Lista uczestników w porządku alabetycznym | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Zawodnik | Stanowisko | Kraj/Klub | Konkurencja | Sesja | ||
A | ||||||
ADAMOWICZ Daniel | ROK - ROKIS RADZYMIN | Łuki gołe Mężczyźni | Runda kwalifikacyjna - Kadeci i Seniorzy | |||
AFFEK Marcin | NIE - NIEZRZESZONY | Łuki bloczkowe Mężczyźni | Runda kwalifikacyjna - Kadeci i Seniorzy | |||
ANTOSIEWICZ Marcin | ROK - ROKIS RADZYMIN | Łuki bloczkowe Mężczyźni | Runda kwalifikacyjna - Kadeci i Seniorzy | |||
B | ||||||
BABIŃSKA Maria | AMM - AMM ARCHERY | Łuki instynkowne Kobiety | Runda kwalifikacyjna - Kadeci i Seniorzy | |||
BARTOSZEK Karol | DRU - KS DRUKARZ | Łuki olimpijskie Kadeci | Runda kwalifikacyjna - Kadeci i Seniorzy | |||
BIAŁEK Ewa | LIS - SIEKIERKI WARSZAWA | Łuki instynkowne Kobiety | Runda kwalifikacyjna - Dzieci i Młodzicy | |||
BIENIAK Jan | ORK - WKS ORKAN ŻOLIBORZ | Łuki olimpijskie Młodzicy | Runda kwalifikacyjna - Dzieci i Młodzicy | |||
BURZYMOWSKI Krzysztof | CZE - SIEKIERKI WARSZAWA | Łuki instynkowne Mężczyźni | Runda kwalifikacyjna - Dzieci i Młodzicy | |||
C | ||||||
CEJMER Tomasz | MKŁ - MKŁ STRZAŁA | Łuki gołe Mężczyźni | Runda kwalifikacyjna - Kadeci i Seniorzy | |||
CHMIELEWSKA Katarzyna | DEF - DEFMAR POLICE | Łuki bloczkowe Kobiety | Runda kwalifikacyjna - Kadeci i Seniorzy | |||
CHMIELEWSKI Tomasz | NIE - NIEZRZESZONY | Łuki bloczkowe Mężczyźni | Runda kwalifikacyjna - Dzieci i Młodzicy | |||
CHOJNACKI Michał | TER - MAZOWSZE TERESIN | Łuki bloczkowe Mężczyźni | Runda kwalifikacyjna - Kadeci i Seniorzy | |||
CIEŚLUK Rafał | AMM - AMM ARCHERY | Łuki instynkowne Mężczyźni | Runda kwalifikacyjna - Dzieci i Młodzicy | |||
CZERWIŃSKI Krzysztof | MKŁ - MKŁ STRZAŁA | Łuki olimpijskie Mężczyźni | Runda kwalifikacyjna - Dzieci i Młodzicy | |||
D | ||||||
DOMAGAŁA Agnieszka | STY - SIEKIERKI WARSZAWA | Łuki instynkowne Kobiety | Runda kwalifikacyjna - Dzieci i Młodzicy | |||
DZIELSKI Piotr | 560 - KLUB 560 WARSZAWA | Łuki instynkowne Mężczyźni | Runda kwalifikacyjna - Dzieci i Młodzicy | |||
F | ||||||
FABISIAK Magdalena | GRU - SIEKIERKI WARSZAWA | Łuki instynkowne Kobiety | Runda kwalifikacyjna - Dzieci i Młodzicy | |||
FUDRO Edward | DEF - DEFMAR POLICE | Łuki gołe Mężczyźni | Runda kwalifikacyjna - Kadeci i Seniorzy | |||
G | ||||||
GAWRYŚ Dariusz | MAR - MARYMONT WARSZAWA | Łuki gołe Mężczyźni | Runda kwalifikacyjna - Kadeci i Seniorzy | |||
GAŁKA Paweł | LEW - KS LEW KRYNKI | Łuki bloczkowe Mężczyźni | Runda kwalifikacyjna - Kadeci i Seniorzy | |||
GAŁKA Sławomir | LEW - KS LEW KRYNKI | Łuki bloczkowe Dzieci Chłopcy | Runda kwalifikacyjna - Dzieci i Młodzicy | |||
I | ||||||
IGNASZAK Julia | DEF - DEFMAR POLICE | Łuki gołe Kobiety | Runda kwalifikacyjna - Kadeci i Seniorzy | |||
J | ||||||
JANKOWSKI Michał | MKŁ - MKŁ STRZAŁA | Łuki gołe Mężczyźni | Runda kwalifikacyjna - Kadeci i Seniorzy | |||
JEZNACH Arkadiusz | ROK - ROKIS RADZYMIN | Łuki bloczkowe Mężczyźni | Runda kwalifikacyjna - Kadeci i Seniorzy | |||
JEZNACH Oliwia | ROK - ROKIS RADZYMIN | Łuki olimpijskie Kadetki | Runda kwalifikacyjna - Kadeci i Seniorzy | |||
K | ||||||
KAJCIŃSKA Lena | ORK - WKS ORKAN ŻOLIBORZ | Łuki olimpijskie Młodziczki | Runda kwalifikacyjna - Dzieci i Młodzicy | |||
KALINOWSKI Tomasz | FAR - FAKEARCHER | Łuki instynkowne Mężczyźni | Runda kwalifikacyjna - Dzieci i Młodzicy | |||
KISIELEWSKA Marta | MKŁ - MKŁ STRZAŁA | Łuki gołe Kobiety | Runda kwalifikacyjna - Kadeci i Seniorzy | |||
KNOTHE Krzysztof | ORK - WKS ORKAN ŻOLIBORZ | Łuki olimpijskie Dzieci Chłopcy | Runda kwalifikacyjna - Dzieci i Młodzicy | |||
KODA Adam | LEW - KS LEW KRYNKI | Łuki bloczkowe Mężczyźni | Runda kwalifikacyjna - Kadeci i Seniorzy | |||
KORNILUK Marek | FAR - FAKEARCHER | Łuki instynkowne Mężczyźni | Runda kwalifikacyjna - Dzieci i Młodzicy | |||
KOWALSKI Robert | MKŁ - MKŁ STRZAŁA | Łuki olimpijskie Mężczyźni | Runda kwalifikacyjna - Dzieci i Młodzicy | |||
KRYCA Joanna | DEF - DEFMAR POLICE | Łuki gołe Kobiety | Runda kwalifikacyjna - Kadeci i Seniorzy | |||
KRYCA Krystian | DEF - DEFMAR POLICE | Łuki gołe Mężczyźni | Runda kwalifikacyjna - Kadeci i Seniorzy | |||
KRYCA Maja | DEF - DEFMAR POLICE | Łuki gołe Kadetki | Runda kwalifikacyjna - Kadeci i Seniorzy | |||
KUTESZKO Marek | ODY - UKS ODYS. OLSZTYN | Łuki olimpijskie Mężczyźni | Runda kwalifikacyjna - Dzieci i Młodzicy | |||
KUTYNA-PLECHANOW Sebastian | MKŁ - MKŁ STRZAŁA | Łuki bloczkowe Mężczyźni | Runda kwalifikacyjna - Kadeci i Seniorzy | |||
M | ||||||
MAECKI Kamil | ORK - WKS ORKAN ŻOLIBORZ | Łuki olimpijskie Młodzicy | Runda kwalifikacyjna - Dzieci i Młodzicy | |||
MAKOLĄDRA Jacek | NIE - NIEZRZESZONY | Łuki bloczkowe Mężczyźni | Runda kwalifikacyjna - Kadeci i Seniorzy | |||
MARTYNIUK Piotr | WKŁ - WARSZAWSKI KLUB ŁUCZNICZY | Łuki gołe Mężczyźni | Runda kwalifikacyjna - Kadeci i Seniorzy | |||
MAZURYK Małgorzata | WRZ - SIEKIERKI WARSZAWA | Łuki instynkowne Kobiety | Runda kwalifikacyjna - Dzieci i Młodzicy | |||
MAZURYK Małgorzata | MAR - MARYMONT WARSZAWA | Łuki instynkowne Kobiety | Runda kwalifikacyjna - Dzieci i Młodzicy | |||
MIETEŁKA Emilia | LUT - SIEKIERKI WARSZAWA | Łuki instynkowne Kobiety | Runda kwalifikacyjna - Dzieci i Młodzicy | |||
MIETEŁKA Martyna | SIE - SIEKIERKI WARSZAWA | Łuki instynkowne Młodziczki | Runda kwalifikacyjna - Dzieci i Młodzicy | |||
MIETEŁKA Sebastian | KWI - MARYMONT WARSZAWA | Łuki instynkowne Mężczyźni | Runda kwalifikacyjna - Dzieci i Młodzicy | |||
N | ||||||
NAKIELSKI Jakub | ORK - WKS ORKAN ŻOLIBORZ | Łuki bloczkowe Dzieci Chłopcy | Runda kwalifikacyjna - Dzieci i Młodzicy | |||
NAWROCKI Tomasz | OŻA - KS OŻAROWIANKA | Łuki bloczkowe Mężczyźni | Runda kwalifikacyjna - Dzieci i Młodzicy | |||
NOWAK Dominik | DEF - DEFMAR POLICE | Łuki gołe Mężczyźni | Runda kwalifikacyjna - Kadeci i Seniorzy | |||
O | ||||||
OSTROWSKA Kinga | ROK - ROKIS RADZYMIN | Łuki olimpijskie Kadetki | Runda kwalifikacyjna - Kadeci i Seniorzy | |||
P | ||||||
PETRIDIS Dariusz | WKŁ - WARSZAWSKI KLUB ŁUCZNICZY | Łuki gołe Mężczyźni | Runda kwalifikacyjna - Kadeci i Seniorzy | |||
PETROVIĆ Danijel | DEF - DEFMAR POLICE | Łuki bloczkowe Mężczyźni | Runda kwalifikacyjna - Kadeci i Seniorzy | |||
PILCICKI Bogusław | LEW - KS LEW KRYNKI | Łuki bloczkowe Mężczyźni | Runda kwalifikacyjna - Kadeci i Seniorzy | |||
PILCICKI Hubert | LEW - KS LEW KRYNKI | Łuki bloczkowe Dzieci Chłopcy | Runda kwalifikacyjna - Dzieci i Młodzicy | |||
PONCYLEUSZ Kacper | ORK - WKS ORKAN ŻOLIBORZ | Łuki olimpijskie Młodzicy | Runda kwalifikacyjna - Dzieci i Młodzicy | |||
PRELWIDZ Julia | MKŁ - MKŁ STRZAŁA | Łuki gołe Młodziczki | Runda kwalifikacyjna - Dzieci i Młodzicy | |||
PRELWIDZ Mariusz | MKŁ - MKŁ STRZAŁA | Łuki gołe Mężczyźni | Runda kwalifikacyjna - Kadeci i Seniorzy | |||
R | ||||||
REDZYŃSKI Piotr | FAR - FAKEARCHER | Łuki gołe Mężczyźni | Runda kwalifikacyjna - Dzieci i Młodzicy | |||
RUDNICKI Leszek | NIE - NIEZRZESZONY | Łuki instynkowne Mężczyźni | Runda kwalifikacyjna - Dzieci i Młodzicy | |||
S | ||||||
SAKSON Grzegorz | MKŁ - MKŁ STRZAŁA | Łuki bloczkowe Mężczyźni | Runda kwalifikacyjna - Kadeci i Seniorzy | |||
SAŁATA Tomasz | NIE - NIEZRZESZONY | Łuki bloczkowe Mężczyźni | Runda kwalifikacyjna - Kadeci i Seniorzy | |||
SIEKIERKO Karol | ROK - ROKIS RADZYMIN | Łuki olimpijskie Mężczyźni | Runda kwalifikacyjna - Dzieci i Młodzicy | |||
SOKOŁOWSKI Aleksander | ROK - ROKIS RADZYMIN | Łuki olimpijskie Młodzicy | Runda kwalifikacyjna - Dzieci i Młodzicy | |||
STĄPÓR Emil | NIE - NIEZRZESZONY | Łuki gołe Mężczyźni | Runda kwalifikacyjna - Dzieci i Młodzicy | |||
STĘPIEŃ Gabryś | MKŁ - MKŁ STRZAŁA | Łuki gołe Mężczyźni | Runda kwalifikacyjna - Kadeci i Seniorzy | |||
Ś | ||||||
ŚLIWECKI Robert | LEW - KS LEW KRYNKI | Łuki bloczkowe Mężczyźni | Runda kwalifikacyjna - Kadeci i Seniorzy | |||
ŚWIĄTEK Robert | TER - MAZOWSZE TERESIN | Łuki bloczkowe Mężczyźni | Runda kwalifikacyjna - Kadeci i Seniorzy | |||
T | ||||||
TEODORCZYK Katarzyna | ROK - ROKIS RADZYMIN | Łuki olimpijskie Kadetki | Runda kwalifikacyjna - Kadeci i Seniorzy | |||
TOŁKACZ Sandra | FAR - FAKEARCHER | Łuki bloczkowe Kobiety | Runda kwalifikacyjna - Kadeci i Seniorzy | |||
W | ||||||
WRZESIŃSKI Maciej | ROK - ROKIS RADZYMIN | Łuki olimpijskie Młodzicy | Runda kwalifikacyjna - Dzieci i Młodzicy | |||
Z | ||||||
ZABOROWSKI Paweł | KWI - MARYMONT WARSZAWA | Łuki bloczkowe Mężczyźni | Runda kwalifikacyjna - Kadeci i Seniorzy | |||
ZARĘBA Jarosław | NIE - NIEZRZESZONY | Łuki instynkowne Mężczyźni | Runda kwalifikacyjna - Dzieci i Młodzicy | |||
ZENIO Adam | MAJ - SIEKIERKI WARSZAWA | Łuki instynkowne Mężczyźni | Runda kwalifikacyjna - Dzieci i Młodzicy | |||
ZIOMEK Dorota | PAŹ - SIEKIERKI WARSZAWA | Łuki instynkowne Kobiety | Runda kwalifikacyjna - Dzieci i Młodzicy | |||
ZUBIK Tomasz | ROK - ROKIS RADZYMIN | Łuki gołe Mężczyźni | Runda kwalifikacyjna - Kadeci i Seniorzy | |||
Ż | ||||||
ŻUK Włodek | NIE - NIEZRZESZONY | Łuki bloczkowe Mężczyźni | Runda kwalifikacyjna - Kadeci i Seniorzy |