Otvoreno indoor prvenstvo Vojvodine
Otvoreno indoor prvenstvo Vojvodine
SS Vojvodine, Novi Sad (SK Velos)
OŠ J.Atila, Novi Sad, 15-17 Jan 2021
Otvoreno indoor prvenstvo Vojvodine
Spisak učesnika sortiran po kategorijama
TakmičarKlubTerminMeta
BCW - Barebow Kadetkinje
KIŠ Katarina01109 - SK DIFTer. 129A
SURČULIJA Maša01109 - SK DIFTer. 130A
BM - Barebow Men
SURČULIJA Predrag01109 - SK DIFTer. 131A
TATOMIROVIĆ Mihailo01109 - SK DIFTer. 132A
GRAHOVAC Nebojša02101 - SK NS2002Ter. 124A
SABO Mišel02101 - SK NS2002Ter. 125A
MARTINOVIĆ Vladimir02103 - SK VELOSTer. 110A
BMM - Barebow Veterani
ČEH Đula02101 - SK NS2002Ter. 126A
MIŠKIĆ Dušan02101 - SK NS2002Ter. 127A
RUDOVIĆ Zoran02101 - SK NS2002Ter. 128A
KOLOCKA Slobodan02242 - SU TA TICANTer. 123A
JANKOVIĆ Dragan03601 - SU KRALJEVITer. 114A
BPW - Barebow Pionirke
AKŠIĆ Lenka01109 - SK DIFTer. 134A
BOGDANOVIĆ Staša01109 - SK DIFTer. 133A
MIRKOVIĆ Bojana01109 - SK DIFTer. 135A
RISTOVIĆ Nađa01109 - SK DIFTer. 136A
SURČULIJA Jana01109 - SK DIFTer. 137A
CJW - Compound Juniorke
PETRONIJEVIĆ Milica01109 - SK DIFTer. 138A
CM - Compound Men
VIŠEKRUNA Aleksandar02104 - NSSUTer. 117A
RCM - Recurve Cadet Men
SAVATOVIĆ Stefan01109 - SK DIFTer. 139A
TODOROVIĆ Mateja01109 - SK DIFTer. 140A
VASILJEVIĆ Arsenije02103 - SK VELOSTer. 11A
MIŠKOVIĆ Đorđe02331 - SU APOLLOTer. 112A
RCW - Recurve Cadet Women
MIRKOVIĆ Ana01109 - SK DIFTer. 141A
PETKOVIĆ Nevena01109 - SK DIFTer. 142A
PETROVIĆ Anđela01109 - SK DIFTer. 143A
STOJANOVIĆ Sofija01109 - SK DIFTer. 144A
RDM - Recurve Ml.pioniri
ZDRAVKOVIĆ Ognjen01109 - SK DIFTer. 145A
RJM - Recurve Junior Men
STEFANOVIĆ Mihajlo01801 - SK NIŠTer. 151A
RACKOVIĆ David02103 - SK VELOSTer. 13A
RJW - Recurve Junior Women
BRKIĆ Anja01109 - SK DIFTer. 146A
GOLEŠ Alisa01109 - SK DIFTer. 147A
ZAMUROVIĆ Sara02331 - SU APOLLOTer. 111A
RM - Recurve Men
NIKOLIĆ Dragan01108 - SK PANONSKI GUSARITer. 116A
ĐURĐEVIĆ Branko01108 - SK PANONSKI GUSARITer. 113A
SLAVIĆ Stefan01109 - SK DIFTer. 148A
BOROVIĆ Petar02103 - SK VELOSTer. 15A
DAKIĆ Igor02103 - SK VELOSTer. 115A
DAKIĆ Željko02103 - SK VELOSTer. 16A
ORLOVIĆ Milan02103 - SK VELOSTer. 19A
VELIMIROVIĆ Jovica02103 - SK VELOSTer. 14A
VESELINOV Dimitrije02103 - SK VELOSTer. 12A
ZALAR Franja02103 - SK VELOSTer. 17A
RPW - Recurve Pionirke
JEKNIĆ Milica01109 - SK DIFTer. 149A
RW - Recurve Women
IVANOVIĆ Bojana01109 - SK DIFTer. 150A
VASILJEVIĆ Ingrid02103 - SK VELOSTer. 18A
VRANJKOVIĆ Katarina02104 - NSSUTer. 118A

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter