 171, 20m: 228
21PAJCHEL PiotrDRU - KS Drukarz173/20214/2338721
 DRU - KS Drukarz
 40m: 173, 20m: 214
22NEJGEBAUR BartoszORK - WKS Orkan169/22212/2438130
 ORK - WKS Orkan
 40m: 169, 20m: 212
23DARKOWSKI BartoszORK - WKS Orkan145/23223/2236800
 ORK - WKS Orkan
 40m: 145, 20m: 223
24ZAJĄCZKOWSKI OliwierAGR - KS Agros Zamość130/24228/2135811
 AGR - KS Agros Zamość
 40m: 130, 20m: 228
25ZIEMBA AdamORK - WKS Orkan105/25184/2528900
 ORK - WKS Orkan
 40m: 105, 20m: 184
26BENINCASA KajORK - WKS Orkan102/26166/2626830
 ORK - WKS Orkan
 40m: 102, 20m: 166
Łuki olimpijskie - Młodziczki [Po 72 strzałach]
   40m20mRazem10+XX
1NAPŁOSZEK ZuzannaMAR - SŁ Marymont327/ 1340/ 2667319
 MAR - SŁ Marymont
 40m: 327, 20m: 340
2WÓJCIK WeronikaRAD - ŁKS Radom321/ 2342/ 1663329
 RAD - ŁKS Radom
 40m: 321, 20m: 342
3BUCZEK AntoninaORK - WKS Orkan292/ 3323/ 3615175
 ORK - WKS Orkan
 40m: 292, 20m: 323
4MOCZULSKA ZofiaHUB - Hubertus288/ 4317/ 4605135
 HUB - Hubertus
 40m: 288, 20m: 317
5DZIERŻAK KalinaDRU - KS Drukarz282/ 5310/ 5592105
 DRU - KS Drukarz
 40m: 282, 20m: 310
6KAJCIŃSKA LenaORK - WKS Orkan271/ 6309/ 658082
 ORK - WKS Orkan
 40m: 271, 20m: 309
7PASIEWICZ EmiliaDRU - KS Drukarz270/ 7289/ 955952
 DRU - KS Drukarz
 40m: 270, 20m: 289
8WĄSEK EmiliaAGR - KS Agros Zamość258/ 8294/ 755262
 AGR - KS Agros Zamość
 40m: 258, 20m: 294
9BULSIEWICZ ZofiaDRU - KS Drukarz253/ 9289/ 854291
 DRU - KS Drukarz
 40m: 253, 20m: 289
10KOŚLACZ MatyldaORK - WKS Orkan231/13288/1051972
 ORK - WKS Orkan
 40m: 231, 20m: 288
11LEŚNIEWSKA OlgaORK - WKS Orkan235/11277/1151251
 ORK - WKS Orkan
 40m: 235, 20m: 277
12ZOFIA RybickaROK - Rokis Radzymin233/12273/1250693
 ROK - Rokis Radzymin
 40m: 233, 20m: 273
13BORKOWSKA ZuzannaAGR - KS Agros Zamość240/10257/1449762
 AGR - KS Agros Zamość
 40m: 240, 20m: 257
14PYRKOWSKA JuliaTER - Mazowsze Teresin215/16264/1347973
 TER - Mazowsze Teresin
 40m: 215, 20m: 264
15MISKA BarbaraORK - WKS Orkan222/15236/1845842
 ORK - WKS Orkan
 40m: 222, 20m: 236
16SZERSZEŃ MartynaRAD - ŁKS Radom188/17249/1643741
 RAD - ŁKS Radom
 40m: 188, 20m: 249
17HANNA LichosikROK - Rokis Radzymin182/18250/1543200
 ROK - Rokis Radzymin
 40m: 182, 20m: 250
18JURCZAK KarolinaTER - Mazowsze Teresin179/20248/1742732
 TER - Mazowsze Teresin
 40m: 179, 20m: 248
19KORONOWICZ JagnaDRU - KS Drukarz181/19205/2038620
 DRU - KS Drukarz
 40m: 181, 20m: 205
20BASAJ JoannaORK - WKS Orkan139/21230/1936900
 ORK - WKS Orkan
 40m: 139, 20m: 230
21TALAROWSKA HannaDRU - KS Drukarz229/140/2222900
 DRU - KS Drukarz
 40m: 229, 20m: 0
22BURDZIŃSKA LenaDRU - KS Drukarz55/22144/2119910
 DRU - KS Drukarz
 40m: 55, 20m: 144

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter