Deltagarlista sorterad efter klass | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Skytt | Klubb | Omgång | Tavla | |||
BED - Barebow Elit Damer | ||||||
ÅSÉLL Stine | 3818 - STOCKHOLMS BK | Omg. 2 | 6C | |||
BJÖRKLUND Lina | 40385 - BSK EDSBYN | Omg. 2 | 6A | |||
SVENBERG Malin | 44935 - ROSLAGENS BÅGSKYTTEKLUBB | Omg. 2 | 9A | |||
HED Josefin | 7821 - BSK SILJANSPILEN | Omg. 2 | 6D | |||
ROSÉN OLLAS Susanne | 7821 - BSK SILJANSPILEN | Omg. 2 | 8B | |||
PALM Margaretha | 7828 - ANGEREDS BS | Omg. 2 | 9B | |||
LILJA Carina | 7871 - BK PANTERN | Omg. 2 | 8A | |||
ELAMSSON Olivia | 7880 - SKOGENS IF KORSVÄGEN | Omg. 2 | 6B | |||
ARVIDSSON Kerstin | 7896 - UPPLANDS VÄSBY BSK | Omg. 2 | 8C | |||
LINDBLOM Sandra | 7896 - UPPLANDS VÄSBY BSK | Omg. 2 | 9C | |||
BEH - Barebow Elit Herrar | ||||||
HASSILA Joakim | 3818 - STOCKHOLMS BK | Omg. 2 | 11D | |||
LOHMANN Mark | 3818 - STOCKHOLMS BK | Omg. 2 | 10B | |||
FRANSSON John | 39620 - KATRINEHOLMS BÅGSKYTTE KLUBB | Omg. 2 | 12B | |||
ENERHOLM Anders | 39815 - IF ULVARNA BSK | Omg. 2 | 12D | |||
ZIPLIES Hartmut | 39815 - IF ULVARNA BSK | Omg. 2 | 11B | |||
GUNNES Lars | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 2 | 11A | |||
MALMSTRÖM Yngve | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 2 | 10C | |||
JONSSON Erik | 40385 - BSK EDSBYN | Omg. 2 | 7C | |||
PETTERSSON Leo | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Omg. 2 | 7B | |||
HED Joakim | 7821 - BSK SILJANSPILEN | Omg. 2 | 7D | |||
HUSSIN ZADE Jafar | 7821 - BSK SILJANSPILEN | Omg. 2 | 10D | |||
ABRAHAMSSON Jan-Åke | 7899 - ESKILSTUNA BS | Omg. 2 | 11C | |||
EDLING Per | 7905 - KUNGSÄNGENS BK | Omg. 2 | 12A | |||
ANDRÉN LUNDAHL Carl | 7908 - BSK STURARNA | Omg. 2 | 12C | |||
LUNDMARK Fredrik | 7908 - BSK STURARNA | Omg. 2 | 7A | |||
SVENSSON Åke | 7913 - BK FJÄDERN | Omg. 2 | 10A | |||
BMD - Barebow Master 50 Damer | ||||||
ANDERSSON Pernilla | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 2 | 5A | |||
ÖSTERLUND Helena | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 2 | 5C | |||
ANDERSSON Lisbeth | 7899 - ESKILSTUNA BS | Omg. 2 | 5B | |||
BMH - Barebow Master 50 Herrar | ||||||
FREDRIKSSON Mats | 1796 - GRIMSLÖVS AIF | Omg. 2 | 3D | |||
PETTERSSON Lars-Ove | 3818 - STOCKHOLMS BK | Omg. 2 | 4D | |||
APELKVIST Ola | 39620 - KATRINEHOLMS BÅGSKYTTE KLUBB | Omg. 2 | 3C | |||
FRANK Peter | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 2 | 4B | |||
ARVIDSSON Henry | 7931 - BS GRÄSTORP | Omg. 2 | 4C | |||
POULSEN Peter | 7931 - BS GRÄSTORP | Omg. 2 | 4A | |||
BVD - Barebow Veteran 60 Damer | ||||||
FORSELL Ulla | 39815 - IF ULVARNA BSK | Omg. 2 | 3A | |||
ARVEHELL Harriet | 7944 - BK FRISKYTTARNA | Omg. 2 | 3B | |||
BVH - Barebow Veteran 60 Herrar | ||||||
GOCKERT Winfried | 1796 - GRIMSLÖVS AIF | Omg. 2 | 1A | |||
ADOLFSSON Christer | 7899 - ESKILSTUNA BS | Omg. 2 | 2C | |||
LÖÖW Veli | 7899 - ESKILSTUNA BS | Omg. 2 | 1D | |||
BERGSTRÖM Stig | 7902 - NYKÖPINGS BSK | Omg. 2 | 2A | |||
OLSSON Lennart | 7904 - STRÄNGNÄS BSK | Omg. 2 | 2B | |||
KARLSSON Kjell | 7908 - BSK STURARNA | Omg. 2 | 1B | |||
SJÖBERG Gert | 7926 - ALINGSÅS BK | Omg. 2 | 1C | |||
CED - Compound Elit Damer | ||||||
KÄCK Caroline | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Omg. 1 | 9A | |||
OLSSON Carina | 43312 - HUDDINGE BSK | Omg. 1 | 10B | |||
KARLSSON Ida | 7823 - GÄVLE BK | Omg. 1 | 9C | |||
SÖDERSTEN Lisa | 7856 - PITEÅ BK | Omg. 1 | 9B | |||
RINGSTRÖM Jaqueline | 7880 - SKOGENS IF KORSVÄGEN | Omg. 1 | 10A | |||
ANDERSSON Annelie | 7885 - VETLANDA BSK | Omg. 1 | 9D | |||
CEH - Compound Elit Herrar | ||||||
EDSTRÖM Magnus | 2797 - LINDOME BK | Omg. 1 | 7B | |||
CARLSSON Isak | 36531 - NORA BSK | Omg. 1 | 7A | |||
BENSCHJÖLD Jacob | 41659 - KALMAR BS | Omg. 1 | 4D | |||
PERSSON Erik | 53001 - ÅKERSBERGA BSK | Omg. 1 | 4B | |||
ANGANTYR Henrik | 7819 - KOPPARPILEN FALUN KORSNÄS | Omg. 1 | 5D | |||
NILSSON Mattias | 7819 - KOPPARPILEN FALUN KORSNÄS | Omg. 1 | 6A | |||
HED Lennart | 7821 - BSK SILJANSPILEN | Omg. 1 | 8B | |||
EDSTRAND Anton | 7823 - GÄVLE BK | Omg. 1 | 6D | |||
NORDSVAN Lennart | 7856 - PITEÅ BK | Omg. 1 | 5A | |||
LINDEBERG Tony | 7878 - HUSKVARNA BK | Omg. 1 | 5C | |||
ROSENDAHL Andreas | 7878 - HUSKVARNA BK | Omg. 1 | 7C | |||
SZYSZKA Arkadiusz | 7878 - HUSKVARNA BK | Omg. 1 | 8D | |||
EINARSSON Tobias | 7880 - SKOGENS IF KORSVÄGEN | Omg. 1 | 7D | |||
JOHANSSON Håkan | 7880 - SKOGENS IF KORSVÄGEN | Omg. 1 | 6C | |||
KULLBERG Alexander | 7880 - SKOGENS IF KORSVÄGEN | Omg. 1 | 4C | |||
OTTOSSON Christoffer | 7880 - SKOGENS IF KORSVÄGEN | Omg. 1 | 8C | |||
ANDERSSON Lennart | 7885 - VETLANDA BSK | Omg. 1 | 6B | |||
ANDERLE Mikael | 7908 - BSK STURARNA | Omg. 1 | 4A | |||
WILLMAN Niklas | 7911 - BS KIL | Omg. 1 | 5B | |||
FREDRIKSSON Hans | 7948 - MJÖLBY BS | Omg. 1 | 8A | |||
CVD - Compound Veteran 60 Damer | ||||||
BÄCKLUND Viola | 40479 - STENBRO BS | Omg. 1 | 3C | |||
CVH - Compound Veteran 60 Herrar | ||||||
BENGTSSON Johnny | 3818 - STOCKHOLMS BK | Omg. 1 | 2B | |||
NORDSTRÖM Kjell | 38389 - SÄVSJÖ BK | Omg. 1 | 1D | |||
ERIKSSON Kjell | 39828 - LINKÖPINGS SKF | Omg. 1 | 1B | |||
BÄCKLUND Ulf | 40479 - STENBRO BS | Omg. 1 | 2A | |||
JOHANSSON Ulf Cenneth | 40479 - STENBRO BS | Omg. 1 | 1C | |||
PERSSON Gunnar | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Omg. 1 | 3B | |||
JOHNSSON Börje | 4533 - VÄXJÖ AIS | Omg. 1 | 1A | |||
KARLSSON Bozze | 7942 - VÄSTERÅS BK | Omg. 1 | 2C | |||
BOSTRÖM Bo | 7948 - MJÖLBY BS | Omg. 1 | 3A | |||
IEH - Instinctive Elit Herrar | ||||||
PEDERSEN Brian | 39620 - KATRINEHOLMS BÅGSKYTTE KLUBB | Omg. 2 | 22A | |||
BLOMKVIST Sven | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 2 | 22B | |||
HÄGER Hans | 53108 - KÄVLINGE BSK | Omg. 2 | 22D | |||
CARLSSON Lennart | 7850 - SUNDSVALL-ORTVIKENS BK | Omg. 2 | 22C | |||
IMH - Instinctive Master 50 Herrar | ||||||
FRIBERG Roland | 1470 - EKERÖ IK | Omg. 2 | 23D | |||
HÖÖK Lasse | 3818 - STOCKHOLMS BK | Omg. 2 | 23C | |||
IVH - Instinctive Veteran 60 Herrar | ||||||
CARLSSON Jimmy | 44935 - ROSLAGENS BÅGSKYTTEKLUBB | Omg. 2 | 24A | |||
SKÖLD Jan-Olov | 44935 - ROSLAGENS BÅGSKYTTEKLUBB | Omg. 2 | 24C | |||
WELANDER Jan | 44935 - ROSLAGENS BÅGSKYTTEKLUBB | Omg. 2 | 24D | |||
SVÄRD Tommy | 7907 - SIGTUNA BSK | Omg. 2 | 24B | |||
LED - Longbow Elit Damer | ||||||
SVARTVIK Monika | 31583 - BK FISKGJUSEN | Omg. 2 | 21C | |||
SAVILUOTO Kaarina | 40185 - NYKVARNS BSK | Omg. 2 | 20A | |||
VETIKKO Jaana | 44935 - ROSLAGENS BÅGSKYTTEKLUBB | Omg. 2 | 20C | |||
DOMEIJ Ulla | 7823 - GÄVLE BK | Omg. 2 | 20B | |||
HÖGSTEDT Marie | 7823 - GÄVLE BK | Omg. 2 | 21A | |||
RÖNÉR Maja | 7865 - HELSINGBORGS BSK | Omg. 2 | 21B | |||
OLOFSSON Ingrid | 7907 - SIGTUNA BSK | Omg. 2 | 20D | |||
LEH - Longbow Elit Herrar | ||||||
ANESUND Magnus | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 2 | 18C | |||
LEPPÄNEN Marko | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 2 | 17A | |||
FOGELBY Mikael | 40479 - STENBRO BS | Omg. 2 | 17D | |||
DOMEIJ Jan | 7823 - GÄVLE BK | Omg. 2 | 17C | |||
HÖGSTEDT Fredrik | 7823 - GÄVLE BK | Omg. 2 | 18B | |||
RÖNÉR Eskil | 7865 - HELSINGBORGS BSK | Omg. 2 | 19A | |||
PERSSON Egon | 7869 - KRISTIANSTADS BK | Omg. 2 | 18A | |||
NORÉN Peter | 7908 - BSK STURARNA | Omg. 2 | 17B | |||
BERGQVIST Magnus | 7928 - BORÅS BS | Omg. 2 | 19B | |||
NORBERG Emil | 7928 - BORÅS BS | Omg. 2 | 18D | |||
LMH - Longbow Master 50 Herrar | ||||||
ERIKSSON Tomas | 7907 - SIGTUNA BSK | Omg. 2 | 23B | |||
GUSTAFSSON Svante | 7907 - SIGTUNA BSK | Omg. 2 | 23A | |||
LVH - Longbow Veteran 60 Herrar | ||||||
BERGSTEN Per | 7828 - ANGEREDS BS | Omg. 2 | 19C | |||
ANDERSSON Eddy | 7920 - ÄLVENÄS BSK | Omg. 2 | 19D | |||
RED - Recurve Elit Damer | ||||||
JANGNÄS Erika | 3818 - STOCKHOLMS BK | Omg. 1 | 19C | |||
KÄTTSTRÖM Elin | 39828 - LINKÖPINGS SKF | Omg. 1 | 19A | |||
NYBERG Sandra | 7885 - VETLANDA BSK | Omg. 1 | 19B | |||
KARLSSON Anna | 7908 - BSK STURARNA | Omg. 1 | 10C | |||
BOLIN Othilia | 7948 - MJÖLBY BS | Omg. 1 | 19D | |||
SVENSSON Elisabeth | 7948 - MJÖLBY BS | Omg. 1 | 10D | |||
REH - Recurve Elit Herrar | ||||||
IRIGOYEN Gonzalo | 3818 - STOCKHOLMS BK | Omg. 1 | 22B | |||
SÖDERQVIST Hans | 3818 - STOCKHOLMS BK | Omg. 1 | 20C | |||
ANDERSSON Jonatan | 40479 - STENBRO BS | Omg. 1 | 20A | |||
ANDERSSON Niklas | 45393 - AVESTA BÅGSKYTTEKLUBB | Omg. 1 | 20B | |||
LINDGREN Bo | 7819 - KOPPARPILEN FALUN KORSNÄS | Omg. 1 | 21D | |||
LJUNGQVIST Patrik | 7888 - BK DANAPILEN | Omg. 1 | 22A | |||
CEBRIAN PUJOL Sergi | 7908 - BSK STURARNA | Omg. 1 | 21B | |||
ERIKSSON Henrik | 7915 - KARLSTADS BK | Omg. 1 | 21C | |||
SJÖBERG Kaj | 7926 - ALINGSÅS BK | Omg. 1 | 21A | |||
BOSTRÖM Conny | 7948 - MJÖLBY BS | Omg. 1 | 22C | |||
FREDRIKSSON David | 7948 - MJÖLBY BS | Omg. 1 | 20D | |||
RMD - Recurve Master 50 Damer | ||||||
ROTH Eva | 3818 - STOCKHOLMS BK | Omg. 1 | 23C | |||
DANEHAMMAR Inka | 7935 - TIBRO BS | Omg. 1 | 23B | |||
MODIG Renee | 7944 - BK FRISKYTTARNA | Omg. 1 | 23A | |||
RVH - Recurve Veteran 60 Herrar | ||||||
ERIKSSON Kjell | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 24C | |||
ZETTERGREN Roger | 7826 - SANDVIKENS BSK | Omg. 1 | 24B | |||
JOHANNESSON Thorbjörn | 7942 - VÄSTERÅS BK | Omg. 1 | 24A | |||
JOHANSSON Tomas | 7942 - VÄSTERÅS BK | Omg. 1 | 23D | |||
ARVEHELL Berryl | 7944 - BK FRISKYTTARNA | Omg. 1 | 24D |