Senior SM Tavla utomhus Barebow 2021
Senior SM Tavla utomhus Barebow 2021
BS Gothia (7829)
BS Gothias bana i Göteborg, 10-11 Jul 2021
Senior SM Tavla utomhus Barebow 2021
Deltagarlista sorterad efter klass
SkyttKlubbOmgångTavla
BED - Barebow Elit Damer
PALM Margaretha7828 - ANGEREDS BSKvalificering Individuell6A
IDÉHN Inga Lill7829 - BS GOTHIAKvalificering Individuell5A
ANDERSSON Erika7833 - KUNGÄLVS BSKKvalificering Individuell5B
PERSSON Marie7883 - TRANÅS BSKKvalificering Individuell6C
DAHLÉN Maria7908 - BSK STURARNAKvalificering Individuell5D
TERNING Lena7928 - BORÅS BSKvalificering Individuell5C
MODIGS PYLS Carina7931 - BS GRÄSTORPKvalificering Individuell6B
BEH - Barebow Elit Herrar
AXELSSON Marcus2797 - LINDOME BKKvalificering Individuell4D
LOVÉN Samuel40680 - JÄRNVÄGENS BFKvalificering Individuell2B
NILSSON Axel40680 - JÄRNVÄGENS BFKvalificering Individuell1C
PETTERSSON Leo40680 - JÄRNVÄGENS BFKvalificering Individuell3C
KUBICA Robert7838 - HALMSTADS BFKvalificering Individuell3D
BJÖRK Anders7864 - BK GRIPENKvalificering Individuell4B
SCHOUG Johan7864 - BK GRIPENKvalificering Individuell1B
LARSSON Magnus7880 - SKOGENS IF KORSVÄGENKvalificering Individuell3B
AXELSSON Frank7883 - TRANÅS BSKKvalificering Individuell4A
AXELSSON Viggo7883 - TRANÅS BSKKvalificering Individuell1A
FREDRIKSSON Emil7883 - TRANÅS BSKKvalificering Individuell3A
PERSSON Thommy7883 - TRANÅS BSKKvalificering Individuell2A
SVENSSON Åke7913 - BK FJÄDERNKvalificering Individuell2C
BMH - Barebow Master 50 Herrar
PETTERSSON Lars-Ove3818 - STOCKHOLMS BKKvalificering Individuell8D
APELKVIST Ola39620 - KATRINEHOLMS BÅGSKYTTE KLUBBKvalificering Individuell9C
HOLGERSSON Lars7836 - BS KUNGSBACKAKvalificering Individuell8B
LINDEVY BIELKE Stefan7836 - BS KUNGSBACKAKvalificering Individuell9A
OLOFSSON Ingrid7907 - SIGTUNA BSKKvalificering Individuell7A
POULSEN Peter7931 - BS GRÄSTORPKvalificering Individuell7C
BVH - Barebow Veteran 60 Herrar
JACOBSEN Einar7829 - BS GOTHIAKvalificering Individuell10A
ANDERSSON Håkan7836 - BS KUNGSBACKAKvalificering Individuell10B
CARLSSON Lennart7850 - SUNDSVALL-ORTVIKENS BKKvalificering Individuell11B
HANSSON Leif7872 - SKURUPS BKKvalificering Individuell11D
LARSSON Alf7872 - SKURUPS BKKvalificering Individuell12A
BERGSTRÖM Stig7902 - NYKÖPINGS BSKKvalificering Individuell12D
DANIELSSON Kent7926 - ALINGSÅS BKKvalificering Individuell11C
SJÖBERG Gert7926 - ALINGSÅS BKKvalificering Individuell10C

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter