Deltagarlista sorterad efter klass | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Skytt | Klubb | Omgång | Tavla | |||
BED - Barebow Elit Damer | ||||||
ÅSÉLL Stine | 3818 - STOCKHOLMS BK | Omg. 1 | 10C | |||
BJÖRKLUND Lina | 40385 - BSK EDSBYN | Omg. 1 | 5B | |||
ROSÉN OLLAS Susanne | 7821 - BSK SILJANSPILEN | Omg. 1 | 11A | |||
LILJA Carina | 7871 - BK PANTERN | Omg. 1 | 3A | |||
ELAMSSON Olivia | 7880 - SKOGENS IF KORSVÄGEN | Omg. 1 | 1C | |||
BEH - Barebow Elit Herrar | ||||||
HASSILA Joakim | 3818 - STOCKHOLMS BK | Omg. 1 | 10D | |||
JONSSON Erik | 40385 - BSK EDSBYN | Omg. 1 | 5A | |||
PETTERSSON Leo | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Omg. 1 | 11C | |||
HUSSIN ZADE Jafar | 7821 - BSK SILJANSPILEN | Omg. 1 | 11B | |||
ABRAHAMSSON Jan-Åke | 7899 - ESKILSTUNA BS | Omg. 1 | 17A | |||
SANDGREN Per | 7903 - STALLARHOLMENS BK | Omg. 1 | 3B | |||
JANSSON Sebastian | 7925 - UMEÅ BÅGSKYTTEKLUBB | Omg. 1 | 1D | |||
BMD - Barebow Master 50 Damer | ||||||
ANDERSSON Lisbeth | 7899 - ESKILSTUNA BS | Omg. 1 | 17B | |||
BMH - Barebow Master 50 Herrar | ||||||
PETTERSSON Lars-Ove | 3818 - STOCKHOLMS BK | Omg. 1 | 11D | |||
BVD - Barebow Veteran 60 Damer | ||||||
BERGSTEN Christina | 7828 - ANGEREDS BS | Omg. 1 | 6C | |||
CED - Compound Elit Damer | ||||||
KÄCK Caroline | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Omg. 1 | 7C | |||
KARLSSON Ida | 7823 - GÄVLE BK | Omg. 1 | 12C | |||
SÖDERSTEN Lisa | 7856 - PITEÅ BK | Omg. 1 | 12A | |||
CEH - Compound Elit Herrar | ||||||
BENSCHJÖLD Jacob | 41659 - KALMAR BS | Omg. 1 | 4C | |||
PERSSON Erik | 53001 - ÅKERSBERGA BSK | Omg. 1 | 4A | |||
ANGANTYR Henrik | 7819 - KOPPARPILEN FALUN KORSNÄS | Omg. 1 | 2A | |||
NILSSON Mattias | 7819 - KOPPARPILEN FALUN KORSNÄS | Omg. 1 | 2B | |||
EDSTRAND Anton | 7823 - GÄVLE BK | Omg. 1 | 12D | |||
NORDSVAN Lennart | 7856 - PITEÅ BK | Omg. 1 | 12B | |||
KULLBERG Alexander | 7880 - SKOGENS IF KORSVÄGEN | Omg. 1 | 1B | |||
ANDERLE Mikael | 7908 - BSK STURARNA | Omg. 1 | 7B | |||
IEH - Instinctive Elit Herrar | ||||||
HÄGER Hans | 53108 - KÄVLINGE BSK | Omg. 1 | 3C | |||
LEH - Longbow Elit Herrar | ||||||
NORÉN Peter | 7908 - BSK STURARNA | Omg. 1 | 7D | |||
LVH - Longbow Veteran 60 Herrar | ||||||
BERGSTEN Per | 7828 - ANGEREDS BS | Omg. 1 | 6D | |||
RCD - Recurve Cadet 13 Damer | ||||||
ERIKSSON Elvira | 7948 - MJÖLBY BS | Omg. 1 | 9D | |||
RED - Recurve Elit Damer | ||||||
ALLEN ÖHNSTRÖM Evelyn | 39828 - LINKÖPINGS SKF | Omg. 1 | 4B | |||
BERGSTEN Eva | 7828 - ANGEREDS BS | Omg. 1 | 6A | |||
NYBERG Sandra | 7885 - VETLANDA BSK | Omg. 1 | 1A | |||
BOJANIC DENNIUS Niki | 7888 - BK DANAPILEN | Omg. 1 | 10A | |||
SVENSSON Elisabeth | 7948 - MJÖLBY BS | Omg. 1 | 9B | |||
REH - Recurve Elit Herrar | ||||||
LINDGREN Bo | 7819 - KOPPARPILEN FALUN KORSNÄS | Omg. 1 | 2C | |||
ZETTERGREN Roger | 7826 - SANDVIKENS BSK | Omg. 1 | 10B | |||
CEBRIAN PUJOL Sergi | 7908 - BSK STURARNA | Omg. 1 | 7A | |||
BOSTRÖM Conny | 7948 - MJÖLBY BS | Omg. 1 | 9A | |||
RJD - Recurve Junior 16 Damer | ||||||
BOLIN Othilia | 7948 - MJÖLBY BS | Omg. 1 | 9C |