2021 International Baltic Hit-Miss Archery Tournament - Śladami Rybaka
2021 International Baltic Hit-Miss Archery Tournament - Śladami Rybaka
„DEFMAR” Police (DEFMAR)
Police (POL), 23-25 Jul 2021
Lista uczestników wg kraju/klubu
ZawodnikStanowiskoKategoriaSesja
A3D - A3D TOSZEK
KOPEL Robert23DBarebow Men - MężczyźniSes. 2
PRZYBYLSKI Łukasz5ACompound Men - MężczyźniSes. 2
SZELĄG Filip2ACompound Men - MężczyźniSes. 2
SZELĄG Marcin1ACompound Men - MężczyźniSes. 2
SOBIESIAK Mirosław39BRecurve Men - MężczyźniSes. 2
AGB - ARCHERY GB
PEDZIWIATR Jacek12BCompound Men - MężczyźniSes. 2
CAN - KANADA
MACLEAN Donald10BCompound Men - MężczyźniSes. 2
DEF - DEFMAR POLICE
BARTKOWIAK Marcin24CBarebow Men - MężczyźniSes. 2
BIENIEK Krzysztof19ABarebow Men - MężczyźniSes. 2
CHMIELEWSKI Przemysław24ABarebow Men - MężczyźniSes. 2
KRYCA Krystian18ABarebow Men - MężczyźniSes. 2
MARK Jacek17ABarebow Men - MężczyźniSes. 2
MOGUCZYJ Witalij20ABarebow Men - MężczyźniSes. 2
MOTYKA Władysław17CBarebow Men - MężczyźniSes. 2
NOWAK Dominik21ABarebow Men - MężczyźniSes. 2
SAPIŃSKI Paweł22ABarebow Men - MężczyźniSes. 2
SEROCKI Dariusz23ABarebow Men - MężczyźniSes. 2
CHMIELEWSKI Tomasz3CCompound Men - MężczyźniSes. 2
KOLASA Maciej1CCompound Men - MężczyźniSes. 2
KUZYNIN Sebastian4CCompound Men - MężczyźniSes. 2
MICHALEWICZ Zdzisław2CCompound Men - MężczyźniSes. 2
ZBIGNIEW Stawny5CCompound Men - MężczyźniSes. 2
CYLEJOWSKA Justyna27ABarebow Women - KobietySes. 2
IGNACZAK Julia25ABarebow Women - KobietySes. 2
KRYCA Maja27DBarebow Women - KobietySes. 2
MOTYKA Dominika26ABarebow Women - KobietySes. 2
BLOK Barbara13DCompound Women - KobietySes. 2
DEU1 - USC VIADRINA FRANKFURT (ODER)
GAWOR Wojciech38BRecurve Men - MężczyźniSes. 2
DEU2 - SV STAHL UNTERWELLENBORN
KRUMM Torsten38DRecurve Men - MężczyźniSes. 2
DEU3 - SCHV STOLZENHAGEN
GDANITZ Andreas39CRecurve Men - MężczyźniSes. 2
DEU4 - SSVPCK 90 SCHWEDT/ODER
SCHUBERT Erhard13BCompound Men - MężczyźniSes. 2
RAKEL Erika15DCompound Women - KobietySes. 2
DEU5 - RIVERNOOK
MILLS Donna15BCompound Women - KobietySes. 2
DEU6 - HBG HAMBURG
HAMID Moghaddam40DRecurve Men - MężczyźniSes. 2
DOL - DOLNOŚLĄZAK WROCŁAW
TRZEBIŃSKI Andzej13CCompound Men - MężczyźniSes. 2
DRU - DRUKARZ WARSZAWA
MICHALAK Maciej13ACompound Men - MężczyźniSes. 2
GOL - LUKS ORLIK GOLESZÓW
KONECKI Przemysław9DCompound Men - MężczyźniSes. 2
STANIECZEK Anna15ACompound Women - KobietySes. 2
GORZ - GZSN "START" GORZÓW WLKP.
KACZMAREK Tomasz10ACompound Men - MężczyźniSes. 2
OSSES Mariusz16ACompound Men - MężczyźniSes. 2
SKRAJNY Andrzej39DRecurve Men - MężczyźniSes. 2
GROT - "GROT" RUDA ŚLĄSKA
ROBERT Byjoś38CRecurve Men - MężczyźniSes. 2
KAR - KARIMA PRZĄSŁAW
ANDRZEJ Dobija21CBarebow Men - MężczyźniSes. 2
CIESIELSKI Michał19DBarebow Men - MężczyźniSes. 2
JERZY Dietrich20CBarebow Men - MężczyźniSes. 2
ZAGRODZKA Iga26BBarebow Women - KobietySes. 2
KNON - KADRA NARODOWA ON
CISZEK Łukasz40BRecurve Men - MężczyźniSes. 2
MARKITANTOVA Kseniya14ACompound Women - KobietySes. 2
OLSZEWSKA Milena32ARecurve Women - KobietySes. 2
KOR - LKS KORONA BUKOWIEC
DUDZIAK Łukasz23BBarebow Men - MężczyźniSes. 2
KARCZ Jędrzej24DRecurve Cadet Men - KadeciSes. 1
KLIŃSKI Paweł8DRecurve U14 - MłodzicySes. 1
PARNIEWICZ Klaudia22CRecurve Cadet Women - KadetkiSes. 1
WASKOWSKA Wiktoria21CRecurve Cadet Women - KadetkiSes. 1
ADAMCZAK Julita2CRecurve U14 - MłodziczkiSes. 1
PARNIEWICZ Julia1CRecurve U14 - MłodziczkiSes. 1
ŁUKASZYK Julia3CRecurve U14 - MłodziczkiSes. 1
KSL - KS LEŚNIK POZNAŃ
CIERPKA Krzysztof36DRecurve Men - MężczyźniSes. 2
DIETRICH Mariusz37DRecurve Men - MężczyźniSes. 2
DZIWIEC Wacław7DRecurve U14 - MłodzicySes. 1
POSPIESZNA Wiktoria21ARecurve Cadet Women - KadetkiSes. 1
STOLIŃSKA Monika22ARecurve Cadet Women - KadetkiSes. 1
WOŹNIAK Weronika23ARecurve Cadet Women - KadetkiSes. 1
BŁASZAK Marta4CRecurve U14 - MłodziczkiSes. 1
LEG - OSŁ STRZELEC LEGNICA
GOMOLISZEK Michał3DCompound Men - MężczyźniSes. 2
GORCZYCA Krzysztof1DCompound Men - MężczyźniSes. 2
KUKLIŃSKI Paweł2DCompound Men - MężczyźniSes. 2
LZS - LZS RASZÓWKA
DZIKOWSKI Jerzy4BCompound Men - MężczyźniSes. 2
KOZŁOWSKI Gabriel5BCompound Men - MężczyźniSes. 2
WALADA Mariusz6BCompound Men - MężczyźniSes. 2
MAZ - LKS MAZOWSZE TERESIN
ŚWIĄTEK Robert12DCompound Men - MężczyźniSes. 2
LISIECKI Jan6DRecurve U14 - MłodzicySes. 1
ZYGMUNCIAK Magdalena14BCompound Women - KobietySes. 2
ZYGMUNCIAK Alicja23CRecurve Cadet Women - KadetkiSes. 1
SKROK Natalia29CRecurve Women - KobietySes. 2
SWIERŻEWSKA Joanna30CRecurve Women - KobietySes. 2
MEWA - KSŁ MEWA KOŁOBRZEG
DRESLER Jakub24ARecurve Cadet Men - KadeciSes. 1
GRZELAK Kacper24CRecurve Cadet Men - KadeciSes. 1
LATKOWSKI Jakub26ARecurve Cadet Men - KadeciSes. 1
ALEKSANDROWICZ Iwo7ARecurve U14 - MłodzicySes. 1
ARKANÓW Jan4DRecurve U14 - MłodzicySes. 1
DUDEK Dawid8ARecurve U14 - MłodzicySes. 1
KOMERS Mateusz5ARecurve U14 - MłodzicySes. 1
ŚMIELEWSKI Jan6ARecurve U14 - MłodzicySes. 1
STOMA Michał3BRecurve U14 - MłodzicySes. 1
STOMA Weronika25ARecurve Cadet Women - KadetkiSes. 1
BELC Dajana9ARecurve U14 - MłodziczkiSes. 1
FRANCZUK Alina3ARecurve U14 - MłodziczkiSes. 1
RYBKA Barbara4ARecurve U14 - MłodziczkiSes. 1
STARZYK Wiktoria1ARecurve U14 - MłodziczkiSes. 1
MKŁ - MKŁ STRZAŁA WARSZAWA
GUZEK Jacek17DBarebow Men - MężczyźniSes. 2
KAMPA Paweł20DBarebow Men - MężczyźniSes. 2
MIŁECKI Marcin18DBarebow Men - MężczyźniSes. 2
JANKOWSKI Michał6ACompound Men - MężczyźniSes. 2
KUTYNA-PLECHANOW Sebastian7ACompound Men - MężczyźniSes. 2
KOWALSKI Robert32CRecurve Men - MężczyźniSes. 2
KISIELEWSKA Marta24BBarebow Women - KobietySes. 2
TOŁKACZ Sandra14DCompound Women - KobietySes. 2
MLKS - MLKS DĄBROVIA DĄBROWA TARNOWSK
PISKORSKI Jacek8DCompound Men - MężczyźniSes. 2
BULWA Agata30DRecurve Women - KobietySes. 2
MOR - UKS MORŚWIN GDYNIA
PUSZ Antoni40CRecurve Men - MężczyźniSes. 2
NIE2 - NIEZRZESZONY
SAŁATA Tomasz8CCompound Men - MężczyźniSes. 2
NIE3 - NIEZRZESZONY
FIERLEJ Luiza31BRecurve Women - KobietySes. 2
NIE4 - NIEZRZESZONY
ŻUK Włodzimierz9ACompound Men - MężczyźniSes. 2
NIE5 - NIEZRZESZONY
WACŁAWSKI Daniel11DCompound Men - MężczyźniSes. 2
ORG - ORLĘTA GORZÓW
KRAMARCZYK Jakub36CRecurve Men - MężczyźniSes. 2
KRAMARCZYK Waldemar35CRecurve Men - MężczyźniSes. 2
ORLY - ORŁY WROCŁAW
PARUZEL Maciej16DCompound Men - MężczyźniSes. 2
ZIÓŁKOWSKI Marek6DCompound Men - MężczyźniSes. 2
DADUN Marzena15CCompound Women - KobietySes. 2
OZA - OŻAROWIANKA OŻARÓW MAZ.
BARAŃSKI Michał5DCompound Men - MężczyźniSes. 2
NAWROCKI Tomasz4DCompound Men - MężczyźniSes. 2
PLA - PŁASZOWIANKA KRAKÓW
SIEŃCZAK Bartosz8ACompound Men - MężczyźniSes. 2
KWIECIEŃ Danuta26DBarebow Women - KobietySes. 2
KAPUSTA Małgorzata14CCompound Women - KobietySes. 2
ROK - "ROKIS" RADZYMIN
ANTOSIEWICZ Marcin12CCompound Men - MężczyźniSes. 2
ADAM Wytrykus35DRecurve Men - MężczyźniSes. 2
KAROL Siekierko34DRecurve Men - MężczyźniSes. 2
MICHALAK Sławomir33DRecurve Men - MężczyźniSes. 2
MACIEJ Wrzesiński5DRecurve U14 - MłodzicySes. 1
JEZNACH Oliwia21BRecurve Cadet Women - KadetkiSes. 1
KATARZYNA Teodorczyk22BRecurve Cadet Women - KadetkiSes. 1
SKO - STRZAŁA SKORKÓW
BIEŃ Krzysztof22BBarebow Men - MężczyźniSes. 2
KONIECZNY Grzegorz19BBarebow Men - MężczyźniSes. 2
KUPCZYK Jacek17BBarebow Men - MężczyźniSes. 2
NYKIEL Szymon18BBarebow Men - MężczyźniSes. 2
STEFAŃCZYK Gabriel21BBarebow Men - MężczyźniSes. 2
SZEWCZYKOWSKI Dariusz20BBarebow Men - MężczyźniSes. 2
WIJAS Mariusz10CCompound Men - MężczyźniSes. 2
SLM - SŁ MARYMONT WARSZAWA
JUNCZYK Stanisław22CBarebow Men - MężczyźniSes. 2
JUNCZYK-PACZUSKA Anna25BBarebow Women - KobietySes. 2
SOBIERAJ Ewa31DRecurve Women - KobietySes. 2
SOK - UKS SOKÓŁ BRZOZA
MARCHLEWICZ Piotr22DBarebow Men - MężczyźniSes. 2
WALCZAK Oskar6CCompound Men - MężczyźniSes. 2
ZIELIŃSKI Sebastian7CCompound Men - MężczyźniSes. 2
CISOWSKI Jakub25BRecurve Cadet Men - KadeciSes. 1
MARTENKA Bartosz2ARecurve U14 - MłodzicySes. 1
KSOBIECH Wiktoria3DRecurve U14 - MłodziczkiSes. 1
NALEWAJ Kalina9CRecurve U14 - MłodziczkiSes. 1
STG - START GORZÓW
KALISIAK Stanisław10DCompound Men - MężczyźniSes. 2
STO - LKS TEMPO STOLARZOWICE
KARKOSZKA Józef18CBarebow Men - MężczyźniSes. 2
KARKOSZKA Regina26CBarebow Women - KobietySes. 2
ZAJDEL Zofia25CBarebow Women - KobietySes. 2
SUR - AZS SURMA POZNAŃ
KACZMAREK Robert23CBarebow Men - MężczyźniSes. 2
WEILANDT Tomasz9CCompound Men - MężczyźniSes. 2
KWIECIEŃ Jeremi25DRecurve Cadet Men - KadeciSes. 1
CZAPCZYK Michał33ARecurve Men - MężczyźniSes. 2
JANISZEWSKI Ryszard36ARecurve Men - MężczyźniSes. 2
JANUS Seweryn38ARecurve Men - MężczyźniSes. 2
KASPRZAK Konrad37ARecurve Men - MężczyźniSes. 2
KRYCH Dawid34ARecurve Men - MężczyźniSes. 2
MALAK Mateusz40ARecurve Men - MężczyźniSes. 2
MICHALAK Maksymilian39ARecurve Men - MężczyźniSes. 2
MICHALSKI Aleksander35ARecurve Men - MężczyźniSes. 2
OGRODOWCZYK Mateusz33CRecurve Men - MężczyźniSes. 2
OSUCH Maksymilian34CRecurve Men - MężczyźniSes. 2
GLOGIER Norbert4BRecurve U14 - MłodzicySes. 1
GOMÓŁKA Eryk5CRecurve U14 - MłodzicySes. 1
SARNECKI Ignacy7CRecurve U14 - MłodzicySes. 1
ŁAWICKA Zuzanna22DRecurve Cadet Women - KadetkiSes. 1
CZYŻ Julia29ARecurve Women - KobietySes. 2
GÓRSKA Oliwia30ARecurve Women - KobietySes. 2
SIEBERT Sandra31ARecurve Women - KobietySes. 2
SVK - SLOVAKIA
PAVLIK Marcel7BCompound Men - MężczyźniSes. 2
UKL - UKŁ LEŚNIK POZNAŃ
BŁASZAK Maciej21DBarebow Men - MężczyźniSes. 2
JAŚNIAK Bogusz35BRecurve Men - MężczyźniSes. 2
WOŹNIAK Grzegorz33BRecurve Men - MężczyźniSes. 2
ZABOROWSKI Stanisław34BRecurve Men - MężczyźniSes. 2
SILNA Paulina31CRecurve Women - KobietySes. 2
UKR1 - TARGET ARCHERY
LVOVSKYY Dmytro8BCompound Men - MężczyźniSes. 2
UKR2 - LWÓW
ATAMANENKO Serhii11CCompound Men - MężczyźniSes. 2
UKS1 - UKS - JEDYNKA KÓRNIK
PEPEL Igor26CRecurve Cadet Men - KadeciSes. 1
JĘDRZEJ Brylewski5BRecurve U14 - MłodzicySes. 1
RATAJCZAK Kajetan7BRecurve U14 - MłodzicySes. 1
ZIELIŃSKI Olivier6BRecurve U14 - MłodzicySes. 1
KMIECIK Gabriela23BRecurve Cadet Women - KadetkiSes. 1
JAŃCZAK Nadia1BRecurve U14 - MłodziczkiSes. 1
KMIECIK Zofia2BRecurve U14 - MłodziczkiSes. 1
BANECKA Kinga29BRecurve Women - KobietySes. 2
BRYLEWSKA Marzena30BRecurve Women - KobietySes. 2
USA - USA
PASSEY Donny37CRecurve Men - MężczyźniSes. 2
X10 - X10 JAWORZE
SOBIERAJ Cezary11ACompound Men - MężczyźniSes. 2
ZOL - LKS ŁUCZNIK ŻOŁEDOWO
BRÓDKA Błażej2BCompound Men - MężczyźniSes. 2
BRÓDKA Jan1BCompound Men - MężczyźniSes. 2
GOŁYGOWSKI Marcin3BCompound Men - MężczyźniSes. 2
WĘGLARZ Wojciech26BRecurve Cadet Men - KadeciSes. 1
WĘGLARZ Waldemar8BRecurve U14 - MłodzicySes. 1
GOŁYGOWSKA Sylwia27CBarebow Women - KobietySes. 2
WĘGLARZ Adrianna29DRecurve Women - KobietySes. 2
ZRYW - ZRYW DOBRCZ
KUBIAK Tomasz11BCompound Men - MężczyźniSes. 2
ZSIR - ZSIR START KIELCE
PAKASZEWSKI Tomasz9BCompound Men - MężczyźniSes. 2
KAPUSTA Ireneusz36BRecurve Men - MężczyźniSes. 2
MOLIK Marcin37BRecurve Men - MężczyźniSes. 2
ZYW - ŁUCZNIK ŻYWIEC
STRZAŁKA Paweł12ACompound Men - MężczyźniSes. 2
STRZAŁKA Otylia2DRecurve U14 - MłodziczkiSes. 1
STRZAŁKA Roksana1DRecurve U14 - MłodziczkiSes. 1

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter