Senior SM Tavla utomhus Barebow 2021
Senior SM Tavla utomhus Barebow 2021
BS Gothia (7829)
BS Gothias bana i Göteborg, 10-11 Jul 2021
Senior SM Tavla utomhus Barebow 2021
Deltagarlista alfabetisk
SkyttTavlaKlubbTävlingOmgång
A
ANDERSSON Erika5B7833 - KUNGÄLVS BSKBarebow Elit DamerKvalificering Individuell
ANDERSSON Håkan10B7836 - BS KUNGSBACKABarebow Veteran 60 HerrarKvalificering Individuell
APELKVIST Ola9C39620 - KATRINEHOLMS BÅGSKYTTE KLUBBBarebow Master 50 HerrarKvalificering Individuell
AXELSSON Frank4A7883 - TRANÅS BSKBarebow Elit HerrarKvalificering Individuell
AXELSSON Marcus4D2797 - LINDOME BKBarebow Elit HerrarKvalificering Individuell
AXELSSON Viggo1A7883 - TRANÅS BSKBarebow Elit HerrarKvalificering Individuell
B
BERGSTRÖM Stig12D7902 - NYKÖPINGS BSKBarebow Veteran 60 HerrarKvalificering Individuell
BJÖRK Anders4B7864 - BK GRIPENBarebow Elit HerrarKvalificering Individuell
C
CARLSSON Lennart11B7850 - SUNDSVALL-ORTVIKENS BKBarebow Veteran 60 HerrarKvalificering Individuell
D
DAHLÉN Maria5D7908 - BSK STURARNABarebow Elit DamerKvalificering Individuell
DANIELSSON Kent11C7926 - ALINGSÅS BKBarebow Veteran 60 HerrarKvalificering Individuell
F
FREDRIKSSON Emil3A7883 - TRANÅS BSKBarebow Elit HerrarKvalificering Individuell
H
HANSSON Leif11D7872 - SKURUPS BKBarebow Veteran 60 HerrarKvalificering Individuell
HOLGERSSON Lars8B7836 - BS KUNGSBACKABarebow Master 50 HerrarKvalificering Individuell
I
IDÉHN Inga Lill5A7829 - BS GOTHIABarebow Elit DamerKvalificering Individuell
J
JACOBSEN Einar10A7829 - BS GOTHIABarebow Veteran 60 HerrarKvalificering Individuell
K
KUBICA Robert3D7838 - HALMSTADS BFBarebow Elit HerrarKvalificering Individuell
L
LARSSON Alf12A7872 - SKURUPS BKBarebow Veteran 60 HerrarKvalificering Individuell
LARSSON Magnus3B7880 - SKOGENS IF KORSVÄGENBarebow Elit HerrarKvalificering Individuell
LINDEVY BIELKE Stefan9A7836 - BS KUNGSBACKABarebow Master 50 HerrarKvalificering Individuell
LOVÉN Samuel2B40680 - JÄRNVÄGENS BFBarebow Elit HerrarKvalificering Individuell
M
MODIGS PYLS Carina6B7931 - BS GRÄSTORPBarebow Elit DamerKvalificering Individuell
N
NILSSON Axel1C40680 - JÄRNVÄGENS BFBarebow Elit HerrarKvalificering Individuell
O
OLOFSSON Ingrid7A7907 - SIGTUNA BSKBarebow Master 50 HerrarKvalificering Individuell
P
PALM Margaretha6A7828 - ANGEREDS BSBarebow Elit DamerKvalificering Individuell
PERSSON Marie6C7883 - TRANÅS BSKBarebow Elit DamerKvalificering Individuell
PERSSON Thommy2A7883 - TRANÅS BSKBarebow Elit HerrarKvalificering Individuell
PETTERSSON Lars-Ove8D3818 - STOCKHOLMS BKBarebow Master 50 HerrarKvalificering Individuell
PETTERSSON Leo3C40680 - JÄRNVÄGENS BFBarebow Elit HerrarKvalificering Individuell
POULSEN Peter7C7931 - BS GRÄSTORPBarebow Master 50 HerrarKvalificering Individuell
S
SCHOUG Johan1B7864 - BK GRIPENBarebow Elit HerrarKvalificering Individuell
SJÖBERG Gert10C7926 - ALINGSÅS BKBarebow Veteran 60 HerrarKvalificering Individuell
SVENSSON Åke2C7913 - BK FJÄDERNBarebow Elit HerrarKvalificering Individuell
T
TERNING Lena5C7928 - BORÅS BSBarebow Elit DamerKvalificering Individuell

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter