Participant List ordered by Event | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Athlete | Country or State Code | Session | Target | |||
AFGS - American Flatbow Gentlemen | ||||||
STACEY Anthony | 1008 - ST. NEOTS BOWMEN | Ses. 1 | 38A | |||
AFLS - American Flatbow Ladies | ||||||
CARSTENSEN Metz | 1000 - CANFORD MAGNA BOWMEN | Ses. 1 | 1A | |||
BBG2 - Barebow Gentlemen, Under 12 | ||||||
AZIZAN Qays | 1114 - 3Q ARCHERY | Ses. 1 | 43A | |||
BBGS - Barebow Gentlemen | ||||||
COTTEE Steve | 1000 - CANFORD MAGNA BOWMEN | Ses. 1 | 16A | |||
MILES Min | 1000 - CANFORD MAGNA BOWMEN | Ses. 1 | 2A | |||
PURWADI Joko | 1115 - MAFAZA ARCHERY SCHOOL | Ses. 1 | 45A | |||
BBLS - Barebow Ladies | ||||||
COTTEE Jane | 1000 - CANFORD MAGNA BOWMEN | Ses. 1 | 18A | |||
ELLSON Mandie | 1007 - NEWARK CASTLE ARCHERS | Ses. 1 | 32A | |||
CDGS - Compound Gentlemen | ||||||
CARSTENSEN Matt | 1000 - CANFORD MAGNA BOWMEN | Ses. 1 | 3A | |||
COURTNEY Roland | 1000 - CANFORD MAGNA BOWMEN | Ses. 1 | 4A | |||
GALLOWAY Darryn | 1000 - CANFORD MAGNA BOWMEN | Ses. 1 | 24A | |||
MOODY Terry | 1003 - BOURNEMOUTH ARCHERY CLUB | Ses. 1 | 13A | |||
COUSINS David | 1004 - LIZARD PENINSULA BOWMEN | Ses. 1 | 8A | |||
DALE Adrian | 1004 - LIZARD PENINSULA BOWMEN | Ses. 1 | 7A | |||
PERROTT Perry | 1006 - SUPERMARINE BOWMEN | Ses. 1 | 23A | |||
HOLE Chris | 1112 - BURNHAM COMPANY OF ARCHERS | Ses. 1 | 41A | |||
LBGS - Longbow Gentlemen | ||||||
BARROW Phil | 1000 - CANFORD MAGNA BOWMEN | Ses. 1 | 21A | |||
CARSTENSEN Matt | 1000 - CANFORD MAGNA BOWMEN | Ses. 1 | 5A | |||
JOYNES Bob | 1000 - CANFORD MAGNA BOWMEN | Ses. 1 | 19A | |||
WHITE Ron | 1000 - CANFORD MAGNA BOWMEN | Ses. 1 | 20A | |||
BEARE Mike | 1001 - OSPREY ARCHERS | Ses. 1 | 11A | |||
FRIENDSHIP Barry | 1001 - OSPREY ARCHERS | Ses. 1 | 12A | |||
STACEY Anthony | 1008 - ST. NEOTS BOWMEN | Ses. 1 | 33A | |||
LBLS - Longbow Ladies | ||||||
FRIENDSHIP Sue | 1001 - OSPREY ARCHERS | Ses. 1 | 10A | |||
OCG2 - Olympic Recurve Gentlemen, Under 12 | ||||||
AZIZAN Qays | 1114 - 3Q ARCHERY | Ses. 1 | 44A | |||
OCGS - Olympic Recurve Gentlemen | ||||||
BRISCOE Rob | 1000 - CANFORD MAGNA BOWMEN | Ses. 1 | 26A | |||
DEANS Wes | 1000 - CANFORD MAGNA BOWMEN | Ses. 1 | 22A | |||
DREW Peter | 1000 - CANFORD MAGNA BOWMEN | Ses. 1 | 29A | |||
DREW Simon | 1000 - CANFORD MAGNA BOWMEN | Ses. 1 | 25A | |||
KING Alan | 1000 - CANFORD MAGNA BOWMEN | Ses. 1 | 30A | |||
LAWRENCE Dave | 1000 - CANFORD MAGNA BOWMEN | Ses. 1 | 27A | |||
MCKINLEY Jez | 1000 - CANFORD MAGNA BOWMEN | Ses. 1 | 6A | |||
MILLER Jason | 1000 - CANFORD MAGNA BOWMEN | Ses. 1 | 28A | |||
PEERS Tim | 1002 - WIRRAL ARCHERS | Ses. 1 | 14A | |||
HADFIELD Leigh | 1005 - WINNINGTON PARK BOWMEN | Ses. 1 | 15A | |||
PEPPER Ian | 1007 - NEWARK CASTLE ARCHERS | Ses. 1 | 34A | |||
JAMES Simon | 1009 - WATERSIDE ARCHERS | Ses. 1 | 36A | |||
PARSONS Peter | 1009 - WATERSIDE ARCHERS | Ses. 1 | 35A | |||
DIBLEY John | 1010 - MAYFLOWER ARCHERS | Ses. 1 | 39A | |||
BARRON David | 1011 - LONG MYND ARCHERS | Ses. 1 | 40A | |||
SHARIF Ariffin | 1113 - INFINITY TEAM | Ses. 1 | 42A | |||
OCLS - Olympic Recurve Ladies | ||||||
LAWRENCE Caroline | 1000 - CANFORD MAGNA BOWMEN | Ses. 1 | 31A | |||
DAY Sue | 1004 - LIZARD PENINSULA BOWMEN | Ses. 1 | 9A | |||
JAMES Mollie | 1009 - WATERSIDE ARCHERS | Ses. 1 | 37A |