Deltagarlista sorterad på land/förening | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Skytt | Tavla | Klass | Omgång | |||
2503 - IF KARLSVIK | ||||||
BURMAN Fredrik | 8A | Recurve Junior 16 Herrar | Omg. 1 | |||
2797 - LINDOME BK | ||||||
JACOBSSON Lukas | 7B | Recurve Elit Herrar | Omg. 1 | |||
4080 - TIMRÅ AIF | ||||||
ÖSTMAN Per | 26A | Compound Master 50 Herrar | Omg. 1 | |||
HÖÖG Mattias | 25A | Longbow Master 50 Herrar | Omg. 1 | |||
SUNDSTRÖM Albin | 24A | Recurve Junior 16 Herrar | Omg. 1 | |||
VINROTH William | 23A | Recurve Knatte 10 Herrar | Omg. 1 | |||
7821 - BSK SILJANSPILEN | ||||||
HONKANEN Tobias | 19A | Compound Elit Herrar | Omg. 1 | |||
7826 - SANDVIKENS BSK | ||||||
LARSSON Mikael | 14A | Recurve Elit Herrar | Omg. 1 | |||
ZETTERGREN Roger | 15A | Recurve Elit Herrar | Omg. 1 | |||
7850 - SUNDSVALL-ORTVIKENS BK | ||||||
ASPLUND Ingrid | 13A | Recurve Cadet 13 Damer | Omg. 1 | |||
WAHLBERG Emma | 12A | Recurve Cadet 13 Damer | Omg. 1 | |||
ANDERSSON Freya | 11A | Recurve Junior 16 Damer | Omg. 1 | |||
7888 - BK DANAPILEN | ||||||
BOJANIC DENNIUS Niki | 5A | Recurve Junior 16 Damer | Omg. 1 | |||
7915 - KARLSTADS BK | ||||||
ERIKSSON Henrik | 29A | Recurve Elit Herrar | Omg. 1 | |||
7931 - BS GRÄSTORP | ||||||
LU PYLS Qingmei | 6A | Recurve Junior 16 Damer | Omg. 1 | |||
7942 - VÄSTERÅS BK | ||||||
KARLSSON Bozze | 18A | Compound Veteran 60 Herrar | Omg. 1 | |||
JOHANNESSON Thorbjörn | 10A | Recurve Veteran 60 Herrar | Omg. 1 | |||
OTTOSSON Tilde | 2B | Barebow Junior 16 Damer | Omg. 1 | |||
7948 - MJÖLBY BS | ||||||
FREDRIKSSON David | 16A | Recurve Elit Herrar | Omg. 1 | |||
26335 - JÄMTLANDS BSK | ||||||
REPPE Zandra | 21A | Compound Elit Damer | Omg. 1 | |||
LINDSJÖ Linn | 22A | Recurve Junior 16 Damer | Omg. 1 | |||
39828 - LINKÖPINGS SKF | ||||||
ERIKSSON Kjell | 30A | Compound Veteran 60 Herrar | Omg. 1 | |||
LOORENTS Cheryl | 20A | Compound Elit Damer | Omg. 1 | |||
ALLEN ÖHNSTRÖM Evelyn | 7A | Recurve Elit Damer | Omg. 1 | |||
40680 - JÄRNVÄGENS BF | ||||||
NILSSON Axel | 3B | Barebow Junior 16 Herrar | Omg. 1 | |||
PETTERSSON Leo | 2A | Barebow Junior 16 Herrar | Omg. 1 | |||
FORSBERG Henrik | 4A | Compound Junior 16 Herrar | Omg. 1 | |||
LOVÉN Leif | 1B | Longbow Master 50 Herrar | Omg. 1 | |||
ANDERSSON Lina | 1A | Barebow Cadet 13 Damer | Omg. 1 | |||
ROTEBRINK Jennifer | 3A | Barebow Junior 16 Damer | Omg. 1 | |||
CARLSSON Alva | 5B | Recurve Junior 16 Damer | Omg. 1 | |||
53108 - KÄVLINGE BSK | ||||||
HÄGER Hans | 17A | Instinctive Elit Herrar | Omg. 1 | |||
54928 - ÄNGVIKEN BÅGSKYTTEKLUBB | ||||||
LÖNNFJORD Ola | 28A | Compound Elit Herrar | Omg. 1 | |||
SCHEDVIN Robin | 27A | Compound Elit Herrar | Omg. 1 |