Warszawska Olimpiada Młodzieży 2021
KS Drukarz (KS Drukarz)
Warszawa, 15 Jun 2021
Lista uczestników wg kraju/klubu
ZawodnikStanowiskoKategoriaSesja
DRU - DRUKARZ
GARNER Aleksander Łuki olimpijskie Młodzicy starciMłodzicy
GARNER Józef Łuki olimpijskie Młodzicy starciMłodzicy
PIELAK Paweł Łuki olimpijskie Młodzicy starciMłodzicy
RAJCHEL Piotr Łuki olimpijskie Młodzicy starciMłodzicy
KEMPA Franek Łuki olimpijskie MłodzicyMłodzicy
BULSEWICZ Zofia Łuki olimpijskie Młodziczki starszeMłodzicy
BURDZIŃSKA Lena Łuki olimpijskie Młodziczki starszeMłodzicy
KORNOWICZ Jagna Łuki olimpijskie Młodziczki starszeMłodzicy
KEMPA Hanna Łuki olimpijskie MłodziczkiMłodzicy
HUB - HUBERTUS
HAJEWSKI Piotr Łuki olimpijskie Dzieci chłopcyDzieci
OLEKSIAK Krzysztof Łuki olimpijskie MłodzicyMłodzicy
TELECKI Mateusz Łuki olimpijskie MłodzicyMłodzicy
MOCZULSKA Zofia Łuki olimpijskie Młodziczki starszeMłodzicy
PIWOŃSKA Wiktoria Łuki olimpijskie Młodziczki starszeMłodzicy
MAR - MARYMONT
NAPŁOSZEK Zuzanna Łuki olimpijskie Młodziczki starszeMłodzicy
MKŁ - MKŁ STRZAŁA
SAWICKI Florian Łuki olimpijskie Dzieci chłopcyDzieci
SYDORCHUK Damir Łuki olimpijskie MłodzicyMłodzicy
PRELWITZ Julia Łuki olimpijskie MłodziczkiMłodzicy
ORK - WKS ORKAN
GALAS Filip Łuki olimpijskie Dzieci młodsze chłopcyDzieci
KNOTHE Krzysztof Łuki olimpijskie Dzieci młodsze chłopcyDzieci
NAKIELSKI Jakub Łuki olimpijskie Dzieci młodsze chłopcyDzieci
ORNAT Kacper Łuki olimpijskie Dzieci młodsze chłopcyDzieci
SCHNEIDER Rufus Łuki olimpijskie Dzieci młodsze chłopcyDzieci
TYMANOWSKI Kajetan Łuki olimpijskie Dzieci młodsze chłopcyDzieci
BIENIAK Jan Łuki olimpijskie Młodzicy starciMłodzicy
MALECKI Kamil Łuki olimpijskie Młodzicy starciMłodzicy
SEROCZYŃSKI Piotr Łuki olimpijskie Młodzicy starciMłodzicy
WÓJCIK Piotr Łuki olimpijskie Młodzicy starciMłodzicy
BADOWSKI Maksym Łuki olimpijskie MłodzicyMłodzicy
BENINCASA Kaj Łuki olimpijskie MłodzicyMłodzicy
DARKOWSKI Bartosz Łuki olimpijskie MłodzicyMłodzicy
DARKOWSKI Michał Łuki olimpijskie MłodzicyMłodzicy
GOSZYK Piotr Łuki olimpijskie MłodzicyMłodzicy
GURBIEL Jan Łuki olimpijskie MłodzicyMłodzicy
GUZEK Mikołaj Łuki olimpijskie MłodzicyMłodzicy
KĘPKA Tomasz Łuki olimpijskie MłodzicyMłodzicy
KNOTHE Henryk Łuki olimpijskie MłodzicyMłodzicy
KRAJEWSKI Kacper Łuki olimpijskie MłodzicyMłodzicy
KRAWCZYK Piotr Łuki olimpijskie MłodzicyMłodzicy
NAKIELSKI Tomasz Łuki olimpijskie MłodzicyMłodzicy
NEJGEBAUR Bartosz Łuki olimpijskie MłodzicyMłodzicy
PALIKOT Olle Łuki olimpijskie MłodzicyMłodzicy
PERTKIEWICZ Filip Łuki olimpijskie MłodzicyMłodzicy
PONCYLEUSZ Kacper Łuki olimpijskie MłodzicyMłodzicy
SZLACHCIC Kacper Łuki olimpijskie MłodzicyMłodzicy
ZELENT Stefan Łuki olimpijskie MłodzicyMłodzicy
ZIEMBA Adam Łuki olimpijskie MłodzicyMłodzicy
BIERNAT Karolina Łuki olimpijskie Dzieci
BORUC Helena Łuki olimpijskie Dzieci
KARWOWSKA Nela Łuki olimpijskie Dzieci
KLĘSK Nadia Łuki olimpijskie Dzieci
KOSTKIEWICZ Maria Łuki olimpijskie Dzieci
KUPRYJAŃCZYK Emilia Łuki olimpijskie Dzieci
MENKIEWICZ Antonina Łuki olimpijskie Dzieci
PERTKIEWICZ Hanna Łuki olimpijskie Dzieci
ROSINK Antonia Łuki olimpijskie Dzieci
UMIASTOWSKA Anita Łuki olimpijskie Dzieci
WIŚNIEWSKA Victoria Łuki olimpijskie Dzieci
WYPYCH Zofia Łuki olimpijskie Dzieci
BASAJ Joanna Łuki olimpijskie Młodzicy
MARTYŃSKA Natasza Łuki olimpijskie Młodzicy
WOLSKA Kamila Łuki olimpijskie Młodzicy
BUCZEK Antonina Łuki olimpijskie Młodzicy
CZERWIŃSKA Aleksandra Łuki olimpijskie Młodzicy
KAJCIŃSKA Lena Łuki olimpijskie Młodzicy
KOŚLACZ Matylda Łuki olimpijskie Młodzicy
LEŚNIEWSKA Olga Łuki olimpijskie Młodzicy
MISKA Barbara Łuki olimpijskie Młodzicy
MUSIAŁOWSKA Karolina Łuki olimpijskie Młodzicy
NOWICKA Klara Łuki olimpijskie Młodzicy
SADZAK Oliwia Łuki olimpijskie Młodzicy
WÓJCIK Zuzanna Łuki olimpijskie Młodzicy
OŻA - KS OŻAROWIANKA
KORCZAKOWSKI Wojciech Łuki olimpijskie Młodzicy starciMłodzicy
PIERZCHAŁA Gabriela Łuki olimpijskie Dzieci młodsze dziewczynkiDzieci
JONES Hanna Łuki olimpijskie Młodziczki starszeMłodzicy
RAD - ŁKS RADOM
WÓJCIK Weronika Łuki olimpijskie Młodziczki starszeMłodzicy
ROK - ROKIS RADZYMIN
WRZESISKI Maciej Łuki olimpijskie Młodzicy starciMłodzicy
KURPIK Antoni Łuki olimpijskie MłodzicyMłodzicy
LICHOSIK Hanna Łuki olimpijskie MłodzicyMłodzicy
SOKOŁOWSKI Aleksander Łuki olimpijskie MłodzicyMłodzicy
TER - MAZOWSZE TERESIN
LISIECKI Jan Łuki olimpijskie MłodzicyMłodzicy
JURCZAK Karolina Łuki olimpijskie MłodziczkiMłodzicy

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter