Campionat de Balears de Tir en Sala 2020 - 2021
Campionat de Balears de Tir en Sala 2020 - 2021
Club de Tir amb Arc Es Cubells (2031)
Poliesportiu de Es Cubells, 9-10 Jan 2021
Campionat de Balears de Tir en Sala 2020 - 2021
Llistat de Participants ordenats per Diana
DianaArquerNom de l'Associació/ClubEsdeveniment
Torn Matí
1APLANELLS SERRA Cristina1004 - S'ARC D'EIVISSACompuesto Cadete Mujeres
1BHIDALGO TORRES Nair2031 - ES CUBELLSCompuesto Cadete Mujeres
2AGÓMEZ BUFÍ Nur2031 - ES CUBELLSCompuesto Cadete Mujeres
2BMANEIRO CALARDE Cristina2031 - ES CUBELLSCompuesto Senior Mujeres
3ATUR TUR Neus2031 - ES CUBELLSCompuesto Senior Mujeres
3BHIDALGO TORRES Aaron1004 - S'ARC D'EIVISSACompuesto Junior Hombres
4ABARRERA DE LAS HERAS Guaire1004 - S'ARC D'EIVISSACompuesto Junior Hombres
4BLLORENS RIERA Jaume1004 - S'ARC D'EIVISSACompuesto Junior Hombres
5ADAZA CÁCERES Pablo2031 - ES CUBELLSRecurvo Cadete Hombres
5BGARCIA-CARPINTERO FERNÁNDEZ Guillermo1004 - S'ARC D'EIVISSARecurvo Cadete Hombres
6BHIDALGO SERRA Antonio2031 - ES CUBELLSRecurvo Cadete Hombres
7ARIERA HERNANDEZ Jordi1004 - S'ARC D'EIVISSARecurvo Cadete Hombres
7BMORENO RIBAS Irene1004 - S'ARC D'EIVISSARecurvo Cadete Mujeres
9AROIG ROIG Toni2031 - ES CUBELLSRecurvo Cadete Hombres
9BMORILLO PRATS Daniel1004 - S'ARC D'EIVISSARecurvo Senior Hombres
10ABARAKHOVA BANEGAS Niura Vladimirovna1004 - S'ARC D'EIVISSARecurvo Senior Mujeres
10BPALLAS ESCANDELL Laia1004 - S'ARC D'EIVISSARecurvo Senior Mujeres
11ARIBAS GARCÍA Vicent2031 - ES CUBELLSRecurvo Senior Hombres
11BRIBAS MARÍ Maria1004 - S'ARC D'EIVISSARecurvo Cadete Mujeres
12ACINCUNEGUI BARBADO Pere2031 - ES CUBELLSRecurvo Senior Hombres
12BSORIANO MARTIN Sergio1004 - S'ARC D'EIVISSARecurvo Senior Hombres
13ARAMIRO ALCANTARA Juan Manuel1004 - S'ARC D'EIVISSARecurvo Senior Hombres
13BPRATS TORRES Adrià2031 - ES CUBELLSRecurvo Senior Hombres
Torn Tarda
1AMARÍN MARCÓN Aitor1007 - SON PARDORecurvo Cadete Hombres
1BCORBACHO VIDAL Alex1077 - CLUB D'ARC MAHÓRecurvo Cadete Hombres
2AMARTÍN BAUTISTA Tania1007 - SON PARDORecurvo Cadete Mujeres
2BMORANTE ARRECIO Elionor Francesca2239 - CLUB D'ARC TRAMUNTANARecurvo Senior Mujeres
3ADE JUAN GOMILA Nacho1077 - CLUB D'ARC MAHÓRecurvo Veterano Hombres
3BMELIA CARRERAS Abel1077 - CLUB D'ARC MAHÓRecurvo Cadete Hombres
4ASANTIAGO ABELLA Lluc1077 - CLUB D'ARC MAHÓRecurvo Cadete Hombres
4BALVAREZ MARTIN Sergio1007 - SON PARDORecurvo Cadete Hombres
5ACERVANTES PEREZ Clara1077 - CLUB D'ARC MAHÓRecurvo Cadete Mujeres
5BROIG BAUZA Marina1007 - SON PARDORecurvo Cadete Mujeres
6APLEITE PASCUAL Victor1007 - SON PARDORecurvo Cadete Hombres
6BTOLMIE Lia Marie1077 - CLUB D'ARC MAHÓRecurvo Cadete Mujeres
9AMARTÍNEZ SALINAS Pau2031 - ES CUBELLSRecurvo Infantil Hombres
9BPASCUAL FORTEZA Pilar1007 - SON PARDORecurvo Infantil Mujeres
10AHIDALGO MARÍ Paula2031 - ES CUBELLSRecurvo Infantil Mujeres
10BMARÍN FERNÁNDEZ Izan1004 - S'ARC D'EIVISSARecurvo Infantil Hombres
11AMAS VIDAL Angel Cristian2205 - ARQUERS DE MALLORCACompuesto Senior Hombres
11BALVAREZ ANDRES Juan Pedro2205 - ARQUERS DE MALLORCARecurvo Senior Hombres
12ADAZA MORALES Santiago1004 - S'ARC D'EIVISSARecurvo Veterano Hombres
12BSORIANO SEGURA José Francisco1004 - S'ARC D'EIVISSARecurvo Veterano Hombres
13AAMIGÓ GARCÍA Alejandro1007 - SON PARDORecurvo Senior Hombres
13BMORELL BETHENCOURT Alejo1007 - SON PARDORecurvo Senior Hombres

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter