Participant List in Alphabetical Order | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Athlete | Target | Country or State Code | Event | Session | ||
А | ||||||
АНГЕЛОВА Людмила | 6B | TRS - ОМСК "ТРАКИЕЦ-САДОВО" - САДОВО | Олимпийски стил - Момичета до 11 години | Ses. 1 | ||
АТАНАСОВА Мая | 13A | ARG - СК "АНТИБИОТИК" - РАЗГРАД | Олимпийски стил - Момичета до 14 години | Ses. 1 | ||
В | ||||||
ВАСИЛЕВ Димитър | 4B | TRS - ОМСК "ТРАКИЕЦ-САДОВО" - САДОВО | Олимпийски стил - Момчета до 11 години | Ses. 1 | ||
Г | ||||||
ГЕОРГИЕВ Даниел | 8B | ARG - СК "АНТИБИОТИК" - РАЗГРАД | Олимпийски стил - Момчета до 14 години | Ses. 1 | ||
Д | ||||||
ДЕЛЧЕВ Даниел | 2B | TRS - ОМСК "ТРАКИЕЦ-САДОВО" - САДОВО | Олимпийски стил - Момчета до 11 години | Ses. 1 | ||
ДИМИТРОВА Ивона | 12A | ARG - СК "АНТИБИОТИК" - РАЗГРАД | Олимпийски стил - Момичета до 14 години | Ses. 1 | ||
ДОСЕВА Цвета | 14A | ARG - СК "АНТИБИОТИК" - РАЗГРАД | Олимпийски стил - Момичета до 14 години | Ses. 1 | ||
И | ||||||
ИВАНОВ Георги | 9B | ARG - СК "АНТИБИОТИК" - РАЗГРАД | Олимпийски стил - Момчета до 14 години | Ses. 1 | ||
ИВАНОВА Калина | 5B | ARG - СК "АНТИБИОТИК" - РАЗГРАД | Олимпийски стил - Момичета до 11 години | Ses. 1 | ||
ИВАНОВА Рая | 13B | PHO - СK "ФЕНИКС АРЧЪРИ" - СОФИЯ | Олимпийски стил - Момичета до 14 години | Ses. 1 | ||
ИЛИЕВ Димитър | 4A | ARG - СК "АНТИБИОТИК" - РАЗГРАД | Олимпийски стил - Момчета до 11 години | Ses. 1 | ||
ИЛИЕВ Никола | 1A | ARG - СК "АНТИБИОТИК" - РАЗГРАД | Олимпийски стил - Момчета до 11 години | Ses. 1 | ||
К | ||||||
КОСТАДИНОВА Теодора | 15A | ARG - СК "АНТИБИОТИК" - РАЗГРАД | Олимпийски стил - Момичета до 14 години | Ses. 1 | ||
М | ||||||
МАРЧЕВ Павел | 2A | ARG - СК "АНТИБИОТИК" - РАЗГРАД | Олимпийски стил - Момчета до 11 години | Ses. 1 | ||
МАРЧЕВА Мартина | 16B | ARG - СК "АНТИБИОТИК" - РАЗГРАД | Компаунд - Момичета до 14 години | Ses. 1 | ||
МИЛКОВ Преслав | 11A | DZH - СК "ДЖАМБО 2006" - РУСЕ | Олимпийски стил - Момчета до 14 години | Ses. 1 | ||
МИНЕВ Лъчезар | 7A | DZH - СК "ДЖАМБО 2006" - РУСЕ | Олимпийски стил - Момчета до 14 години | Ses. 1 | ||
МИНЧЕВ Мартин | 3B | TRS - ОМСК "ТРАКИЕЦ-САДОВО" - САДОВО | Олимпийски стил - Момчета до 11 години | Ses. 1 | ||
Н | ||||||
НАЧЕВ Момчил | 3A | ARG - СК "АНТИБИОТИК" - РАЗГРАД | Олимпийски стил - Момчета до 11 години | Ses. 1 | ||
НЕЦОВ Ангел | 10A | TRS - ОМСК "ТРАКИЕЦ-САДОВО" - САДОВО | Олимпийски стил - Момчета до 14 години | Ses. 1 | ||
НИКОЛОВ Ангел | 10B | ARG - СК "АНТИБИОТИК" - РАЗГРАД | Олимпийски стил - Момчета до 14 години | Ses. 1 | ||
О | ||||||
ОНИЩЕНКО Яна-Мария | 14B | PHO - СK "ФЕНИКС АРЧЪРИ" - СОФИЯ | Олимпийски стил - Момичета до 14 години | Ses. 1 | ||
П | ||||||
ПЕНДОВ Любослав | 8A | TRS - ОМСК "ТРАКИЕЦ-САДОВО" - САДОВО | Олимпийски стил - Момчета до 14 години | Ses. 1 | ||
С | ||||||
СТАНЧЕВА Руми | 6A | ARG - СК "АНТИБИОТИК" - РАЗГРАД | Олимпийски стил - Момичета до 11 години | Ses. 1 | ||
СТОЙНОВА София | 15B | PHO - СK "ФЕНИКС АРЧЪРИ" - СОФИЯ | Олимпийски стил - Момичета до 14 години | Ses. 1 | ||
Т | ||||||
ТОДОРОВ Благой | 9A | TRS - ОМСК "ТРАКИЕЦ-САДОВО" - САДОВО | Олимпийски стил - Момчета до 14 години | Ses. 1 | ||
ТОДОРОВ Спас | 1B | TRS - ОМСК "ТРАКИЕЦ-САДОВО" - САДОВО | Олимпийски стил - Момчета до 11 години | Ses. 1 | ||
ТОДОРОВА Славена | 6C | ARG - СК "АНТИБИОТИК" - РАЗГРАД | Олимпийски стил - Момичета до 11 години | Ses. 1 | ||
ТОШКОВА Сибила | 16A | RHS - СК "РОБИН ХУД" - СОФИЯ | Олимпийски стил - Момичета до 14 години | Ses. 1 | ||
Х | ||||||
ХРИСТОВ Емил | 7B | RHS - СК "РОБИН ХУД" - СОФИЯ | Олимпийски стил - Момчета до 14 години | Ses. 1 | ||
ХРИСТОВ Ростислав | 11B | DYN - СК "ДИНАМИКС" - СИЛИСТРА | Олимпийски стил - Момчета до 14 години | Ses. 1 | ||
ХЮКСЯЛ Берк | 5A | ARG - СК "АНТИБИОТИК" - РАЗГРАД | Олимпийски стил - Момчета до 11 години | Ses. 1 | ||
Ч | ||||||
ЧАУШЕВА Дияна | 12B | TRS - ОМСК "ТРАКИЕЦ-САДОВО" - САДОВО | Олимпийски стил - Момичета до 14 години | Ses. 1 |