Svenskt Mästerskap Fältskytte 2021
www.StallarholmensBK.se www.NykvarnsBagskytte.se (StaBK)
Bågskyttebanan, Stallarholmen, 7-8 Aug 2021
Svenskt Mästerskap Fältskytte 2021
Deltagarlista sorterad efter klass
SkyttKlubbOmgångTavla
BED - Barebow Elit Damer
ÅSÉLL Stine3818 - STOCKHOLMS BKOmg. 26C
BJÖRKLUND Lina40385 - BSK EDSBYNOmg. 26A
SVENBERG Malin44935 - ROSLAGENS BÅGSKYTTEKLUBBOmg. 29A
HED Josefin7821 - BSK SILJANSPILENOmg. 26D
ROSÉN OLLAS Susanne7821 - BSK SILJANSPILENOmg. 28B
PALM Margaretha7828 - ANGEREDS BSOmg. 29B
LILJA Carina7871 - BK PANTERNOmg. 28A
ELAMSSON Olivia7880 - SKOGENS IF KORSVÄGENOmg. 26B
ARVIDSSON Kerstin7896 - UPPLANDS VÄSBY BSKOmg. 28C
LINDBLOM Sandra7896 - UPPLANDS VÄSBY BSKOmg. 29C
BEH - Barebow Elit Herrar
HASSILA Joakim3818 - STOCKHOLMS BKOmg. 211D
LOHMANN Mark3818 - STOCKHOLMS BKOmg. 210B
FRANSSON John39620 - KATRINEHOLMS BÅGSKYTTE KLUBBOmg. 212B
ENERHOLM Anders39815 - IF ULVARNA BSKOmg. 212D
ZIPLIES Hartmut39815 - IF ULVARNA BSKOmg. 211B
GUNNES Lars3993 - SÖDERTÄLJE BFOmg. 211A
MALMSTRÖM Yngve3993 - SÖDERTÄLJE BFOmg. 210C
JONSSON Erik40385 - BSK EDSBYNOmg. 27C
PETTERSSON Leo40680 - JÄRNVÄGENS BFOmg. 27B
HED Joakim7821 - BSK SILJANSPILENOmg. 27D
HUSSIN ZADE Jafar7821 - BSK SILJANSPILENOmg. 210D
ABRAHAMSSON Jan-Åke7899 - ESKILSTUNA BSOmg. 211C
EDLING Per7905 - KUNGSÄNGENS BKOmg. 212A
ANDRÉN LUNDAHL Carl7908 - BSK STURARNAOmg. 212C
LUNDMARK Fredrik7908 - BSK STURARNAOmg. 27A
SVENSSON Åke7913 - BK FJÄDERNOmg. 210A
BMD - Barebow Master 50 Damer
ANDERSSON Pernilla3993 - SÖDERTÄLJE BFOmg. 25A
ÖSTERLUND Helena3993 - SÖDERTÄLJE BFOmg. 25C
ANDERSSON Lisbeth7899 - ESKILSTUNA BSOmg. 25B
BMH - Barebow Master 50 Herrar
FREDRIKSSON Mats1796 - GRIMSLÖVS AIFOmg. 23D
PETTERSSON Lars-Ove3818 - STOCKHOLMS BKOmg. 24D
APELKVIST Ola39620 - KATRINEHOLMS BÅGSKYTTE KLUBBOmg. 23C
FRANK Peter3993 - SÖDERTÄLJE BFOmg. 24B
ARVIDSSON Henry7931 - BS GRÄSTORPOmg. 24C
POULSEN Peter7931 - BS GRÄSTORPOmg. 24A
BVD - Barebow Veteran 60 Damer
FORSELL Ulla39815 - IF ULVARNA BSKOmg. 23A
ARVEHELL Harriet7944 - BK FRISKYTTARNAOmg. 23B
BVH - Barebow Veteran 60 Herrar
GOCKERT Winfried1796 - GRIMSLÖVS AIFOmg. 21A
ADOLFSSON Christer7899 - ESKILSTUNA BSOmg. 22C
LÖÖW Veli7899 - ESKILSTUNA BSOmg. 21D
BERGSTRÖM Stig7902 - NYKÖPINGS BSKOmg. 22A
OLSSON Lennart7904 - STRÄNGNÄS BSKOmg. 22B
KARLSSON Kjell7908 - BSK STURARNAOmg. 21B
SJÖBERG Gert7926 - ALINGSÅS BKOmg. 21C
CED - Compound Elit Damer
KÄCK Caroline40680 - JÄRNVÄGENS BFOmg. 19A
OLSSON Carina43312 - HUDDINGE BSKOmg. 110B
KARLSSON Ida7823 - GÄVLE BKOmg. 19C
SÖDERSTEN Lisa7856 - PITEÅ BKOmg. 19B
RINGSTRÖM Jaqueline7880 - SKOGENS IF KORSVÄGENOmg. 110A
ANDERSSON Annelie7885 - VETLANDA BSKOmg. 19D
CEH - Compound Elit Herrar
EDSTRÖM Magnus2797 - LINDOME BKOmg. 17B
CARLSSON Isak36531 - NORA BSKOmg. 17A
BENSCHJÖLD Jacob41659 - KALMAR BSOmg. 14D
PERSSON Erik53001 - ÅKERSBERGA BSKOmg. 14B
ANGANTYR Henrik7819 - KOPPARPILEN FALUN KORSNÄSOmg. 15D
NILSSON Mattias7819 - KOPPARPILEN FALUN KORSNÄSOmg. 16A
HED Lennart7821 - BSK SILJANSPILENOmg. 18B
EDSTRAND Anton7823 - GÄVLE BKOmg. 16D
NORDSVAN Lennart7856 - PITEÅ BKOmg. 15A
LINDEBERG Tony7878 - HUSKVARNA BKOmg. 15C
ROSENDAHL Andreas7878 - HUSKVARNA BKOmg. 17C
SZYSZKA Arkadiusz7878 - HUSKVARNA BKOmg. 18D
EINARSSON Tobias7880 - SKOGENS IF KORSVÄGENOmg. 17D
JOHANSSON Håkan7880 - SKOGENS IF KORSVÄGENOmg. 16C
KULLBERG Alexander7880 - SKOGENS IF KORSVÄGENOmg. 14C
OTTOSSON Christoffer7880 - SKOGENS IF KORSVÄGENOmg. 18C
ANDERSSON Lennart7885 - VETLANDA BSKOmg. 16B
ANDERLE Mikael7908 - BSK STURARNAOmg. 14A
WILLMAN Niklas7911 - BS KILOmg. 15B
FREDRIKSSON Hans7948 - MJÖLBY BSOmg. 18A
CVD - Compound Veteran 60 Damer
BÄCKLUND Viola40479 - STENBRO BSOmg. 13C
CVH - Compound Veteran 60 Herrar
BENGTSSON Johnny3818 - STOCKHOLMS BKOmg. 12B
NORDSTRÖM Kjell38389 - SÄVSJÖ BKOmg. 11D
ERIKSSON Kjell39828 - LINKÖPINGS SKFOmg. 11B
BÄCKLUND Ulf40479 - STENBRO BSOmg. 12A
JOHANSSON Ulf Cenneth40479 - STENBRO BSOmg. 11C
PERSSON Gunnar40680 - JÄRNVÄGENS BFOmg. 13B
JOHNSSON Börje4533 - VÄXJÖ AISOmg. 11A
KARLSSON Bozze7942 - VÄSTERÅS BKOmg. 12C
BOSTRÖM Bo7948 - MJÖLBY BSOmg. 13A
IEH - Instinctive Elit Herrar
PEDERSEN Brian39620 - KATRINEHOLMS BÅGSKYTTE KLUBBOmg. 222A
BLOMKVIST Sven3993 - SÖDERTÄLJE BFOmg. 222B
HÄGER Hans53108 - KÄVLINGE BSKOmg. 222D
CARLSSON Lennart7850 - SUNDSVALL-ORTVIKENS BKOmg. 222C
IMH - Instinctive Master 50 Herrar
FRIBERG Roland1470 - EKERÖ IKOmg. 223D
HÖÖK Lasse3818 - STOCKHOLMS BKOmg. 223C
IVH - Instinctive Veteran 60 Herrar
CARLSSON Jimmy44935 - ROSLAGENS BÅGSKYTTEKLUBBOmg. 224A
SKÖLD Jan-Olov44935 - ROSLAGENS BÅGSKYTTEKLUBBOmg. 224C
WELANDER Jan44935 - ROSLAGENS BÅGSKYTTEKLUBBOmg. 224D
SVÄRD Tommy7907 - SIGTUNA BSKOmg. 224B
LED - Longbow Elit Damer
SVARTVIK Monika31583 - BK FISKGJUSENOmg. 221C
SAVILUOTO Kaarina40185 - NYKVARNS BSKOmg. 220A
VETIKKO Jaana44935 - ROSLAGENS BÅGSKYTTEKLUBBOmg. 220C
DOMEIJ Ulla7823 - GÄVLE BKOmg. 220B
HÖGSTEDT Marie7823 - GÄVLE BKOmg. 221A
RÖNÉR Maja7865 - HELSINGBORGS BSKOmg. 221B
OLOFSSON Ingrid7907 - SIGTUNA BSKOmg. 220D
LEH - Longbow Elit Herrar
ANESUND Magnus3993 - SÖDERTÄLJE BFOmg. 218C
LEPPÄNEN Marko3993 - SÖDERTÄLJE BFOmg. 217A
FOGELBY Mikael40479 - STENBRO BSOmg. 217D
DOMEIJ Jan7823 - GÄVLE BKOmg. 217C
HÖGSTEDT Fredrik7823 - GÄVLE BKOmg. 218B
RÖNÉR Eskil7865 - HELSINGBORGS BSKOmg. 219A
PERSSON Egon7869 - KRISTIANSTADS BKOmg. 218A
NORÉN Peter7908 - BSK STURARNAOmg. 217B
BERGQVIST Magnus7928 - BORÅS BSOmg. 219B
NORBERG Emil7928 - BORÅS BSOmg. 218D
LMH - Longbow Master 50 Herrar
ERIKSSON Tomas7907 - SIGTUNA BSKOmg. 223B
GUSTAFSSON Svante7907 - SIGTUNA BSKOmg. 223A
LVH - Longbow Veteran 60 Herrar
BERGSTEN Per7828 - ANGEREDS BSOmg. 219C
ANDERSSON Eddy7920 - ÄLVENÄS BSKOmg. 219D
RED - Recurve Elit Damer
JANGNÄS Erika3818 - STOCKHOLMS BKOmg. 119C
KÄTTSTRÖM Elin39828 - LINKÖPINGS SKFOmg. 119A
NYBERG Sandra7885 - VETLANDA BSKOmg. 119B
KARLSSON Anna7908 - BSK STURARNAOmg. 110C
BOLIN Othilia7948 - MJÖLBY BSOmg. 119D
SVENSSON Elisabeth7948 - MJÖLBY BSOmg. 110D
REH - Recurve Elit Herrar
IRIGOYEN Gonzalo3818 - STOCKHOLMS BKOmg. 122B
SÖDERQVIST Hans3818 - STOCKHOLMS BKOmg. 120C
ANDERSSON Jonatan40479 - STENBRO BSOmg. 120A
ANDERSSON Niklas45393 - AVESTA BÅGSKYTTEKLUBBOmg. 120B
LINDGREN Bo7819 - KOPPARPILEN FALUN KORSNÄSOmg. 121D
LJUNGQVIST Patrik7888 - BK DANAPILENOmg. 122A
CEBRIAN PUJOL Sergi7908 - BSK STURARNAOmg. 121B
ERIKSSON Henrik7915 - KARLSTADS BKOmg. 121C
SJÖBERG Kaj7926 - ALINGSÅS BKOmg. 121A
BOSTRÖM Conny7948 - MJÖLBY BSOmg. 122C
FREDRIKSSON David7948 - MJÖLBY BSOmg. 120D
RMD - Recurve Master 50 Damer
ROTH Eva3818 - STOCKHOLMS BKOmg. 123C
DANEHAMMAR Inka7935 - TIBRO BSOmg. 123B
MODIG Renee7944 - BK FRISKYTTARNAOmg. 123A
RVH - Recurve Veteran 60 Herrar
ERIKSSON Kjell3993 - SÖDERTÄLJE BFOmg. 124C
ZETTERGREN Roger7826 - SANDVIKENS BSKOmg. 124B
JOHANNESSON Thorbjörn7942 - VÄSTERÅS BKOmg. 124A
JOHANSSON Tomas7942 - VÄSTERÅS BKOmg. 123D
ARVEHELL Berryl7944 - BK FRISKYTTARNAOmg. 124D

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter