Deltagarlista alfabetisk | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Skytt | Tavla | Klubb | Tävling | Omgång | ||
A | ||||||
ALLEN ÖHNSTRÖM Evelyn | 7A | 39828 - LINKÖPINGS SKF | Recurve Elit Damer | Omg. 1 | ||
ANDERSSON Freya | 11A | 7850 - SUNDSVALL-ORTVIKENS BK | Recurve Junior 16 Damer | Omg. 1 | ||
ANDERSSON Lina | 1A | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Barebow Cadet 13 Damer | Omg. 1 | ||
ASPLUND Ingrid | 13A | 7850 - SUNDSVALL-ORTVIKENS BK | Recurve Cadet 13 Damer | Omg. 1 | ||
B | ||||||
BOJANIC DENNIUS Niki | 5A | 7888 - BK DANAPILEN | Recurve Junior 16 Damer | Omg. 1 | ||
BURMAN Fredrik | 8A | 2503 - IF KARLSVIK | Recurve Junior 16 Herrar | Omg. 1 | ||
C | ||||||
CARLSSON Alva | 5B | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Recurve Junior 16 Damer | Omg. 1 | ||
E | ||||||
ERIKSSON Henrik | 29A | 7915 - KARLSTADS BK | Recurve Elit Herrar | Omg. 1 | ||
ERIKSSON Kjell | 30A | 39828 - LINKÖPINGS SKF | Compound Veteran 60 Herrar | Omg. 1 | ||
F | ||||||
FORSBERG Henrik | 4A | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Compound Junior 16 Herrar | Omg. 1 | ||
FREDRIKSSON David | 16A | 7948 - MJÖLBY BS | Recurve Elit Herrar | Omg. 1 | ||
H | ||||||
HONKANEN Tobias | 19A | 7821 - BSK SILJANSPILEN | Compound Elit Herrar | Omg. 1 | ||
HÄGER Hans | 17A | 53108 - KÄVLINGE BSK | Instinctive Elit Herrar | Omg. 1 | ||
HÖÖG Mattias | 25A | 4080 - TIMRÅ AIF | Longbow Master 50 Herrar | Omg. 1 | ||
J | ||||||
JACOBSSON Lukas | 7B | 2797 - LINDOME BK | Recurve Elit Herrar | Omg. 1 | ||
JOHANNESSON Thorbjörn | 10A | 7942 - VÄSTERÅS BK | Recurve Veteran 60 Herrar | Omg. 1 | ||
K | ||||||
KARLSSON Bozze | 18A | 7942 - VÄSTERÅS BK | Compound Veteran 60 Herrar | Omg. 1 | ||
L | ||||||
LARSSON Mikael | 14A | 7826 - SANDVIKENS BSK | Recurve Elit Herrar | Omg. 1 | ||
LINDSJÖ Linn | 22A | 26335 - JÄMTLANDS BSK | Recurve Junior 16 Damer | Omg. 1 | ||
LOORENTS Cheryl | 20A | 39828 - LINKÖPINGS SKF | Compound Elit Damer | Omg. 1 | ||
LOVÉN Leif | 1B | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Longbow Master 50 Herrar | Omg. 1 | ||
LU PYLS Qingmei | 6A | 7931 - BS GRÄSTORP | Recurve Junior 16 Damer | Omg. 1 | ||
LÖNNFJORD Ola | 28A | 54928 - ÄNGVIKEN BÅGSKYTTEKLUBB | Compound Elit Herrar | Omg. 1 | ||
N | ||||||
NILSSON Axel | 3B | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Barebow Junior 16 Herrar | Omg. 1 | ||
O | ||||||
OTTOSSON Tilde | 2B | 7942 - VÄSTERÅS BK | Barebow Junior 16 Damer | Omg. 1 | ||
P | ||||||
PETTERSSON Leo | 2A | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Barebow Junior 16 Herrar | Omg. 1 | ||
R | ||||||
REPPE Zandra | 21A | 26335 - JÄMTLANDS BSK | Compound Elit Damer | Omg. 1 | ||
ROTEBRINK Jennifer | 3A | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Barebow Junior 16 Damer | Omg. 1 | ||
S | ||||||
SCHEDVIN Robin | 27A | 54928 - ÄNGVIKEN BÅGSKYTTEKLUBB | Compound Elit Herrar | Omg. 1 | ||
SUNDSTRÖM Albin | 24A | 4080 - TIMRÅ AIF | Recurve Junior 16 Herrar | Omg. 1 | ||
V | ||||||
VINROTH William | 23A | 4080 - TIMRÅ AIF | Recurve Knatte 10 Herrar | Omg. 1 | ||
W | ||||||
WAHLBERG Emma | 12A | 7850 - SUNDSVALL-ORTVIKENS BK | Recurve Cadet 13 Damer | Omg. 1 | ||
Z | ||||||
ZETTERGREN Roger | 15A | 7826 - SANDVIKENS BSK | Recurve Elit Herrar | Omg. 1 | ||
Ö | ||||||
ÖSTMAN Per | 26A | 4080 - TIMRÅ AIF | Compound Master 50 Herrar | Omg. 1 |