Deltagarlista sorterad efter tavla | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Tavla | Skytt | Land/klubb | Tävling | |||
Kl 08.00 | ||||||
1A | JANSSON Sebastian | 7925 - UMEÅ BÅGSKYTTEKLUBB | Barebow Elit Herrar | |||
2A | ERIKSSON Eva | 7829 - BS GOTHIA | Compound Elit Damer | |||
3A | ÅSÉLL Stine | 3818 - STOCKHOLMS BK | Barebow Elit Damer | |||
4A | KARTTUNEN Kari | 3818 - STOCKHOLMS BK | Barebow Elit Herrar | |||
5A | BRANTING Leif | 3818 - STOCKHOLMS BK | Barebow Veteran 60 Herrar | |||
Kl 09.00 | ||||||
1A | CEBRIAN PUJOL Sergi | 7908 - BSK STURARNA | Recurve Elit Herrar | |||
2A | ANDERLE Mikael | 7908 - BSK STURARNA | Compound Elit Herrar | |||
3A | NORÉN Peter | 7908 - BSK STURARNA | Longbow Elit Herrar | |||
4A | LUNDMARK Fredrik | 7908 - BSK STURARNA | Compound Elit Herrar | |||
5A | LINDBERG Johan | 7908 - BSK STURARNA | Recurve Elit Herrar | |||
6A | ERIKSSON Kjell | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Recurve Veteran 60 Herrar | |||
7A | GUNNES Lars | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Barebow Elit Herrar | |||
8A | FRANK Peter | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Barebow Elit Herrar | |||
9A | MALMSTRÖM Yngve | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Barebow Elit Herrar | |||
10A | ÖSTERLUND Helena | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Barebow Master 50 Damer | |||
11A | BLOMKVIST Sven | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Instinctive Elit Herrar | |||
12A | EDSTRAND Anton | 7823 - GÄVLE BK | Compound Elit Herrar | |||
13A | KARLSSON Ida | 7823 - GÄVLE BK | Compound Elit Damer | |||
14A | ERIKSSON Henrik | 7823 - GÄVLE BK | Compound Elit Herrar | |||
Kl 10.00 | ||||||
1A | ELAMSSON Olivia | 7880 - SKOGENS IF KORSVÄGEN | Barebow Elit Damer | |||
2A | KULLBERG Alexander | 7880 - SKOGENS IF KORSVÄGEN | Compound Elit Herrar | |||
3A | NYBERG Sandra | 7885 - VETLANDA BSK | Recurve Elit Damer | |||
4A | KÄCK Caroline | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Compound Elit Damer | |||
5A | BERGSTEN Christina | 7828 - ANGEREDS BS | Barebow Veteran 60 Damer | |||
6A | BERGSTEN Eva | 7828 - ANGEREDS BS | Recurve Elit Damer | |||
7A | BERGSTEN Per | 7828 - ANGEREDS BS | Longbow Veteran 60 Herrar | |||
8A | JOHANSSON Rickard | 53001 - ÅKERSBERGA BSK | Compound Elit Herrar | |||
9A | PERSSON Erik | 53001 - ÅKERSBERGA BSK | Compound Elit Herrar | |||
10A | ALLEN ÖHNSTRÖM Evelyn | 39828 - LINKÖPINGS SKF | Recurve Elit Damer | |||
11A | BOJANIC DENNIUS Niki | 7888 - BK DANAPILEN | Recurve Elit Damer | |||
12A | NILSSON Mattias | 7819 - KOPPARPILEN FALUN KORSNÄS | Compound Elit Herrar | |||
13A | ANGANTYR Henrik | 7819 - KOPPARPILEN FALUN KORSNÄS | Compound Elit Herrar | |||
14A | ANDERSSON Niklas | 45393 - AVESTA BÅGSKYTTEKLUBB | Recurve Elit Herrar | |||
Kl 11.00 | ||||||
1A | MARKUSSEN Jesper | 31583 - BK FISKGJUSEN | Longbow Cadet 13 Herrar | |||
2A | WILLEMS CLASSON Malte | 31583 - BK FISKGJUSEN | Barebow Knatte 10 Herrar | |||
3A | LILJEGREN Jan | 31583 - BK FISKGJUSEN | Barebow Elit Herrar | |||
4A | PETTERSSON Michael | 31583 - BK FISKGJUSEN | Barebow Master 50 Herrar | |||
5A | BJÖRKLUND Lina | 40385 - BSK EDSBYN | Barebow Elit Damer | |||
6A | JONSSON Erik | 40385 - BSK EDSBYN | Barebow Elit Herrar | |||
7A | ERIKSSON Tomas | 7907 - SIGTUNA BSK | Longbow Master 50 Herrar | |||
8A | GUSTAFSSON Svante | 7907 - SIGTUNA BSK | Longbow Veteran 60 Herrar | |||
9A | ROSÉN OLLAS Susanne | 7821 - BSK SILJANSPILEN | Barebow Elit Damer | |||
10A | HUSSIN ZADE Jafar | 7821 - BSK SILJANSPILEN | Barebow Elit Herrar | |||
11A | SAVILUOTO Kaarina | 40185 - NYKVARNS BSK | Longbow Elit Damer | |||
12A | VAN ALPHEN DE VEER Nina | 7904 - STRÄNGNÄS BSK | Barebow Elit Damer | |||
13A | BÄCKLUND Viola | 40479 - STENBRO BS | Compound Elit Damer | |||
14B | ZETTERGREN Roger | 7826 - SANDVIKENS BSK | Recurve Elit Herrar | |||
15B | BENSCHJÖLD Jacob | 41659 - KALMAR BS | Compound Elit Herrar | |||
Kl 12.00 | ||||||
1A | ANDERSSON Jonatan | 40479 - STENBRO BS | Recurve Elit Herrar | |||
2A | JACOBSSON Lukas | 2797 - LINDOME BK | Recurve Elit Herrar | |||
3B | OTTOSSON Martin | 7887 - VÄSTERVIKS BSK | Barebow Elit Herrar | |||
4B | FREDRIKSSON David | 7948 - MJÖLBY BS | Recurve Elit Herrar | |||
5B | SANDGREN Per | 7903 - STALLARHOLMENS BK | Barebow Elit Herrar | |||
Kl 13.00 | ||||||
1A | PETTERSSON Lars-Ove | 3818 - STOCKHOLMS BK | Barebow Master 50 Herrar | |||
2A | PETTERSSON Leo | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Barebow Elit Herrar | |||
3A | FORSBERG Henrik | 40680 - JÄRNVÄGENS BF | Compound Junior 16 Herrar | |||
4A | SÖDERQVIST Hans | 3818 - STOCKHOLMS BK | Recurve Elit Herrar | |||
5A | HASSILA Eleonore | 3818 - STOCKHOLMS BK | Barebow Senior 21 Damer | |||
6A | HASSILA Joakim | 3818 - STOCKHOLMS BK | Barebow Elit Herrar | |||
7B | OLSSON Lennart | 7904 - STRÄNGNÄS BSK | Barebow Veteran 60 Herrar | |||
8B | ABRAHAMSSON Jan-Åke | 7899 - ESKILSTUNA BS | Barebow Elit Herrar |