2021 International Baltic Hit-Miss Archery Tournament - Śladami Rybaka
2021 International Baltic Hit-Miss Archery Tournament - Śladami Rybaka
„DEFMAR” Police (DEFMAR)
Police (POL), 23-25 Jul 2021
Lista uczestników wg stanowiska
StanowiskoZawodnikKraj/KlubKonkurencja
Sesja 1
1ASTARZYK WiktoriaMEWA - KSŁ MEWA KOŁOBRZEGRecurve U14 - Młodziczki
1BJAŃCZAK NadiaUKS1 - UKS - JEDYNKA KÓRNIKRecurve U14 - Młodziczki
1CPARNIEWICZ JuliaKOR - LKS KORONA BUKOWIECRecurve U14 - Młodziczki
1DSTRZAŁKA RoksanaZYW - ŁUCZNIK ŻYWIECRecurve U14 - Młodziczki
2AMARTENKA BartoszSOK - UKS SOKÓŁ BRZOZARecurve U14 - Młodzicy
2BKMIECIK ZofiaUKS1 - UKS - JEDYNKA KÓRNIKRecurve U14 - Młodziczki
2CADAMCZAK JulitaKOR - LKS KORONA BUKOWIECRecurve U14 - Młodziczki
2DSTRZAŁKA OtyliaZYW - ŁUCZNIK ŻYWIECRecurve U14 - Młodziczki
3AFRANCZUK AlinaMEWA - KSŁ MEWA KOŁOBRZEGRecurve U14 - Młodziczki
3BSTOMA MichałMEWA - KSŁ MEWA KOŁOBRZEGRecurve U14 - Młodzicy
3CŁUKASZYK JuliaKOR - LKS KORONA BUKOWIECRecurve U14 - Młodziczki
3DKSOBIECH WiktoriaSOK - UKS SOKÓŁ BRZOZARecurve U14 - Młodziczki
4ARYBKA BarbaraMEWA - KSŁ MEWA KOŁOBRZEGRecurve U14 - Młodziczki
4BGLOGIER NorbertSUR - AZS SURMA POZNAŃRecurve U14 - Młodzicy
4CBŁASZAK MartaKSL - KS LEŚNIK POZNAŃRecurve U14 - Młodziczki
4DARKANÓW JanMEWA - KSŁ MEWA KOŁOBRZEGRecurve U14 - Młodzicy
5AKOMERS MateuszMEWA - KSŁ MEWA KOŁOBRZEGRecurve U14 - Młodzicy
5BJĘDRZEJ BrylewskiUKS1 - UKS - JEDYNKA KÓRNIKRecurve U14 - Młodzicy
5CGOMÓŁKA ErykSUR - AZS SURMA POZNAŃRecurve U14 - Młodzicy
5DMACIEJ WrzesińskiROK - "ROKIS" RADZYMINRecurve U14 - Młodzicy
6AŚMIELEWSKI JanMEWA - KSŁ MEWA KOŁOBRZEGRecurve U14 - Młodzicy
6BZIELIŃSKI OlivierUKS1 - UKS - JEDYNKA KÓRNIKRecurve U14 - Młodzicy
6DLISIECKI JanMAZ - LKS MAZOWSZE TERESINRecurve U14 - Młodzicy
7AALEKSANDROWICZ IwoMEWA - KSŁ MEWA KOŁOBRZEGRecurve U14 - Młodzicy
7BRATAJCZAK KajetanUKS1 - UKS - JEDYNKA KÓRNIKRecurve U14 - Młodzicy
7CSARNECKI IgnacySUR - AZS SURMA POZNAŃRecurve U14 - Młodzicy
7DDZIWIEC WacławKSL - KS LEŚNIK POZNAŃRecurve U14 - Młodzicy
8ADUDEK DawidMEWA - KSŁ MEWA KOŁOBRZEGRecurve U14 - Młodzicy
8BWĘGLARZ WaldemarZOL - LKS ŁUCZNIK ŻOŁEDOWORecurve U14 - Młodzicy
8DKLIŃSKI PawełKOR - LKS KORONA BUKOWIECRecurve U14 - Młodzicy
9ABELC DajanaMEWA - KSŁ MEWA KOŁOBRZEGRecurve U14 - Młodziczki
9CNALEWAJ KalinaSOK - UKS SOKÓŁ BRZOZARecurve U14 - Młodziczki
21APOSPIESZNA WiktoriaKSL - KS LEŚNIK POZNAŃRecurve Cadet Women - Kadetki
21BJEZNACH OliwiaROK - "ROKIS" RADZYMINRecurve Cadet Women - Kadetki
21CWASKOWSKA WiktoriaKOR - LKS KORONA BUKOWIECRecurve Cadet Women - Kadetki
22ASTOLIŃSKA MonikaKSL - KS LEŚNIK POZNAŃRecurve Cadet Women - Kadetki
22BKATARZYNA TeodorczykROK - "ROKIS" RADZYMINRecurve Cadet Women - Kadetki
22CPARNIEWICZ KlaudiaKOR - LKS KORONA BUKOWIECRecurve Cadet Women - Kadetki
22DŁAWICKA ZuzannaSUR - AZS SURMA POZNAŃRecurve Cadet Women - Kadetki
23AWOŹNIAK WeronikaKSL - KS LEŚNIK POZNAŃRecurve Cadet Women - Kadetki
23BKMIECIK GabrielaUKS1 - UKS - JEDYNKA KÓRNIKRecurve Cadet Women - Kadetki
23CZYGMUNCIAK AlicjaMAZ - LKS MAZOWSZE TERESINRecurve Cadet Women - Kadetki
24ADRESLER JakubMEWA - KSŁ MEWA KOŁOBRZEGRecurve Cadet Men - Kadeci
24CGRZELAK KacperMEWA - KSŁ MEWA KOŁOBRZEGRecurve Cadet Men - Kadeci
24DKARCZ JędrzejKOR - LKS KORONA BUKOWIECRecurve Cadet Men - Kadeci
25ASTOMA WeronikaMEWA - KSŁ MEWA KOŁOBRZEGRecurve Cadet Women - Kadetki
25BCISOWSKI JakubSOK - UKS SOKÓŁ BRZOZARecurve Cadet Men - Kadeci
25DKWIECIEŃ JeremiSUR - AZS SURMA POZNAŃRecurve Cadet Men - Kadeci
26ALATKOWSKI JakubMEWA - KSŁ MEWA KOŁOBRZEGRecurve Cadet Men - Kadeci
26BWĘGLARZ WojciechZOL - LKS ŁUCZNIK ŻOŁEDOWORecurve Cadet Men - Kadeci
26CPEPEL IgorUKS1 - UKS - JEDYNKA KÓRNIKRecurve Cadet Men - Kadeci
Sesja 2
1ASZELĄG MarcinA3D - A3D TOSZEKCompound Men - Mężczyźni
1BBRÓDKA JanZOL - LKS ŁUCZNIK ŻOŁEDOWOCompound Men - Mężczyźni
1CKOLASA MaciejDEF - DEFMAR POLICECompound Men - Mężczyźni
1DGORCZYCA KrzysztofLEG - OSŁ STRZELEC LEGNICACompound Men - Mężczyźni
2ASZELĄG FilipA3D - A3D TOSZEKCompound Men - Mężczyźni
2BBRÓDKA BłażejZOL - LKS ŁUCZNIK ŻOŁEDOWOCompound Men - Mężczyźni
2CMICHALEWICZ ZdzisławDEF - DEFMAR POLICECompound Men - Mężczyźni
2DKUKLIŃSKI PawełLEG - OSŁ STRZELEC LEGNICACompound Men - Mężczyźni
3BGOŁYGOWSKI MarcinZOL - LKS ŁUCZNIK ŻOŁEDOWOCompound Men - Mężczyźni
3CCHMIELEWSKI TomaszDEF - DEFMAR POLICECompound Men - Mężczyźni
3DGOMOLISZEK MichałLEG - OSŁ STRZELEC LEGNICACompound Men - Mężczyźni
4BDZIKOWSKI JerzyLZS - LZS RASZÓWKACompound Men - Mężczyźni
4CKUZYNIN SebastianDEF - DEFMAR POLICECompound Men - Mężczyźni
4DNAWROCKI TomaszOZA - OŻAROWIANKA OŻARÓW MAZ.Compound Men - Mężczyźni
5APRZYBYLSKI ŁukaszA3D - A3D TOSZEKCompound Men - Mężczyźni
5BKOZŁOWSKI GabrielLZS - LZS RASZÓWKACompound Men - Mężczyźni
5CZBIGNIEW StawnyDEF - DEFMAR POLICECompound Men - Mężczyźni
5DBARAŃSKI MichałOZA - OŻAROWIANKA OŻARÓW MAZ.Compound Men - Mężczyźni
6AJANKOWSKI MichałMKŁ - MKŁ STRZAŁA WARSZAWACompound Men - Mężczyźni
6BWALADA MariuszLZS - LZS RASZÓWKACompound Men - Mężczyźni
6CWALCZAK OskarSOK - UKS SOKÓŁ BRZOZACompound Men - Mężczyźni
6DZIÓŁKOWSKI MarekORLY - ORŁY WROCŁAWCompound Men - Mężczyźni
7AKUTYNA-PLECHANOW SebastianMKŁ - MKŁ STRZAŁA WARSZAWACompound Men - Mężczyźni
7BPAVLIK MarcelSVK - SLOVAKIACompound Men - Mężczyźni
7CZIELIŃSKI SebastianSOK - UKS SOKÓŁ BRZOZACompound Men - Mężczyźni
8ASIEŃCZAK BartoszPLA - PŁASZOWIANKA KRAKÓWCompound Men - Mężczyźni
8BLVOVSKYY DmytroUKR1 - TARGET ARCHERYCompound Men - Mężczyźni
8CSAŁATA TomaszNIE2 - NIEZRZESZONYCompound Men - Mężczyźni
8DPISKORSKI JacekMLKS - MLKS DĄBROVIA DĄBROWA TARNOWSKCompound Men - Mężczyźni
9AŻUK WłodzimierzNIE4 - NIEZRZESZONYCompound Men - Mężczyźni
9BPAKASZEWSKI TomaszZSIR - ZSIR START KIELCECompound Men - Mężczyźni
9CWEILANDT TomaszSUR - AZS SURMA POZNAŃCompound Men - Mężczyźni
9DKONECKI PrzemysławGOL - LUKS ORLIK GOLESZÓWCompound Men - Mężczyźni
10AKACZMAREK TomaszGORZ - GZSN "START" GORZÓW WLKP.Compound Men - Mężczyźni
10BMACLEAN DonaldCAN - KANADACompound Men - Mężczyźni
10CWIJAS MariuszSKO - STRZAŁA SKORKÓWCompound Men - Mężczyźni
10DKALISIAK StanisławSTG - START GORZÓWCompound Men - Mężczyźni
11ASOBIERAJ CezaryX10 - X10 JAWORZECompound Men - Mężczyźni
11BKUBIAK TomaszZRYW - ZRYW DOBRCZCompound Men - Mężczyźni
11CATAMANENKO SerhiiUKR2 - LWÓWCompound Men - Mężczyźni
11DWACŁAWSKI DanielNIE5 - NIEZRZESZONYCompound Men - Mężczyźni
12ASTRZAŁKA PawełZYW - ŁUCZNIK ŻYWIECCompound Men - Mężczyźni
12BPEDZIWIATR JacekAGB - ARCHERY GBCompound Men - Mężczyźni
12CANTOSIEWICZ MarcinROK - "ROKIS" RADZYMINCompound Men - Mężczyźni
12DŚWIĄTEK RobertMAZ - LKS MAZOWSZE TERESINCompound Men - Mężczyźni
13AMICHALAK MaciejDRU - DRUKARZ WARSZAWACompound Men - Mężczyźni
13BSCHUBERT ErhardDEU4 - SSVPCK 90 SCHWEDT/ODERCompound Men - Mężczyźni
13CTRZEBIŃSKI AndzejDOL - DOLNOŚLĄZAK WROCŁAWCompound Men - Mężczyźni
13DBLOK BarbaraDEF - DEFMAR POLICECompound Women - Kobiety
14AMARKITANTOVA KseniyaKNON - KADRA NARODOWA ONCompound Women - Kobiety
14BZYGMUNCIAK MagdalenaMAZ - LKS MAZOWSZE TERESINCompound Women - Kobiety
14CKAPUSTA MałgorzataPLA - PŁASZOWIANKA KRAKÓWCompound Women - Kobiety
14DTOŁKACZ SandraMKŁ - MKŁ STRZAŁA WARSZAWACompound Women - Kobiety
15ASTANIECZEK AnnaGOL - LUKS ORLIK GOLESZÓWCompound Women - Kobiety
15BMILLS DonnaDEU5 - RIVERNOOKCompound Women - Kobiety
15CDADUN MarzenaORLY - ORŁY WROCŁAWCompound Women - Kobiety
15DRAKEL ErikaDEU4 - SSVPCK 90 SCHWEDT/ODERCompound Women - Kobiety
16AOSSES MariuszGORZ - GZSN "START" GORZÓW WLKP.Compound Men - Mężczyźni
16DPARUZEL MaciejORLY - ORŁY WROCŁAWCompound Men - Mężczyźni
17AMARK JacekDEF - DEFMAR POLICEBarebow Men - Mężczyźni
17BKUPCZYK JacekSKO - STRZAŁA SKORKÓWBarebow Men - Mężczyźni
17CMOTYKA WładysławDEF - DEFMAR POLICEBarebow Men - Mężczyźni
17DGUZEK JacekMKŁ - MKŁ STRZAŁA WARSZAWABarebow Men - Mężczyźni
18AKRYCA KrystianDEF - DEFMAR POLICEBarebow Men - Mężczyźni
18BNYKIEL SzymonSKO - STRZAŁA SKORKÓWBarebow Men - Mężczyźni
18CKARKOSZKA JózefSTO - LKS TEMPO STOLARZOWICEBarebow Men - Mężczyźni
18DMIŁECKI MarcinMKŁ - MKŁ STRZAŁA WARSZAWABarebow Men - Mężczyźni
19ABIENIEK KrzysztofDEF - DEFMAR POLICEBarebow Men - Mężczyźni
19BKONIECZNY GrzegorzSKO - STRZAŁA SKORKÓWBarebow Men - Mężczyźni
19DCIESIELSKI MichałKAR - KARIMA PRZĄSŁAWBarebow Men - Mężczyźni
20AMOGUCZYJ WitalijDEF - DEFMAR POLICEBarebow Men - Mężczyźni
20BSZEWCZYKOWSKI DariuszSKO - STRZAŁA SKORKÓWBarebow Men - Mężczyźni
20CJERZY DietrichKAR - KARIMA PRZĄSŁAWBarebow Men - Mężczyźni
20DKAMPA PawełMKŁ - MKŁ STRZAŁA WARSZAWABarebow Men - Mężczyźni
21ANOWAK DominikDEF - DEFMAR POLICEBarebow Men - Mężczyźni
21BSTEFAŃCZYK GabrielSKO - STRZAŁA SKORKÓWBarebow Men - Mężczyźni
21CANDRZEJ DobijaKAR - KARIMA PRZĄSŁAWBarebow Men - Mężczyźni
21DBŁASZAK MaciejUKL - UKŁ LEŚNIK POZNAŃBarebow Men - Mężczyźni
22ASAPIŃSKI PawełDEF - DEFMAR POLICEBarebow Men - Mężczyźni
22BBIEŃ KrzysztofSKO - STRZAŁA SKORKÓWBarebow Men - Mężczyźni
22CJUNCZYK StanisławSLM - SŁ MARYMONT WARSZAWABarebow Men - Mężczyźni
22DMARCHLEWICZ PiotrSOK - UKS SOKÓŁ BRZOZABarebow Men - Mężczyźni
23ASEROCKI DariuszDEF - DEFMAR POLICEBarebow Men - Mężczyźni
23BDUDZIAK ŁukaszKOR - LKS KORONA BUKOWIECBarebow Men - Mężczyźni
23CKACZMAREK RobertSUR - AZS SURMA POZNAŃBarebow Men - Mężczyźni
23DKOPEL RobertA3D - A3D TOSZEKBarebow Men - Mężczyźni
24ACHMIELEWSKI PrzemysławDEF - DEFMAR POLICEBarebow Men - Mężczyźni
24BKISIELEWSKA MartaMKŁ - MKŁ STRZAŁA WARSZAWABarebow Women - Kobiety
24CBARTKOWIAK MarcinDEF - DEFMAR POLICEBarebow Men - Mężczyźni
25AIGNACZAK JuliaDEF - DEFMAR POLICEBarebow Women - Kobiety
25BJUNCZYK-PACZUSKA AnnaSLM - SŁ MARYMONT WARSZAWABarebow Women - Kobiety
25CZAJDEL ZofiaSTO - LKS TEMPO STOLARZOWICEBarebow Women - Kobiety
26AMOTYKA DominikaDEF - DEFMAR POLICEBarebow Women - Kobiety
26BZAGRODZKA IgaKAR - KARIMA PRZĄSŁAWBarebow Women - Kobiety
26CKARKOSZKA ReginaSTO - LKS TEMPO STOLARZOWICEBarebow Women - Kobiety
26DKWIECIEŃ DanutaPLA - PŁASZOWIANKA KRAKÓWBarebow Women - Kobiety
27ACYLEJOWSKA JustynaDEF - DEFMAR POLICEBarebow Women - Kobiety
27CGOŁYGOWSKA SylwiaZOL - LKS ŁUCZNIK ŻOŁEDOWOBarebow Women - Kobiety
27DKRYCA MajaDEF - DEFMAR POLICEBarebow Women - Kobiety
29ACZYŻ JuliaSUR - AZS SURMA POZNAŃRecurve Women - Kobiety
29BBANECKA KingaUKS1 - UKS - JEDYNKA KÓRNIKRecurve Women - Kobiety
29CSKROK NataliaMAZ - LKS MAZOWSZE TERESINRecurve Women - Kobiety
29DWĘGLARZ AdriannaZOL - LKS ŁUCZNIK ŻOŁEDOWORecurve Women - Kobiety
30AGÓRSKA OliwiaSUR - AZS SURMA POZNAŃRecurve Women - Kobiety
30BBRYLEWSKA MarzenaUKS1 - UKS - JEDYNKA KÓRNIKRecurve Women - Kobiety
30CSWIERŻEWSKA JoannaMAZ - LKS MAZOWSZE TERESINRecurve Women - Kobiety
30DBULWA AgataMLKS - MLKS DĄBROVIA DĄBROWA TARNOWSKRecurve Women - Kobiety
31ASIEBERT SandraSUR - AZS SURMA POZNAŃRecurve Women - Kobiety
31BFIERLEJ LuizaNIE3 - NIEZRZESZONYRecurve Women - Kobiety
31CSILNA PaulinaUKL - UKŁ LEŚNIK POZNAŃRecurve Women - Kobiety
31DSOBIERAJ EwaSLM - SŁ MARYMONT WARSZAWARecurve Women - Kobiety
32AOLSZEWSKA MilenaKNON - KADRA NARODOWA ONRecurve Women - Kobiety
32CKOWALSKI RobertMKŁ - MKŁ STRZAŁA WARSZAWARecurve Men - Mężczyźni
33ACZAPCZYK MichałSUR - AZS SURMA POZNAŃRecurve Men - Mężczyźni
33BWOŹNIAK GrzegorzUKL - UKŁ LEŚNIK POZNAŃRecurve Men - Mężczyźni
33COGRODOWCZYK MateuszSUR - AZS SURMA POZNAŃRecurve Men - Mężczyźni
33DMICHALAK SławomirROK - "ROKIS" RADZYMINRecurve Men - Mężczyźni
34AKRYCH DawidSUR - AZS SURMA POZNAŃRecurve Men - Mężczyźni
34BZABOROWSKI StanisławUKL - UKŁ LEŚNIK POZNAŃRecurve Men - Mężczyźni
34COSUCH MaksymilianSUR - AZS SURMA POZNAŃRecurve Men - Mężczyźni
34DKAROL SiekierkoROK - "ROKIS" RADZYMINRecurve Men - Mężczyźni
35AMICHALSKI AleksanderSUR - AZS SURMA POZNAŃRecurve Men - Mężczyźni
35BJAŚNIAK BoguszUKL - UKŁ LEŚNIK POZNAŃRecurve Men - Mężczyźni
35CKRAMARCZYK WaldemarORG - ORLĘTA GORZÓWRecurve Men - Mężczyźni
35DADAM WytrykusROK - "ROKIS" RADZYMINRecurve Men - Mężczyźni
36AJANISZEWSKI RyszardSUR - AZS SURMA POZNAŃRecurve Men - Mężczyźni
36BKAPUSTA IreneuszZSIR - ZSIR START KIELCERecurve Men - Mężczyźni
36CKRAMARCZYK JakubORG - ORLĘTA GORZÓWRecurve Men - Mężczyźni
36DCIERPKA KrzysztofKSL - KS LEŚNIK POZNAŃRecurve Men - Mężczyźni
37AKASPRZAK KonradSUR - AZS SURMA POZNAŃRecurve Men - Mężczyźni
37BMOLIK MarcinZSIR - ZSIR START KIELCERecurve Men - Mężczyźni
37CPASSEY DonnyUSA - USARecurve Men - Mężczyźni
37DDIETRICH MariuszKSL - KS LEŚNIK POZNAŃRecurve Men - Mężczyźni
38AJANUS SewerynSUR - AZS SURMA POZNAŃRecurve Men - Mężczyźni
38BGAWOR WojciechDEU1 - USC VIADRINA FRANKFURT (ODER)Recurve Men - Mężczyźni
38CROBERT ByjośGROT - "GROT" RUDA ŚLĄSKARecurve Men - Mężczyźni
38DKRUMM TorstenDEU2 - SV STAHL UNTERWELLENBORNRecurve Men - Mężczyźni
39AMICHALAK MaksymilianSUR - AZS SURMA POZNAŃRecurve Men - Mężczyźni
39BSOBIESIAK MirosławA3D - A3D TOSZEKRecurve Men - Mężczyźni
39CGDANITZ AndreasDEU3 - SCHV STOLZENHAGENRecurve Men - Mężczyźni
39DSKRAJNY AndrzejGORZ - GZSN "START" GORZÓW WLKP.Recurve Men - Mężczyźni
40AMALAK MateuszSUR - AZS SURMA POZNAŃRecurve Men - Mężczyźni
40BCISZEK ŁukaszKNON - KADRA NARODOWA ONRecurve Men - Mężczyźni
40CPUSZ AntoniMOR - UKS MORŚWIN GDYNIARecurve Men - Mężczyźni
40DHAMID MoghaddamDEU6 - HBG HAMBURGRecurve Men - Mężczyźni

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter