Participant List in Alphabetical Order | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Athlete | Target | Country | Event | Session | ||
B | ||||||
BROWN Robin | 8B | MCOA - MUCKAMORE COMPANY OF ARCHERS | Recurve Master Men | Ses. 1 | ||
C | ||||||
CLYDESDALE-INGRAM Gail | 1A | BAB - BALLYVALLY ARCHERS BANBRIDGE | Barebow Women Novice | Ses. 1 | ||
CONVERY Alan | 2A | AI - ARCHERY IRELAND | Compound Men | Ses. 1 | ||
COPELAND Paul | BAB - BALLYVALLY ARCHERS BANBRIDGE | Compound Barebow Men | Ses. 1 | |||
CRAIG Alan | 5C | ROAC - RIVER OAK ARCHERY CLUB | Traditional Master Men Blue Peg | Ses. 1 | ||
CROSS Steven | 9C | LCB - LOUGH CUAN BOWMEN | Barebow Men | Ses. 1 | ||
CROZIER Ian | LCB - LOUGH CUAN BOWMEN | Barebow Men | Ses. 1 | |||
D | ||||||
DODDS Scarlet | BAB - BALLYVALLY ARCHERS BANBRIDGE | Compound Barebow Girls Under 15 | Ses. 1 | |||
F | ||||||
FERGUSON George | LCB - LOUGH CUAN BOWMEN | Barebow Men | Ses. 1 | |||
FITZSIMONS Shay | 7A | AI - ARCHERY IRELAND | Barebow Master Men | Ses. 1 | ||
G | ||||||
GILMORE Peter | 10C | LCB - LOUGH CUAN BOWMEN | Barebow Master Men | Ses. 1 | ||
GORDON Neil | BAB - BALLYVALLY ARCHERS BANBRIDGE | Barebow Men | Ses. 1 | |||
GRANT Erick | BAB - BALLYVALLY ARCHERS BANBRIDGE | Barebow Boys Under 15 | Ses. 1 | |||
GRIFFIN Coloum | 7B | AI - ARCHERY IRELAND | Barebow Master Men | Ses. 1 | ||
H | ||||||
HARRON Andrew | BAB - BALLYVALLY ARCHERS BANBRIDGE | Barebow Boys Under 18 Novice | Ses. 1 | |||
HEADING Desmond | MCOA - MUCKAMORE COMPANY OF ARCHERS | Barebow Master Men | Ses. 1 | |||
HEANEY Caoimhe | 6A | BAB - BALLYVALLY ARCHERS BANBRIDGE | Barebow Women | Ses. 1 | ||
HEANEY Kevin | 4A | BAB - BALLYVALLY ARCHERS BANBRIDGE | American Flat Bow Men | Ses. 1 | ||
HENRY Kelly | BAB - BALLYVALLY ARCHERS BANBRIDGE | Traditional Women | Ses. 1 | |||
I | ||||||
INGRAM Bella | 1B | BAB - BALLYVALLY ARCHERS BANBRIDGE | Compound Barebow Girls Under 10 | Ses. 1 | ||
INGRAM Matthew | 1C | BAB - BALLYVALLY ARCHERS BANBRIDGE | Barebow Boys Under 18 Novice | Ses. 1 | ||
J | ||||||
JONES Georgiana | 6D | AGB - ARCHERY GB | American Flat Bow Women | Ses. 1 | ||
K | ||||||
KEENAN John | 2D | AI - ARCHERY IRELAND | Compound Master Men | Ses. 1 | ||
KERR Stephen | ROAC - RIVER OAK ARCHERY CLUB | Barebow Men | Ses. 1 | |||
KOHNE Jolene | 8A | MCOA - MUCKAMORE COMPANY OF ARCHERS | Barebow Women | Ses. 1 | ||
L | ||||||
LATIMER Bill | 3C | LCB - LOUGH CUAN BOWMEN | Barebow Master Men | Ses. 1 | ||
LATIMER Matt | 3D | LCB - LOUGH CUAN BOWMEN | Traditional Men | Ses. 1 | ||
LIDDY Tom | LCAC - LISBURN CITY ARCHERY CLUB | Longbow Master Men | Ses. 1 | |||
M | ||||||
MC COURT Matthew | BAB - BALLYVALLY ARCHERS BANBRIDGE | Barebow Boys Under 18 Novice | Ses. 1 | |||
MCCANN David | LCB - LOUGH CUAN BOWMEN | Barebow Master Men | Ses. 1 | |||
MCCORMICK Stephen | LCAC - LISBURN CITY ARCHERY CLUB | Barebow Master Men | Ses. 1 | |||
MCCULLOUGH Marty | 2B | BAB - BALLYVALLY ARCHERS BANBRIDGE | Compound Master Men | Ses. 1 | ||
MCKNIGHT Sam | BAB - BALLYVALLY ARCHERS BANBRIDGE | Barebow Boys Under 18 | Ses. 1 | |||
MCLEAN Patricia | 7D | BAB - BALLYVALLY ARCHERS BANBRIDGE | Barebow Master Women | Ses. 1 | ||
MEHAFFEY Romaine | BAB - BALLYVALLY ARCHERS BANBRIDGE | Barebow Master Women | Ses. 1 | |||
MOORE Paul | 3B | BAB - BALLYVALLY ARCHERS BANBRIDGE | Barebow Master Men | Ses. 1 | ||
MORTON Kathryn | 6C | BAB - BALLYVALLY ARCHERS BANBRIDGE | Barebow Girls Under 18 | Ses. 1 | ||
MULLIGAN BEM Frank | 9A | BAB - BALLYVALLY ARCHERS BANBRIDGE | Compound Barebow Master Men | Ses. 1 | ||
O | ||||||
O'DUIL Declan | 3A | BAB - BALLYVALLY ARCHERS BANBRIDGE | Barebow Men | Ses. 1 | ||
O’CONNOR Alan | 10A | SA - SLANEY ARCHERS | Compound Men | Ses. 1 | ||
O’CONNOR Chloe | 10D | SA - SLANEY ARCHERS | Compound Girls Under 15 Novice | Ses. 1 | ||
O’CONNOR Orla | 7C | AI - ARCHERY IRELAND | Barebow Women | Ses. 1 | ||
O’CONNOR Sharon | 10B | SA - SLANEY ARCHERS | Barebow Women | Ses. 1 | ||
P | ||||||
PATTERSON Marion | 9B | BAB - BALLYVALLY ARCHERS BANBRIDGE | Compound Barebow Women | Ses. 1 | ||
PEGRUM Kim | BAB - BALLYVALLY ARCHERS BANBRIDGE | Traditional Master Men Blue Peg | Ses. 1 | |||
R | ||||||
RUSSELL-COWAN Morgan | 6B | BAB - BALLYVALLY ARCHERS BANBRIDGE | Barebow Women | Ses. 1 | ||
S | ||||||
SCOTT Tom | 4B | BAB - BALLYVALLY ARCHERS BANBRIDGE | Longbow Master Men | Ses. 1 | ||
SINNAMON Cara | BAB - BALLYVALLY ARCHERS BANBRIDGE | Barebow Girls Under 15 | Ses. 1 | |||
SINNAMON Nicki | BAB - BALLYVALLY ARCHERS BANBRIDGE | Barebow Women | Ses. 1 | |||
SINNAMON Zak | BAB - BALLYVALLY ARCHERS BANBRIDGE | Barebow Boys Under 18 | Ses. 1 | |||
SLEITH Valerie | BAB - BALLYVALLY ARCHERS BANBRIDGE | Longbow Master Women | Ses. 1 | |||
SPENCER Jojo | MCOA - MUCKAMORE COMPANY OF ARCHERS | Barebow Women | Ses. 1 | |||
SPENCER Thomas | 4C | LCB - LOUGH CUAN BOWMEN | Longbow Master Men | Ses. 1 | ||
T | ||||||
THOMPSON Andrew | 9D | BAC - BANBRIDGE ARCHERY CLUB | Traditional Master Men Blue Peg | Ses. 1 | ||
THOMPSON Nahum | 8C | BAC - BANBRIDGE ARCHERY CLUB | Compound Junior Men | Ses. 1 | ||
TURNER David | LCB - LOUGH CUAN BOWMEN | Compound Barebow Men | Ses. 1 | |||
W | ||||||
WALKER Joanne | COB - CITY OF BELFAST ARCHERY CLUB | Barebow Women | Ses. 1 | |||
WHELAN Rachel | BAB - BALLYVALLY ARCHERS BANBRIDGE | American Flat Bow Girls Under 18 | Ses. 1 | |||
WILLIAMSON Tom | 5B | BAB - BALLYVALLY ARCHERS BANBRIDGE | American Flat Bow Master Men | Ses. 1 | ||
WRIGHT David | 2C | EBAC - EAST BELFAST ARCHERY CLUB | Recurve Master Men | Ses. 1 | ||
Y | ||||||
YOUNG Mark | 4D | LCB - LOUGH CUAN BOWMEN | Instinctive Master Men | Ses. 1 |