2021 International Baltic Hit-Miss Archery Tournament - Śladami Rybaka
2021 International Baltic Hit-Miss Archery Tournament - Śladami Rybaka
„DEFMAR” Police (DEFMAR)
Police (POL), 23-25 Jul 2021
Ilość zgłoszeń według Kraju
 RCBRazem
 CMCWMMMWMWRazemMWRazemMWRazem 
A3D - A3D Toszek    1 15 51 17
AGB - Archery GB       1 1   1
CAN - Kanada       1 1   1
CZA - Czarna Strzała Bytom        11   1
DEF - Defmar Police       5161041420
DEU1 - USC Viadrina Frankfurt (Oder)    1 1      1
DEU2 - SV Stahl Unterwellenborn    1 1      1
DEU3 - SchV Stolzenhagen    1 1      1
DEU4 - SSVPCK 90 Schwedt/Oder       112   2
DEU5 - Rivernook        11   1
DEU6 - HBG Hamburg    1 1      1
DOL - Dolnoślązak Wrocław       1 1   1
DRU - Drukarz Warszawa       1 1   1
GOL - LUKS ORLIK Goleszów       112   2
GORZ - GZSN "START" Gorzów Wlkp.    1121 1   3
GROT - "GROT" Ruda Śląska    1 1      1
KAR - Karima Prząsław          2133
KNON - Kn On    1 1      1
KOR - LKS Korona Bukowiec1213  7   1 18
KSL - KS Leśnik Poznań 3112 7      7
LEG - OSŁ Strzelec Legnica       3 3   3
LZS - LZS Raszówka       3 3   3
MAZ - LKS Mazowsze Teresin 11  24112   6
MEWA - KSŁ MEWA Kołobrzeg4 631 14      14
MKŁ - MKŁ Strzała Warszawa    1 12134159
MLKS - MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tarnowsk     111 1   2
MOR - UKS Morświn Gdynia    1 1      1
NIE2 - Niezrzeszony       1 1   1
NIE3 - Niezrzeszony     11      1
NIE4 - Niezrzeszony       1 1   1
NIE5 - Niezrzeszony       1 1   1
ORG - Orlęta Gorzów    2 2      2
ORLY - Orły Wrocław       213   3
OZA - Ożarowianka Ożarów Maz.       2 2   2
PLA - Płaszowianka Kraków       112 113
ROK - "ROKIS" Radzymin 21 3 61 1   7
SKO - Strzała Skorków       1 16 67
SLM - SŁ Marymont Warszawa     11   1123
SOK - UKS Sokół Brzoza1  12 42 21 17
STG - Start Gorzów       1 1   1
STO - LKS Tempo Stolarzowice          2244
SUR - AZS Surma Poznań125 103211 11 123
SVK - Slovakia       1 1   1
UKL - UKŁ Leśnik Poznań    314   1 15
UKR1 - Target Archery       1 1   1
UKR2 - Lwów       1 1   1
UKS1 - UKS - Jedynka Kórnik1132 29      9
USA - USA    1 1      1
X10 - X10 Jaworze       1 1   1
ZOL - LKS Łucznik Żołedowo1 1  133 3 117
ZRYW - Zryw Dobrcz       1 1   1
ZSIR - ZSiR Start Kielce    2 21 1   3
ZYW - Łucznik Żywiec   2  21 1   3
Razem: 539111912361310051960301141201

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter