Międzywojewódzkie Mistrzowstwa Młodzików 2021
KS Drukarz (KS Drukarz)
Warszawa, 23 Jun 2021
Lista uczestników wg stanowiska
StanowiskoZawodnikKraj/KlubKonkurencja
Sesja 1
1APERTKIEWICZ FilipORK - WKS ORKANŁuki olimpijskie Młodzicy
1BGARNER JózefDRU - KS DRUKARZŁuki olimpijskie Młodzicy
2AGORCZYCA SzymonAGR - KS AGROS ZAMOŚĆŁuki olimpijskie Młodzicy
2CLISIECKI JanTER - MAZOWSZE TERESINŁuki olimpijskie Młodzicy
3ACHRUŚCIEWICZ MaciejAGR - KS AGROS ZAMOŚĆŁuki olimpijskie Młodzicy
3CNEJGEBAUR BartoszORK - WKS ORKANŁuki olimpijskie Młodzicy
4COLEKSIAK KrzysztofHUB - HUBERTUSŁuki olimpijskie Młodzicy
4DMACIEJ WrzesińskiROK - ROKIS RADZYMINŁuki olimpijskie Młodzicy
5ALEŚNIAK AleksanderAGR - KS AGROS ZAMOŚĆŁuki olimpijskie Młodzicy
5BGARNER AleksanderDRU - KS DRUKARZŁuki olimpijskie Młodzicy
5CBIENIAK JanORK - WKS ORKANŁuki olimpijskie Młodzicy
6AZAJĄCZKOWSKI OliwierAGR - KS AGROS ZAMOŚĆŁuki olimpijskie Młodzicy
6BPAJCHEL PiotrDRU - KS DRUKARZŁuki olimpijskie Młodzicy
6DSYDORCHUK DamirMKŁ - MKŁ STRZAŁAŁuki olimpijskie Młodzicy
7ALACHOWICZ HubertAGR - KS AGROS ZAMOŚĆŁuki olimpijskie Młodzicy
7BTELECKI MateuszHUB - HUBERTUSŁuki olimpijskie Młodzicy
7CDARKOWSKI MichałORK - WKS ORKANŁuki olimpijskie Młodzicy
8APIŁAT TomaszAGR - KS AGROS ZAMOŚĆŁuki olimpijskie Młodzicy
8BWÓJCIK DamianRAD - ŁKS RADOMŁuki olimpijskie Młodzicy
8CBENINCASA KajORK - WKS ORKANŁuki olimpijskie Młodzicy
9CPONCYLEUSZ KacperORK - WKS ORKANŁuki olimpijskie Młodzicy
9DPALIKOT OlleORK - WKS ORKANŁuki olimpijskie Młodzicy
10AALEKSANDER SokołowskiROK - ROKIS RADZYMINŁuki olimpijskie Młodzicy
10BZIEMBA AdamORK - WKS ORKANŁuki olimpijskie Młodzicy
11ASZŁODA CyrylAGR - KS AGROS ZAMOŚĆŁuki olimpijskie Młodzicy
11CDARKOWSKI BartoszORK - WKS ORKANŁuki olimpijskie Młodzicy
12ABASAJ JoannaORK - WKS ORKANŁuki olimpijskie Młodziczki
12CDZIERŻAK KalinaDRU - KS DRUKARZŁuki olimpijskie Młodziczki
12DWĄSEK EmiliaAGR - KS AGROS ZAMOŚĆŁuki olimpijskie Młodziczki
13ABUCZEK AntoninaORK - WKS ORKANŁuki olimpijskie Młodziczki
13CTALAROWSKA HannaDRU - KS DRUKARZŁuki olimpijskie Młodziczki
14AMISKA BarbaraORK - WKS ORKANŁuki olimpijskie Młodziczki
14DMART NicolaAGR - KS AGROS ZAMOŚĆŁuki olimpijskie Młodziczki
15ALEŚNIEWSKA OlgaORK - WKS ORKANŁuki olimpijskie Młodziczki
15CKORONOWICZ JagnaDRU - KS DRUKARZŁuki olimpijskie Młodziczki
15DWÓJCIK WeronikaRAD - ŁKS RADOMŁuki olimpijskie Młodziczki
16AKAJCIŃSKA LenaORK - WKS ORKANŁuki olimpijskie Młodziczki
16BHANNA LichosikROK - ROKIS RADZYMINŁuki olimpijskie Młodziczki
16DSZERSZEŃ MartynaRAD - ŁKS RADOMŁuki olimpijskie Młodziczki
17AKOŚLACZ MatyldaORK - WKS ORKANŁuki olimpijskie Młodziczki
17BNAPŁOSZEK ZuzannaMAR - SŁ MARYMONTŁuki olimpijskie Młodziczki
17CBULSIEWICZ ZofiaDRU - KS DRUKARZŁuki olimpijskie Młodziczki
18ABURDZIŃSKA LenaDRU - KS DRUKARZŁuki olimpijskie Młodziczki
18BBORKOWSKA ZuzannaAGR - KS AGROS ZAMOŚĆŁuki olimpijskie Młodziczki
18CPYRKOWSKA JuliaTER - MAZOWSZE TERESINŁuki olimpijskie Młodziczki
19AZOFIA RybickaROK - ROKIS RADZYMINŁuki olimpijskie Młodziczki
19CPASIEWICZ EmiliaDRU - KS DRUKARZŁuki olimpijskie Młodziczki
19DMOCZULSKA ZofiaHUB - HUBERTUSŁuki olimpijskie Młodziczki

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter