2D Animal Target  Indoor Games
2D Animal Target Indoor Games
Nederlandse Handboog Bond (NHB)
Online, 1 Dec 2020 - 31 Jan 2021
2D Animal Target  Indoor Games
Deelnemers gesorteerd op wedstrijd
SporterLand / VerenigingSessieDoel
BCU - Barebow Compound Dames en Heren
DA SILVA NUNES Madalena1035 - VRIENDENKRING RIJENSes. 114A
DE JONG Patrick1071 - ST SEBASTIAAN OOSTERHOUTSes. 134F bis
BARTEN Guilhermo1098 - OGIOSes. 14E
SMITS Anja1098 - OGIOSes. 113D bis
SMITS Leo1098 - OGIOSes. 115D bis
VAN STRAALEN Bianca1236 - HBSV ASSUMBURGSes. 11F
HERREBOUT Edward1326 - SCHUTTERIJ RAVENSTEINSes. 13B
BOERENDONK Brigitte1337 - USVSes. 17E bis
VERSCHUREN Arthur1369 - BOWHUNTINGTEAM UNICORNSes. 117C bis
BHU - Bowhunter Recurve & Traditional Recurve Dames en Heren
CLARENBURG Gijs1001 - FREDERIK HENDERIKSes. 110D bis
DOOMEN Robin1001 - FREDERIK HENDERIKSes. 114E bis
POLDERMAN Theo1001 - FREDERIK HENDERIKSes. 134B bis
VAN DER PUTTEN Eleen1001 - FREDERIK HENDERIKSes. 112B bis
VAN WESTING Bas1001 - FREDERIK HENDERIKSes. 110B bis
VAN WESTING Jacques1001 - FREDERIK HENDERIKSes. 110C bis
VERBRAAK Remon1001 - FREDERIK HENDERIKSes. 139D bis
CELIK Murat1002 - FREDERIK HENDRIKSes. 135E bis
VAN DEN BERG Adriaan1006 - HKS ZOETERMEERSes. 16D
BERG VD Peter1016 - OUDE DOELENSes. 17C bis
HARMSEN Niels1016 - OUDE DOELENSes. 112D
HARMSEN Yves1016 - OUDE DOELENSes. 16C bis
KOK Richard1016 - OUDE DOELENSes. 114D bis
VAN AERT Walther1016 - OUDE DOELENSes. 17B bis
VAN DEN BROEK Roy1065 - NIMRODSes. 132E bis
ANGENENT Olaf1071 - ST SEBASTIAAN OOSTERHOUTSes. 116B
DE JONG Tanja1071 - ST SEBASTIAAN OOSTERHOUTSes. 134E bis
MULDER Eveliene1071 - ST SEBASTIAAN OOSTERHOUTSes. 16B bis
VAN HAASTEREN Larissa1071 - ST SEBASTIAAN OOSTERHOUTSes. 114B
VAN HAASTEREN Marcella1071 - ST SEBASTIAAN OOSTERHOUTSes. 118B
VAN HAASTEREN Quincy1071 - ST SEBASTIAAN OOSTERHOUTSes. 120B
VAN DE MOOSDIJK Stijn1098 - OGIOSes. 115E bis
VAN DER ZANDEN Eugene1103 - ROZENVAN ORANJESes. 130D bis
VAN DER ZANDEN Jeanine1103 - ROZENVAN ORANJESes. 128F bis
DE BOOM Hugo1230 - ABC TAXUSSes. 12D bis
DE BOON Pjotr1230 - ABC TAXUSSes. 14B bis
DE VRIES Martijn1230 - ABC TAXUSSes. 122D
DERKSEN Eugene1230 - ABC TAXUSSes. 113A
GOLNARI Annahita1230 - ABC TAXUSSes. 117A
MEIJER Linde1230 - ABC TAXUSSes. 124D
MEIJER Willem1230 - ABC TAXUSSes. 13A
RIETVELD Menno1230 - ABC TAXUSSes. 115A
ROSKAM Wilko1230 - ABC TAXUSSes. 118F bis
SANDERS Rose1230 - ABC TAXUSSes. 119A
VAN DER KOOIJ Fieke1230 - ABC TAXUSSes. 122B
VAN DER KOOIJ Hans1230 - ABC TAXUSSes. 124B
VAN DER MEER Kirsten1230 - ABC TAXUSSes. 15D bis
VAN ZEBEN Mirjam1230 - ABC TAXUSSes. 127D bis
WIT Francisca1234 - HBSV ACHILLESSes. 124F bis
WIT Franciska1234 - HBSV ACHILLESSes. 122F bis
VAN NOORDT Eduard1236 - HBSV ASSUMBURGSes. 139A bis
BERKHOUT Larissa1239 - KNHS CONCORIDA (AMSTERDAM)Ses. 135B bis
HANEKAMP Charlotte1239 - KNHS CONCORIDA (AMSTERDAM)Ses. 134A bis
KOOPMANS Hélène1239 - KNHS CONCORIDA (AMSTERDAM)Ses. 135C bis
LIEM Kitty1239 - KNHS CONCORIDA (AMSTERDAM)Ses. 135D bis
VALENKAMP Arno1239 - KNHS CONCORIDA (AMSTERDAM)Ses. 131B bis
VALENKAMP Femke1239 - KNHS CONCORIDA (AMSTERDAM)Ses. 131A bis
VLAMING Lohi1239 - KNHS CONCORIDA (AMSTERDAM)Ses. 134C bis
ZIJTSEL Oscar1239 - KNHS CONCORIDA (AMSTERDAM)Ses. 131C bis
KOMAN Harry1247 - VZOS SANTPOORTSes. 17C
DE RONDE Jan1274 - DE HOCKEDAMSes. 120B bis
HOEK Gerard1274 - DE HOCKEDAMSes. 120C bis
KERPELS Fred1274 - DE HOCKEDAMSes. 120D bis
MOL Diana1274 - DE HOCKEDAMSes. 119A bis
VAN BAKEL Wim1274 - DE HOCKEDAMSes. 119B bis
KARDINAAL Froukje1290 - ATTILASes. 120E bis
ALBACH Ewoud1326 - SCHUTTERIJ RAVENSTEINSes. 111F bis
BOLINK Hans1326 - SCHUTTERIJ RAVENSTEINSes. 111B
CORBIJN Bart1326 - SCHUTTERIJ RAVENSTEINSes. 119B
CORBIJN Femke1326 - SCHUTTERIJ RAVENSTEINSes. 113B
GHERING Astrid1326 - SCHUTTERIJ RAVENSTEINSes. 115B
GHERING Stijn1326 - SCHUTTERIJ RAVENSTEINSes. 17B
HERREBOUT Dylano1326 - SCHUTTERIJ RAVENSTEINSes. 117B
HERREBOUT Sylvia1326 - SCHUTTERIJ RAVENSTEINSes. 15B
KESTELOO Carina1326 - SCHUTTERIJ RAVENSTEINSes. 19B
SCHOLTEN Humphrey1326 - SCHUTTERIJ RAVENSTEINSes. 119E
VAN DIJK Esther1326 - SCHUTTERIJ RAVENSTEINSes. 121B
AMBROSINI Michael1337 - USVSes. 114E
FLOOREN Patrick1337 - USVSes. 17F bis
GROENENBERG Aad1337 - USVSes. 116E
NOORDANUS Marianne1337 - USVSes. 16F bis
NOORDANUS Rob1337 - USVSes. 18B
VAN ALEBEEK Jan1337 - USVSes. 112B
VAN HERPEN Mees1337 - USVSes. 18A bis
BOLTEN Mario1342 - GRENSSCHUTTERSSes. 124C
DEKKERS Raymond1342 - GRENSSCHUTTERSSes. 112C
LANGE Christian1342 - GRENSSCHUTTERSSes. 19D bis
LEHMANN Andreas1342 - GRENSSCHUTTERSSes. 110F bis
SIMONS Hans1342 - GRENSSCHUTTERSSes. 122C
QUAK Danny1349 - ACE-XCLUSIVESes. 11B bis
JASPERS Antoinette1408 - BLACK BOARSSes. 138C bis
JASPERS Daan1408 - BLACK BOARSSes. 138B bis
LENTJES Jan Willem1408 - BLACK BOARSSes. 138E bis
LENTJES Marieke1408 - BLACK BOARSSes. 138D bis
VAN DOESBURG Mieke1408 - BLACK BOARSSes. 138A bis
VAN DOESBURG Willem1408 - BLACK BOARSSes. 138F bis
BRU - Barebow Recurve Dames en Heren
GRIEP Luuk1001 - FREDERIK HENDERIKSes. 112A bis
JURCZIK Jeannette1001 - FREDERIK HENDERIKSes. 118B bis
LAGRAND-WATERMAN Mariëlla1001 - FREDERIK HENDERIKSes. 110A bis
NOEST Chantal1004 - SINT SEBASTIAENSes. 120F
VAN VLODROP Olaf1004 - SINT SEBASTIAENSes. 118F
VAN DEN HEUVEL Ilse1006 - HKS ZOETERMEERSes. 114B bis
DUN VAN Henrie1048 - RECHT DOOR ZEESes. 121C
JEGERS Henk1054 - L'UNION BOXTELSes. 110F
DERKSEN Michel1072 - L’ARCSes. 135A bis
HENDRIKS Maartje1072 - L’ARCSes. 136A bis
DE GRAEF Paul1092 - BEATRIXSes. 110B
DEKKERS Gerard1092 - BEATRIXSes. 14B
DEKKERS V/D PLAS Neel1092 - BEATRIXSes. 16B
STOYKOV Petar1092 - BEATRIXSes. 135F bis
SMULDERS Harrie1103 - ROZENVAN ORANJESes. 125E bis
KRENNING Nicole1107 - VZOD ZEELSTSes. 137F bis
LORENZINI Eric1107 - VZOD ZEELSTSes. 137A bis
VAN HOUT Hans1107 - VZOD ZEELSTSes. 137E bis
HUIJBREGTS Sjan1130 - DE ZWARTMIKKERSSes. 113E
KOKS Jan1130 - DE ZWARTMIKKERSSes. 117E
SPANJERS Melle1130 - DE ZWARTMIKKERSSes. 115E
SCREPANTE Michela1229 - ARTEMIS'79Ses. 120A
BURGMEIJER Erik1230 - ABC TAXUSSes. 127E bis
BURGMEIJER Erik1230 - ABC TAXUSSes. 127F bis
DERKSEN Lucas1230 - ABC TAXUSSes. 12B bis
KEUNING Han1230 - ABC TAXUSSes. 18D bis
KLIJN Wilma1230 - ABC TAXUSSes. 11A
SCHOUTEN DE JEL Debby1230 - ABC TAXUSSes. 15A
SCHOUTEN DE JEL Helmy1230 - ABC TAXUSSes. 111E bis
VAN DER HOEVEN Jasper1230 - ABC TAXUSSes. 111A
VAN NIMWEGEN Alex1230 - ABC TAXUSSes. 128A bis
VOOGD Marcel1230 - ABC TAXUSSes. 17A
BLEEKER Timo1236 - HBSV ASSUMBURGSes. 19F
CRETIER Eline1236 - HBSV ASSUMBURGSes. 126D bis
HEESTERBEEK Willem1236 - HBSV ASSUMBURGSes. 111F
HONDEMA Sindy1236 - HBSV ASSUMBURGSes. 15F
VAN DER ENG-COMIJS Adinda1236 - HBSV ASSUMBURGSes. 17F
OOSTERMEIJER Jurgen1247 - VZOS SANTPOORTSes. 15C
BUURMANS Jozua1274 - DE HOCKEDAMSes. 119C bis
GOOSSENS Aad1274 - DE HOCKEDAMSes. 119D bis
STOLWIJK Angela1274 - DE HOCKEDAMSes. 119E bis
VAN LANGEVELDE Gerard1274 - DE HOCKEDAMSes. 119F bis
NEDERSTIGT Jw1290 - ATTILASes. 125F bis
VISSER Liselotte1290 - ATTILASes. 123F bis
VAN ALEBEEK Angelique1337 - USVSes. 16E bis
CLOUDT Wim1342 - GRENSSCHUTTERSSes. 16A bis
GEURTS Geert1342 - GRENSSCHUTTERSSes. 14A bis
IJZERMAN Taco1349 - ACE-XCLUSIVESes. 118A bis
DE GRAAF Evert1397 - SV ALPHENSes. 116D
PREIN Lennart1397 - SV ALPHENSes. 118D
AERDTS Pascal1407 - FRIENDS IN ARCHERYSes. 15D
KOK Rémon1407 - FRIENDS IN ARCHERYSes. 19D
ROSSEN Albert1407 - FRIENDS IN ARCHERYSes. 17D
ROSSEN-BUUNEN Jacintha1407 - FRIENDS IN ARCHERYSes. 111D
WITTEBOL Ria1407 - FRIENDS IN ARCHERYSes. 13D
BERTRAND Gail1937 - SV ALPHENSes. 115C
STEENSMA Jeroen1937 - SV ALPHENSes. 117C
FRU - Freestyle Recurve Dames en Heren
PARDOEL Ruud1006 - HKS ZOETERMEERSes. 14D
RENTMEESTER Jan1016 - OUDE DOELENSes. 118C bis
VERBRUGGE Liz1016 - OUDE DOELENSes. 120C
KLUIJTMANS Frans1054 - L'UNION BOXTELSes. 114C bis
SCHEEPENS Kay1054 - L'UNION BOXTELSes. 128D bis
SCHEEPENS Michel1054 - L'UNION BOXTELSes. 116C bis
SCHEEPENS Tijn1054 - L'UNION BOXTELSes. 128E bis
V.D. LANGENBERG Ad1054 - L'UNION BOXTELSes. 14F
VAN DEN LANGENBERG Jelt1054 - L'UNION BOXTELSes. 120D
VAN DER LEE Marcel1054 - L'UNION BOXTELSes. 15E bis
VAN DER PLAS Bas1054 - L'UNION BOXTELSes. 18F
WESTERBURGER Ben1054 - L'UNION BOXTELSes. 16F
BOGAARD Fenna1065 - NIMRODSes. 132D bis
HAASNOOT Luc1065 - NIMRODSes. 132C bis
KAPTEIN Rik1065 - NIMRODSes. 133B bis
LEENEN Revy1065 - NIMRODSes. 132F bis
PUTMAN Adeline1065 - NIMRODSes. 133A bis
MOL Vincent1092 - BEATRIXSes. 111D bis
ARNTS Thijs1098 - OGIOSes. 113E bis
BERNTSEN Dries1098 - OGIOSes. 125C bis
RAAYMAKERS Anthony1098 - OGIOSes. 16E
VAN DE MOOSDIJK - SENDERS Angela1098 - OGIOSes. 117D bis
BOERSBROEK Simon1099 - HBV ONTSPANNINGSes. 121C bis
BOUMAN Patrick1099 - HBV ONTSPANNINGSes. 124C bis
VAN AARLE Sophie1099 - HBV ONTSPANNINGSes. 126C bis
VAN BERGEN Jan1099 - HBV ONTSPANNINGSes. 122B bis
VAN GORKUM Jarno1099 - HBV ONTSPANNINGSes. 124B bis
VERHOEVEN Martie1099 - HBV ONTSPANNINGSes. 122C bis
MOLLEN Willem1103 - ROZENVAN ORANJESes. 18E bis
SMIT Gerben1103 - ROZENVAN ORANJESes. 118E bis
STAS Hareld1103 - ROZENVAN ORANJESes. 119F
STAS-COUWENBERG Martine1103 - ROZENVAN ORANJESes. 117F
VAN DER ZANDEN Mark1103 - ROZENVAN ORANJESes. 136B bis
VAN KEMENADE Jan1103 - ROZENVAN ORANJESes. 14F bis
VAN KEMENADE Willem1103 - ROZENVAN ORANJESes. 123E bis
BAKKER Willem1107 - VZOD ZEELSTSes. 137B bis
LORENZINI Nanine1107 - VZOD ZEELSTSes. 136F bis
VAN DEN BOSCH Danielle1107 - VZOD ZEELSTSes. 136D bis
BRUURS Ron1119 - OBK HAPERTSes. 129A bis
GEERTS Andre1119 - OBK HAPERTSes. 129B bis
IRACA Don1119 - OBK HAPERTSes. 129C bis
VAN DE VEN Magrit1119 - OBK HAPERTSes. 129D bis
VERHAGEN Jan1119 - OBK HAPERTSes. 131D bis
WIJERS Henk1119 - OBK HAPERTSes. 131E bis
BAETEN Frans1130 - DE ZWARTMIKKERSSes. 111E
BOUMANS Gerard1130 - DE ZWARTMIKKERSSes. 13E
DE KLERK Sjaj1130 - DE ZWARTMIKKERSSes. 111B bis
HERMANS Bernard1130 - DE ZWARTMIKKERSSes. 11E
KLAASSEN Toon1130 - DE ZWARTMIKKERSSes. 19E
LIEBREGTS Cor1130 - DE ZWARTMIKKERSSes. 123D
LIEBREGTS Diana1130 - DE ZWARTMIKKERSSes. 11D bis
SOETENS Frank1130 - DE ZWARTMIKKERSSes. 17E
VAN KOLLENBURG Huub1130 - DE ZWARTMIKKERSSes. 16D bis
WIERSMA Iede1130 - DE ZWARTMIKKERSSes. 15E
DURAND Dominique1142 - STRIJD IN VREDESes. 120F bis
LEENDERS Henk1142 - STRIJD IN VREDESes. 139B bis
VAN BERKUM Dylan1142 - STRIJD IN VREDESes. 114A bis
VAN BERKUM Eric1142 - STRIJD IN VREDESes. 117F bis
WEVERQ Rob1142 - STRIJD IN VREDESes. 116A bis
KAMPSCHOER David1230 - ABC TAXUSSes. 128C bis
LEEUWEN, VAN Sabine1234 - HBSV ACHILLESSes. 126E bis
MALLEE Tycho1234 - HBSV ACHILLESSes. 121E bis
BARTELS Cas1236 - HBSV ASSUMBURGSes. 13F
KIJLSTRA John1236 - HBSV ASSUMBURGSes. 113F
ROSS Elke1236 - HBSV ASSUMBURGSes. 115F
ABERKROM Guja1247 - VZOS SANTPOORTSes. 128B bis
DROST Corine1247 - VZOS SANTPOORTSes. 133E bis
SCHURINGA Hergen1290 - ATTILASes. 118E
BRUIN DE Niels1342 - GRENSSCHUTTERSSes. 19E bis
ENGELEN Arjan1342 - GRENSSCHUTTERSSes. 124A
ESSEN VD Anna1342 - GRENSSCHUTTERSSes. 123E
FLEUREN Guus1342 - GRENSSCHUTTERSSes. 121F
FRANSSEN Jac1342 - GRENSSCHUTTERSSes. 125B bis
FRANSSEN Zara1342 - GRENSSCHUTTERSSes. 13E bis
GEERLINGS Sjors1342 - GRENSSCHUTTERSSes. 15F bis
GERAEDTS Mirte1342 - GRENSSCHUTTERSSes. 11E bis
IMPELMANS Lizzie1342 - GRENSSCHUTTERSSes. 122A
IMPELMANS Yara1342 - GRENSSCHUTTERSSes. 13F bis
JANSSEN Axel1342 - GRENSSCHUTTERSSes. 110C
KESSELS Karel1342 - GRENSSCHUTTERSSes. 127B bis
KURSTJENS Janne1342 - GRENSSCHUTTERSSes. 11F bis
NOORBEEK V Joni1342 - GRENSSCHUTTERSSes. 12A bis
PEULEN Sjuul1342 - GRENSSCHUTTERSSes. 19A
STURME Noah1342 - GRENSSCHUTTERSSes. 110E bis
WIJNANDS Jeu1342 - GRENSSCHUTTERSSes. 123B bis
WILLEMSEN Stan1342 - GRENSSCHUTTERSSes. 123F
HOGERS Rene1349 - ACE-XCLUSIVESes. 123B
JONGMANS Jolanda1363 - ROBIN HOOD STEENWIJKERLANDSes. 118C
MARTENS Cornelis1363 - ROBIN HOOD STEENWIJKERLANDSes. 116C
ZANDBERG Ester1363 - ROBIN HOOD STEENWIJKERLANDSes. 121A bis
AARDEN Wietse1369 - BOWHUNTINGTEAM UNICORNSes. 117B bis
BECKER Simone1369 - BOWHUNTINGTEAM UNICORNSes. 113B bis
DEKKERS Bjorn1369 - BOWHUNTINGTEAM UNICORNSes. 112F bis
HENDRIKS Dennis1369 - BOWHUNTINGTEAM UNICORNSes. 115B bis
VAN DE VEN Yvon1369 - BOWHUNTINGTEAM UNICORNSes. 112E bis
GÄDE Uwe1392 - THE ARCHERY CLUBSes. 124F
GEHLEN Rick1392 - THE ARCHERY CLUBSes. 124E
GIBBES A.1392 - THE ARCHERY CLUBSes. 115D
HOOIJDONK, VAN Victor1392 - THE ARCHERY CLUBSes. 12E bis
KUBBER, DE Mano1392 - THE ARCHERY CLUBSes. 14E bis
M. Gibbes-Clemencia1392 - THE ARCHERY CLUBSes. 119D
MAAS Chantal1392 - THE ARCHERY CLUBSes. 122E
TEEKEN Karlijn1392 - THE ARCHERY CLUBSes. 122F
VAN NOOIJ Chantal1392 - THE ARCHERY CLUBSes. 117D
WOHLERT Dennis1392 - THE ARCHERY CLUBSes. 12F bis
BAKKER Maarten1397 - SV ALPHENSes. 114D
VAN EVERSTEIN Lucas1937 - SV ALPHENSes. 124D bis
FUU - Freestyle Unlimited (Compound) Dames en Heren
CLAASSEN Gérard1004 - SINT SEBASTIAENSes. 116F
NOEST Chantal1004 - SINT SEBASTIAENSes. 114F
VAN VLODROP Olaf1004 - SINT SEBASTIAENSes. 112F
ROOS Nico1006 - HKS ZOETERMEERSes. 11A bis
VAN ZIJL Stephan1006 - HKS ZOETERMEERSes. 123A
RENNER Suzan1016 - OUDE DOELENSes. 17A bis
VERBRUGGE Cas1016 - OUDE DOELENSes. 19A bis
BROERSEN Hansko1035 - VRIENDENKRING RIJENSes. 110A
FARO Jeroen1035 - VRIENDENKRING RIJENSes. 18A
HEIJSTEK Petra1035 - VRIENDENKRING RIJENSes. 16A
HEIJSTEK Wim1035 - VRIENDENKRING RIJENSes. 14A
HESSELS Jelle1035 - VRIENDENKRING RIJENSes. 121B bis
VELD Marco1035 - VRIENDENKRING RIJENSes. 12A
WETERINGS Stijn1035 - VRIENDENKRING RIJENSes. 112A
DUN VAN Henrie1048 - RECHT DOOR ZEESes. 119C
KLUIJTMANS Marchel1054 - L'UNION BOXTELSes. 12F
LIE-KWIE Ferdy1065 - NIMRODSes. 132B bis
STERK Danny1071 - ST SEBASTIAAN OOSTERHOUTSes. 18B bis
SMITS Bram1098 - OGIOSes. 111C bis
VAN DINTER Kristel1098 - OGIOSes. 12E
HABRAKEN Renate1099 - HBV ONTSPANNINGSes. 124A bis
HABRAKEN William1099 - HBV ONTSPANNINGSes. 122A bis
KIVITS Wil1099 - HBV ONTSPANNINGSes. 127C bis
VAN ERP René1099 - HBV ONTSPANNINGSes. 126A bis
PENNINGS Patrick1103 - ROZENVAN ORANJESes. 13D bis
BOELEN Stephan1107 - VZOD ZEELSTSes. 137C bis
VAN DEN BOSCH Guido1107 - VZOD ZEELSTSes. 136E bis
VAN DEN HURK Marco1107 - VZOD ZEELSTSes. 139C bis
VENNIX Ad1107 - VZOD ZEELSTSes. 137D bis
AARTS Rene1119 - OBK HAPERTSes. 139E bis
LOOMANS Lex1119 - OBK HAPERTSes. 129E bis
VAN GOMPEL Piet1119 - OBK HAPERTSes. 129F bis
VERMEULEN Henk1119 - OBK HAPERTSes. 130A bis
WILLEMS Partick1119 - OBK HAPERTSes. 130B bis
WILLEMS Stef1119 - OBK HAPERTSes. 130C bis
DE JONG Manou1142 - STRIJD IN VREDESes. 113F bis
DE JONG Theo1142 - STRIJD IN VREDESes. 115F bis
DONGEN VAN Johan1153 - ONS GENOEGEN YSSEKSTEYNSes. 139F bis
DEULING Henk1234 - HBSV ACHILLESSes. 122E bis
DEULING Hugo1234 - HBSV ACHILLESSes. 124E bis
KRAMER Marcel1236 - HBSV ASSUMBURGSes. 136C bis
VAN DEN BERG-HOUFFELAAR Yvonne1236 - HBSV ASSUMBURGSes. 18F bis
GHERING Sara1326 - SCHUTTERIJ RAVENSTEINSes. 11B
DIJK, VAN Sabrina1337 - USVSes. 133D bis
HUISMAN Paul1337 - USVSes. 125D bis
KORBEE Janneke1337 - USVSes. 123D bis
VAN DIJK Paul1337 - USVSes. 111A bis
BAETS Frank1342 - GRENSSCHUTTERSSes. 14C
HODZELMANS Annelies1342 - GRENSSCHUTTERSSes. 18C
LIEBREGTS Ad1342 - GRENSSCHUTTERSSes. 12C
RUDAT Michael1342 - GRENSSCHUTTERSSes. 16C
VAN RIJN Karen1363 - ROBIN HOOD STEENWIJKERLANDSes. 12C bis
DEKKERS Peter1369 - BOWHUNTINGTEAM UNICORNSes. 113C bis
KANTERS Marijn1369 - BOWHUNTINGTEAM UNICORNSes. 117A bis
VAN DE SANDE Dennis1369 - BOWHUNTINGTEAM UNICORNSes. 115A bis
VAN DER ZANDEN Bart1369 - BOWHUNTINGTEAM UNICORNSes. 115C bis
WIERING Jochem1369 - BOWHUNTINGTEAM UNICORNSes. 113A bis
WOLFS Rob1369 - BOWHUNTINGTEAM UNICORNSes. 112D bis
RAMAKERS Keano1392 - THE ARCHERY CLUBSes. 113D
LBU - Longbow & Historical Bow Dames en Heren
HARTMAN Hans1001 - FREDERIK HENDERIKSes. 121E
JURCZIK Jos1001 - FREDERIK HENDERIKSes. 19F bis
AALBREGT Remco1006 - HKS ZOETERMEERSes. 123C
GRAAFSTRA Anneke1006 - HKS ZOETERMEERSes. 18C bis
HEINTZ Dennis1006 - HKS ZOETERMEERSes. 15A bis
KOET Henny1006 - HKS ZOETERMEERSes. 12B
KOET Jannie1006 - HKS ZOETERMEERSes. 15C bis
LOEF Leon1006 - HKS ZOETERMEERSes. 133C bis
ROOS Jeanne1006 - HKS ZOETERMEERSes. 110D
ROOS Nico1006 - HKS ZOETERMEERSes. 18D
VAN DER SMAN Jan1006 - HKS ZOETERMEERSes. 13A bis
VELDHUIS Jos1006 - HKS ZOETERMEERSes. 116B bis
VISSE Bernard1006 - HKS ZOETERMEERSes. 19C bis
BOSMA Jan1016 - OUDE DOELENSes. 116A
BOSMA Maureen1016 - OUDE DOELENSes. 13C bis
BRANDEN VD Ad1016 - OUDE DOELENSes. 121D
BROUWER Patrick1016 - OUDE DOELENSes. 19B bis
VAN EEKELEN Bert1016 - OUDE DOELENSes. 118A
VAN OPSTAL Marius1016 - OUDE DOELENSes. 118D bis
VERDULT Jan1016 - OUDE DOELENSes. 17D bis
BARTEN-BEEKMANS Monique1098 - OGIOSes. 112E
DE LAAT Gretel1098 - OGIOSes. 110E
DE LAAT Ruud1098 - OGIOSes. 14C bis
LEBON Maarten1098 - OGIOSes. 117E bis
SCHUURMANS Marielle1098 - OGIOSes. 11C bis
VAN DALEN Sarina1098 - OGIOSes. 18E
VAN DIJK Eric1098 - OGIOSes. 130F bis
KRAGTEN Roos1099 - HBV ONTSPANNINGSes. 121D bis
MATUSZEWSKI Ray1099 - HBV ONTSPANNINGSes. 122D bis
VISSERS Agnes1099 - HBV ONTSPANNINGSes. 126B bis
KREMER Rob1163 - E.H.S.Ses. 131F bis
STEEGMANS Huub1163 - E.H.S.Ses. 130E bis
MEIJER Frans1230 - ABC TAXUSSes. 14D bis
RIETVELD René1230 - ABC TAXUSSes. 116D bis
TIEMENS Frank1230 - ABC TAXUSSes. 11C
TIEMENS Natascha1230 - ABC TAXUSSes. 13C
VAN HAAFTEN Ewout1230 - ABC TAXUSSes. 121A
HOOGENDOORN Kees1234 - HBSV ACHILLESSes. 126F bis
MEULEN, V.D. Jan1234 - HBSV ACHILLESSes. 121F bis
VISSER Berend1234 - HBSV ACHILLESSes. 123C bis
VISSER-KEPPEL Gudrun1234 - HBSV ACHILLESSes. 127A bis
WESSELIUS Eric1234 - HBSV ACHILLESSes. 125A bis
WESSELIUS Vonda1234 - HBSV ACHILLESSes. 123A bis
VAN BAKKUM Mark1239 - KNHS CONCORIDA (AMSTERDAM)Ses. 116F bis
VAN BAKKUM Michael1239 - KNHS CONCORIDA (AMSTERDAM)Ses. 132A bis
KUIPERS HARMSEN Monique1247 - VZOS SANTPOORTSes. 134D bis
PORSCH Maarten1247 - VZOS SANTPOORTSes. 111C
PORSCH Porsch1247 - VZOS SANTPOORTSes. 113C
SCHENK Richard1247 - VZOS SANTPOORTSes. 19C
VAN DEN HOOGENHOFF Merijn1274 - DE HOCKEDAMSes. 120A bis
BERG Esther1290 - ATTILASes. 116E bis
EEKEN Joep1290 - ATTILASes. 120E
HOUTHUIJS Jeroen1326 - SCHUTTERIJ RAVENSTEINSes. 114F bis
TOPSVOORT Cindy1326 - SCHUTTERIJ RAVENSTEINSes. 133F bis
WESSELINK Tonny1326 - SCHUTTERIJ RAVENSTEINSes. 11D
VOS Misja1337 - USVSes. 15B bis
BAETS Hein1342 - GRENSSCHUTTERSSes. 114C
A.H.W. VAN DEN BERG Ton1349 - ACE-XCLUSIVESes. 13B bis

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter