Participant List group by Country | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Athlete | Target | Category | Session | |||
4 - ARCHERY GB | ||||||
GASPAR Tamas | 11A | Compound Men | WAC Dbl - Saturday | |||
GASPAR Tamas | 11A | Compound Men | WAC Dbl - Sunday | |||
PARVESS Mike | 11D | Compound Men | WAC Dbl - Saturday | |||
PARVESS Mike | 11D | Compound Men | WAC Dbl - Sunday | |||
PEDZIWIATR Jacek | 12C | Compound Men | WAC Dbl - Sunday | |||
MEERING Sophie | 4A | Recurve Women | WAC Dbl - Saturday | |||
MEERING Sophie | 4A | Recurve Women | WAC Dbl - Sunday | |||
79 - LLANTARNAM AC | ||||||
PHILLIPS David | 3B | Recurve Master Men | WAC Dbl - Sunday | |||
236 - THOMAS WALL A | ||||||
BOURTON Chris | 10C | Longbow Men | WAC Dbl - Sunday | |||
HOOK Darrin | 10D | Longbow Men | WAC Dbl - Sunday | |||
246 - WOKING AC | ||||||
WILSON Angus | 16A | Barebow Master Men | WAC Dbl - Sunday | |||
HANLY Ryan | 12B | Compound Men | WAC Dbl - Sunday | |||
DUMBLETON Keith | 10A | Longbow Men | WAC Dbl - Saturday | |||
RUFFLE Alan | 10B | Longbow Men | WAC Dbl - Saturday | |||
RUFFLE Edward | 9B | Longbow Men | WAC Dbl - Saturday | |||
STEER Andrew | 4C | Recurve Men | WAC Dbl - Saturday | |||
WOODGATE James | 3C | Recurve Men | WAC Dbl - Saturday | |||
WOODGATE James | 3C | Recurve Men | WAC Dbl - Sunday | |||
PIPER Eleanor | 1A | Recurve Women | WAC Dbl - Saturday | |||
PIPER Eleanor | 1A | Recurve Women | WAC Dbl - Sunday | |||
PIPER Louisa | 2A | Recurve Women | WAC Dbl - Saturday | |||
PIPER Louisa | 2A | Recurve Women | WAC Dbl - Sunday | |||
253 - REIGATE PRIORY B | ||||||
LEWER Tony | 6C | Recurve Men | WAC Dbl - Sunday | |||
RAMSDALE Matthew | 7C | Recurve Men | WAC Dbl - Sunday | |||
259 - GUILDFORD AC | ||||||
KINGSTONE Victoria | 12B | Compound Women | WAC Dbl - Saturday | |||
260 - FARNHAM A | ||||||
HARDING Phil | 8B | Recurve Master Men | WAC Dbl - Saturday | |||
LOTT Karen | 14A | Barebow Master Women | WAC Dbl - Saturday | |||
263 - CHESSINGTON B | ||||||
WARD Andrew | 15D | Barebow Men | WAC Dbl - Saturday | |||
WHITE Richard | 4C | Recurve Men | WAC Dbl - Sunday | |||
PUNJABI Shauna | 2B | Recurve Women | WAC Dbl - Sunday | |||
292 - LALEHAM AC | ||||||
SHORE Mark | 15D | Barebow Master Men | WAC Dbl - Sunday | |||
SHORE Philip | 14D | Barebow Master Men | WAC Dbl - Sunday | |||
STORE Paul | 10C | Longbow Men | WAC Dbl - Saturday | |||
GODFREY Peter | 2C | Recurve Men | WAC Dbl - Sunday | |||
MILLER Adam | 1C | Recurve Men | WAC Dbl - Sunday | |||
WESTBROOK Mark | 2C | Recurve Men | WAC Dbl - Saturday | |||
ELDER Paula | 14B | Barebow Women | WAC Dbl - Saturday | |||
PARKER Nadine | 15A | Barebow Women | WAC Dbl - Saturday | |||
295 - HAMPSTEAD B | ||||||
GIST Duncan | 15A | Barebow Men | WAC Dbl - Sunday | |||
297 - BRUNEL UNI A | ||||||
BALLER Andy | 16B | Barebow Master Men | WAC Dbl - Sunday | |||
309 - LONDON A | ||||||
TWAROWSKI Michal | 4D | Recurve Men | WAC Dbl - Saturday | |||
312 - CRYSTAL PALACE B | ||||||
BRUGUIER Isabella | 12A | Compound Cadet Women | WAC Dbl - Saturday | |||
330 - THANET AC | ||||||
HOLDEN Ryan | 7A | Recurve Men | WAC Dbl - Sunday | |||
333 - SWAN A | ||||||
SWORD Michelle | 11B | Compound Women | WAC Dbl - Saturday | |||
336 - MEDWAY A | ||||||
PHILPOT Bradley | 5B | Recurve Men | WAC Dbl - Sunday | |||
337 - LEAVES GREEN B | ||||||
WILLIAMS Tom | 15C | Barebow Men | WAC Dbl - Saturday | |||
WILLIAMS Tom | 15C | Barebow Men | WAC Dbl - Sunday | |||
BARNETT Errol | 8D | Recurve Master Men | WAC Dbl - Sunday | |||
338 - LAMORBEY PARK A | ||||||
BARHAM Andrew | 14C | Barebow Men | WAC Dbl - Saturday | |||
340 - 1065 AC | ||||||
NASON-SMITH Adam | 9C | Longbow Men | WAC Dbl - Saturday | |||
NASON-SMITH Ann | 9D | Longbow Women | WAC Dbl - Saturday | |||
359 - ABBEY B (KENT) | ||||||
SCOTT Ajay | 13D | Compound Junior Men | WAC Dbl - Saturday | |||
371 - HERTFORD C OF A | ||||||
BROWN Peter | 14A | Barebow Master Men | WAC Dbl - Sunday | |||
LAPUZ Jason | 7D | Recurve Men | WAC Dbl - Saturday | |||
LAPUZ Jason | 7D | Recurve Men | WAC Dbl - Sunday | |||
406 - TALISMAN B | ||||||
HEATHCOTE Richard | 15B | Barebow Master Men | WAC Dbl - Sunday | |||
413 - OVERTON BLACK ARROWS | ||||||
BUCKNER Richard | 7A | Recurve Master Men | WAC Dbl - Saturday | |||
420 - FORT PURBROOK C OF B | ||||||
FOLEY John | 11B | Compound Master Men | WAC Dbl - Sunday | |||
458 - MAYFLOWER A | ||||||
JUDD Michael | 6D | Recurve Men | WAC Dbl - Saturday | |||
KING Wendie | 1B | Recurve Master Women | WAC Dbl - Saturday | |||
483 - BRAINTREE B | ||||||
BURGESS Richard | 14B | Barebow Master Men | WAC Dbl - Sunday | |||
CHUMBER Amelia | 13B | Barebow Cadet Women | WAC Dbl - Sunday | |||
511 - WEST WINDSOR A | ||||||
HAGUE Chris | 13A | Barebow Master Men | WAC Dbl - Sunday | |||
MACMILLAN Gavin | 1D | Recurve Master Men | WAC Dbl - Sunday | |||
515 - B OF WARFIELD | ||||||
HICKS Oliver | 13C | Barebow Cadet Men | WAC Dbl - Sunday | |||
SIMPSON Colin | 1D | Recurve Men | WAC Dbl - Saturday | |||
KELLY John | 2D | Recurve Master Men | WAC Dbl - Saturday | |||
524 - CROWTHORNE A | ||||||
MALINS Iain | 1B | Recurve Men | WAC Dbl - Sunday | |||
605 - B OF LYTCHETT | ||||||
GALLOWAY Darryn | 10D | Longbow Men | WAC Dbl - Saturday | |||
731 - MERIDEN AC | ||||||
HALL Tom | 5C | Recurve Men | WAC Dbl - Saturday | |||
HALL Tom | 5C | Recurve Men | WAC Dbl - Sunday | |||
780 - BOWBROOK A | ||||||
HALL Conor | 3A | Recurve Men | WAC Dbl - Saturday | |||
HALL Conor | 3A | Recurve Men | WAC Dbl - Sunday | |||
881 - ECCLES ARCHERY CLUB LIMITED | ||||||
STEPHENSON Rebecca | 5B | Recurve Women | WAC Dbl - Saturday | |||
908 - B OF WALKER | ||||||
WISE Alex | 4B | Recurve Men | WAC Dbl - Saturday | |||
WISE Alex | 4B | Recurve Men | WAC Dbl - Sunday | |||
984 - NORTHAMPTON AC | ||||||
CHRISINAS Ioannis | 8B | Recurve Men | WAC Dbl - Sunday | |||
1210 - NOAK HILL A | ||||||
TURNER Mark | 14C | Barebow Men | WAC Dbl - Sunday | |||
GEDALOVITCH Anthony | 13D | Barebow Master Men | WAC Dbl - Sunday | |||
LOCK Brian | 12C | Compound Master Men | WAC Dbl - Saturday | |||
ATTALIA Bob | 10A | Longbow Men | WAC Dbl - Sunday | |||
LOCK Andrew | 7C | Recurve Men | WAC Dbl - Saturday | |||
VAN KLEEF-BOLTON Wilco | 6A | Recurve Men | WAC Dbl - Saturday | |||
HORNE Allan | 6C | Recurve Master Men | WAC Dbl - Saturday | |||
BETTLES Sarah | 5A | Recurve Women | WAC Dbl - Saturday | |||
BETTLES Sarah | 5A | Recurve Women | WAC Dbl - Sunday | |||
1339 - RIVERNOOK B | ||||||
BALE Martin | 10B | Longbow Men | WAC Dbl - Sunday | |||
ELLIS David | 8C | Recurve Master Men | WAC Dbl - Saturday | |||
ELLIS David | 8C | Recurve Master Men | WAC Dbl - Sunday | |||
MILLS Donna | 12A | Compound Women | WAC Dbl - Sunday | |||
ELLIS Denise | 8A | Recurve Master Women | WAC Dbl - Saturday | |||
ELLIS Denise | 8A | Recurve Master Women | WAC Dbl - Sunday | |||
1557 - CANFORD MAGNA B | ||||||
CARSTENSEN Matt | 9A | Longbow Men | WAC Dbl - Saturday | |||
2109 - PHOENIX A (ESSEX) | ||||||
PRETLOVE Jason | 13C | Compound Master Men | WAC Dbl - Saturday | |||
2201 - EAST BELFAST AC | ||||||
HUSTON Patrick | 2D | Recurve Men | WAC Dbl - Sunday | |||
2272 - SEVENOAKS AC | ||||||
MILLER Josh | 6A | Recurve Men | WAC Dbl - Sunday | |||
VOS Jamie | 6D | Recurve Men | WAC Dbl - Sunday | |||
2576 - SILVERCLOUD ARCHERS ABLE BODIE | ||||||
MAHER Jonathan | 13B | Compound Men | WAC Dbl - Saturday | |||
2625 - GRIFFIN ARCHERS | ||||||
BARLOW Ru | 7B | Recurve Men | WAC Dbl - Sunday | |||
2627 - PEACOCK ARCHERS | ||||||
SANCHEZ POMBROL Daniel | 5D | Recurve Men | WAC Dbl - Sunday | |||
TANG-RICHARDSON Mel | 6B | Recurve Men | WAC Dbl - Saturday | |||
TANG-RICHARDSON Mel | 6B | Recurve Men | WAC Dbl - Sunday | |||
SAGOO Jaspreet | 4D | Recurve Women | WAC Dbl - Sunday |