Llistat de Participants en Ordre Alfabètic | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Arquer | Diana | Associació/Club | Esdeveniment | Torn | ||
A | ||||||
ARZA CUENCA Dani | 16B | CAESC - CLUB ARQUERS ESCLANYA | Recorbat Sénior Home | Torn 1 | ||
B | ||||||
BARREDA COMAS Pau | 5A | CAESC - CLUB ARQUERS ESCLANYA | Recorbat Infantil Home | Torn 1 | ||
C | ||||||
CARBO LOPEZ Cloe | 3A | CAESC - CLUB ARQUERS ESCLANYA | Recorbat Infantil Dona | Torn 1 | ||
CARNICERO HUERTA Denis | 3B | CTAA - CLUB TIR AMB ARC L'ARBOÇ | Recorbat Infantil Home | Torn 1 | ||
CARRETERO CARACENA VICENç | 4B | CTAA - CLUB TIR AMB ARC L'ARBOÇ | Recorbat Infantil Home | Torn 1 | ||
CUELLO PEREZ Santi | 7B | CATER - CLUB D'ARQUERS TERRASSA | Compost Veterà Home | Torn 1 | ||
D | ||||||
DANIEL Prieto | 9B | CAM - ARC MONTJUIC | Compost Sénior Home | Torn 1 | ||
F | ||||||
FERNANDEZ ROSELL Laia | 12A | CAESC - CLUB ARQUERS ESCLANYA | Recorbat Cadet Dona | Torn 1 | ||
G | ||||||
GABRIEL GÓMEZ Gabriel | 18A | CASCV - CLUB ARQUERS SANT CUGAT DEL VA | Recorbat Infantil Home | Torn 1 | ||
GARCÍA CAMPOS Izaskun | 12B | CACV - ARQUERS CERDANYOLA DEL VALLES | Recorbat Cadet Dona | Torn 1 | ||
GEORGIEV KRASTEV Ivan | 2A | CEAB - ESCOLA ARQUERS DE BARCELONA | Recorbat Aleví Home | Torn 1 | ||
H | ||||||
HERNANDEZ OLIU Raul | 17B | CAESC - CLUB ARQUERS ESCLANYA | Recorbat Sénior Home | Torn 1 | ||
M | ||||||
MARTÍ ESTAPÉ Carles | 10A | CAM - ARC MONTJUIC | Compost Veterà Home | Torn 1 | ||
MARTÍNEZ PERAL Juan Ramon | 6A | CACV - ARQUERS CERDANYOLA DEL VALLES | Compost Veterà Home | Torn 1 | ||
MONTERO CAPELLADES Blai | 17A | CAM - ARC MONTJUIC | Recorbat Júnior Home | Torn 1 | ||
MONTESINOS LOPEZ Javier | 7A | CETADS - DRACO SAGITTARIIS | Compost Sénior Home | Torn 1 | ||
MONZÓN AVILÉS Ana | 15A | CAM - ARC MONTJUIC | Recorbat Júnior Dona | Torn 1 | ||
MORELLA CASAÑÉ Nora | 13A | CAM - ARC MONTJUIC | Recorbat Cadet Dona | Torn 1 | ||
MOURA RIBEIRO GOMES DE SOUSA Alexandra | 9A | CETADS - DRACO SAGITTARIIS | Compost Sénior Dona | Torn 1 | ||
P | ||||||
PEREZ DE TUDELA ALBALAT Laia | 1A | CAM - ARC MONTJUIC | Recorbat Benjamí Dona | Torn 1 | ||
PEREZ DE TUDELA ALBALAT Maria | 5B | CAM - ARC MONTJUIC | Recorbat Infantil Dona | Torn 1 | ||
PI ROIG Mar | 15B | CAESC - CLUB ARQUERS ESCLANYA | Recorbat Júnior Dona | Torn 1 | ||
Q | ||||||
QUILES GARCÍA RAüL | 14B | CASCV - CLUB ARQUERS SANT CUGAT DEL VA | Recorbat Sénior Home | Torn 1 | ||
R | ||||||
RGUEZ COUTADO LUCíA | 8A | ATALC - ASSOC. DE TIR AMB ARC LA CONXO | Compost Sénior Dona | Torn 1 | ||
RUEDA CASTRO Jordi | 11A | CATER - CLUB D'ARQUERS TERRASSA | Recorbat Veterà Home | Torn 1 | ||
S | ||||||
SANTI Prieto | 6B | CAM - ARC MONTJUIC | Compost Sénior Home | Torn 1 | ||
SEMIS ASTIER Ester | 8B | CATER - CLUB D'ARQUERS TERRASSA | Compost Sénior Dona | Torn 1 | ||
V | ||||||
VALENTIN-FERNANDEZ MATHIEU Marco | 11B | CACV - ARQUERS CERDANYOLA DEL VALLES | Recorbat Veterà Home | Torn 1 | ||
VELASCO MARCÉ Eduard | 14A | CAM - ARC MONTJUIC | Recorbat Sénior Home | Torn 1 | ||
VENTURA LLOPART Joel | 4A | CAESC - CLUB ARQUERS ESCLANYA | Recorbat Infantil Home | Torn 1 | ||
Z | ||||||
ZAMORA GARCIA Pablo | 16A | CAM - ARC MONTJUIC | Recorbat Júnior Home | Torn 1 |