Deltagarlista sorterad på land/förening | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Skytt | Tavla | Klass | Omgång | |||
2797 - LINDOME BK | ||||||
ANDERSSON Erik | 43A | Barebow Cadet 13 Herrar | Omg. 1 | |||
JACOBSSON Lukas | 46A | Recurve Junior 16 Herrar | Omg. 1 | |||
3818 - STOCKHOLMS BK | ||||||
BENGTSSON Per | 16A | Recurve Elit Herrar | Omg. 1 | |||
IRIGOYEN Gonzalo | 25A | Recurve Elit Herrar | Omg. 1 | |||
BENGTSSON Per | 17A | Recurve Senior 21 Herrar | Omg. 1 | |||
3993 - SÖDERTÄLJE BF | ||||||
CARLÉN Stig | 13A | Barebow Elit Herrar | Omg. 1 | |||
ERICSSON Clas | 22A | Barebow Elit Herrar | Omg. 1 | |||
FRANK Peter | 9A | Barebow Elit Herrar | Omg. 1 | |||
GUNNES Lars | 26A | Barebow Elit Herrar | Omg. 1 | |||
MALMSTRÖM Yngve | 21A | Barebow Elit Herrar | Omg. 1 | |||
THIMÉN Stefan | 20A | Barebow Elit Herrar | Omg. 1 | |||
ANDERSSON Jonas | 15A | Compound Elit Herrar | Omg. 1 | |||
ANDERSSON Rolf | 14A | Compound Elit Herrar | Omg. 1 | |||
BLOMKVIST Sven | 19A | Instinctive Elit Herrar | Omg. 1 | |||
ANESUND Magnus | 32A | Longbow Elit Herrar | Omg. 1 | |||
LEPPÄNEN Marko | 30A | Longbow Elit Herrar | Omg. 1 | |||
SJÖGREN Lars | 27A | Longbow Elit Herrar | Omg. 1 | |||
TIMÉN Stefan | 45A | Longbow Elit Herrar | Omg. 1 | |||
LONG Eino | 38A | Longbow Veteran 60 Herrar | Omg. 1 | |||
GRAPE Arent | 2A | Recurve Elit Herrar | Omg. 1 | |||
ERIKSSON Kjell | 11A | Recurve Veteran 60 Herrar | Omg. 1 | |||
VINBERG Kai | 33A | Recurve Veteran 60 Herrar | Omg. 1 | |||
ANDERSSON Pernilla | 31A | Barebow Elit Damer | Omg. 1 | |||
ÖSTERLUND Helena | 18A | Barebow Elit Damer | Omg. 1 | |||
AVAKOVA Albina | 28A | Longbow Elit Damer | Omg. 1 | |||
7829 - BS GOTHIA | ||||||
HANSSON Stefan | 54A | Compound Elit Herrar | Omg. 1 | |||
ERIKSSON Eva | 47A | Compound Elit Herrar | Omg. 1 | |||
7850 - SUNDSVALL-ORTVIKENS BK | ||||||
CARLSSON Lennart | 36A | Instinctive Elit Herrar | Omg. 1 | |||
JOHANSSON Per-Erik | 37A | Instinctive Elit Herrar | Omg. 1 | |||
WESTLING Herman | 39A | Recurve Junior 16 Herrar | Omg. 1 | |||
ASPLUND Ingrid | 23A | Recurve Cadet 13 Damer | Omg. 1 | |||
HOLMQUIST Ida | 50A | Recurve Cadet 13 Damer | Omg. 1 | |||
STEGEBY Olivia | 48A | Recurve Cadet 13 Damer | Omg. 1 | |||
WAHLBERG Emma | 12A | Recurve Cadet 13 Damer | Omg. 1 | |||
WU Naima | 49A | Recurve Cadet 13 Damer | Omg. 1 | |||
ANDERSSON Freya | 34A | Recurve Junior 16 Damer | Omg. 1 | |||
LIND Cecilia | 44A | Recurve Junior 16 Damer | Omg. 1 | |||
ANDERSSON Yrsa | 35A | Recurve Knatte 10 Damer | Omg. 1 | |||
7853 - LULEÅ BS | ||||||
RÖNNLUND Rolf | 53A | Recurve Elit Herrar | Omg. 1 | |||
HEDBERG Jessica | 58A | Compound Elit Damer | Omg. 1 | |||
BELINKI-JONSSON Karin | 52A | Longbow Elit Damer | Omg. 1 | |||
7871 - BK PANTERN | ||||||
LILJA Carina | 29A | Barebow Elit Damer | Omg. 1 | |||
7883 - TRANÅS BSK | ||||||
AXELSSON Frank | 41A | Barebow Elit Herrar | Omg. 1 | |||
FREDRIKSSON Emil | 56A | Barebow Elit Herrar | Omg. 1 | |||
AXELSSON Viggo | 42A | Barebow Junior 16 Herrar | Omg. 1 | |||
JERNQUIST Jonas | 57A | Compound Elit Herrar | Omg. 1 | |||
7904 - STRÄNGNÄS BSK | ||||||
OLSSON Lennart | 40A | Barebow Veteran 60 Herrar | Omg. 1 | |||
VAN ALPHEN DE VEER Nina | 8A | Barebow Elit Damer | Omg. 1 | |||
7928 - BORÅS BS | ||||||
NORBERG Emil | 51A | Longbow Elit Herrar | Omg. 1 | |||
HANSSON Ann | 55A | Barebow Elit Damer | Omg. 1 | |||
TERNING Lena | 3A | Barebow Elit Damer | Omg. 1 | |||
TERNING Lena | 4A | Instinctive Elit Damer | Omg. 1 | |||
7942 - VÄSTERÅS BK | ||||||
KARLSSON Bozze | 24A | Compound Veteran 60 Herrar | Omg. 1 | |||
JOHANNESSON Thorbjörn | 10A | Recurve Veteran 60 Herrar | Omg. 1 | |||
7948 - MJÖLBY BS | ||||||
BOSTRÖM Bo | 7A | Compound Veteran 60 Herrar | Omg. 1 | |||
BOSTRÖM Conny | 6A | Recurve Elit Herrar | Omg. 1 | |||
40479 - STENBRO BS | ||||||
BÄCKLUND Viola | 1A | Compound Veteran 60 Damer | Omg. 1 | |||
53108 - KÄVLINGE BSK | ||||||
HÄGER Hans | 5A | Barebow Elit Herrar | Omg. 1 |