Warszawska Olimpiada Młodzieży 2021
KS Drukarz (KS Drukarz)
Warszawa, 15 Jun 2021
Lista Zawodników ustawiona wg wydarzenia
ZawodnikKraj/KlubSesjaStanowisko
RKM - Łuki olimpijskie Dzieci chłopcy
HAJEWSKI PiotrHUB - HUBERTUSDzieci  
SAWICKI FlorianMKŁ - MKŁ STRZAŁADzieci  
RMM - Łuki olimpijskie Dzieci młodsze chłopcy
GALAS FilipORK - WKS ORKANDzieci  
KNOTHE KrzysztofORK - WKS ORKANDzieci  
NAKIELSKI JakubORK - WKS ORKANDzieci  
ORNAT KacperORK - WKS ORKANDzieci  
SCHNEIDER RufusORK - WKS ORKANDzieci  
TYMANOWSKI KajetanORK - WKS ORKANDzieci  
RMW - Łuki olimpijskie Dzieci młodsze dziewczynki
PIERZCHAŁA GabrielaOŻA - KS OŻAROWIANKADzieci  
RSM - Łuki olimpijskie Młodzicy starci
GARNER AleksanderDRU - DRUKARZMłodzicy 
GARNER JózefDRU - DRUKARZMłodzicy 
PIELAK PawełDRU - DRUKARZMłodzicy 
RAJCHEL PiotrDRU - DRUKARZMłodzicy 
BIENIAK JanORK - WKS ORKANMłodzicy 
MALECKI KamilORK - WKS ORKANMłodzicy 
SEROCZYŃSKI PiotrORK - WKS ORKANMłodzicy 
WÓJCIK PiotrORK - WKS ORKANMłodzicy 
KORCZAKOWSKI WojciechOŻA - KS OŻAROWIANKAMłodzicy 
WRZESISKI MaciejROK - ROKIS RADZYMINMłodzicy 
RSW - Łuki olimpijskie Młodziczki starsze
BULSEWICZ ZofiaDRU - DRUKARZMłodzicy 
BURDZIŃSKA LenaDRU - DRUKARZMłodzicy 
KORNOWICZ JagnaDRU - DRUKARZMłodzicy 
MOCZULSKA ZofiaHUB - HUBERTUSMłodzicy 
PIWOŃSKA WiktoriaHUB - HUBERTUSMłodzicy 
NAPŁOSZEK ZuzannaMAR - MARYMONTMłodzicy 
JONES HannaOŻA - KS OŻAROWIANKAMłodzicy 
WÓJCIK WeronikaRAD - ŁKS RADOMMłodzicy 
RYM - Łuki olimpijskie Młodzicy
KEMPA FranekDRU - DRUKARZMłodzicy 
OLEKSIAK KrzysztofHUB - HUBERTUSMłodzicy 
TELECKI MateuszHUB - HUBERTUSMłodzicy 
SYDORCHUK DamirMKŁ - MKŁ STRZAŁAMłodzicy 
BADOWSKI MaksymORK - WKS ORKANMłodzicy 
BENINCASA KajORK - WKS ORKANMłodzicy 
DARKOWSKI BartoszORK - WKS ORKANMłodzicy 
DARKOWSKI MichałORK - WKS ORKANMłodzicy 
GOSZYK PiotrORK - WKS ORKANMłodzicy 
GURBIEL JanORK - WKS ORKANMłodzicy 
GUZEK MikołajORK - WKS ORKANMłodzicy 
KĘPKA TomaszORK - WKS ORKANMłodzicy 
KNOTHE HenrykORK - WKS ORKANMłodzicy 
KRAJEWSKI KacperORK - WKS ORKANMłodzicy 
KRAWCZYK PiotrORK - WKS ORKANMłodzicy 
NAKIELSKI TomaszORK - WKS ORKANMłodzicy 
NEJGEBAUR BartoszORK - WKS ORKANMłodzicy 
PALIKOT OlleORK - WKS ORKANMłodzicy 
PERTKIEWICZ FilipORK - WKS ORKANMłodzicy 
PONCYLEUSZ KacperORK - WKS ORKANMłodzicy 
SZLACHCIC KacperORK - WKS ORKANMłodzicy 
ZELENT StefanORK - WKS ORKANMłodzicy 
ZIEMBA AdamORK - WKS ORKANMłodzicy 
KURPIK AntoniROK - ROKIS RADZYMINMłodzicy 
LICHOSIK HannaROK - ROKIS RADZYMINMłodzicy 
SOKOŁOWSKI AleksanderROK - ROKIS RADZYMINMłodzicy 
LISIECKI JanTER - MAZOWSZE TERESINMłodzicy 
RYW - Łuki olimpijskie Młodziczki
KEMPA HannaDRU - DRUKARZMłodzicy 
PRELWITZ JuliaMKŁ - MKŁ STRZAŁAMłodzicy 
JURCZAK KarolinaTER - MAZOWSZE TERESINMłodzicy 

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter