2021 International Baltic Hit-Miss Archery Tournament - Śladami Rybaka
2021 International Baltic Hit-Miss Archery Tournament - Śladami Rybaka
„DEFMAR” Police (DEFMAR)
Police (POL), 23-25 Jul 2021
Lista Zawodników ustawiona wg wydarzenia
ZawodnikKraj/KlubSesjaStanowisko
BM - Barebow Men
KOPEL RobertA3D - A3D TOSZEKSes. 223D
BARTKOWIAK MarcinDEF - DEFMAR POLICESes. 224C
BIENIEK KrzysztofDEF - DEFMAR POLICESes. 219A
CHMIELEWSKI PrzemysławDEF - DEFMAR POLICESes. 224A
KRYCA KrystianDEF - DEFMAR POLICESes. 218A
MARK JacekDEF - DEFMAR POLICESes. 217A
MOGUCZYJ WitalijDEF - DEFMAR POLICESes. 220A
MOTYKA WładysławDEF - DEFMAR POLICESes. 217C
NOWAK DominikDEF - DEFMAR POLICESes. 221A
SAPIŃSKI PawełDEF - DEFMAR POLICESes. 222A
SEROCKI DariuszDEF - DEFMAR POLICESes. 223A
ANDRZEJ DobijaKAR - KARIMA PRZĄSŁAWSes. 221C
CIESIELSKI MichałKAR - KARIMA PRZĄSŁAWSes. 219D
JERZY DietrichKAR - KARIMA PRZĄSŁAWSes. 220C
DUDZIAK ŁukaszKOR - LKS KORONA BUKOWIECSes. 223B
GUZEK JacekMKŁ - MKŁ STRZAŁA WARSZAWASes. 217D
KAMPA PawełMKŁ - MKŁ STRZAŁA WARSZAWASes. 220D
MIŁECKI MarcinMKŁ - MKŁ STRZAŁA WARSZAWASes. 218D
BIEŃ KrzysztofSKO - STRZAŁA SKORKÓWSes. 222B
KONIECZNY GrzegorzSKO - STRZAŁA SKORKÓWSes. 219B
KUPCZYK JacekSKO - STRZAŁA SKORKÓWSes. 217B
NYKIEL SzymonSKO - STRZAŁA SKORKÓWSes. 218B
STEFAŃCZYK GabrielSKO - STRZAŁA SKORKÓWSes. 221B
SZEWCZYKOWSKI DariuszSKO - STRZAŁA SKORKÓWSes. 220B
JUNCZYK StanisławSLM - SŁ MARYMONT WARSZAWASes. 222C
MARCHLEWICZ PiotrSOK - UKS SOKÓŁ BRZOZASes. 222D
KARKOSZKA JózefSTO - LKS TEMPO STOLARZOWICESes. 218C
KACZMAREK RobertSUR - AZS SURMA POZNAŃSes. 223C
BŁASZAK MaciejUKL - UKŁ LEŚNIK POZNAŃSes. 221D
BW - Barebow Women
CYLEJOWSKA JustynaDEF - DEFMAR POLICESes. 227A
IGNACZAK JuliaDEF - DEFMAR POLICESes. 225A
KRYCA MajaDEF - DEFMAR POLICESes. 227D
MOTYKA DominikaDEF - DEFMAR POLICESes. 226A
ZAGRODZKA IgaKAR - KARIMA PRZĄSŁAWSes. 226B
KISIELEWSKA MartaMKŁ - MKŁ STRZAŁA WARSZAWASes. 224B
KWIECIEŃ DanutaPLA - PŁASZOWIANKA KRAKÓWSes. 226D
JUNCZYK-PACZUSKA AnnaSLM - SŁ MARYMONT WARSZAWASes. 225B
KARKOSZKA ReginaSTO - LKS TEMPO STOLARZOWICESes. 226C
ZAJDEL ZofiaSTO - LKS TEMPO STOLARZOWICESes. 225C
GOŁYGOWSKA SylwiaZOL - LKS ŁUCZNIK ŻOŁEDOWOSes. 227C
CM - Compound Men
PRZYBYLSKI ŁukaszA3D - A3D TOSZEKSes. 25A
SZELĄG FilipA3D - A3D TOSZEKSes. 22A
SZELĄG MarcinA3D - A3D TOSZEKSes. 21A
PEDZIWIATR JacekAGB - ARCHERY GBSes. 212B
MACLEAN DonaldCAN - KANADASes. 210B
CHMIELEWSKI TomaszDEF - DEFMAR POLICESes. 23C
KOLASA MaciejDEF - DEFMAR POLICESes. 21C
KUZYNIN SebastianDEF - DEFMAR POLICESes. 24C
MICHALEWICZ ZdzisławDEF - DEFMAR POLICESes. 22C
ZBIGNIEW StawnyDEF - DEFMAR POLICESes. 25C
SCHUBERT ErhardDEU4 - SSVPCK 90 SCHWEDT/ODERSes. 213B
TRZEBIŃSKI AndzejDOL - DOLNOŚLĄZAK WROCŁAWSes. 213C
MICHALAK MaciejDRU - DRUKARZ WARSZAWASes. 213A
KONECKI PrzemysławGOL - LUKS ORLIK GOLESZÓWSes. 29D
KACZMAREK TomaszGORZ - GZSN "START" GORZÓW WLKP.Ses. 210A
OSSES MariuszGORZ - GZSN "START" GORZÓW WLKP.Ses. 216A
GOMOLISZEK MichałLEG - OSŁ STRZELEC LEGNICASes. 23D
GORCZYCA KrzysztofLEG - OSŁ STRZELEC LEGNICASes. 21D
KUKLIŃSKI PawełLEG - OSŁ STRZELEC LEGNICASes. 22D
DZIKOWSKI JerzyLZS - LZS RASZÓWKASes. 24B
KOZŁOWSKI GabrielLZS - LZS RASZÓWKASes. 25B
WALADA MariuszLZS - LZS RASZÓWKASes. 26B
ŚWIĄTEK RobertMAZ - LKS MAZOWSZE TERESINSes. 212D
JANKOWSKI MichałMKŁ - MKŁ STRZAŁA WARSZAWASes. 26A
KUTYNA-PLECHANOW SebastianMKŁ - MKŁ STRZAŁA WARSZAWASes. 27A
PISKORSKI JacekMLKS - MLKS DĄBROVIA DĄBROWA TARNOWSKSes. 28D
SAŁATA TomaszNIE2 - NIEZRZESZONYSes. 28C
ŻUK WłodzimierzNIE4 - NIEZRZESZONYSes. 29A
WACŁAWSKI DanielNIE5 - NIEZRZESZONYSes. 211D
PARUZEL MaciejORLY - ORŁY WROCŁAWSes. 216D
ZIÓŁKOWSKI MarekORLY - ORŁY WROCŁAWSes. 26D
BARAŃSKI MichałOZA - OŻAROWIANKA OŻARÓW MAZ.Ses. 25D
NAWROCKI TomaszOZA - OŻAROWIANKA OŻARÓW MAZ.Ses. 24D
SIEŃCZAK BartoszPLA - PŁASZOWIANKA KRAKÓWSes. 28A
ANTOSIEWICZ MarcinROK - "ROKIS" RADZYMINSes. 212C
WIJAS MariuszSKO - STRZAŁA SKORKÓWSes. 210C
WALCZAK OskarSOK - UKS SOKÓŁ BRZOZASes. 26C
ZIELIŃSKI SebastianSOK - UKS SOKÓŁ BRZOZASes. 27C
KALISIAK StanisławSTG - START GORZÓWSes. 210D
WEILANDT TomaszSUR - AZS SURMA POZNAŃSes. 29C
PAVLIK MarcelSVK - SLOVAKIASes. 27B
LVOVSKYY DmytroUKR1 - TARGET ARCHERYSes. 28B
ATAMANENKO SerhiiUKR2 - LWÓWSes. 211C
SOBIERAJ CezaryX10 - X10 JAWORZESes. 211A
BRÓDKA BłażejZOL - LKS ŁUCZNIK ŻOŁEDOWOSes. 22B
BRÓDKA JanZOL - LKS ŁUCZNIK ŻOŁEDOWOSes. 21B
GOŁYGOWSKI MarcinZOL - LKS ŁUCZNIK ŻOŁEDOWOSes. 23B
KUBIAK TomaszZRYW - ZRYW DOBRCZSes. 211B
PAKASZEWSKI TomaszZSIR - ZSIR START KIELCESes. 29B
STRZAŁKA PawełZYW - ŁUCZNIK ŻYWIECSes. 212A
CW - Compound Women
BLOK BarbaraDEF - DEFMAR POLICESes. 213D
RAKEL ErikaDEU4 - SSVPCK 90 SCHWEDT/ODERSes. 215D
MILLS DonnaDEU5 - RIVERNOOKSes. 215B
STANIECZEK AnnaGOL - LUKS ORLIK GOLESZÓWSes. 215A
MARKITANTOVA KseniyaKNON - KADRA NARODOWA ONSes. 214A
ZYGMUNCIAK MagdalenaMAZ - LKS MAZOWSZE TERESINSes. 214B
TOŁKACZ SandraMKŁ - MKŁ STRZAŁA WARSZAWASes. 214D
DADUN MarzenaORLY - ORŁY WROCŁAWSes. 215C
KAPUSTA MałgorzataPLA - PŁASZOWIANKA KRAKÓWSes. 214C
RCM - Recurve Cadet Men
KARCZ JędrzejKOR - LKS KORONA BUKOWIECSes. 124D
DRESLER JakubMEWA - KSŁ MEWA KOŁOBRZEGSes. 124A
GRZELAK KacperMEWA - KSŁ MEWA KOŁOBRZEGSes. 124C
LATKOWSKI JakubMEWA - KSŁ MEWA KOŁOBRZEGSes. 126A
CISOWSKI JakubSOK - UKS SOKÓŁ BRZOZASes. 125B
KWIECIEŃ JeremiSUR - AZS SURMA POZNAŃSes. 125D
PEPEL IgorUKS1 - UKS - JEDYNKA KÓRNIKSes. 126C
WĘGLARZ WojciechZOL - LKS ŁUCZNIK ŻOŁEDOWOSes. 126B
RCW - Recurve Cadet Women
PARNIEWICZ KlaudiaKOR - LKS KORONA BUKOWIECSes. 122C
WASKOWSKA WiktoriaKOR - LKS KORONA BUKOWIECSes. 121C
POSPIESZNA WiktoriaKSL - KS LEŚNIK POZNAŃSes. 121A
STOLIŃSKA MonikaKSL - KS LEŚNIK POZNAŃSes. 122A
WOŹNIAK WeronikaKSL - KS LEŚNIK POZNAŃSes. 123A
ZYGMUNCIAK AlicjaMAZ - LKS MAZOWSZE TERESINSes. 123C
STOMA WeronikaMEWA - KSŁ MEWA KOŁOBRZEGSes. 125A
JEZNACH OliwiaROK - "ROKIS" RADZYMINSes. 121B
KATARZYNA TeodorczykROK - "ROKIS" RADZYMINSes. 122B
ŁAWICKA ZuzannaSUR - AZS SURMA POZNAŃSes. 122D
KMIECIK GabrielaUKS1 - UKS - JEDYNKA KÓRNIKSes. 123B
RM - Recurve Men
SOBIESIAK MirosławA3D - A3D TOSZEKSes. 239B
GAWOR WojciechDEU1 - USC VIADRINA FRANKFURT (ODER)Ses. 238B
KRUMM TorstenDEU2 - SV STAHL UNTERWELLENBORNSes. 238D
GDANITZ AndreasDEU3 - SCHV STOLZENHAGENSes. 239C
HAMID MoghaddamDEU6 - HBG HAMBURGSes. 240D
SKRAJNY AndrzejGORZ - GZSN "START" GORZÓW WLKP.Ses. 239D
ROBERT ByjośGROT - "GROT" RUDA ŚLĄSKASes. 238C
CISZEK ŁukaszKNON - KADRA NARODOWA ONSes. 240B
CIERPKA KrzysztofKSL - KS LEŚNIK POZNAŃSes. 236D
DIETRICH MariuszKSL - KS LEŚNIK POZNAŃSes. 237D
KOWALSKI RobertMKŁ - MKŁ STRZAŁA WARSZAWASes. 232C
PUSZ AntoniMOR - UKS MORŚWIN GDYNIASes. 240C
KRAMARCZYK JakubORG - ORLĘTA GORZÓWSes. 236C
KRAMARCZYK WaldemarORG - ORLĘTA GORZÓWSes. 235C
ADAM WytrykusROK - "ROKIS" RADZYMINSes. 235D
KAROL SiekierkoROK - "ROKIS" RADZYMINSes. 234D
MICHALAK SławomirROK - "ROKIS" RADZYMINSes. 233D
CZAPCZYK MichałSUR - AZS SURMA POZNAŃSes. 233A
JANISZEWSKI RyszardSUR - AZS SURMA POZNAŃSes. 236A
JANUS SewerynSUR - AZS SURMA POZNAŃSes. 238A
KASPRZAK KonradSUR - AZS SURMA POZNAŃSes. 237A
KRYCH DawidSUR - AZS SURMA POZNAŃSes. 234A
MALAK MateuszSUR - AZS SURMA POZNAŃSes. 240A
MICHALAK MaksymilianSUR - AZS SURMA POZNAŃSes. 239A
MICHALSKI AleksanderSUR - AZS SURMA POZNAŃSes. 235A
OGRODOWCZYK MateuszSUR - AZS SURMA POZNAŃSes. 233C
OSUCH MaksymilianSUR - AZS SURMA POZNAŃSes. 234C
JAŚNIAK BoguszUKL - UKŁ LEŚNIK POZNAŃSes. 235B
WOŹNIAK GrzegorzUKL - UKŁ LEŚNIK POZNAŃSes. 233B
ZABOROWSKI StanisławUKL - UKŁ LEŚNIK POZNAŃSes. 234B
PASSEY DonnyUSA - USASes. 237C
KAPUSTA IreneuszZSIR - ZSIR START KIELCESes. 236B
MOLIK MarcinZSIR - ZSIR START KIELCESes. 237B
RMM - Recurve U14 Men
KLIŃSKI PawełKOR - LKS KORONA BUKOWIECSes. 18D
DZIWIEC WacławKSL - KS LEŚNIK POZNAŃSes. 17D
LISIECKI JanMAZ - LKS MAZOWSZE TERESINSes. 16D
ALEKSANDROWICZ IwoMEWA - KSŁ MEWA KOŁOBRZEGSes. 17A
ARKANÓW JanMEWA - KSŁ MEWA KOŁOBRZEGSes. 14D
DUDEK DawidMEWA - KSŁ MEWA KOŁOBRZEGSes. 18A
KOMERS MateuszMEWA - KSŁ MEWA KOŁOBRZEGSes. 15A
ŚMIELEWSKI JanMEWA - KSŁ MEWA KOŁOBRZEGSes. 16A
STOMA MichałMEWA - KSŁ MEWA KOŁOBRZEGSes. 13B
MACIEJ WrzesińskiROK - "ROKIS" RADZYMINSes. 15D
MARTENKA BartoszSOK - UKS SOKÓŁ BRZOZASes. 12A
GLOGIER NorbertSUR - AZS SURMA POZNAŃSes. 14B
GOMÓŁKA ErykSUR - AZS SURMA POZNAŃSes. 15C
SARNECKI IgnacySUR - AZS SURMA POZNAŃSes. 17C
JĘDRZEJ BrylewskiUKS1 - UKS - JEDYNKA KÓRNIKSes. 15B
RATAJCZAK KajetanUKS1 - UKS - JEDYNKA KÓRNIKSes. 17B
ZIELIŃSKI OlivierUKS1 - UKS - JEDYNKA KÓRNIKSes. 16B
WĘGLARZ WaldemarZOL - LKS ŁUCZNIK ŻOŁEDOWOSes. 18B
RMW - Recurve U14 Women
ADAMCZAK JulitaKOR - LKS KORONA BUKOWIECSes. 12C
PARNIEWICZ JuliaKOR - LKS KORONA BUKOWIECSes. 11C
ŁUKASZYK JuliaKOR - LKS KORONA BUKOWIECSes. 13C
BŁASZAK MartaKSL - KS LEŚNIK POZNAŃSes. 14C
BELC DajanaMEWA - KSŁ MEWA KOŁOBRZEGSes. 19A
FRANCZUK AlinaMEWA - KSŁ MEWA KOŁOBRZEGSes. 13A
RYBKA BarbaraMEWA - KSŁ MEWA KOŁOBRZEGSes. 14A
STARZYK WiktoriaMEWA - KSŁ MEWA KOŁOBRZEGSes. 11A
KSOBIECH WiktoriaSOK - UKS SOKÓŁ BRZOZASes. 13D
NALEWAJ KalinaSOK - UKS SOKÓŁ BRZOZASes. 19C
JAŃCZAK NadiaUKS1 - UKS - JEDYNKA KÓRNIKSes. 11B
KMIECIK ZofiaUKS1 - UKS - JEDYNKA KÓRNIKSes. 12B
STRZAŁKA OtyliaZYW - ŁUCZNIK ŻYWIECSes. 12D
STRZAŁKA RoksanaZYW - ŁUCZNIK ŻYWIECSes. 11D
RW - Recurve Women
OLSZEWSKA MilenaKNON - KADRA NARODOWA ONSes. 232A
SKROK NataliaMAZ - LKS MAZOWSZE TERESINSes. 229C
SWIERŻEWSKA JoannaMAZ - LKS MAZOWSZE TERESINSes. 230C
BULWA AgataMLKS - MLKS DĄBROVIA DĄBROWA TARNOWSKSes. 230D
FIERLEJ LuizaNIE3 - NIEZRZESZONYSes. 231B
SOBIERAJ EwaSLM - SŁ MARYMONT WARSZAWASes. 231D
CZYŻ JuliaSUR - AZS SURMA POZNAŃSes. 229A
GÓRSKA OliwiaSUR - AZS SURMA POZNAŃSes. 230A
SIEBERT SandraSUR - AZS SURMA POZNAŃSes. 231A
SILNA PaulinaUKL - UKŁ LEŚNIK POZNAŃSes. 231C
BANECKA KingaUKS1 - UKS - JEDYNKA KÓRNIKSes. 229B
BRYLEWSKA MarzenaUKS1 - UKS - JEDYNKA KÓRNIKSes. 230B
WĘGLARZ AdriannaZOL - LKS ŁUCZNIK ŻOŁEDOWOSes. 229D

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter