Międzywojewódzkie Mistrzowstwa Młodzików 2021
KS Drukarz (KS Drukarz)
Warszawa, 23 Jun 2021
Lista Zawodników ustawiona wg wydarzenia
ZawodnikKraj/KlubSesjaStanowisko
RYM - Łuki olimpijskie Młodzicy
CHRUŚCIEWICZ MaciejAGR - KS AGROS ZAMOŚĆSes. 13A
GORCZYCA SzymonAGR - KS AGROS ZAMOŚĆSes. 12A
LACHOWICZ HubertAGR - KS AGROS ZAMOŚĆSes. 17A
LEŚNIAK AleksanderAGR - KS AGROS ZAMOŚĆSes. 15A
PIŁAT TomaszAGR - KS AGROS ZAMOŚĆSes. 18A
SZŁODA CyrylAGR - KS AGROS ZAMOŚĆSes. 111A
ZAJĄCZKOWSKI OliwierAGR - KS AGROS ZAMOŚĆSes. 16A
GARNER AleksanderDRU - KS DRUKARZSes. 15B
GARNER JózefDRU - KS DRUKARZSes. 11B
PAJCHEL PiotrDRU - KS DRUKARZSes. 16B
OLEKSIAK KrzysztofHUB - HUBERTUSSes. 14C
TELECKI MateuszHUB - HUBERTUSSes. 17B
SYDORCHUK DamirMKŁ - MKŁ STRZAŁASes. 16D
BENINCASA KajORK - WKS ORKANSes. 18C
BIENIAK JanORK - WKS ORKANSes. 15C
DARKOWSKI BartoszORK - WKS ORKANSes. 111C
DARKOWSKI MichałORK - WKS ORKANSes. 17C
NEJGEBAUR BartoszORK - WKS ORKANSes. 13C
PALIKOT OlleORK - WKS ORKANSes. 19D
PERTKIEWICZ FilipORK - WKS ORKANSes. 11A
PONCYLEUSZ KacperORK - WKS ORKANSes. 19C
ZIEMBA AdamORK - WKS ORKANSes. 110B
WÓJCIK DamianRAD - ŁKS RADOMSes. 18B
ALEKSANDER SokołowskiROK - ROKIS RADZYMINSes. 110A
MACIEJ WrzesińskiROK - ROKIS RADZYMINSes. 14D
LISIECKI JanTER - MAZOWSZE TERESINSes. 12C
RYW - Łuki olimpijskie Młodziczki
BORKOWSKA ZuzannaAGR - KS AGROS ZAMOŚĆSes. 118B
MART NicolaAGR - KS AGROS ZAMOŚĆSes. 114D
WĄSEK EmiliaAGR - KS AGROS ZAMOŚĆSes. 112D
BULSIEWICZ ZofiaDRU - KS DRUKARZSes. 117C
BURDZIŃSKA LenaDRU - KS DRUKARZSes. 118A
DZIERŻAK KalinaDRU - KS DRUKARZSes. 112C
KORONOWICZ JagnaDRU - KS DRUKARZSes. 115C
PASIEWICZ EmiliaDRU - KS DRUKARZSes. 119C
TALAROWSKA HannaDRU - KS DRUKARZSes. 113C
MOCZULSKA ZofiaHUB - HUBERTUSSes. 119D
NAPŁOSZEK ZuzannaMAR - SŁ MARYMONTSes. 117B
BASAJ JoannaORK - WKS ORKANSes. 112A
BUCZEK AntoninaORK - WKS ORKANSes. 113A
KAJCIŃSKA LenaORK - WKS ORKANSes. 116A
KOŚLACZ MatyldaORK - WKS ORKANSes. 117A
LEŚNIEWSKA OlgaORK - WKS ORKANSes. 115A
MISKA BarbaraORK - WKS ORKANSes. 114A
SZERSZEŃ MartynaRAD - ŁKS RADOMSes. 116D
WÓJCIK WeronikaRAD - ŁKS RADOMSes. 115D
HANNA LichosikROK - ROKIS RADZYMINSes. 116B
ZOFIA RybickaROK - ROKIS RADZYMINSes. 119A
PYRKOWSKA JuliaTER - MAZOWSZE TERESINSes. 118C

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter