Warszawska Olimpiada Młodzieży 2021
KS Drukarz (KS Drukarz)
Warszawa, 15 Jun 2021
Show details
Lista wyników w kategoriach - indywidualne
m.ZawodnikKraj/Klub    Razem10+XX
Łuki olimpijskie - Dzieci chłopcy
   25m20m15m10mRazem10+XX
1HAJEWSKI PiotrHUB - Hubertus127/ 1162/ 1161/ 1173/ 162300
 HUB - Hubertus
 25m: 127, 20m: 162, 15m: 161, 10m: 173
2GALAS FilipORK - WKS Orkan98/ 2127/ 2127/ 2147/ 249900
 ORK - WKS Orkan
 25m: 98, 20m: 127, 15m: 127, 10m: 147
3GURBIEL JanORK - WKS Orkan46/ 4112/ 3102/ 3131/ 339100
 ORK - WKS Orkan
 25m: 46, 20m: 112, 15m: 102, 10m: 131
4SAWICKI FlorianMKŁ - MKŁ Strzała63/ 3105/ 480/ 4130/ 437800
 MKŁ - MKŁ Strzała
 25m: 63, 20m: 105, 15m: 80, 10m: 130
Łuki olimpijskie - Dzieci dziewczynki
   25m20m15m10mRazem10+XX
1MENKIEWICZ AntoninaORK - WKS Orkan134/ 1152/ 1132/ 1152/ 257000
 ORK - WKS Orkan
 25m: 134, 20m: 152, 15m: 132, 10m: 152
2PERTKIEWICZ HannaORK - WKS Orkan127/ 2146/ 2130/ 2146/ 454900
 ORK - WKS Orkan
 25m: 127, 20m: 146, 15m: 130, 10m: 146
3KLĘSK NadiaORK - WKS Orkan113/ 3118/ 4119/ 3148/ 349800
 ORK - WKS Orkan
 25m: 113, 20m: 118, 15m: 119, 10m: 148
4MUSIAŁOWSKA KarolinaORK - WKS Orkan96/ 4129/ 3111/ 4157/ 149300
 ORK - WKS Orkan
 25m: 96, 20m: 129, 15m: 111, 10m: 157
5KARWOWSKA NelaORK - WKS Orkan76/ 5101/ 5102/ 5111/ 539000
 ORK - WKS Orkan
 25m: 76, 20m: 101, 15m: 102, 10m: 111
Łuki olimpijskie - Młodzicy [Po 72 strzałach]
   40m20m--Razem10+XX
1LISIECKI JanTER - Mazowsze Teresin319/ 1325/ 100644154
 TER - Mazowsze Teresin
 40m: 319, 20m: 325, -: 0, -: 0
2SOKOŁOWSKI AleksanderROK - ROKIS Radzymin286/ 3324/ 20061061
 ROK - ROKIS Radzymin
 40m: 286, 20m: 324, -: 0, -: 0
3TELECKI MateuszHUB - Hubertus295/ 2314/ 30060921
 HUB - Hubertus
 40m: 295, 20m: 314, -: 0, -: 0
4PONCYLEUSZ KacperORK - WKS Orkan262/ 5297/ 40055971
 ORK - WKS Orkan
 40m: 262, 20m: 297, -: 0, -: 0
5KURPIK AntoniROK - ROKIS Radzymin280/ 4260/110054021
 ROK - ROKIS Radzymin
 40m: 280, 20m: 260, -: 0, -: 0
6PERTKIEWICZ FilipORK - WKS Orkan209/10296/ 50050572
 ORK - WKS Orkan
 40m: 209, 20m: 296, -: 0, -: 0
7DARKOWSKI MichałORK - WKS Orkan218/ 7279/ 60049742
 ORK - WKS Orkan
 40m: 218, 20m: 279, -: 0, -: 0
8PALIKOT OlleORK - WKS Orkan214/ 9274/ 70048821
 ORK - WKS Orkan
 40m: 214, 20m: 274, -: 0, -: 0
9KEMPA FranekDRU - Drukarz216/ 8266/ 90048210
 DRU - Drukarz
 40m: 216, 20m: 266, -: 0, -: 0
10OLEKSIAK KrzysztofHUB - Hubertus228/ 6243/130047151
 HUB - Hubertus
 40m: 228, 20m: 243, -: 0, -: 0
11SYDORCHUK DamirMKŁ - MKŁ Strzała185/11257/120044211
 MKŁ - MKŁ Strzała
 40m: 185, 20m: 257, -: 0, -: 0
12NEJGEBAUR BartoszORK - WKS Orkan178/12260/100043841
 ORK - WKS Orkan
 40m: 178, 20m: 260, -: 0, -: 0
13ZIEMBOWICZ StefanDRU - Drukarz166/13266/ 80043242
 DRU - Drukarz
 40m: 166, 20m: 266, -: 0, -: 0
14DARKOWSKI BartoszORK - WKS Orkan123/14219/160034210
 ORK - WKS Orkan
 40m: 123, 20m: 219, -: 0, -: 0
15ZIEMBA AdamORK - WKS Orkan85/16240/150032530
 ORK - WKS Orkan
 40m: 85, 20m: 240, -: 0, -: 0
16GOSZYK PiotrORK - WKS Orkan0243/130024351
 ORK - WKS Orkan
 40m: 0, 20m: 243, -: 0, -: 0
17NAKIELSKI TomaszORK - WKS Orkan105/15106/190021100
 ORK - WKS Orkan
 40m: 105, 20m: 106, -: 0, -: 0
18GUZEK MikołajORK - WKS Orkan64/17144/180020800
 ORK - WKS Orkan
 40m: 64, 20m: 144, -: 0, -: 0
19BADOWSKI MaksymORK - WKS Orkan0188/170018820
 ORK - WKS Orkan
 40m: 0, 20m: 188, -: 0, -: 0
Łuki olimpijskie - Młodziczki [Po 72 strzałach]
   40m20m--Razem10+XX
1KAJCIŃSKA LenaORK - WKS Orkan271/ 2317/ 100588116
 ORK - WKS Orkan
 40m: 271, 20m: 317, -: 0, -: 0
2BUCZEK AntoninaORK - WKS Orkan272/ 1289/ 40056150
 ORK - WKS Orkan
 40m: 272, 20m: 289, -: 0, -: 0
3TALAROWSKA HannaDRU - Drukarz240/ 3298/ 20053863
 DRU - Drukarz
 40m: 240, 20m: 298, -: 0, -: 0
4LEŚNIEWSKA OlgaORK - WKS Orkan236/ 4298/ 30053450
 ORK - WKS Orkan
 40m: 236, 20m: 298, -: 0, -: 0
5MISKA BarbaraORK - WKS Orkan234/ 5281/ 50051591
 ORK - WKS Orkan
 40m: 234, 20m: 281, -: 0, -: 0
6KOŚLACZ MatyldaORK - WKS Orkan213/ 7277/ 60049060
 ORK - WKS Orkan
 40m: 213, 20m: 277, -: 0, -: 0
7SADZAK OliwiaORK - WKS Orkan211/ 8274/ 70048520
 ORK - WKS Orkan
 40m: 211, 20m: 274, -: 0, -: 0
8CZERWIŃSKA AleksandraORK - WKS Orkan207/ 9271/ 80047810
 ORK - WKS Orkan
 40m: 207, 20m: 271, -: 0, -: 0
9LICHOSIK HannaROK - ROKIS Radzymin215/ 6240/100045574
 ROK - ROKIS Radzymin
 40m: 215, 20m: 240, -: 0, -: 0
10PYRKOWSKA JuliaTER - Mazowsze Teresin163/10254/ 90041721
 TER - Mazowsze Teresin
 40m: 163, 20m: 254, -: 0, -: 0
11JURCZAK KarolinaTER - Mazowsze Teresin0224/110022432
 TER - Mazowsze Teresin
 40m: 0, 20m: 224, -: 0, -: 0
12ZUZANNA WójcikORK - WKS Orkan0220/120022010
 ORK - WKS Orkan
 40m: 0, 20m: 220, -: 0, -: 0
13NOWICKA KlaraORK - WKS Orkan0/11201/130020131
 ORK - WKS Orkan
 40m: 0, 20m: 201, -: 0, -: 0
Łuki olimpijskie - Młodzicy starci [Po 72 strzałach]
   50m30m--Razem10+XX
1BIENIAK JanORK - WKS Orkan318/ 1334/ 100652167
 ORK - WKS Orkan
 50m: 318, 30m: 334, -: 0, -: 0
2WÓJCIK PiotrORK - WKS Orkan283/ 3305/ 200588103
 ORK - WKS Orkan
 50m: 283, 30m: 305, -: 0, -: 0
3GARNER JózefDRU - Drukarz284/ 2298/ 40058242
 DRU - Drukarz
 50m: 284, 30m: 298, -: 0, -: 0
4WRZESISKI MaciejROK - ROKIS Radzymin268/ 4304/ 30057284
 ROK - ROKIS Radzymin
 50m: 268, 30m: 304, -: 0, -: 0
5GARNER AleksanderDRU - Drukarz252/ 5273/ 50052551
 DRU - Drukarz
 50m: 252, 30m: 273, -: 0, -: 0
6PIELAK PawełDRU - Drukarz225/ 6254/ 60047930
 DRU - Drukarz
 50m: 225, 30m: 254, -: 0, -: 0
7KORCZAKOWSKI WojciechOŻA - KS Ożarowianka0196/ 70019611
 OŻA - KS Ożarowianka
 50m: 0, 30m: 196, -: 0, -: 0
8SEROCZYŃSKI PiotrORK - WKS Orkan26/ 7124/ 80015000
 ORK - WKS Orkan
 50m: 26, 30m: 124, -: 0, -: 0
Łuki olimpijskie - Młodziczki starsze [Po 72 strzałach]
   50m30m--Razem10+XX
1NAPŁOSZEK ZuzannaMAR - Marymont332/ 1346/ 1006783819
 MAR - Marymont
 50m: 332, 30m: 346, -: 0, -: 0
2WÓJCIK WeronikaRAD - ŁKS Radom291/ 3337/ 200628155
 RAD - ŁKS Radom
 50m: 291, 30m: 337, -: 0, -: 0
3MOCZULSKA ZofiaHUB - Hubertus293/ 2315/ 300608117
 HUB - Hubertus
 50m: 293, 30m: 315, -: 0, -: 0
4DZIERŻAK KarolinaDRU - Drukarz272/ 5303/ 40057592
 DRU - Drukarz
 50m: 272, 30m: 303, -: 0, -: 0
5WOLSKA KamilaORK - WKS Orkan275/ 4291/ 60056621
 ORK - WKS Orkan
 50m: 275, 30m: 291, -: 0, -: 0
6BULSEWICZ ZofiaDRU - Drukarz266/ 6291/ 50055732
 DRU - Drukarz
 50m: 266, 30m: 291, -: 0, -: 0
7BASAJ JoannaORK - WKS Orkan158/ 7198/ 80035600
 ORK - WKS Orkan
 50m: 158, 30m: 198, -: 0, -: 0
8PIWOŃSKA WiktoriaHUB - Hubertus122/ 8175/110029710
 HUB - Hubertus
 50m: 122, 30m: 175, -: 0, -: 0
9PURZYCKA AnnaMKŁ - MKŁ Strzała116/ 9178/100029400
 MKŁ - MKŁ Strzała
 50m: 116, 30m: 178, -: 0, -: 0
10JONES HannaOŻA - KS Ożarowianka0258/ 70025832
 OŻA - KS Ożarowianka
 50m: 0, 30m: 258, -: 0, -: 0
11KORNOWICZ JagnaDRU - Drukarz0188/ 90018800
 DRU - Drukarz
 50m: 0, 30m: 188, -: 0, -: 0
12BURDZIŃSKA LenaDRU - Drukarz0138/120013800
 DRU - Drukarz
 50m: 0, 30m: 138, -: 0, -: 0
Łuki olimpijskie - Dzieci młodsze chłopcy
   15m10m--Razem10+XX
1NAKIELSKI JakubORK - WKS Orkan157/ 1151/ 10030800
 ORK - WKS Orkan
 15m: 157, 10m: 151, -: 0, -: 0
2ORNAT KacperORK - WKS Orkan94/ 287/ 20018100
 ORK - WKS Orkan
 15m: 94, 10m: 87, -: 0, -: 0
3KNOTHE KrzysztofORK - WKS Orkan91/ 358/ 30014900
 ORK - WKS Orkan
 15m: 91, 10m: 58, -: 0, -: 0
Łuki olimpijskie - Dzieci młodsze dziewczynki
   15m10m--Razem10+XX
1UMIASTOWSKA AnitaORK - WKS Orkan153/ 1151/ 10030400
 ORK - WKS Orkan
 15m: 153, 10m: 151, -: 0, -: 0
2ROSINK AntoniaORK - WKS Orkan145/ 2148/ 20029300
 ORK - WKS Orkan
 15m: 145, 10m: 148, -: 0, -: 0
3BORUC HelenaORK - WKS Orkan135/ 3138/ 30027300
 ORK - WKS Orkan
 15m: 135, 10m: 138, -: 0, -: 0
4BIERNAT KarolinaORK - WKS Orkan123/ 4100/ 70022300
 ORK - WKS Orkan
 15m: 123, 10m: 100, -: 0, -: 0
5PIERZCHAŁA GabrielaOŻA - KS Ożarowianka104/ 5114/ 60021800
 OŻA - KS Ożarowianka
 15m: 104, 10m: 114, -: 0, -: 0
6KUPRYJAŃCZYK EmiliaORK - WKS Orkan98/ 6116/ 40021410
 ORK - WKS Orkan
 15m: 98, 10m: 116, -: 0, -: 0
7KOSTKIEWICZ MariaORK - WKS Orkan81/ 8116/ 50019700
 ORK - WKS Orkan
 15m: 81, 10m: 116, -: 0, -: 0
8WIŚNIEWSKA VictoriaORK - WKS Orkan98/ 692/ 80019000
 ORK - WKS Orkan
 15m: 98, 10m: 92, -: 0, -: 0

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter