2021 International Baltic Hit-Miss Archery Tournament - Śladami Rybaka
2021 International Baltic Hit-Miss Archery Tournament - Śladami Rybaka
„DEFMAR” Police (DEFMAR)
Police (POL), 23-25 Jul 2021
Show details
Lista wyników w kategoriach - indywidualne
m.ZawodnikKraj/Klub  Razem10+XX
Recurve - Men - Mężczyźni [Po 72 strzałach]
   70m-170m-2Razem10+XX
1MICHALAK SławomirROK - "ROKIS" Radzymin323/ 1316/ 16392510
 ROK - "ROKIS" Radzymin
 70m-1: 323, 70m-2: 316
2CISZEK ŁukaszKNON - Kadra narodowa ON323/ 2304/ 2627174
 KNON - Kadra narodowa ON
 70m-1: 323, 70m-2: 304
3OSUCH MaksymilianSUR - AZS Surma Poznań314/ 4302/ 3616173
 SUR - AZS Surma Poznań
 70m-1: 314, 70m-2: 302
4MALAK MateuszSUR - AZS Surma Poznań315/ 3291/ 86061910
 SUR - AZS Surma Poznań
 70m-1: 315, 70m-2: 291
5KAPUSTA IreneuszZSIR - ZSiR Start Kielce296/ 8302/ 459883
 ZSIR - ZSiR Start Kielce
 70m-1: 296, 70m-2: 302
6MICHALSKI AleksanderSUR - AZS Surma Poznań294/ 9298/ 7592123
 SUR - AZS Surma Poznań
 70m-1: 294, 70m-2: 298
7KASPRZAK KonradSUR - AZS Surma Poznań291/11300/ 6591155
 SUR - AZS Surma Poznań
 70m-1: 291, 70m-2: 300
8JANISZEWSKI RyszardSUR - AZS Surma Poznań287/12301/ 5588113
 SUR - AZS Surma Poznań
 70m-1: 287, 70m-2: 301
9SKRAJNY AndrzejGORZ - GZSN "START" Gorzów Wlkp.292/10290/ 958281
 GORZ - GZSN "START" Gorzów Wlkp.
 70m-1: 292, 70m-2: 290
10PUSZ AntoniMOR - UKS Morświn Gdynia305/ 5276/12581124
 MOR - UKS Morświn Gdynia
 70m-1: 305, 70m-2: 276
11JANUS SewerynSUR - AZS Surma Poznań298/ 6283/1058191
 SUR - AZS Surma Poznań
 70m-1: 298, 70m-2: 283
12OGRODOWCZYK MateuszSUR - AZS Surma Poznań298/ 7263/16561112
 SUR - AZS Surma Poznań
 70m-1: 298, 70m-2: 263
13HAMID MoghaddamDEU6 - HBG Hamburg279/13278/1155752
 DEU6 - HBG Hamburg
 70m-1: 279, 70m-2: 278
14JAŚNIAK BoguszUKL - UKŁ Leśnik Poznań277/15273/1455062
 UKL - UKŁ Leśnik Poznań
 70m-1: 277, 70m-2: 273
15ADAM WytrykusROK - "ROKIS" Radzymin272/18275/1354776
 ROK - "ROKIS" Radzymin
 70m-1: 272, 70m-2: 275
16KRAMARCZYK JakubORG - Orlęta Gorzów268/20262/1753061
 ORG - Orlęta Gorzów
 70m-1: 268, 70m-2: 262
17KRAMARCZYK WaldemarORG - Orlęta Gorzów258/23272/1553051
 ORG - Orlęta Gorzów
 70m-1: 258, 70m-2: 272
18SOBIESIAK MirosławA3D - A3D Toszek278/14247/2052541
 A3D - A3D Toszek
 70m-1: 278, 70m-2: 247
19KOWALSKI RobertMKŁ - MKŁ Strzała Warszawa269/19249/1951861
 MKŁ - MKŁ Strzała Warszawa
 70m-1: 269, 70m-2: 249
20MICHALAK MaksymilianSUR - AZS Surma Poznań264/21250/1851461
 SUR - AZS Surma Poznań
 70m-1: 264, 70m-2: 250
21CIERPKA KrzysztofKSL - KS Leśnik Poznań275/17238/2151341
 KSL - KS Leśnik Poznań
 70m-1: 275, 70m-2: 238
22GDANITZ AndreasDEU3 - SchV Stolzenhagen275/16225/2350051
 DEU3 - SchV Stolzenhagen
 70m-1: 275, 70m-2: 225
23ZABOROWSKI StanisławUKL - UKŁ Leśnik Poznań262/22229/2249120
 UKL - UKŁ Leśnik Poznań
 70m-1: 262, 70m-2: 229
24CZAPCZYK MichałSUR - AZS Surma Poznań257/24217/25474104
 SUR - AZS Surma Poznań
 70m-1: 257, 70m-2: 217
25GAWOR WojciechDEU1 - USC Viadrina Frankfurt (Oder)243/26218/2446151
 DEU1 - USC Viadrina Frankfurt (Oder)
 70m-1: 243, 70m-2: 218
26ŁUKASZEWICZ JerzySUR - AZS Surma Poznań235/27198/2643331
 SUR - AZS Surma Poznań
 70m-1: 235, 70m-2: 198
27KRYCH DawidSUR - AZS Surma Poznań245/25166/2941121
 SUR - AZS Surma Poznań
 70m-1: 245, 70m-2: 166
28WOŹNIAK GrzegorzUKL - UKŁ Leśnik Poznań223/28172/2739532
 UKL - UKŁ Leśnik Poznań
 70m-1: 223, 70m-2: 172
29MOLIK MarcinZSIR - ZSiR Start Kielce181/29167/2834810
 ZSIR - ZSiR Start Kielce
 70m-1: 181, 70m-2: 167
Recurve - Women - Kobiety [Po 72 strzałach]
   70m-170m-2Razem10+XX
1OLSZEWSKA MilenaKNON - Kadra narodowa ON303/ 1328/ 1631206
 KNON - Kadra narodowa ON
 70m-1: 303, 70m-2: 328
2BULWA AgataMLKS - MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tarnowsk286/ 2284/ 257062
 MLKS - MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tarnowsk
 70m-1: 286, 70m-2: 284
3CZYŻ JuliaSUR - AZS Surma Poznań275/ 3269/ 354481
 SUR - AZS Surma Poznań
 70m-1: 275, 70m-2: 269
4WĘGLARZ AdriannaZOL - LKS Łucznik Żołedowo270/ 4263/ 553363
 ZOL - LKS Łucznik Żołedowo
 70m-1: 270, 70m-2: 263
5SKROK NataliaMAZ - LKS Mazowsze Teresin264/ 5263/ 452781
 MAZ - LKS Mazowsze Teresin
 70m-1: 264, 70m-2: 263
6SIEBERT SandraSUR - AZS Surma Poznań260/ 6253/ 651363
 SUR - AZS Surma Poznań
 70m-1: 260, 70m-2: 253
7FIERLEJ LuizaNIE3 - Niezrzeszony258/ 7217/ 747542
 NIE3 - Niezrzeszony
 70m-1: 258, 70m-2: 217
8SWIERŻEWSKA JoannaMAZ - LKS Mazowsze Teresin192/ 8183/ 837510
 MAZ - LKS Mazowsze Teresin
 70m-1: 192, 70m-2: 183
9BRYLEWSKA MarzenaUKS1 - UKS - Jedynka Kórnik162/ 9178/ 934052
 UKS1 - UKS - Jedynka Kórnik
 70m-1: 162, 70m-2: 178
10GÓRSKA OliwiaSUR - AZS Surma Poznań124/10174/1029821
 SUR - AZS Surma Poznań
 70m-1: 124, 70m-2: 174
11SILNA PaulinaUKL - UKŁ Leśnik Poznań122/110/1112200
 UKL - UKŁ Leśnik Poznań
 70m-1: 122, 70m-2: 0
Recurve - Cadet Men - Kadeci [Po 72 strzałach]
   60m-160m-2Razem10+XX
1GRZELAK KacperMEWA - KSŁ MEWA Kołobrzeg306/ 1286/ 2592179
 MEWA - KSŁ MEWA Kołobrzeg
 60m-1: 306, 60m-2: 286
2LATKOWSKI JakubMEWA - KSŁ MEWA Kołobrzeg279/ 3296/ 157594
 MEWA - KSŁ MEWA Kołobrzeg
 60m-1: 279, 60m-2: 296
3WĘGLARZ WojciechZOL - LKS Łucznik Żołedowo281/ 2264/ 454563
 ZOL - LKS Łucznik Żołedowo
 60m-1: 281, 60m-2: 264
4KWIECIEŃ JeremiSUR - AZS Surma Poznań263/ 4277/ 354073
 SUR - AZS Surma Poznań
 60m-1: 263, 60m-2: 277
5DRESLER JakubMEWA - KSŁ MEWA Kołobrzeg241/ 5219/ 546021
 MEWA - KSŁ MEWA Kołobrzeg
 60m-1: 241, 60m-2: 219
6CISOWSKI JakubSOK - UKS Sokół Brzoza226/ 6186/ 641221
 SOK - UKS Sokół Brzoza
 60m-1: 226, 60m-2: 186
7PEPEL IgorUKS1 - UKS - Jedynka Kórnik144/ 7155/ 729922
 UKS1 - UKS - Jedynka Kórnik
 60m-1: 144, 60m-2: 155
8KARCZ JędrzejKOR - LKS Korona Bukowiec63/ 866/ 812911
 KOR - LKS Korona Bukowiec
 60m-1: 63, 60m-2: 66
Recurve - Cadet Women - Kadetki [Po 72 strzałach]
   60m-160m-2Razem10+XX
1ZYGMUNCIAK AlicjaMAZ - LKS Mazowsze Teresin313/ 1314/ 1627207
 MAZ - LKS Mazowsze Teresin
 60m-1: 313, 60m-2: 314
2ŁAWICKA ZuzannaSUR - AZS Surma Poznań297/ 2293/ 2590136
 SUR - AZS Surma Poznań
 60m-1: 297, 60m-2: 293
3STOMA WeronikaMEWA - KSŁ MEWA Kołobrzeg286/ 3290/ 3576155
 MEWA - KSŁ MEWA Kołobrzeg
 60m-1: 286, 60m-2: 290
4JEZNACH OliwiaROK - "ROKIS" Radzymin258/ 4264/ 452281
 ROK - "ROKIS" Radzymin
 60m-1: 258, 60m-2: 264
5WOŹNIAK WeronikaKSL - KS Leśnik Poznań254/ 5254/ 550893
 KSL - KS Leśnik Poznań
 60m-1: 254, 60m-2: 254
6POSPIESZNA WiktoriaKSL - KS Leśnik Poznań236/ 6205/ 944130
 KSL - KS Leśnik Poznań
 60m-1: 236, 60m-2: 205
7KMIECIK GabrielaUKS1 - UKS - Jedynka Kórnik201/ 9235/ 643630
 UKS1 - UKS - Jedynka Kórnik
 60m-1: 201, 60m-2: 235
8KATARZYNA TeodorczykROK - "ROKIS" Radzymin207/ 8226/ 743352
 ROK - "ROKIS" Radzymin
 60m-1: 207, 60m-2: 226
9STOLIŃSKA MonikaKSL - KS Leśnik Poznań216/ 7206/ 842251
 KSL - KS Leśnik Poznań
 60m-1: 216, 60m-2: 206
10WASKOWSKA WiktoriaKOR - LKS Korona Bukowiec38/1155/109300
 KOR - LKS Korona Bukowiec
 60m-1: 38, 60m-2: 55
11PARNIEWICZ KlaudiaKOR - LKS Korona Bukowiec39/1051/119000
 KOR - LKS Korona Bukowiec
 60m-1: 39, 60m-2: 51
Recurve - U14 - Młodzicy [Po 72 strzałach]
   40m-140m-2Razem10+XX
1LISIECKI JanMAZ - LKS Mazowsze Teresin321/ 1329/ 1650214
 MAZ - LKS Mazowsze Teresin
 40m-1: 321, 40m-2: 329
2GOMÓŁKA ErykSUR - AZS Surma Poznań307/ 2308/ 2615165
 SUR - AZS Surma Poznań
 40m-1: 307, 40m-2: 308
3STOMA MichałMEWA - KSŁ MEWA Kołobrzeg297/ 4304/ 4601164
 MEWA - KSŁ MEWA Kołobrzeg
 40m-1: 297, 40m-2: 304
4DZIWIEC WacławKSL - KS Leśnik Poznań288/ 6307/ 3595125
 KSL - KS Leśnik Poznań
 40m-1: 288, 40m-2: 307
5GLOGIER NorbertSUR - AZS Surma Poznań306/ 3273/ 957973
 SUR - AZS Surma Poznań
 40m-1: 306, 40m-2: 273
6ŚMIELEWSKI JanMEWA - KSŁ MEWA Kołobrzeg293/ 5284/ 6577113
 MEWA - KSŁ MEWA Kołobrzeg
 40m-1: 293, 40m-2: 284
7RATAJCZAK KajetanUKS1 - UKS - Jedynka Kórnik277/ 7298/ 5575125
 UKS1 - UKS - Jedynka Kórnik
 40m-1: 277, 40m-2: 298
8SARNECKI IgnacySUR - AZS Surma Poznań273/ 9278/ 8551100
 SUR - AZS Surma Poznań
 40m-1: 273, 40m-2: 278
9JĘDRZEJ BrylewskiUKS1 - UKS - Jedynka Kórnik267/11281/ 754852
 UKS1 - UKS - Jedynka Kórnik
 40m-1: 267, 40m-2: 281
10DUDEK DawidMEWA - KSŁ MEWA Kołobrzeg265/12262/1052741
 MEWA - KSŁ MEWA Kołobrzeg
 40m-1: 265, 40m-2: 262
11ZIELIŃSKI OlivierUKS1 - UKS - Jedynka Kórnik276/ 8250/1252661
 UKS1 - UKS - Jedynka Kórnik
 40m-1: 276, 40m-2: 250
12MACIEJ WrzesińskiROK - "ROKIS" Radzymin271/10245/1351680
 ROK - "ROKIS" Radzymin
 40m-1: 271, 40m-2: 245
13KOMERS MateuszMEWA - KSŁ MEWA Kołobrzeg263/13245/1450841
 MEWA - KSŁ MEWA Kołobrzeg
 40m-1: 263, 40m-2: 245
14ARKANÓW JanMEWA - KSŁ MEWA Kołobrzeg224/15250/1147430
 MEWA - KSŁ MEWA Kołobrzeg
 40m-1: 224, 40m-2: 250
15WĘGLARZ WaldemarZOL - LKS Łucznik Żołedowo237/14214/1645143
 ZOL - LKS Łucznik Żołedowo
 40m-1: 237, 40m-2: 214
16ALEKSANDROWICZ IwoMEWA - KSŁ MEWA Kołobrzeg217/16230/1544731
 MEWA - KSŁ MEWA Kołobrzeg
 40m-1: 217, 40m-2: 230
17KLIŃSKI PawełKOR - LKS Korona Bukowiec149/17143/1729222
 KOR - LKS Korona Bukowiec
 40m-1: 149, 40m-2: 143
18MARTENKA BartoszSOK - UKS Sokół Brzoza117/18131/1824810
 SOK - UKS Sokół Brzoza
 40m-1: 117, 40m-2: 131
Recurve - U14 - Młodziczki [Po 72 strzałach]
   40m-140m-2Razem10+XX
1STRZAŁKA OtyliaZYW - Łucznik Żywiec335/ 1341/ 16763315
 ZYW - Łucznik Żywiec
 40m-1: 335, 40m-2: 341
2STRZAŁKA RoksanaZYW - Łucznik Żywiec304/ 2287/ 3591124
 ZYW - Łucznik Żywiec
 40m-1: 304, 40m-2: 287
3BŁASZAK MartaKSL - KS Leśnik Poznań285/ 4294/ 257991
 KSL - KS Leśnik Poznań
 40m-1: 285, 40m-2: 294
4FRANCZUK AlinaMEWA - KSŁ MEWA Kołobrzeg297/ 3280/ 657780
 MEWA - KSŁ MEWA Kołobrzeg
 40m-1: 297, 40m-2: 280
5PARNIEWICZ JuliaKOR - LKS Korona Bukowiec263/ 5280/ 554341
 KOR - LKS Korona Bukowiec
 40m-1: 263, 40m-2: 280
6RYBKA BarbaraMEWA - KSŁ MEWA Kołobrzeg248/ 7283/ 453172
 MEWA - KSŁ MEWA Kołobrzeg
 40m-1: 248, 40m-2: 283
7BELC DajanaMEWA - KSŁ MEWA Kołobrzeg246/ 8256/ 750231
 MEWA - KSŁ MEWA Kołobrzeg
 40m-1: 246, 40m-2: 256
8JAŃCZAK NadiaUKS1 - UKS - Jedynka Kórnik253/ 6222/ 947542
 UKS1 - UKS - Jedynka Kórnik
 40m-1: 253, 40m-2: 222
9STARZYK WiktoriaMEWA - KSŁ MEWA Kołobrzeg225/10217/1044230
 MEWA - KSŁ MEWA Kołobrzeg
 40m-1: 225, 40m-2: 217
10KMIECIK ZofiaUKS1 - UKS - Jedynka Kórnik231/ 9185/1141600
 UKS1 - UKS - Jedynka Kórnik
 40m-1: 231, 40m-2: 185
11KSOBIECH WiktoriaSOK - UKS Sokół Brzoza165/11226/ 839144
 SOK - UKS Sokół Brzoza
 40m-1: 165, 40m-2: 226
12ADAMCZAK JulitaKOR - LKS Korona Bukowiec132/12101/1323300
 KOR - LKS Korona Bukowiec
 40m-1: 132, 40m-2: 101
13ŁUKASZYK JuliaKOR - LKS Korona Bukowiec89/14143/1223200
 KOR - LKS Korona Bukowiec
 40m-1: 89, 40m-2: 143
14NALEWAJ KalinaSOK - UKS Sokół Brzoza89/1342/1413121
 SOK - UKS Sokół Brzoza
 40m-1: 89, 40m-2: 42
Compound - Men - Mężczyźni [Po 72 strzałach]
   50m-150m-2Razem10+XX
1PRZYBYLSKI ŁukaszA3D - A3D Toszek348/ 2347/ 26954727
 A3D - A3D Toszek
 50m-1: 348, 50m-2: 347
2SZELĄG FilipA3D - A3D Toszek345/ 5349/ 16944817
 A3D - A3D Toszek
 50m-1: 345, 50m-2: 349
3KONECKI PrzemysławGOL - LUKS ORLIK Goleszów349/ 1344/ 66934819
 GOL - LUKS ORLIK Goleszów
 50m-1: 349, 50m-2: 344
4ATAMANENKO SerhiiUKR2 - Lwów346/ 4347/ 36934512
 UKR2 - Lwów
 50m-1: 346, 50m-2: 347
5LVOVSKYY DmytroUKR1 - Target Archery344/ 6345/ 46894617
 UKR1 - Target Archery
 50m-1: 344, 50m-2: 345
5PAVLIK MarcelSVK - Slovakia346/ 3343/ 76894617
 SVK - Slovakia
 50m-1: 346, 50m-2: 343
7GORCZYCA KrzysztofLEG - OSŁ Strzelec Legnica342/ 7344/ 56864221
 LEG - OSŁ Strzelec Legnica
 50m-1: 342, 50m-2: 344
8WALADA MariuszLZS - LZS Raszówka341/ 8337/146783715
 LZS - LZS Raszówka
 50m-1: 341, 50m-2: 337
9GOMOLISZEK MichałLEG - OSŁ Strzelec Legnica339/ 9339/116783514
 LEG - OSŁ Strzelec Legnica
 50m-1: 339, 50m-2: 339
10KALISIAK StanisławSTG - Start Gorzów334/10340/ 8674359
 STG - Start Gorzów
 50m-1: 334, 50m-2: 340
11SIEŃCZAK BartoszPLA - Płaszowianka Kraków334/11338/136722910
 PLA - Płaszowianka Kraków
 50m-1: 334, 50m-2: 338
12CHMIELEWSKI TomaszDEF - Defmar Police329/13339/126682912
 DEF - Defmar Police
 50m-1: 329, 50m-2: 339
13ŚWIĄTEK RobertMAZ - LKS Mazowsze Teresin325/16339/106643114
 MAZ - LKS Mazowsze Teresin
 50m-1: 325, 50m-2: 339
14KUKLIŃSKI PawełLEG - OSŁ Strzelec Legnica321/19340/ 9661309
 LEG - OSŁ Strzelec Legnica
 50m-1: 321, 50m-2: 340
15NAWROCKI TomaszOZA - Ożarowianka Ożarów Maz.333/12325/19658306
 OZA - Ożarowianka Ożarów Maz.
 50m-1: 333, 50m-2: 325
16ZIÓŁKOWSKI MarekORLY - Orły Wrocław326/14328/17654243
 ORLY - Orły Wrocław
 50m-1: 326, 50m-2: 328
17SAŁATA TomaszNIE2 - Niezrzeszony324/17329/166532511
 NIE2 - Niezrzeszony
 50m-1: 324, 50m-2: 329
18ŻUK WłodzimierzNIE4 - Niezrzeszony325/15322/20647228
 NIE4 - Niezrzeszony
 50m-1: 325, 50m-2: 322
19DZIKOWSKI JerzyLZS - LZS Raszówka318/23326/18644228
 LZS - LZS Raszówka
 50m-1: 318, 50m-2: 326
20SCHUBERT ErhardDEU4 - SSVPCK 90 Schwedt/Oder307/29335/15642226
 DEU4 - SSVPCK 90 Schwedt/Oder
 50m-1: 307, 50m-2: 335
21PISKORSKI JacekMLKS - MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tarnowsk323/18316/24639238
 MLKS - MLKS Dąbrovia Dąbrowa Tarnowsk
 50m-1: 323, 50m-2: 316
22KOZŁOWSKI GabrielLZS - LZS Raszówka317/24316/23633207
 LZS - LZS Raszówka
 50m-1: 317, 50m-2: 316
23ANTOSIEWICZ MarcinROK - "ROKIS" Radzymin320/21313/26633184
 ROK - "ROKIS" Radzymin
 50m-1: 320, 50m-2: 313
24WIJAS MariuszSKO - Strzała Skorków315/26317/21632277
 SKO - Strzała Skorków
 50m-1: 315, 50m-2: 317
25SZELĄG MarcinA3D - A3D Toszek318/22304/336222210
 A3D - A3D Toszek
 50m-1: 318, 50m-2: 304
26BRÓDKA BłażejZOL - LKS Łucznik Żołedowo321/20300/34621196
 ZOL - LKS Łucznik Żołedowo
 50m-1: 321, 50m-2: 300
27MICHALEWICZ ZdzisławDEF - Defmar Police316/25305/32621121
 DEF - Defmar Police
 50m-1: 316, 50m-2: 305
28GOŁYGOWSKI MarcinZOL - LKS Łucznik Żołedowo307/27311/27618195
 ZOL - LKS Łucznik Żołedowo
 50m-1: 307, 50m-2: 311
29TRZEBIŃSKI AndzejDOL - Dolnoślązak Wrocław300/31316/25616153
 DOL - Dolnoślązak Wrocław
 50m-1: 300, 50m-2: 316
30BRÓDKA JanZOL - LKS Łucznik Żołedowo299/32311/28610143
 ZOL - LKS Łucznik Żołedowo
 50m-1: 299, 50m-2: 311
31JANKOWSKI MichałMKŁ - MKŁ Strzała Warszawa307/28299/35606116
 MKŁ - MKŁ Strzała Warszawa
 50m-1: 307, 50m-2: 299
32MICHALAK MaciejDRU - Drukarz Warszawa289/36316/22605235
 DRU - Drukarz Warszawa
 50m-1: 289, 50m-2: 316
33STRZAŁKA PawełZYW - Łucznik Żywiec297/33307/31604137
 ZYW - Łucznik Żywiec
 50m-1: 297, 50m-2: 307
34WACŁAWSKI DanielNIE5 - Niezrzeszony293/34310/29603164
 NIE5 - Niezrzeszony
 50m-1: 293, 50m-2: 310
35WEILANDT TomaszSUR - AZS Surma Poznań300/30278/38578135
 SUR - AZS Surma Poznań
 50m-1: 300, 50m-2: 278
36PARUZEL MaciejORLY - Orły Wrocław266/41308/30574112
 ORLY - Orły Wrocław
 50m-1: 266, 50m-2: 308
37ZIELIŃSKI SebastianSOK - UKS Sokół Brzoza292/35279/3757191
 SOK - UKS Sokół Brzoza
 50m-1: 292, 50m-2: 279
38PAKASZEWSKI TomaszZSIR - ZSiR Start Kielce287/37283/3657082
 ZSIR - ZSiR Start Kielce
 50m-1: 287, 50m-2: 283
39KACZMAREK TomaszGORZ - GZSN "START" Gorzów Wlkp.284/38249/4053392
 GORZ - GZSN "START" Gorzów Wlkp.
 50m-1: 284, 50m-2: 249
40KOLASA MaciejDEF - Defmar Police274/40252/3952694
 DEF - Defmar Police
 50m-1: 274, 50m-2: 252
41MACLEAN DonaldCAN - Kanada274/39239/4351374
 CAN - Kanada
 50m-1: 274, 50m-2: 239
42OSSES MariuszGORZ - GZSN "START" Gorzów Wlkp.235/43248/4148342
 GORZ - GZSN "START" Gorzów Wlkp.
 50m-1: 235, 50m-2: 248
43KUBIAK TomaszZRYW - Zryw Dobrcz231/44239/4247061
 ZRYW - Zryw Dobrcz
 50m-1: 231, 50m-2: 239
44ZBIGNIEW StawnyDEF - Defmar Police260/42195/4445593
 DEF - Defmar Police
 50m-1: 260, 50m-2: 195
Compound - Women - Kobiety [Po 72 strzałach]
   50m-150m-2Razem10+XX
1KAPUSTA MałgorzataPLA - Płaszowianka Kraków338/ 1346/ 16844111
 PLA - Płaszowianka Kraków
 50m-1: 338, 50m-2: 346
2TOŁKACZ SandraMKŁ - MKŁ Strzała Warszawa336/ 2333/ 26693015
 MKŁ - MKŁ Strzała Warszawa
 50m-1: 336, 50m-2: 333
3MARKITANTOVA KseniyaKNON - Kadra narodowa ON336/ 2327/ 36632810
 KNON - Kadra narodowa ON
 50m-1: 336, 50m-2: 327
4RAKEL ErikaDEU4 - SSVPCK 90 Schwedt/Oder322/ 4322/ 4644196
 DEU4 - SSVPCK 90 Schwedt/Oder
 50m-1: 322, 50m-2: 322
5DADUN MarzenaORLY - Orły Wrocław310/ 5301/ 5611123
 ORLY - Orły Wrocław
 50m-1: 310, 50m-2: 301
6BLOK BarbaraDEF - Defmar Police293/ 6287/ 6580162
 DEF - Defmar Police
 50m-1: 293, 50m-2: 287
7ZYGMUNCIAK MagdalenaMAZ - LKS Mazowsze Teresin258/ 7190/ 744831
 MAZ - LKS Mazowsze Teresin
 50m-1: 258, 50m-2: 190
Barebow - Men - Mężczyźni [Po 72 strzałach]
   50m-150m-2Razem10+XX
1MOTYKA WładysławDEF - Defmar Police307/ 1287/ 4594113
 DEF - Defmar Police
 50m-1: 307, 50m-2: 287
2NOWAK DominikDEF - Defmar Police288/ 3297/ 158590
 DEF - Defmar Police
 50m-1: 288, 50m-2: 297
3MARK JacekDEF - Defmar Police297/ 2286/ 5583105
 DEF - Defmar Police
 50m-1: 297, 50m-2: 286
4MIŁECKI MarcinMKŁ - MKŁ Strzała Warszawa284/ 4294/ 257891
 MKŁ - MKŁ Strzała Warszawa
 50m-1: 284, 50m-2: 294
5CHMIELEWSKI PrzemysławDEF - Defmar Police270/ 6291/ 3561165
 DEF - Defmar Police
 50m-1: 270, 50m-2: 291
6MARCHLEWICZ PiotrSOK - UKS Sokół Brzoza271/ 5256/1052750
 SOK - UKS Sokół Brzoza
 50m-1: 271, 50m-2: 256
7CIESIELSKI MichałKAR - Karima Prząsław255/11271/ 652662
 KAR - Karima Prząsław
 50m-1: 255, 50m-2: 271
8JERZY DietrichKAR - Karima Prząsław264/ 9254/1251854
 KAR - Karima Prząsław
 50m-1: 264, 50m-2: 254
9KONIECZNY GrzegorzSKO - Strzała Skorków265/ 8247/1451231
 SKO - Strzała Skorków
 50m-1: 265, 50m-2: 247
10BARTKOWIAK MarcinDEF - Defmar Police266/ 7243/1550961
 DEF - Defmar Police
 50m-1: 266, 50m-2: 243
11KUPCZYK JacekSKO - Strzała Skorków237/17270/ 750761
 SKO - Strzała Skorków
 50m-1: 237, 50m-2: 270
12GUZEK JacekMKŁ - MKŁ Strzała Warszawa247/12256/ 950340
 MKŁ - MKŁ Strzała Warszawa
 50m-1: 247, 50m-2: 256
13KOPEL RobertA3D - A3D Toszek243/14251/1349452
 A3D - A3D Toszek
 50m-1: 243, 50m-2: 251
14ANDRZEJ DobijaKAR - Karima Prząsław258/10236/1849442
 KAR - Karima Prząsław
 50m-1: 258, 50m-2: 236
15SAPIŃSKI PawełDEF - Defmar Police238/16254/1149250
 DEF - Defmar Police
 50m-1: 238, 50m-2: 254
16NYKIEL SzymonSKO - Strzała Skorków221/18265/ 848610
 SKO - Strzała Skorków
 50m-1: 221, 50m-2: 265
17KRYCA KrystianDEF - Defmar Police242/15242/1648472
 DEF - Defmar Police
 50m-1: 242, 50m-2: 242
18SEROCKI DariuszDEF - Defmar Police245/13233/1947831
 DEF - Defmar Police
 50m-1: 245, 50m-2: 233
19KARKOSZKA JózefSTO - LKS Tempo Stolarzowice220/19240/1746010
 STO - LKS Tempo Stolarzowice
 50m-1: 220, 50m-2: 240
20STEFAŃCZYK GabrielSKO - Strzała Skorków216/20227/2044321
 SKO - Strzała Skorków
 50m-1: 216, 50m-2: 227
21BIEŃ KrzysztofSKO - Strzała Skorków207/23199/2140640
 SKO - Strzała Skorków
 50m-1: 207, 50m-2: 199
22SZEWCZYKOWSKI DariuszSKO - Strzała Skorków211/21186/2439730
 SKO - Strzała Skorków
 50m-1: 211, 50m-2: 186
23BŁASZAK MaciejUKL - UKŁ Leśnik Poznań204/24188/2339220
 UKL - UKŁ Leśnik Poznań
 50m-1: 204, 50m-2: 188
24BIENIEK KrzysztofDEF - Defmar Police195/25192/2238720
 DEF - Defmar Police
 50m-1: 195, 50m-2: 192
25MOGUCZYJ WitalijDEF - Defmar Police208/22178/2538600
 DEF - Defmar Police
 50m-1: 208, 50m-2: 178
26KAMPA PawełMKŁ - MKŁ Strzała Warszawa194/26171/2636530
 MKŁ - MKŁ Strzała Warszawa
 50m-1: 194, 50m-2: 171
27KACZMAREK RobertSUR - AZS Surma Poznań133/27157/2729010
 SUR - AZS Surma Poznań
 50m-1: 133, 50m-2: 157
Barebow - Women - Kobiety [Po 72 strzałach]
   50m-150m-2Razem10+XX
1KARKOSZKA ReginaSTO - LKS Tempo Stolarzowice287/ 1277/ 156493
 STO - LKS Tempo Stolarzowice
 50m-1: 287, 50m-2: 277
2ZAGRODZKA IgaKAR - Karima Prząsław278/ 2269/ 2547111
 KAR - Karima Prząsław
 50m-1: 278, 50m-2: 269
3KWIECIEŃ DanutaPLA - Płaszowianka Kraków221/ 3246/ 346730
 PLA - Płaszowianka Kraków
 50m-1: 221, 50m-2: 246
4KISIELEWSKA MartaMKŁ - MKŁ Strzała Warszawa163/ 7217/ 438053
 MKŁ - MKŁ Strzała Warszawa
 50m-1: 163, 50m-2: 217
5IGNACZAK JuliaDEF - Defmar Police218/ 4159/ 637700
 DEF - Defmar Police
 50m-1: 218, 50m-2: 159
6GOŁYGOWSKA SylwiaZOL - LKS Łucznik Żołedowo168/ 6198/ 536621
 ZOL - LKS Łucznik Żołedowo
 50m-1: 168, 50m-2: 198
7CYLEJOWSKA JustynaDEF - Defmar Police186/ 5151/ 733732
 DEF - Defmar Police
 50m-1: 186, 50m-2: 151
8KRYCA MajaDEF - Defmar Police124/ 894/ 821820
 DEF - Defmar Police
 50m-1: 124, 50m-2: 94

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter