Lindome Cyberträff
Lindome BK (LBK)
Online, 18 Apr 2021
Show details
Resultatlista skjutstil och åldersklass - individuell
Pos.SkyttKlubb  Total10+XX
Recurve - Knatte 10 Herrar [Efter 72 pilar]
   20m-120m-2Total10+XX
1SVENSSON Robert7948 - Mjölby BS319/ 1335/ 16543110
 7948 - Mjölby BS
 20m-1: 319, 20m-2: 335
2CLIFFORD Maximilian2797 - Lindome BK260/ 2247/ 250794
 2797 - Lindome BK
 20m-1: 260, 20m-2: 247
Recurve - Cadett 13 Herrar [Efter 72 pilar]
   40m-140m-2Total10+XX
1NYSTRÖM JANSSON Tim7915 - Karlstads BK323/ 1303/ 1626212
 7915 - Karlstads BK
 40m-1: 323, 40m-2: 303
2LIDEMALM Arvid7948 - Mjölby BS255/ 2213/ 246841
 7948 - Mjölby BS
 40m-1: 255, 40m-2: 213
Recurve - Cadett 13 Damer [Efter 72 pilar]
   40m-140m-2Total10+XX
1ERIKSSON Elvira7948 - Mjölby BS300/ 1289/ 158984
 7948 - Mjölby BS
 40m-1: 300, 40m-2: 289
2WALL Emma7948 - Mjölby BS260/ 2269/ 252961
 7948 - Mjölby BS
 40m-1: 260, 40m-2: 269
Recurve - Junior 16 Herrar [Efter 72 pilar]
   60m-160m-2Total10+XX
1SUNDSTRÖM Albin4080 - Timrå AIF244/ 1249/ 1493110
 4080 - Timrå AIF
 60m-1: 244, 60m-2: 249
Recurve - Junior 16 Damer [Efter 72 pilar]
   60m-160m-2Total10+XX
1BOJANIC DENNIUS Niki7888 - BK Danapilen284/ 1281/ 1565111
 7888 - BK Danapilen
 60m-1: 284, 60m-2: 281
2BOLIN Othilia7948 - Mjölby BS254/ 2263/ 2517111
 7948 - Mjölby BS
 60m-1: 254, 60m-2: 263
Recurve - Herrar [Efter 72 pilar]
   70m-170m-2Total10+XX
1BENGTSSON Per3818 - Stockholms BK333/ 1324/ 1657290
 3818 - Stockholms BK
 70m-1: 333, 70m-2: 324
2ERIKSSON Henrik7915 - Karlstads BK301/ 3292/ 4593103
 7915 - Karlstads BK
 70m-1: 301, 70m-2: 292
3THUN Martin2797 - Lindome BK288/ 4300/ 2588113
 2797 - Lindome BK
 70m-1: 288, 70m-2: 300
4IRIGOYEN Gonzalo3818 - Stockholms BK284/ 6294/ 357871
 3818 - Stockholms BK
 70m-1: 284, 70m-2: 294
5LARSSON Mikael7826 - Sandvikens BSK302/ 2275/ 557792
 7826 - Sandvikens BSK
 70m-1: 302, 70m-2: 275
6CLIFFORD Patrik2797 - Lindome BK285/ 5274/ 6559105
 2797 - Lindome BK
 70m-1: 285, 70m-2: 274
7ZETTERGREN Roger7826 - Sandvikens BSK281/ 7264/ 7545104
 7826 - Sandvikens BSK
 70m-1: 281, 70m-2: 264
8BOSTRÖM Conny7948 - Mjölby BS230/ 8262/ 849231
 7948 - Mjölby BS
 70m-1: 230, 70m-2: 262
Recurve - Damer [Efter 72 pilar]
   70m-170m-2Total10+XX
1NYBERG Sandra7885 - Vetlanda BSK301/ 1315/ 1616126
 7885 - Vetlanda BSK
 70m-1: 301, 70m-2: 315
2ALLEN ÖHNSTRÖM Evelyn39828 - Linköpings SKF293/ 2307/ 2600136
 39828 - Linköpings SKF
 70m-1: 293, 70m-2: 307
3LARSSON BROLUND Karin7826 - Sandvikens BSK288/ 3300/ 358871
 7826 - Sandvikens BSK
 70m-1: 288, 70m-2: 300
4JANGNÄS Erika3818 - Stockholms BK287/ 4278/ 456571
 3818 - Stockholms BK
 70m-1: 287, 70m-2: 278
5NILSSON Sara7948 - Mjölby BS260/ 5223/ 548331
 7948 - Mjölby BS
 70m-1: 260, 70m-2: 223
Recurve - Veteran 60 Herrar [Efter 72 pilar]
   50m-150m-2Total10+XX
1ERIKSSON Kjell3993 - Södertälje BF279/ 1300/ 1579104
 3993 - Södertälje BF
 50m-1: 279, 50m-2: 300
2VINBERG Kai3993 - Södertälje BF275/ 2296/ 2571100
 3993 - Södertälje BF
 50m-1: 275, 50m-2: 296
3BOSTRÖM Bo7948 - Mjölby BS256/ 3257/ 351330
 7948 - Mjölby BS
 50m-1: 256, 50m-2: 257
Barebow - Cadett 13 Herrar [Efter 72 pilar]
   30m-130m-2Total10+XX
1FREDRIKSSON Sebastian7883 - Tranås BSK249/ 1272/ 152171
 7883 - Tranås BSK
 30m-1: 249, 30m-2: 272
Barebow - Cadett 13 Damer [Efter 72 pilar]
   30m-130m-2Total10+XX
1LENNER Agnes4080 - Timrå AIF297/ 1282/ 157961
 4080 - Timrå AIF
 30m-1: 297, 30m-2: 282
Barebow - Herrar [Efter 72 pilar]
   50m-150m-2Total10+XX
1PETTERSSON Leo40680 - Järnvägens BF299/ 2312/ 1611135
 40680 - Järnvägens BF
 50m-1: 299, 50m-2: 312
2MALMSTRÖM Yngve3993 - Södertälje BF297/ 3295/ 359293
 3993 - Södertälje BF
 50m-1: 297, 50m-2: 295
3AXELSSON Viggo7883 - Tranås BSK286/ 5304/ 2590106
 7883 - Tranås BSK
 50m-1: 286, 50m-2: 304
4LOHMANN Mark3818 - Stockholms BK289/ 4291/ 458094
 3818 - Stockholms BK
 50m-1: 289, 50m-2: 291
5FREDRIKSSON Emil7883 - Tranås BSK303/ 1274/ 757783
 7883 - Tranås BSK
 50m-1: 303, 50m-2: 274
6AXELSSON Marcus2797 - Lindome BK281/ 6274/ 655563
 2797 - Lindome BK
 50m-1: 281, 50m-2: 274
7FRANK Peter3993 - Södertälje BF264/ 7262/ 852620
 3993 - Södertälje BF
 50m-1: 264, 50m-2: 262
Barebow - Damer [Efter 72 pilar]
   50m-150m-2Total10+XX
1VAN ALPHEN DE VEER Nina7904 - Strängnäs BSK291/ 1281/ 157280
 7904 - Strängnäs BSK
 50m-1: 291, 50m-2: 281
Barebow - Master 50 Herrar [Efter 72 pilar]
   40m-140m-2Total10+XX
1HALL Mattias3811 - Stockamöllans IF284/ 1303/ 1587133
 3811 - Stockamöllans IF
 40m-1: 284, 40m-2: 303
Barebow - Master 50 Damer [Efter 72 pilar]
   40m-140m-2Total10+XX
1LILJA Carina7871 - BK Pantern281/ 1297/ 157873
 7871 - BK Pantern
 40m-1: 281, 40m-2: 297
Barebow - Veteran 60 Herrar [Efter 72 pilar]
   40m-140m-2Total10+XX
1GUSTAFSSON Boris7948 - Mjölby BS235/ 1208/ 144360
 7948 - Mjölby BS
 40m-1: 235, 40m-2: 208
Compound - Knatte 10 Herrar [Efter 72 pilar]
   20m-120m-2Total10+XX
1CLIFFORD Maximilian2797 - Lindome BK344/ 1330/ 1674359
 2797 - Lindome BK
 20m-1: 344, 20m-2: 330
Compound - Herrar [Efter 72 pilar]
   50m-150m-2Total10+XX
1HANSSON Stefan7829 - BS Gothia351/ 1352/ 17035617
 7829 - BS Gothia
 50m-1: 351, 50m-2: 352
2FREDRIKSSON Magnus54928 - Ängviken Bågskytteklubb334/ 3343/ 26773713
 54928 - Ängviken Bågskytteklubb
 50m-1: 334, 50m-2: 343
3BENSCHJÖLD Jacob41659 - Kalmar BS338/ 2338/ 46763513
 41659 - Kalmar BS
 50m-1: 338, 50m-2: 338
4PERSSON Erik53001 - Åkersberga BSK333/ 4341/ 36743413
 53001 - Åkersberga BSK
 50m-1: 333, 50m-2: 341
5CLIFFORD Patrik2797 - Lindome BK330/ 5335/ 56653111
 2797 - Lindome BK
 50m-1: 330, 50m-2: 335
6FINLI Robert4080 - Timrå AIF329/ 6328/ 76572914
 4080 - Timrå AIF
 50m-1: 329, 50m-2: 328
7LÖNNFJORD Ola54928 - Ängviken Bågskytteklubb327/ 7325/ 8652267
 54928 - Ängviken Bågskytteklubb
 50m-1: 327, 50m-2: 325
8TEJADA MARTINEZ Franklin26335 - Jämtlands BSK321/ 9329/ 6650246
 26335 - Jämtlands BSK
 50m-1: 321, 50m-2: 329
9MALM Leif7911 - BS Kil319/10325/ 9644197
 7911 - BS Kil
 50m-1: 319, 50m-2: 325
10SCHEDVIN Robin54928 - Ängviken Bågskytteklubb325/ 8309/11634186
 54928 - Ängviken Bågskytteklubb
 50m-1: 325, 50m-2: 309
11LINDBLOM Thomas7829 - BS Gothia317/11315/10632174
 7829 - BS Gothia
 50m-1: 317, 50m-2: 315
12ASPLUND Peter2797 - Lindome BK303/12308/12611113
 2797 - Lindome BK
 50m-1: 303, 50m-2: 308
Compound - Damer [Efter 72 pilar]
   50m-150m-2Total10+XX
1REPPE Zandra26335 - Jämtlands BSK329/ 1329/ 1658239
 26335 - Jämtlands BSK
 50m-1: 329, 50m-2: 329
2ALMGREN Sofia53001 - Åkersberga BSK301/ 2289/ 259081
 53001 - Åkersberga BSK
 50m-1: 301, 50m-2: 289
Compound - Master 50 Herrar [Efter 72 pilar]
   40m-140m-2Total10+XX
1PEARSON Anders7814 - Uddevalla BSK331/ 1339/ 16703110
 7814 - Uddevalla BSK
 40m-1: 331, 40m-2: 339
2SUNDSTRÖM Tomas4080 - Timrå AIF298/ 2308/ 2606137
 4080 - Timrå AIF
 40m-1: 298, 40m-2: 308
Compound - Veteran 60 Herrar [Efter 72 pilar]
   40m-140m-2Total10+XX
1ÅKERLUND Gullimar4080 - Timrå AIF306/ 1304/ 1610143
 4080 - Timrå AIF
 40m-1: 306, 40m-2: 304
Longbow - Herrar [Efter 72 pilar]
   40m-140m-2Total10+XX
1HÖÖG Mattias4080 - Timrå AIF289/ 1296/ 1585120
 4080 - Timrå AIF
 40m-1: 289, 40m-2: 296
Longbow - Senior 21 Herrar [Efter 72 pilar]
   30m-130m-2Total10+XX
1LENNER Johan4080 - Timrå AIF252/ 1275/ 152772
 4080 - Timrå AIF
 30m-1: 252, 30m-2: 275
Instictive - Herrar [Efter 72 pilar]
   .1..2.Total10+XX
1HÄGER Hans53108 - Kävlinge BSK294/ 2299/ 1593144
 53108 - Kävlinge BSK
 .1.: 294, .2.: 299
2RAUKAS Paul53588 - Leksands BSK294/ 1291/ 2585102
 53588 - Leksands BSK
 .1.: 294, .2.: 291
3AXELSSON Frank7883 - Tranås BSK245/ 3224/ 446931
 7883 - Tranås BSK
 .1.: 245, .2.: 224
4FÄLLDIN Gunnar53588 - Leksands BSK235/ 4232/ 346743
 53588 - Leksands BSK
 .1.: 235, .2.: 232

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter