Lista uczestników w porządku alabetycznym | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Zawodnik | Stanowisko | Kraj/Klub | Konkurencja | Sesja | ||
A | ||||||
ALEKSANDER Sokołowski | 10A | ROK - ROKIS RADZYMIN | Łuki olimpijskie Młodzicy | Ses. 1 | ||
B | ||||||
BASAJ Joanna | 12A | ORK - WKS ORKAN | Łuki olimpijskie Młodziczki | Ses. 1 | ||
BENINCASA Kaj | 8C | ORK - WKS ORKAN | Łuki olimpijskie Młodzicy | Ses. 1 | ||
BIENIAK Jan | 5C | ORK - WKS ORKAN | Łuki olimpijskie Młodzicy | Ses. 1 | ||
BORKOWSKA Zuzanna | 18B | AGR - KS AGROS ZAMOŚĆ | Łuki olimpijskie Młodziczki | Ses. 1 | ||
BUCZEK Antonina | 13A | ORK - WKS ORKAN | Łuki olimpijskie Młodziczki | Ses. 1 | ||
BULSIEWICZ Zofia | 17C | DRU - KS DRUKARZ | Łuki olimpijskie Młodziczki | Ses. 1 | ||
BURDZIŃSKA Lena | 18A | DRU - KS DRUKARZ | Łuki olimpijskie Młodziczki | Ses. 1 | ||
C | ||||||
CHRUŚCIEWICZ Maciej | 3A | AGR - KS AGROS ZAMOŚĆ | Łuki olimpijskie Młodzicy | Ses. 1 | ||
D | ||||||
DARKOWSKI Bartosz | 11C | ORK - WKS ORKAN | Łuki olimpijskie Młodzicy | Ses. 1 | ||
DARKOWSKI Michał | 7C | ORK - WKS ORKAN | Łuki olimpijskie Młodzicy | Ses. 1 | ||
DZIERŻAK Kalina | 12C | DRU - KS DRUKARZ | Łuki olimpijskie Młodziczki | Ses. 1 | ||
G | ||||||
GARNER Aleksander | 5B | DRU - KS DRUKARZ | Łuki olimpijskie Młodzicy | Ses. 1 | ||
GARNER Józef | 1B | DRU - KS DRUKARZ | Łuki olimpijskie Młodzicy | Ses. 1 | ||
GORCZYCA Szymon | 2A | AGR - KS AGROS ZAMOŚĆ | Łuki olimpijskie Młodzicy | Ses. 1 | ||
H | ||||||
HANNA Lichosik | 16B | ROK - ROKIS RADZYMIN | Łuki olimpijskie Młodziczki | Ses. 1 | ||
K | ||||||
KAJCIŃSKA Lena | 16A | ORK - WKS ORKAN | Łuki olimpijskie Młodziczki | Ses. 1 | ||
KORONOWICZ Jagna | 15C | DRU - KS DRUKARZ | Łuki olimpijskie Młodziczki | Ses. 1 | ||
KOŚLACZ Matylda | 17A | ORK - WKS ORKAN | Łuki olimpijskie Młodziczki | Ses. 1 | ||
L | ||||||
LACHOWICZ Hubert | 7A | AGR - KS AGROS ZAMOŚĆ | Łuki olimpijskie Młodzicy | Ses. 1 | ||
LEŚNIAK Aleksander | 5A | AGR - KS AGROS ZAMOŚĆ | Łuki olimpijskie Młodzicy | Ses. 1 | ||
LEŚNIEWSKA Olga | 15A | ORK - WKS ORKAN | Łuki olimpijskie Młodziczki | Ses. 1 | ||
LISIECKI Jan | 2C | TER - MAZOWSZE TERESIN | Łuki olimpijskie Młodzicy | Ses. 1 | ||
M | ||||||
MACIEJ Wrzesiński | 4D | ROK - ROKIS RADZYMIN | Łuki olimpijskie Młodzicy | Ses. 1 | ||
MART Nicola | 14D | AGR - KS AGROS ZAMOŚĆ | Łuki olimpijskie Młodziczki | Ses. 1 | ||
MISKA Barbara | 14A | ORK - WKS ORKAN | Łuki olimpijskie Młodziczki | Ses. 1 | ||
MOCZULSKA Zofia | 19D | HUB - HUBERTUS | Łuki olimpijskie Młodziczki | Ses. 1 | ||
N | ||||||
NAPŁOSZEK Zuzanna | 17B | MAR - SŁ MARYMONT | Łuki olimpijskie Młodziczki | Ses. 1 | ||
NEJGEBAUR Bartosz | 3C | ORK - WKS ORKAN | Łuki olimpijskie Młodzicy | Ses. 1 | ||
O | ||||||
OLEKSIAK Krzysztof | 4C | HUB - HUBERTUS | Łuki olimpijskie Młodzicy | Ses. 1 | ||
P | ||||||
PAJCHEL Piotr | 6B | DRU - KS DRUKARZ | Łuki olimpijskie Młodzicy | Ses. 1 | ||
PALIKOT Olle | 9D | ORK - WKS ORKAN | Łuki olimpijskie Młodzicy | Ses. 1 | ||
PASIEWICZ Emilia | 19C | DRU - KS DRUKARZ | Łuki olimpijskie Młodziczki | Ses. 1 | ||
PERTKIEWICZ Filip | 1A | ORK - WKS ORKAN | Łuki olimpijskie Młodzicy | Ses. 1 | ||
PIŁAT Tomasz | 8A | AGR - KS AGROS ZAMOŚĆ | Łuki olimpijskie Młodzicy | Ses. 1 | ||
PONCYLEUSZ Kacper | 9C | ORK - WKS ORKAN | Łuki olimpijskie Młodzicy | Ses. 1 | ||
PYRKOWSKA Julia | 18C | TER - MAZOWSZE TERESIN | Łuki olimpijskie Młodziczki | Ses. 1 | ||
S | ||||||
SYDORCHUK Damir | 6D | MKŁ - MKŁ STRZAŁA | Łuki olimpijskie Młodzicy | Ses. 1 | ||
SZERSZEŃ Martyna | 16D | RAD - ŁKS RADOM | Łuki olimpijskie Młodziczki | Ses. 1 | ||
SZŁODA Cyryl | 11A | AGR - KS AGROS ZAMOŚĆ | Łuki olimpijskie Młodzicy | Ses. 1 | ||
T | ||||||
TALAROWSKA Hanna | 13C | DRU - KS DRUKARZ | Łuki olimpijskie Młodziczki | Ses. 1 | ||
TELECKI Mateusz | 7B | HUB - HUBERTUS | Łuki olimpijskie Młodzicy | Ses. 1 | ||
W | ||||||
WĄSEK Emilia | 12D | AGR - KS AGROS ZAMOŚĆ | Łuki olimpijskie Młodziczki | Ses. 1 | ||
WÓJCIK Damian | 8B | RAD - ŁKS RADOM | Łuki olimpijskie Młodzicy | Ses. 1 | ||
WÓJCIK Weronika | 15D | RAD - ŁKS RADOM | Łuki olimpijskie Młodziczki | Ses. 1 | ||
Z | ||||||
ZAJĄCZKOWSKI Oliwier | 6A | AGR - KS AGROS ZAMOŚĆ | Łuki olimpijskie Młodzicy | Ses. 1 | ||
ZIEMBA Adam | 10B | ORK - WKS ORKAN | Łuki olimpijskie Młodzicy | Ses. 1 | ||
ZOFIA Rybicka | 19A | ROK - ROKIS RADZYMIN | Łuki olimpijskie Młodziczki | Ses. 1 |