3rd leg CENTRAL EUROPEAN CUP, Slovakia
3rd leg CENTRAL EUROPEAN CUP, Slovakia
Slovak Archery Association / Archery club REFLEX ŽILINA (SAA / REF)
Teplička nad Váhom (road 583), GPS: Latitude: 49.217045, Longitude:18.789316, 12 Jun 2021
3rd leg CENTRAL EUROPEAN CUP, Slovakia
Show details
Kategórie & Divízie Výsledkové listiny - Jednotlivci
Pos.ŠportovecKlub  Spolu10+XX
Recurve - Men [Po 72 Šípoch]
   70m-170m-2Spolu10+XX
1DUCHOŇ JurajSVK - Slovakia323/ 1324/ 1647227
 SVK - Slovakia
 70m-1: 323, 70m-2: 324
2DUCHOŇ MiroslavSVK - Slovakia316/ 2322/ 2638166
 SVK - Slovakia
 70m-1: 316, 70m-2: 322
3PODKRAJŠEK SergejSLO - Slovenia312/ 6319/ 4631153
 SLO - Slovenia
 70m-1: 312, 70m-2: 319
4HANULIAK Ján JakubSVK - Slovakia314/ 4316/ 5630166
 SVK - Slovakia
 70m-1: 314, 70m-2: 316
5ARNEŽ LukaSLO - Slovenia314/ 3312/ 6626186
 SLO - Slovenia
 70m-1: 314, 70m-2: 312
6HURBAN VladimírSVK - Slovakia295/12322/ 3617123
 SVK - Slovakia
 70m-1: 295, 70m-2: 322
7FRANCŮ OndrejSVK - Slovakia305/ 8311/ 7616184
 SVK - Slovakia
 70m-1: 305, 70m-2: 311
8IVAN DávidSVK - Slovakia309/ 7305/ 8614136
 SVK - Slovakia
 70m-1: 309, 70m-2: 305
9ŽIAK JánPET - I. SŠLK Petržalka313/ 5296/11609146
 PET - I. SŠLK Petržalka
 70m-1: 313, 70m-2: 296
10ULREICH StefanAUS - Bogenschützenclub Union Graz-S296/11300/ 959671
 AUS - Bogenschützenclub Union Graz-S
 70m-1: 296, 70m-2: 300
11HLADKÝ MarekLSL - Liptovský školský lukostreleck302/ 9290/1259293
 LSL - Liptovský školský lukostreleck
 70m-1: 302, 70m-2: 290
12CHNÚRIK AlojzREF - Reflex Žilina298/10289/1358792
 REF - Reflex Žilina
 70m-1: 298, 70m-2: 289
13FABČIČ DejanSLO - Slovenia283/13299/1058242
 SLO - Slovenia
 70m-1: 283, 70m-2: 299
14KRUŽEL MiroslavREF - Reflex Žilina265/14277/1454263
 REF - Reflex Žilina
 70m-1: 265, 70m-2: 277
15BRASO PavelLKZ - Lukostrelecký klub Žilina250/15251/1550194
 LKZ - Lukostrelecký klub Žilina
 70m-1: 250, 70m-2: 251
Recurve - Women [Po 72 Šípoch]
   70m-170m-2Spolu10+XX
1UMER AnaSLO - Slovenia321/ 1332/ 16532610
 SLO - Slovenia
 70m-1: 321, 70m-2: 332
2SLANA TejaSLO - Slovenia302/ 3309/ 3611103
 SLO - Slovenia
 70m-1: 302, 70m-2: 309
3BARÁNKOVÁ DenisaSVK - Slovakia303/ 2307/ 4610133
 SVK - Slovakia
 70m-1: 303, 70m-2: 307
4POKORÁDI ViktóriaSVK - Slovakia288/ 4311/ 2599122
 SVK - Slovakia
 70m-1: 288, 70m-2: 311
5BENDÍKOVÁ ElenaSVK - Slovakia285/ 5304/ 558992
 SVK - Slovakia
 70m-1: 285, 70m-2: 304
6KOVALČÍKOVÁ KristínaLKB - Lukostrelecký klub Bratislava265/ 7271/ 653681
 LKB - Lukostrelecký klub Bratislava
 70m-1: 265, 70m-2: 271
7NEUWERSCH MariaAUS - Bogenschützenclub Union Graz-S267/ 6268/ 753540
 AUS - Bogenschützenclub Union Graz-S
 70m-1: 267, 70m-2: 268
Recurve - Junior Men [Po 72 Šípoch]
   70m-170m-2Spolu10+XX
1ROŽIČ MihaSLO - Slovenia319/ 1321/ 1640203
 SLO - Slovenia
 70m-1: 319, 70m-2: 321
2PLUHAŘ JanZNP - Znojmo Pešetice294/ 4320/ 2614128
 ZNP - Znojmo Pešetice
 70m-1: 294, 70m-2: 320
3MACHÁN MarošSVK - Slovakia295/ 3299/ 459491
 SVK - Slovakia
 70m-1: 295, 70m-2: 299
4SLÁDEK TomášLKB - Lukostrelecký klub Bratislava302/ 2285/ 5587112
 LKB - Lukostrelecký klub Bratislava
 70m-1: 302, 70m-2: 285
5MACKOVČIN ViliamBAV - Blue Arrows Viničné282/ 6304/ 3586102
 BAV - Blue Arrows Viničné
 70m-1: 282, 70m-2: 304
6PRODAN KristjanSLO - Slovenia287/ 5284/ 657191
 SLO - Slovenia
 70m-1: 287, 70m-2: 284
7MAJERÍK AndrejSVK - Slovakia260/ 7282/ 754260
 SVK - Slovakia
 70m-1: 260, 70m-2: 282
Recurve - Junior Women [Po 72 Šípoch]
   70m-170m-2Spolu10+XX
1DRUSKOVÁ KristínaSVK - Slovakia297/ 1300/ 159760
 SVK - Slovakia
 70m-1: 297, 70m-2: 300
2APFELKNAB MelissaAUS - Bogenschützenclub Union Graz-S291/ 2262/ 3553104
 AUS - Bogenschützenclub Union Graz-S
 70m-1: 291, 70m-2: 262
3KOŠARIŠŤANOVÁ EmaLKT - Lukostrelecký klub Turiec268/ 3283/ 255121
 LKT - Lukostrelecký klub Turiec
 70m-1: 268, 70m-2: 283
4REŤKOVSKÁ VeronikaLKT - Lukostrelecký klub Turiec237/ 4253/ 449082
 LKT - Lukostrelecký klub Turiec
 70m-1: 237, 70m-2: 253
Recurve - Cadet Men [Po 72 Šípoch]
   60m-160m-2Spolu10+XX
1ZAUŠKA DávidSVK - Slovakia330/ 1320/ 2650309
 SVK - Slovakia
 60m-1: 330, 60m-2: 320
2SAMEC AndražSLO - Slovenia320/ 2319/ 3639153
 SLO - Slovenia
 60m-1: 320, 60m-2: 319
3MEDVECZKY DanielSVK - Slovakia315/ 3320/ 1635205
 SVK - Slovakia
 60m-1: 315, 60m-2: 320
4ŠILON SebastiánSVK - Slovakia308/ 4296/ 5604103
 SVK - Slovakia
 60m-1: 308, 60m-2: 296
5MOLNAR JonasBSC - BSC Fischamend290/ 7306/ 4596101
 BSC - BSC Fischamend
 60m-1: 290, 60m-2: 306
6PAGÁČIK FilipREF - Reflex Žilina292/ 5279/ 6571113
 REF - Reflex Žilina
 60m-1: 292, 60m-2: 279
7IVAN DenisRAP - Red Arrows Poprad291/ 6260/ 955181
 RAP - Red Arrows Poprad
 60m-1: 291, 60m-2: 260
8KALEČÍK DominikLKB - Lukostrelecký klub Bratislava281/ 8263/ 754497
 LKB - Lukostrelecký klub Bratislava
 60m-1: 281, 60m-2: 263
9MACH MartinBAV - Blue Arrows Viničné245/ 9261/ 850630
 BAV - Blue Arrows Viničné
 60m-1: 245, 60m-2: 261
10KUMPF ChristophBSC - BSC Fischamend235/10230/1046561
 BSC - BSC Fischamend
 60m-1: 235, 60m-2: 230
Recurve - Cadet Women [Po 72 Šípoch]
   60m-160m-2Spolu10+XX
1COREL NinaSLO - Slovenia309/ 1323/ 1632165
 SLO - Slovenia
 60m-1: 309, 60m-2: 323
2VELKOVA MiaSLO - Slovenia301/ 3316/ 2617112
 SLO - Slovenia
 60m-1: 301, 60m-2: 316
3PINTARIČ ŽanaSLO - Slovenia291/ 4312/ 3603123
 SLO - Slovenia
 60m-1: 291, 60m-2: 312
4ŠAREC AnjaSLO - Slovenia304/ 2298/ 4602175
 SLO - Slovenia
 60m-1: 304, 60m-2: 298
5NÉMETHOVÁ NinaSVK - Slovakia285/ 5296/ 5581121
 SVK - Slovakia
 60m-1: 285, 60m-2: 296
6INGELIOVÁ EmmaBAV - Blue Arrows Viničné278/ 6264/ 654242
 BAV - Blue Arrows Viničné
 60m-1: 278, 60m-2: 264
7ŠČERBÁKOVÁ SofiaREF - Reflex Žilina249/ 7255/ 750460
 REF - Reflex Žilina
 60m-1: 249, 60m-2: 255
8DINHOVÁ SimonaMSK - Mestský športový klub Kežmarok166/ 8197/ 836300
 MSK - Mestský športový klub Kežmarok
 60m-1: 166, 60m-2: 197
Compound - Men [Po 72 Šípoch]
   50m-150m-2Spolu10+XX
1BOŠANSKÝ JozefSVK - Slovakia356/ 1355/ 17116331
 SVK - Slovakia
 50m-1: 356, 50m-2: 355
2BRENK AljažSLO - Slovenia349/ 2353/ 27025424
 SLO - Slovenia
 50m-1: 349, 50m-2: 353
3JEVŠNIK TimSLO - Slovenia348/ 3351/ 46995222
 SLO - Slovenia
 50m-1: 348, 50m-2: 351
4MODIC StašSLO - Slovenia347/ 6348/ 56954822
 SLO - Slovenia
 50m-1: 347, 50m-2: 348
5PAVLÍK MarcelSAR - Sport Club Speed Arrows346/ 7347/ 66934822
 SAR - Sport Club Speed Arrows
 50m-1: 346, 50m-2: 347
6KUKLIŠ OndrejLKS - Lukostrelecký klub Senica338/10351/ 36894319
 LKS - Lukostrelecký klub Senica
 50m-1: 338, 50m-2: 351
7DURNÝ MatúšSVK - Slovakia348/ 3339/ 96874016
 SVK - Slovakia
 50m-1: 348, 50m-2: 339
8MAREČÁK MarianMSK - Mestský športový klub Kežmarok347/ 5339/ 86864322
 MSK - Mestský športový klub Kežmarok
 50m-1: 347, 50m-2: 339
9ROŽIČ MatijaSLO - Slovenia339/ 9342/ 76814018
 SLO - Slovenia
 50m-1: 339, 50m-2: 342
10KINIK PeterMSK - Mestský športový klub Kežmarok340/ 8332/126723413
 MSK - Mestský športový klub Kežmarok
 50m-1: 340, 50m-2: 332
11DUBAŠÁK MartinBAV - Blue Arrows Viničné333/12336/106692914
 BAV - Blue Arrows Viničné
 50m-1: 333, 50m-2: 336
12PÖLZL GerhardAUS - Bogenschützenclub Union Graz-S330/13329/136593111
 AUS - Bogenschützenclub Union Graz-S
 50m-1: 330, 50m-2: 329
13KUBÍČEK LiborLKS - Lukostrelecký klub Senica326/14329/146552910
 LKS - Lukostrelecký klub Senica
 50m-1: 326, 50m-2: 329
14DORIČ MartinMSK - Mestský športový klub Kežmarok333/11316/16649267
 MSK - Mestský športový klub Kežmarok
 50m-1: 333, 50m-2: 316
15ŠEDIVÝ VladimírLKS - Lukostrelecký klub Senica316/15326/15642197
 LKS - Lukostrelecký klub Senica
 50m-1: 316, 50m-2: 326
16PETLÁN RadekMSK - Mestský športový klub Kežmarok308/16332/116402811
 MSK - Mestský športový klub Kežmarok
 50m-1: 308, 50m-2: 332
Compound - Women [Po 72 Šípoch]
   50m-150m-2Spolu10+XX
1GÁLOVÁ BarboraLKS - Lukostrelecký klub Senica323/ 1323/ 16462810
 LKS - Lukostrelecký klub Senica
 50m-1: 323, 50m-2: 323
2KOČUTOVÁ PetraREF - Reflex Žilina322/ 2321/ 26432410
 REF - Reflex Žilina
 50m-1: 322, 50m-2: 321
3HANULIAKOVÁ VieraREF - Reflex Žilina283/ 4297/ 3580165
 REF - Reflex Žilina
 50m-1: 283, 50m-2: 297
4MITRINGOVÁ AnnaREF - Reflex Žilina285/ 3262/ 454763
 REF - Reflex Žilina
 50m-1: 285, 50m-2: 262
Compound - Cadet Men [Po 72 Šípoch]
   50m-150m-2Spolu10+XX
1ŠEDIVÝ ŠimonSVK - Slovakia342/ 1342/ 16843815
 SVK - Slovakia
 50m-1: 342, 50m-2: 342
2BADOVSKÝ BenjamínSVK - Slovakia323/ 3327/ 2650202
 SVK - Slovakia
 50m-1: 323, 50m-2: 327
3ZEMAN SamuelMSK - Mestský športový klub Kežmarok340/ 2282/ 36222813
 MSK - Mestský športový klub Kežmarok
 50m-1: 340, 50m-2: 282
Compound - Cadet Women [Po 72 Šípoch]
   50m-150m-2Spolu10+XX
1SCHINDLEROVÁ SarahRAP - Red Arrows Poprad322/ 2325/ 1647268
 RAP - Red Arrows Poprad
 50m-1: 322, 50m-2: 325
2ŠAREC KatjaSLO - Slovenia326/ 1316/ 26422312
 SLO - Slovenia
 50m-1: 326, 50m-2: 316
3KOČUTOVÁ LuciaREF - Reflex Žilina299/ 3305/ 3604137
 REF - Reflex Žilina
 50m-1: 299, 50m-2: 305
4PETLÁNOVÁ NinaMSK - Mestský športový klub Kežmarok256/ 4273/ 452944
 MSK - Mestský športový klub Kežmarok
 50m-1: 256, 50m-2: 273
Barebow - Men [Po 72 Šípoch]
   50m-150m-2Spolu10+XX
1WIPPEL WolfgangAUS - Bogenschützenclub Union Graz-S304/ 1292/ 2596112
 AUS - Bogenschützenclub Union Graz-S
 50m-1: 304, 50m-2: 292
2HALÍK DaliborLSL - Liptovský školský lukostreleck289/ 2293/ 1582146
 LSL - Liptovský školský lukostreleck
 50m-1: 289, 50m-2: 293
3KRUŽEL BranislavPET - I. SŠLK Petržalka279/ 3269/ 454873
 PET - I. SŠLK Petržalka
 50m-1: 279, 50m-2: 269
4EISNER MichaelBSC - BSC Fischamend263/ 7282/ 3545103
 BSC - BSC Fischamend
 50m-1: 263, 50m-2: 282
5REŤKOVSKÝ RadovanLKT - Lukostrelecký klub Turiec274/ 5266/ 554053
 LKT - Lukostrelecký klub Turiec
 50m-1: 274, 50m-2: 266
6WÜHL MartinBSC - BSC Fischamend274/ 4263/ 653774
 BSC - BSC Fischamend
 50m-1: 274, 50m-2: 263
7FUČÍK CyrilJAS - TJ AC Jasov251/ 8245/ 749642
 JAS - TJ AC Jasov
 50m-1: 251, 50m-2: 245
8KÚDELČÍK JozefREF - Reflex Žilina264/ 6219/ 948340
 REF - Reflex Žilina
 50m-1: 264, 50m-2: 219
9ŠTEFAŇÁK MarekRAP - Red Arrows Poprad217/ 9213/1043050
 RAP - Red Arrows Poprad
 50m-1: 217, 50m-2: 213
10MOLNÁR ŠtefanREF - Reflex Žilina185/10241/ 842620
 REF - Reflex Žilina
 50m-1: 185, 50m-2: 241
Barebow - Women [Po 72 Šípoch]
   50m-150m-2Spolu10+XX
1SCHINDLEROVÁ MiroslavaRAP - Red Arrows Poprad272/ 1270/ 154263
 RAP - Red Arrows Poprad
 50m-1: 272, 50m-2: 270
Barebow - Junior Men [Po 72 Šípoch]
   50m-150m-2Spolu10+XX
1KÚDELČÍK JánREF - Reflex Žilina157/ 1177/ 133400
 REF - Reflex Žilina
 50m-1: 157, 50m-2: 177

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter