Campionat de Balears de Tir en Sala 2020 - 2021
Campionat de Balears de Tir en Sala 2020 - 2021
Club de Tir amb Arc Es Cubells (2031)
Poliesportiu de Es Cubells, 9-10 Jan 2021
Campionat de Balears de Tir en Sala 2020 - 2021
Llistat de Participants agrupats per Assoc./Club
ArquerDianaCategoriaTorn
1004 - S'ARC D'EIVISSA
BARRERA DE LAS HERAS Guaire4ACompuesto Junior HombresTorn Matí
HIDALGO TORRES Aaron3BCompuesto Junior HombresTorn Matí
LLORENS RIERA Jaume4BCompuesto Junior HombresTorn Matí
GARCIA-CARPINTERO FERNÁNDEZ Guillermo5BRecurvo Cadete HombresTorn Matí
RIERA HERNANDEZ Jordi7ARecurvo Cadete HombresTorn Matí
MARÍN FERNÁNDEZ Izan10BRecurvo Infantil HombresTorn Tarda
MORILLO PRATS Daniel9BRecurvo Senior HombresTorn Matí
RAMIRO ALCANTARA Juan Manuel13ARecurvo Senior HombresTorn Matí
SORIANO MARTIN Sergio12BRecurvo Senior HombresTorn Matí
DAZA MORALES Santiago12ARecurvo Veterano HombresTorn Tarda
SORIANO SEGURA José Francisco12BRecurvo Veterano HombresTorn Tarda
PLANELLS SERRA Cristina1ACompuesto Cadete MujeresTorn Matí
MORENO RIBAS Irene7BRecurvo Cadete MujeresTorn Matí
RIBAS MARÍ Maria11BRecurvo Cadete MujeresTorn Matí
BARAKHOVA BANEGAS Niura Vladimirovna10ARecurvo Senior MujeresTorn Matí
PALLAS ESCANDELL Laia10BRecurvo Senior MujeresTorn Matí
1007 - SON PARDO
ALVAREZ MARTIN Sergio4BRecurvo Cadete HombresTorn Tarda
MARÍN MARCÓN Aitor1ARecurvo Cadete HombresTorn Tarda
PLEITE PASCUAL Victor6ARecurvo Cadete HombresTorn Tarda
AMIGÓ GARCÍA Alejandro13ARecurvo Senior HombresTorn Tarda
MORELL BETHENCOURT Alejo13BRecurvo Senior HombresTorn Tarda
MARTÍN BAUTISTA Tania2ARecurvo Cadete MujeresTorn Tarda
ROIG BAUZA Marina5BRecurvo Cadete MujeresTorn Tarda
PASCUAL FORTEZA Pilar9BRecurvo Infantil MujeresTorn Tarda
1077 - CLUB D'ARC MAHÓ
CORBACHO VIDAL Alex1BRecurvo Cadete HombresTorn Tarda
MELIA CARRERAS Abel3BRecurvo Cadete HombresTorn Tarda
SANTIAGO ABELLA Lluc4ARecurvo Cadete HombresTorn Tarda
DE JUAN GOMILA Nacho3ARecurvo Veterano HombresTorn Tarda
CERVANTES PEREZ Clara5ARecurvo Cadete MujeresTorn Tarda
TOLMIE Lia Marie6BRecurvo Cadete MujeresTorn Tarda
2031 - ES CUBELLS
DAZA CÁCERES Pablo5ARecurvo Cadete HombresTorn Matí
HIDALGO SERRA Antonio6BRecurvo Cadete HombresTorn Matí
ROIG ROIG Toni9ARecurvo Cadete HombresTorn Matí
MARTÍNEZ SALINAS Pau9ARecurvo Infantil HombresTorn Tarda
CINCUNEGUI BARBADO Pere12ARecurvo Senior HombresTorn Matí
PRATS TORRES Adrià13BRecurvo Senior HombresTorn Matí
RIBAS GARCÍA Vicent11ARecurvo Senior HombresTorn Matí
GÓMEZ BUFÍ Nur2ACompuesto Cadete MujeresTorn Matí
HIDALGO TORRES Nair1BCompuesto Cadete MujeresTorn Matí
MANEIRO CALARDE Cristina2BCompuesto Senior MujeresTorn Matí
TUR TUR Neus3ACompuesto Senior MujeresTorn Matí
HIDALGO MARÍ Paula10ARecurvo Infantil MujeresTorn Tarda
2205 - ARQUERS DE MALLORCA
MAS VIDAL Angel Cristian11ACompuesto Senior HombresTorn Tarda
ALVAREZ ANDRES Juan Pedro11BRecurvo Senior HombresTorn Tarda
2239 - CLUB D'ARC TRAMUNTANA
MORANTE ARRECIO Elionor Francesca2BRecurvo Senior MujeresTorn Tarda

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter