Deltagarlista sorterad på land/förening | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Skytt | Tavla | Klass | Omgång | |||
2797 - LINDOME BK | ||||||
JACOBSSON Lukas | 2A | Recurve Elit Herrar | Kl 12.00 | |||
3818 - STOCKHOLMS BK | ||||||
HASSILA Joakim | 6A | Barebow Elit Herrar | Kl 13.00 | |||
KARTTUNEN Kari | 4A | Barebow Elit Herrar | Kl 08.00 | |||
PETTERSSON Lars-Ove | 1A | Barebow Master 50 Herrar | Kl 13.00 | |||
BRANTING Leif | 5A | Barebow Veteran 60 Herrar | Kl 08.00 | |||
SÖDERQVIST Hans | 4A | Recurve Elit Herrar | Kl 13.00 | |||
ÅSÉLL Stine | 3A | Barebow Elit Damer | Kl 08.00 | |||
HASSILA Eleonore | 5A | Barebow Senior 21 Damer | Kl 13.00 | |||
3993 - SÖDERTÄLJE BF | ||||||
FRANK Peter | 8A | Barebow Elit Herrar | Kl 09.00 | |||
GUNNES Lars | 7A | Barebow Elit Herrar | Kl 09.00 | |||
MALMSTRÖM Yngve | 9A | Barebow Elit Herrar | Kl 09.00 | |||
BLOMKVIST Sven | 11A | Instinctive Elit Herrar | Kl 09.00 | |||
ERIKSSON Kjell | 6A | Recurve Veteran 60 Herrar | Kl 09.00 | |||
ÖSTERLUND Helena | 10A | Barebow Master 50 Damer | Kl 09.00 | |||
7819 - KOPPARPILEN FALUN KORSNÄS | ||||||
ANGANTYR Henrik | 13A | Compound Elit Herrar | Kl 10.00 | |||
NILSSON Mattias | 12A | Compound Elit Herrar | Kl 10.00 | |||
7821 - BSK SILJANSPILEN | ||||||
HUSSIN ZADE Jafar | 10A | Barebow Elit Herrar | Kl 11.00 | |||
ROSÉN OLLAS Susanne | 9A | Barebow Elit Damer | Kl 11.00 | |||
7823 - GÄVLE BK | ||||||
EDSTRAND Anton | 12A | Compound Elit Herrar | Kl 09.00 | |||
ERIKSSON Henrik | 14A | Compound Elit Herrar | Kl 09.00 | |||
KARLSSON Ida | 13A | Compound Elit Damer | Kl 09.00 | |||
7826 - SANDVIKENS BSK | ||||||
ZETTERGREN Roger | 14B | Recurve Elit Herrar | Kl 11.00 | |||
7828 - ANGEREDS BS | ||||||
BERGSTEN Per | 7A | Longbow Veteran 60 Herrar | Kl 10.00 | |||
BERGSTEN Christina | 5A | Barebow Veteran 60 Damer | Kl 10.00 | |||
BERGSTEN Eva | 6A | Recurve Elit Damer | Kl 10.00 | |||
7829 - BS GOTHIA | ||||||
ERIKSSON Eva | 2A | Compound Elit Damer | Kl 08.00 | |||
7880 - SKOGENS IF KORSVÄGEN | ||||||
KULLBERG Alexander | 2A | Compound Elit Herrar | Kl 10.00 | |||
ELAMSSON Olivia | 1A | Barebow Elit Damer | Kl 10.00 | |||
7885 - VETLANDA BSK | ||||||
NYBERG Sandra | 3A | Recurve Elit Damer | Kl 10.00 | |||
7887 - VÄSTERVIKS BSK | ||||||
OTTOSSON Martin | 3B | Barebow Elit Herrar | Kl 12.00 | |||
7888 - BK DANAPILEN | ||||||
BOJANIC DENNIUS Niki | 11A | Recurve Elit Damer | Kl 10.00 | |||
7899 - ESKILSTUNA BS | ||||||
ABRAHAMSSON Jan-Åke | 8B | Barebow Elit Herrar | Kl 13.00 | |||
7903 - STALLARHOLMENS BK | ||||||
SANDGREN Per | 5B | Barebow Elit Herrar | Kl 12.00 | |||
7904 - STRÄNGNÄS BSK | ||||||
OLSSON Lennart | 7B | Barebow Veteran 60 Herrar | Kl 13.00 | |||
VAN ALPHEN DE VEER Nina | 12A | Barebow Elit Damer | Kl 11.00 | |||
7907 - SIGTUNA BSK | ||||||
ERIKSSON Tomas | 7A | Longbow Master 50 Herrar | Kl 11.00 | |||
GUSTAFSSON Svante | 8A | Longbow Veteran 60 Herrar | Kl 11.00 | |||
7908 - BSK STURARNA | ||||||
ANDERLE Mikael | 2A | Compound Elit Herrar | Kl 09.00 | |||
LUNDMARK Fredrik | 4A | Compound Elit Herrar | Kl 09.00 | |||
NORÉN Peter | 3A | Longbow Elit Herrar | Kl 09.00 | |||
CEBRIAN PUJOL Sergi | 1A | Recurve Elit Herrar | Kl 09.00 | |||
LINDBERG Johan | 5A | Recurve Elit Herrar | Kl 09.00 | |||
7925 - UMEÅ BÅGSKYTTEKLUBB | ||||||
JANSSON Sebastian | 1A | Barebow Elit Herrar | Kl 08.00 | |||
7948 - MJÖLBY BS | ||||||
FREDRIKSSON David | 4B | Recurve Elit Herrar | Kl 12.00 | |||
31583 - BK FISKGJUSEN | ||||||
LILJEGREN Jan | 3A | Barebow Elit Herrar | Kl 11.00 | |||
WILLEMS CLASSON Malte | 2A | Barebow Knatte 10 Herrar | Kl 11.00 | |||
PETTERSSON Michael | 4A | Barebow Master 50 Herrar | Kl 11.00 | |||
MARKUSSEN Jesper | 1A | Longbow Cadet 13 Herrar | Kl 11.00 | |||
39828 - LINKÖPINGS SKF | ||||||
ALLEN ÖHNSTRÖM Evelyn | 10A | Recurve Elit Damer | Kl 10.00 | |||
40185 - NYKVARNS BSK | ||||||
SAVILUOTO Kaarina | 11A | Longbow Elit Damer | Kl 11.00 | |||
40385 - BSK EDSBYN | ||||||
JONSSON Erik | 6A | Barebow Elit Herrar | Kl 11.00 | |||
BJÖRKLUND Lina | 5A | Barebow Elit Damer | Kl 11.00 | |||
40479 - STENBRO BS | ||||||
ANDERSSON Jonatan | 1A | Recurve Elit Herrar | Kl 12.00 | |||
BÄCKLUND Viola | 13A | Compound Elit Damer | Kl 11.00 | |||
40680 - JÄRNVÄGENS BF | ||||||
PETTERSSON Leo | 2A | Barebow Elit Herrar | Kl 13.00 | |||
FORSBERG Henrik | 3A | Compound Junior 16 Herrar | Kl 13.00 | |||
KÄCK Caroline | 4A | Compound Elit Damer | Kl 10.00 | |||
41659 - KALMAR BS | ||||||
BENSCHJÖLD Jacob | 15B | Compound Elit Herrar | Kl 11.00 | |||
45393 - AVESTA BÅGSKYTTEKLUBB | ||||||
ANDERSSON Niklas | 14A | Recurve Elit Herrar | Kl 10.00 | |||
53001 - ÅKERSBERGA BSK | ||||||
JOHANSSON Rickard | 8A | Compound Elit Herrar | Kl 10.00 | |||
PERSSON Erik | 9A | Compound Elit Herrar | Kl 10.00 |