Puchar Mazowsza Field 2021 - Runda 2
Puchar Mazowsza Field 2021 - Runda 2
Mokotowski Klub Łuczniczy Strzała (MKŁStrzała)
Łazy, 29-30 May 2021
Puchar Mazowsza Field 2021 - Runda 2
Lista uczestników w porządku alabetycznym
ZawodnikStanowiskoKraj/KlubKonkurencjaSesja
A
ADAMOWICZ Daniel ROK - ROKIS RADZYMINŁuki Barebow OpenRunda kwalifikacyjna seniorzy i kadeci
AFFEK Marcin NIE - NIESTOWARZYSZONYŁuki bloczkowe OpenRunda kwalifikacyjna seniorzy i kadeci
ANTOSIEWICZ Marcin ROK - ROKIS RADZYMINŁuki bloczkowe OpenRunda kwalifikacyjna seniorzy i kadeci
B
BARTOSZEK Karol KS - KS DRUKARZŁuki olimpijskie Kadeci OPENRunda kwalifikacyjna seniorzy i kadeci
BIAŁEK Ewa SIE - SIEKIERKIŁuki instynktowne OpenRunda kwalifikacyjna seniorzy i kadeci
BUKOWIECKA Olimpia WKŁ - WARSZAWSKI KLUB ŁUCZNICYŁuki instynktowne OpenRunda kwalifikacyjna seniorzy i kadeci
C
CEJMER Tomasz MKŁ - MKŁ STRZAŁAŁuki Barebow OpenRunda kwalifikacyjna seniorzy i kadeci
CZERWIŃSKI Krzysztof MKŁ - MKŁ STRZAŁAŁuki olimpijskie OpenRunda kwalifikacyjna seniorzy i kadeci
D
DZIELSKI Piotr 560 - KLUB ŁUCZNIKÓW 560Łuki instynktowne OpenRunda kwalifikacyjna seniorzy i kadeci
F
FABISIAK Magdalena SIE - SIEKIERKIŁuki instynktowne OpenRunda kwalifikacyjna seniorzy i kadeci
FERRO Krzysiek TAT - THORGAL ARCHERY TEAMŁuki instynktowne OpenRunda kwalifikacyjna seniorzy i kadeci
FUDRO Edward DEF - DEFMAR POLICEŁuki Barebow OpenRunda kwalifikacyjna seniorzy i kadeci
G
GACZOŁ Maciej ŻYW - ŁUCZNIK ŻYWIECŁuki olimpijskie OpenRunda kwalifikacyjna seniorzy i kadeci
GAWRYŚ Dariusz MAR - MARYMONT WARSZAWAŁuki Barebow OpenRunda kwalifikacyjna seniorzy i kadeci
GAŁKA Paweł LEW - KS LEW KRYNKIŁuki bloczkowe OpenRunda kwalifikacyjna seniorzy i kadeci
GAŁKA Sławomir LEW - KS LEW KRYNKIŁuki bloczkowe Dzieci chłopcyRunda kwalifikacyjna dzieci i młodzicy
GRZYB Agnieszka MKŁ - MKŁ STRZAŁAŁuki olimpijskie OpenRunda kwalifikacyjna seniorzy i kadeci
GUZEK Jacek MKŁ - MKŁ STRZAŁAŁuki Barebow OpenRunda kwalifikacyjna seniorzy i kadeci
J
JANISZEWSKI Ryszard SUR - AZS SURMA POZNAŃŁuki olimpijskie OpenRunda kwalifikacyjna seniorzy i kadeci
JANKOWSKI Michał MKŁ - MKŁ STRZAŁAŁuki Barebow OpenRunda kwalifikacyjna seniorzy i kadeci
JEZNACH Arkadiusz ROK - ROKIS RADZYMINŁuki bloczkowe OpenRunda kwalifikacyjna seniorzy i kadeci
K
KALINOWSKI Tomasz FAR - FAKEARCHERŁuki instynktowne OpenRunda kwalifikacyjna seniorzy i kadeci
KAMPA Paweł MKŁ - MKŁ STRZAŁAŁuki Barebow OpenRunda kwalifikacyjna seniorzy i kadeci
KISIELEWSKA Marta MKŁ - MKŁ STRZAŁAŁuki Barebow OpenRunda kwalifikacyjna seniorzy i kadeci
KOWALSKI Robert MKŁ - MKŁ STRZAŁAŁuki olimpijskie OpenRunda kwalifikacyjna seniorzy i kadeci
KUDLA Grzegorz A3D - A3D TOSZEKŁuki bloczkowe OpenRunda kwalifikacyjna seniorzy i kadeci
KUTESZKO Marek ODY - UKS ODYS OLSZTYNŁuki olimpijskie OpenRunda kwalifikacyjna seniorzy i kadeci
KUTYNA-PLECHANOW Sebastian MKŁ - MKŁ STRZAŁAŁuki bloczkowe OpenRunda kwalifikacyjna seniorzy i kadeci
KWIECIEŃ Danuta PŁA - PŁASZOWIANKA KRAKÓWŁuki Barebow OpenRunda kwalifikacyjna seniorzy i kadeci
M
MAJCHRZYCKI Jakub SUR - AZS SURMA POZNAŃŁuki olimpijskie Kadeci OPENRunda kwalifikacyjna seniorzy i kadeci
MALAK Mateusz SUR - AZS SURMA POZNAŃŁuki olimpijskie OpenRunda kwalifikacyjna seniorzy i kadeci
MARTYNIUK Piotr WKŁ - WARSZAWSKI KLUB ŁUCZNICYŁuki Barebow OpenRunda kwalifikacyjna seniorzy i kadeci
MAZURYK Małgorzata SIE - SIEKIERKIŁuki instynktowne OpenRunda kwalifikacyjna seniorzy i kadeci
MICHALSKI Aleksander SUR - AZS SURMA POZNAŃŁuki olimpijskie OpenRunda kwalifikacyjna seniorzy i kadeci
N
NAWROCKI Tomasz OŻA - KS OŻAROWIANKAŁuki bloczkowe OpenRunda kwalifikacyjna seniorzy i kadeci
O
OSTROWSKA Kinga ROK - ROKIS RADZYMINŁuki olimpijskie Kadeci OPENRunda kwalifikacyjna seniorzy i kadeci
OSUCH Maksymilian SUR - AZS SURMA POZNAŃŁuki olimpijskie OpenRunda kwalifikacyjna seniorzy i kadeci
P
PETRIDIS Dariusz WKŁ - WARSZAWSKI KLUB ŁUCZNICYŁuki Barebow OpenRunda kwalifikacyjna seniorzy i kadeci
PILCICKI Bogusław LEW - KS LEW KRYNKIŁuki bloczkowe OpenRunda kwalifikacyjna seniorzy i kadeci
PILCICKI Hubert LEW - KS LEW KRYNKIŁuki bloczkowe Dzieci chłopcyRunda kwalifikacyjna dzieci i młodzicy
PRELWITZ Julia MKŁ - MKŁ STRZAŁAŁuki Barebow MłodziczkiRunda kwalifikacyjna dzieci i młodzicy
S
SAKSON Grzegorz MKŁ - MKŁ STRZAŁAŁuki bloczkowe OpenRunda kwalifikacyjna seniorzy i kadeci
SAS Dominika MKŁ - MKŁ STRZAŁAŁuki bloczkowe OpenRunda kwalifikacyjna seniorzy i kadeci
SAŁATA Tomasz NIE - NIESTOWARZYSZONYŁuki bloczkowe OpenRunda kwalifikacyjna seniorzy i kadeci
SIEŃCZAK Bartosz PŁA - PŁASZOWIANKA KRAKÓWŁuki bloczkowe OpenRunda kwalifikacyjna seniorzy i kadeci
SOKOŁOWSKI Aleksander ROK - ROKIS RADZYMINŁuki olimpijskie MłodzicyRunda kwalifikacyjna dzieci i młodzicy
STĄPÓR Emil  - Łuki Barebow OpenRunda kwalifikacyjna seniorzy i kadeci
STĘPIEŃ Gabryś MKŁ - MKŁ STRZAŁAŁuki bloczkowe OpenRunda kwalifikacyjna seniorzy i kadeci
SZELĄG Filip A3D - A3D TOSZEKŁuki bloczkowe OpenRunda kwalifikacyjna seniorzy i kadeci
SZELĄG Marcin A3D - A3D TOSZEKŁuki bloczkowe OpenRunda kwalifikacyjna seniorzy i kadeci
Ś
ŚLIWECKI Robert LEW - KS LEW KRYNKIŁuki bloczkowe OpenRunda kwalifikacyjna seniorzy i kadeci
ŚWIĄTEK Robert TER - LKS "MAZOWSZE" TERESINŁuki bloczkowe OpenRunda kwalifikacyjna seniorzy i kadeci
T
TEODORCZYK Katarzyna ROK - ROKIS RADZYMINŁuki olimpijskie Kadeci OPENRunda kwalifikacyjna seniorzy i kadeci
TOŁKACZ Sandra MKŁ - MKŁ STRZAŁAŁuki bloczkowe OpenRunda kwalifikacyjna seniorzy i kadeci
W
WRZESIŃSKI Maciej ROK - ROKIS RADZYMINŁuki olimpijskie MłodzicyRunda kwalifikacyjna dzieci i młodzicy
Z
ZARĘBA Jarosław NIE - NIESTOWARZYSZONYŁuki instynktowne OpenRunda kwalifikacyjna seniorzy i kadeci
ZENIO Adam SIE - SIEKIERKIŁuki instynktowne OpenRunda kwalifikacyjna seniorzy i kadeci
ZUBIK Antonina ROK - ROKIS RADZYMINŁuki Barebow Dzieci dziewczynkiRunda kwalifikacyjna dzieci i młodzicy
ZUBIK Tomasz ROK - ROKIS RADZYMINŁuki Barebow OpenRunda kwalifikacyjna seniorzy i kadeci
Ż
ŻUK Włodzimierz NIE - NIESTOWARZYSZONYŁuki bloczkowe OpenRunda kwalifikacyjna seniorzy i kadeci
Ł
ŁANIEWSKI Przemysław MKŁ - MKŁ STRZAŁAŁuki Barebow OpenRunda kwalifikacyjna seniorzy i kadeci
ŁAWICKA Zuzanna SUR - AZS SURMA POZNAŃŁuki olimpijskie Kadeci OPENRunda kwalifikacyjna seniorzy i kadeci