2021 International Baltic Hit-Miss Archery Tournament - Śladami Rybaka
2021 International Baltic Hit-Miss Archery Tournament - Śladami Rybaka
„DEFMAR” Police (DEFMAR)
Police (POL), 23-25 Jul 2021
Lista uczestników w porządku alabetycznym
ZawodnikStanowiskoKraj/KlubKonkurencjaSesja
A
ADAM Wytrykus35DROK - "ROKIS" RADZYMINRecurve MenSes. 2
ADAMCZAK Julita2CKOR - LKS KORONA BUKOWIECRecurve U14 WomenSes. 1
ALEKSANDROWICZ Iwo7AMEWA - KSŁ MEWA KOŁOBRZEGRecurve U14 MenSes. 1
ANDRZEJ Dobija21CKAR - KARIMA PRZĄSŁAWBarebow MenSes. 2
ANTOSIEWICZ Marcin12CROK - "ROKIS" RADZYMINCompound MenSes. 2
ARKANÓW Jan4DMEWA - KSŁ MEWA KOŁOBRZEGRecurve U14 MenSes. 1
ATAMANENKO Serhii11CUKR2 - LWÓWCompound MenSes. 2
B
BANECKA Kinga29BUKS1 - UKS - JEDYNKA KÓRNIKRecurve WomenSes. 2
BARAŃSKI Michał5DOZA - OŻAROWIANKA OŻARÓW MAZ.Compound MenSes. 2
BARTKOWIAK Marcin24CDEF - DEFMAR POLICEBarebow MenSes. 2
BELC Dajana9AMEWA - KSŁ MEWA KOŁOBRZEGRecurve U14 WomenSes. 1
BIEŃ Krzysztof22BSKO - STRZAŁA SKORKÓWBarebow MenSes. 2
BIENIEK Krzysztof19ADEF - DEFMAR POLICEBarebow MenSes. 2
BLOK Barbara13DDEF - DEFMAR POLICECompound WomenSes. 2
BRÓDKA Błażej2BZOL - LKS ŁUCZNIK ŻOŁEDOWOCompound MenSes. 2
BRÓDKA Jan1BZOL - LKS ŁUCZNIK ŻOŁEDOWOCompound MenSes. 2
BRYLEWSKA Marzena30BUKS1 - UKS - JEDYNKA KÓRNIKRecurve WomenSes. 2
BULWA Agata30DMLKS - MLKS DĄBROVIA DĄBROWA TARNOWSKRecurve WomenSes. 2
BŁASZAK Maciej21DUKL - UKŁ LEŚNIK POZNAŃBarebow MenSes. 2
BŁASZAK Marta4CKSL - KS LEŚNIK POZNAŃRecurve U14 WomenSes. 1
C
CHMIELEWSKI Przemysław24ADEF - DEFMAR POLICEBarebow MenSes. 2
CHMIELEWSKI Tomasz3CDEF - DEFMAR POLICECompound MenSes. 2
CIERPKA Krzysztof36DKSL - KS LEŚNIK POZNAŃRecurve MenSes. 2
CIESIELSKI Michał19DKAR - KARIMA PRZĄSŁAWBarebow MenSes. 2
CISOWSKI Jakub25BSOK - UKS SOKÓŁ BRZOZARecurve Cadet MenSes. 1
CISZEK Łukasz40BKNON - KADRA NARODOWA ONRecurve MenSes. 2
CYLEJOWSKA Justyna27ADEF - DEFMAR POLICEBarebow WomenSes. 2
CZAPCZYK Michał33ASUR - AZS SURMA POZNAŃRecurve MenSes. 2
CZYŻ Julia29ASUR - AZS SURMA POZNAŃRecurve WomenSes. 2
D
DADUN Marzena15CORLY - ORŁY WROCŁAWCompound WomenSes. 2
DIETRICH Mariusz37DKSL - KS LEŚNIK POZNAŃRecurve MenSes. 2
DRESLER Jakub24AMEWA - KSŁ MEWA KOŁOBRZEGRecurve Cadet MenSes. 1
DUDEK Dawid8AMEWA - KSŁ MEWA KOŁOBRZEGRecurve U14 MenSes. 1
DUDZIAK Łukasz23BKOR - LKS KORONA BUKOWIECBarebow MenSes. 2
DZIKOWSKI Jerzy4BLZS - LZS RASZÓWKACompound MenSes. 2
DZIWIEC Wacław7DKSL - KS LEŚNIK POZNAŃRecurve U14 MenSes. 1
F
FIERLEJ Luiza31BNIE3 - NIEZRZESZONYRecurve WomenSes. 2
FRANCZUK Alina3AMEWA - KSŁ MEWA KOŁOBRZEGRecurve U14 WomenSes. 1
G
GAWOR Wojciech38BDEU1 - USC VIADRINA FRANKFURT (ODER)Recurve MenSes. 2
GDANITZ Andreas39CDEU3 - SCHV STOLZENHAGENRecurve MenSes. 2
GLOGIER Norbert4BSUR - AZS SURMA POZNAŃRecurve U14 MenSes. 1
GOMOLISZEK Michał3DLEG - OSŁ STRZELEC LEGNICACompound MenSes. 2
GOMÓŁKA Eryk5CSUR - AZS SURMA POZNAŃRecurve U14 MenSes. 1
GORCZYCA Krzysztof1DLEG - OSŁ STRZELEC LEGNICACompound MenSes. 2
GÓRSKA Oliwia30ASUR - AZS SURMA POZNAŃRecurve WomenSes. 2
GOŁYGOWSKA Sylwia27CZOL - LKS ŁUCZNIK ŻOŁEDOWOBarebow WomenSes. 2
GOŁYGOWSKI Marcin3BZOL - LKS ŁUCZNIK ŻOŁEDOWOCompound MenSes. 2
GRZELAK Kacper24CMEWA - KSŁ MEWA KOŁOBRZEGRecurve Cadet MenSes. 1
GUZEK Jacek17DMKŁ - MKŁ STRZAŁA WARSZAWABarebow MenSes. 2
H
HAMID Moghaddam40DDEU6 - HBG HAMBURGRecurve MenSes. 2
I
IGNACZAK Julia25ADEF - DEFMAR POLICEBarebow WomenSes. 2
J
JAŃCZAK Nadia1BUKS1 - UKS - JEDYNKA KÓRNIKRecurve U14 WomenSes. 1
JANISZEWSKI Ryszard36ASUR - AZS SURMA POZNAŃRecurve MenSes. 2
JANKOWSKI Michał6AMKŁ - MKŁ STRZAŁA WARSZAWACompound MenSes. 2
JANUS Seweryn38ASUR - AZS SURMA POZNAŃRecurve MenSes. 2
JAŚNIAK Bogusz35BUKL - UKŁ LEŚNIK POZNAŃRecurve MenSes. 2
JĘDRZEJ Brylewski5BUKS1 - UKS - JEDYNKA KÓRNIKRecurve U14 MenSes. 1
JERZY Dietrich20CKAR - KARIMA PRZĄSŁAWBarebow MenSes. 2
JEZNACH Oliwia21BROK - "ROKIS" RADZYMINRecurve Cadet WomenSes. 1
JUNCZYK Stanisław22CSLM - SŁ MARYMONT WARSZAWABarebow MenSes. 2
JUNCZYK-PACZUSKA Anna25BSLM - SŁ MARYMONT WARSZAWABarebow WomenSes. 2
K
KACZMAREK Robert23CSUR - AZS SURMA POZNAŃBarebow MenSes. 2
KACZMAREK Tomasz10AGORZ - GZSN "START" GORZÓW WLKP.Compound MenSes. 2
KALISIAK Stanisław10DSTG - START GORZÓWCompound MenSes. 2
KAMPA Paweł20DMKŁ - MKŁ STRZAŁA WARSZAWABarebow MenSes. 2
KAPUSTA Ireneusz36BZSIR - ZSIR START KIELCERecurve MenSes. 2
KAPUSTA Małgorzata14CPLA - PŁASZOWIANKA KRAKÓWCompound WomenSes. 2
KARCZ Jędrzej24DKOR - LKS KORONA BUKOWIECRecurve Cadet MenSes. 1
KARKOSZKA Józef18CSTO - LKS TEMPO STOLARZOWICEBarebow MenSes. 2
KARKOSZKA Regina26CSTO - LKS TEMPO STOLARZOWICEBarebow WomenSes. 2
KAROL Siekierko34DROK - "ROKIS" RADZYMINRecurve MenSes. 2
KASPRZAK Konrad37ASUR - AZS SURMA POZNAŃRecurve MenSes. 2
KATARZYNA Teodorczyk22BROK - "ROKIS" RADZYMINRecurve Cadet WomenSes. 1
KISIELEWSKA Marta24BMKŁ - MKŁ STRZAŁA WARSZAWABarebow WomenSes. 2
KLIŃSKI Paweł8DKOR - LKS KORONA BUKOWIECRecurve U14 MenSes. 1
KMIECIK Gabriela23BUKS1 - UKS - JEDYNKA KÓRNIKRecurve Cadet WomenSes. 1
KMIECIK Zofia2BUKS1 - UKS - JEDYNKA KÓRNIKRecurve U14 WomenSes. 1
KOLASA Maciej1CDEF - DEFMAR POLICECompound MenSes. 2
KOMERS Mateusz5AMEWA - KSŁ MEWA KOŁOBRZEGRecurve U14 MenSes. 1
KONECKI Przemysław9DGOL - LUKS ORLIK GOLESZÓWCompound MenSes. 2
KONIECZNY Grzegorz19BSKO - STRZAŁA SKORKÓWBarebow MenSes. 2
KOPEL Robert23DA3D - A3D TOSZEKBarebow MenSes. 2
KOWALSKI Robert32CMKŁ - MKŁ STRZAŁA WARSZAWARecurve MenSes. 2
KOZŁOWSKI Gabriel5BLZS - LZS RASZÓWKACompound MenSes. 2
KRAMARCZYK Jakub36CORG - ORLĘTA GORZÓWRecurve MenSes. 2
KRAMARCZYK Waldemar35CORG - ORLĘTA GORZÓWRecurve MenSes. 2
KRUMM Torsten38DDEU2 - SV STAHL UNTERWELLENBORNRecurve MenSes. 2
KRYCA Krystian18ADEF - DEFMAR POLICEBarebow MenSes. 2
KRYCA Maja27DDEF - DEFMAR POLICEBarebow WomenSes. 2
KRYCH Dawid34ASUR - AZS SURMA POZNAŃRecurve MenSes. 2
KSOBIECH Wiktoria3DSOK - UKS SOKÓŁ BRZOZARecurve U14 WomenSes. 1
KUBIAK Tomasz11BZRYW - ZRYW DOBRCZCompound MenSes. 2
KUKLIŃSKI Paweł2DLEG - OSŁ STRZELEC LEGNICACompound MenSes. 2
KUPCZYK Jacek17BSKO - STRZAŁA SKORKÓWBarebow MenSes. 2
KUTYNA-PLECHANOW Sebastian7AMKŁ - MKŁ STRZAŁA WARSZAWACompound MenSes. 2
KUZYNIN Sebastian4CDEF - DEFMAR POLICECompound MenSes. 2
KWIECIEŃ Danuta26DPLA - PŁASZOWIANKA KRAKÓWBarebow WomenSes. 2
KWIECIEŃ Jeremi25DSUR - AZS SURMA POZNAŃRecurve Cadet MenSes. 1
L
LATKOWSKI Jakub26AMEWA - KSŁ MEWA KOŁOBRZEGRecurve Cadet MenSes. 1
LISIECKI Jan6DMAZ - LKS MAZOWSZE TERESINRecurve U14 MenSes. 1
LVOVSKYY Dmytro8BUKR1 - TARGET ARCHERYCompound MenSes. 2
M
MACIEJ Wrzesiński5DROK - "ROKIS" RADZYMINRecurve U14 MenSes. 1
MACLEAN Donald10BCAN - KANADACompound MenSes. 2
MALAK Mateusz40ASUR - AZS SURMA POZNAŃRecurve MenSes. 2
MARCHLEWICZ Piotr22DSOK - UKS SOKÓŁ BRZOZABarebow MenSes. 2
MARK Jacek17ADEF - DEFMAR POLICEBarebow MenSes. 2
MARKITANTOVA Kseniya14AKNON - KADRA NARODOWA ONCompound WomenSes. 2
MARTENKA Bartosz2ASOK - UKS SOKÓŁ BRZOZARecurve U14 MenSes. 1
MICHALAK Maciej13ADRU - DRUKARZ WARSZAWACompound MenSes. 2
MICHALAK Maksymilian39ASUR - AZS SURMA POZNAŃRecurve MenSes. 2
MICHALAK Sławomir33DROK - "ROKIS" RADZYMINRecurve MenSes. 2
MICHALEWICZ Zdzisław2CDEF - DEFMAR POLICECompound MenSes. 2
MICHALSKI Aleksander35ASUR - AZS SURMA POZNAŃRecurve MenSes. 2
MILLS Donna15BDEU5 - RIVERNOOKCompound WomenSes. 2
MIŁECKI Marcin18DMKŁ - MKŁ STRZAŁA WARSZAWABarebow MenSes. 2
MOGUCZYJ Witalij20ADEF - DEFMAR POLICEBarebow MenSes. 2
MOLIK Marcin37BZSIR - ZSIR START KIELCERecurve MenSes. 2
MOTYKA Dominika26ADEF - DEFMAR POLICEBarebow WomenSes. 2
MOTYKA Władysław17CDEF - DEFMAR POLICEBarebow MenSes. 2
N
NALEWAJ Kalina9CSOK - UKS SOKÓŁ BRZOZARecurve U14 WomenSes. 1
NAWROCKI Tomasz4DOZA - OŻAROWIANKA OŻARÓW MAZ.Compound MenSes. 2
NOWAK Dominik21ADEF - DEFMAR POLICEBarebow MenSes. 2
NYKIEL Szymon18BSKO - STRZAŁA SKORKÓWBarebow MenSes. 2
O
OGRODOWCZYK Mateusz33CSUR - AZS SURMA POZNAŃRecurve MenSes. 2
OLSZEWSKA Milena32AKNON - KADRA NARODOWA ONRecurve WomenSes. 2
OSSES Mariusz16AGORZ - GZSN "START" GORZÓW WLKP.Compound MenSes. 2
OSUCH Maksymilian34CSUR - AZS SURMA POZNAŃRecurve MenSes. 2
P
PAKASZEWSKI Tomasz9BZSIR - ZSIR START KIELCECompound MenSes. 2
PARNIEWICZ Julia1CKOR - LKS KORONA BUKOWIECRecurve U14 WomenSes. 1
PARNIEWICZ Klaudia22CKOR - LKS KORONA BUKOWIECRecurve Cadet WomenSes. 1
PARUZEL Maciej16DORLY - ORŁY WROCŁAWCompound MenSes. 2
PASSEY Donny37CUSA - USARecurve MenSes. 2
PAVLIK Marcel7BSVK - SLOVAKIACompound MenSes. 2
PEDZIWIATR Jacek12BAGB - ARCHERY GBCompound MenSes. 2
PEPEL Igor26CUKS1 - UKS - JEDYNKA KÓRNIKRecurve Cadet MenSes. 1
PISKORSKI Jacek8DMLKS - MLKS DĄBROVIA DĄBROWA TARNOWSKCompound MenSes. 2
POSPIESZNA Wiktoria21AKSL - KS LEŚNIK POZNAŃRecurve Cadet WomenSes. 1
PRZYBYLSKI Łukasz5AA3D - A3D TOSZEKCompound MenSes. 2
PUSZ Antoni40CMOR - UKS MORŚWIN GDYNIARecurve MenSes. 2
R
RAKEL Erika15DDEU4 - SSVPCK 90 SCHWEDT/ODERCompound WomenSes. 2
RATAJCZAK Kajetan7BUKS1 - UKS - JEDYNKA KÓRNIKRecurve U14 MenSes. 1
ROBERT Byjoś38CGROT - "GROT" RUDA ŚLĄSKARecurve MenSes. 2
RYBKA Barbara4AMEWA - KSŁ MEWA KOŁOBRZEGRecurve U14 WomenSes. 1
S
SAPIŃSKI Paweł22ADEF - DEFMAR POLICEBarebow MenSes. 2
SARNECKI Ignacy7CSUR - AZS SURMA POZNAŃRecurve U14 MenSes. 1
SAŁATA Tomasz8CNIE2 - NIEZRZESZONYCompound MenSes. 2
SCHUBERT Erhard13BDEU4 - SSVPCK 90 SCHWEDT/ODERCompound MenSes. 2
SEROCKI Dariusz23ADEF - DEFMAR POLICEBarebow MenSes. 2
SIEBERT Sandra31ASUR - AZS SURMA POZNAŃRecurve WomenSes. 2
SIEŃCZAK Bartosz8APLA - PŁASZOWIANKA KRAKÓWCompound MenSes. 2
SILNA Paulina31CUKL - UKŁ LEŚNIK POZNAŃRecurve WomenSes. 2
SKRAJNY Andrzej39DGORZ - GZSN "START" GORZÓW WLKP.Recurve MenSes. 2
SKROK Natalia29CMAZ - LKS MAZOWSZE TERESINRecurve WomenSes. 2
SOBIERAJ Cezary11AX10 - X10 JAWORZECompound MenSes. 2
SOBIERAJ Ewa31DSLM - SŁ MARYMONT WARSZAWARecurve WomenSes. 2
SOBIESIAK Mirosław39BA3D - A3D TOSZEKRecurve MenSes. 2
STANIECZEK Anna15AGOL - LUKS ORLIK GOLESZÓWCompound WomenSes. 2
STARZYK Wiktoria1AMEWA - KSŁ MEWA KOŁOBRZEGRecurve U14 WomenSes. 1
STEFAŃCZYK Gabriel21BSKO - STRZAŁA SKORKÓWBarebow MenSes. 2
STOLIŃSKA Monika22AKSL - KS LEŚNIK POZNAŃRecurve Cadet WomenSes. 1
STOMA Michał3BMEWA - KSŁ MEWA KOŁOBRZEGRecurve U14 MenSes. 1
STOMA Weronika25AMEWA - KSŁ MEWA KOŁOBRZEGRecurve Cadet WomenSes. 1
STRZAŁKA Otylia2DZYW - ŁUCZNIK ŻYWIECRecurve U14 WomenSes. 1
STRZAŁKA Paweł12AZYW - ŁUCZNIK ŻYWIECCompound MenSes. 2
STRZAŁKA Roksana1DZYW - ŁUCZNIK ŻYWIECRecurve U14 WomenSes. 1
SWIERŻEWSKA Joanna30CMAZ - LKS MAZOWSZE TERESINRecurve WomenSes. 2
SZELĄG Filip2AA3D - A3D TOSZEKCompound MenSes. 2
SZELĄG Marcin1AA3D - A3D TOSZEKCompound MenSes. 2
SZEWCZYKOWSKI Dariusz20BSKO - STRZAŁA SKORKÓWBarebow MenSes. 2
Ś
ŚMIELEWSKI Jan6AMEWA - KSŁ MEWA KOŁOBRZEGRecurve U14 MenSes. 1
ŚWIĄTEK Robert12DMAZ - LKS MAZOWSZE TERESINCompound MenSes. 2
T
TOŁKACZ Sandra14DMKŁ - MKŁ STRZAŁA WARSZAWACompound WomenSes. 2
TRZEBIŃSKI Andzej13CDOL - DOLNOŚLĄZAK WROCŁAWCompound MenSes. 2
W
WACŁAWSKI Daniel11DNIE5 - NIEZRZESZONYCompound MenSes. 2
WALADA Mariusz6BLZS - LZS RASZÓWKACompound MenSes. 2
WALCZAK Oskar6CSOK - UKS SOKÓŁ BRZOZACompound MenSes. 2
WASKOWSKA Wiktoria21CKOR - LKS KORONA BUKOWIECRecurve Cadet WomenSes. 1
WĘGLARZ Adrianna29DZOL - LKS ŁUCZNIK ŻOŁEDOWORecurve WomenSes. 2
WĘGLARZ Waldemar8BZOL - LKS ŁUCZNIK ŻOŁEDOWORecurve U14 MenSes. 1
WĘGLARZ Wojciech26BZOL - LKS ŁUCZNIK ŻOŁEDOWORecurve Cadet MenSes. 1
WEILANDT Tomasz9CSUR - AZS SURMA POZNAŃCompound MenSes. 2
WIJAS Mariusz10CSKO - STRZAŁA SKORKÓWCompound MenSes. 2
WOŹNIAK Grzegorz33BUKL - UKŁ LEŚNIK POZNAŃRecurve MenSes. 2
WOŹNIAK Weronika23AKSL - KS LEŚNIK POZNAŃRecurve Cadet WomenSes. 1
Z
ZABOROWSKI Stanisław34BUKL - UKŁ LEŚNIK POZNAŃRecurve MenSes. 2
ZAGRODZKA Iga26BKAR - KARIMA PRZĄSŁAWBarebow WomenSes. 2
ZAJDEL Zofia25CSTO - LKS TEMPO STOLARZOWICEBarebow WomenSes. 2
ZBIGNIEW Stawny5CDEF - DEFMAR POLICECompound MenSes. 2
ZIELIŃSKI Olivier6BUKS1 - UKS - JEDYNKA KÓRNIKRecurve U14 MenSes. 1
ZIELIŃSKI Sebastian7CSOK - UKS SOKÓŁ BRZOZACompound MenSes. 2
ZIÓŁKOWSKI Marek6DORLY - ORŁY WROCŁAWCompound MenSes. 2
ZYGMUNCIAK Alicja23CMAZ - LKS MAZOWSZE TERESINRecurve Cadet WomenSes. 1
ZYGMUNCIAK Magdalena14BMAZ - LKS MAZOWSZE TERESINCompound WomenSes. 2
Ż
ŻUK Włodzimierz9ANIE4 - NIEZRZESZONYCompound MenSes. 2
Ł
ŁAWICKA Zuzanna22DSUR - AZS SURMA POZNAŃRecurve Cadet WomenSes. 1
ŁUKASZYK Julia3CKOR - LKS KORONA BUKOWIECRecurve U14 WomenSes. 1

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter