Deltagarlista sorterad efter klass | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Skytt | Klubb | Omgång | Tavla | |||
BCD - Barebow Cadet 13 Damer | ||||||
LENNER Agnes | 4080 - TIMRÅ AIF | Omg. 1 | 40A | |||
BED - Barebow Elit Damer | ||||||
ÅSÉLL Stine | 3818 - STOCKHOLMS BK | Omg. 1 | 33A | |||
VAN ALPHEN DE VEER Nina | 7904 - STRÄNGNÄS BSK | Omg. 1 | 56A | |||
DAHLÉN Maria | 7908 - BSK STURARNA | Omg. 1 | 14A | |||
MODIGS PYLS Carina | 7931 - BS GRÄSTORP | Omg. 1 | 10A | |||
BEH - Barebow Elit Herrar | ||||||
HASSILA Joakim | 3818 - STOCKHOLMS BK | Omg. 1 | 28A | |||
LOHMANN Mark | 3818 - STOCKHOLMS BK | Omg. 1 | 31A | |||
HED Joakim | 7821 - BSK SILJANSPILEN | Omg. 1 | 11A | |||
BJH - Barebow Junior 16 Herrar | ||||||
SUNDBAUM Lukas | 7908 - BSK STURARNA | Omg. 1 | 16A | |||
BKH - Barebow Knatte 10 Herrar | ||||||
LENNER Anton | 4080 - TIMRÅ AIF | Omg. 1 | 41A | |||
BMD - Barebow Master 50 Damer | ||||||
LILJA Carina | 7871 - BK PANTERN | Omg. 1 | 7A | |||
BVH - Barebow Veteran 60 Herrar | ||||||
OLSSON Lennart | 7904 - STRÄNGNÄS BSK | Omg. 1 | 34A | |||
CED - Compound Elit Damer | ||||||
REPPE Zandra | 26335 - JÄMTLANDS BSK | Omg. 1 | 19A | |||
KÄCK Caroline | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Omg. 1 | 21A | |||
ALMGREN Sofia | 53001 - ÅKERSBERGA BSK | Omg. 1 | 49A | |||
KARLSSON Ida | 7823 - GÄVLE BK | Omg. 1 | 4A | |||
CEH - Compound Elit Herrar | ||||||
TEJADA MARTINEZ Franklin | 26335 - JÄMTLANDS BSK | Omg. 1 | 20A | |||
CLIFFORD Patrik | 2797 - LINDOME BK | Omg. 1 | 53A | |||
FINLI Robert | 4080 - TIMRÅ AIF | Omg. 1 | 38A | |||
JOHANSSON Rickard | 53001 - ÅKERSBERGA BSK | Omg. 1 | 50A | |||
PERSSON Erik | 53001 - ÅKERSBERGA BSK | Omg. 1 | 51A | |||
HONKANEN Tobias | 7821 - BSK SILJANSPILEN | Omg. 1 | 12A | |||
EDSTRAND Anton | 7823 - GÄVLE BK | Omg. 1 | 2A | |||
ERIKSSON Henrik | 7823 - GÄVLE BK | Omg. 1 | 3A | |||
OLSSON Linus | 7864 - BK GRIPEN | Omg. 1 | 6A | |||
LIMÅS Joakim | 7874 - TRELLEBORGS BÅGSKYTTEKLUBB | Omg. 1 | 46A | |||
KULLBERG Alexander | 7880 - SKOGENS IF KORSVÄGEN | Omg. 1 | 55A | |||
KULLBERG Andreas | 7880 - SKOGENS IF KORSVÄGEN | Omg. 1 | 55B | |||
CJH - Compound Junior 16 Herrar | ||||||
MOSÉN Simon | 7874 - TRELLEBORGS BÅGSKYTTEKLUBB | Omg. 1 | 48A | |||
ARLEFUR WÄLLSTEDT Marcus | 8661 - HASSLARPS BK | Omg. 1 | 52A | |||
CKH - Compound Knatte 10 Herrar | ||||||
CLIFFORD Maximilian | 2797 - LINDOME BK | Omg. 1 | 53B | |||
CMH - Compound Master 50 Herrar | ||||||
SUNDSTRÖM Tomas | 4080 - TIMRÅ AIF | Omg. 1 | 44A | |||
IEH - Instinctive Elit Herrar | ||||||
HÄGER Hans | 53108 - KÄVLINGE BSK | Omg. 1 | 22A | |||
LEH - Longbow Elit Herrar | ||||||
HÖÖG Mattias | 4080 - TIMRÅ AIF | Omg. 1 | 39A | |||
LMD - Longbow Master 50 Damer | ||||||
KARLSSON Lotta | 7896 - UPPLANDS VÄSBY BSK | Omg. 1 | 1A | |||
LSH - Longbow Senior 21 Herrar | ||||||
LENNER Johan | 4080 - TIMRÅ AIF | Omg. 1 | 42A | |||
RCD - Recurve Cadet 13 Damer | ||||||
WAHLBERG Emma | 7850 - SUNDSVALL-ORTVIKENS BK | Omg. 1 | 36A | |||
RED - Recurve Elit Damer | ||||||
JANGNÄS Erika | 3818 - STOCKHOLMS BK | Omg. 1 | 30A | |||
ALLEN ÖHNSTRÖM Evelyn | 39828 - LINKÖPINGS SKF | Omg. 1 | 24A | |||
NILSSON Sara | 7948 - MJÖLBY BS | Omg. 1 | 25A | |||
REH - Recurve Elit Herrar | ||||||
CLIFFORD Patrik | 2797 - LINDOME BK | Omg. 1 | 54A | |||
JACOBSSON Lukas | 2797 - LINDOME BK | Omg. 1 | 23A | |||
KALLINI Isak | 3522 - SATSERUPS IDROTTS & BF | Omg. 1 | 26A | |||
BENGTSSON Per | 3818 - STOCKHOLMS BK | Omg. 1 | 27A | |||
IRIGOYEN Gonzalo | 3818 - STOCKHOLMS BK | Omg. 1 | 29A | |||
PLIHON Pierre | 3818 - STOCKHOLMS BK | Omg. 1 | 32A | |||
WESTLING Herman | 7850 - SUNDSVALL-ORTVIKENS BK | Omg. 1 | 37A | |||
MOSÉN Jacob | 7874 - TRELLEBORGS BÅGSKYTTEKLUBB | Omg. 1 | 47A | |||
LINDBERG Johan | 7908 - BSK STURARNA | Omg. 1 | 15A | |||
RJD - Recurve Junior 16 Damer | ||||||
ZERROUKI Aicha | 2503 - IF KARLSVIK | Omg. 1 | 18A | |||
ANDERSSON Freya | 7850 - SUNDSVALL-ORTVIKENS BK | Omg. 1 | 35A | |||
BOJANIC DENNIUS Niki | 7888 - BK DANAPILEN | Omg. 1 | 5A | |||
LU PYLS Qingmei | 7931 - BS GRÄSTORP | Omg. 1 | 9A | |||
RJH - Recurve Junior 16 Herrar | ||||||
BURMAN Fredrik | 2503 - IF KARLSVIK | Omg. 1 | 17A | |||
SUNDSTRÖM Albin | 4080 - TIMRÅ AIF | Omg. 1 | 43A | |||
RKH - Recurve Knatte 10 Herrar | ||||||
CLIFFORD Maximilian | 2797 - LINDOME BK | Omg. 1 | 54B | |||
VINROTH William | 4080 - TIMRÅ AIF | Omg. 1 | 45A | |||
RMH - Recurve Master 50 Herrar | ||||||
ANDERSSON Leif | 7908 - BSK STURARNA | Omg. 1 | 13A |