Чемпіонат України зі стрільби з лука серед юніорів 2000 р.н. та молодших
Чемпіонат України зі стрільби з лука серед юніорів 2000 р.н. та молодших
Федерація стрільби з лука України (ФСЛУ)
м. Львів, 12-16 Sep 2020
Чемпіонат України зі стрільби з лука серед юніорів 2000 р.н. та молодших
Список спортсменів по мішеням
МішеньСпортсменОбласть/командаПодія
Зміна 1
1BНАУМОВА ЖаннаЛЬВ - ЛЬВІВСЬКАКласичний лук Юніорки
1CСЕРГЄЄВА КатеринаЧРВ - ЧЕРНІВЕЦЬКАКласичний лук Юніорки
1DАНДРУСЕНКО КатеринаЧРВ - ЧЕРНІВЕЦЬКАКласичний лук Юніорки
2AІЛЛЯШ ВарвараЛЬВ - ЛЬВІВСЬКАКласичний лук Юніорки
2BЯЩИШИН ТетянаЛЬВ - ЛЬВІВСЬКАКласичний лук Юніорки
2CІГНАТЕНКО ТетянаХАР - ХАРКІВСЬКАКласичний лук Юніорки
3BБАВШИНА ВікторіяЛЬВ - ЛЬВІВСЬКАКласичний лук Юніорки
3CЯРМАК ІринаХАР - ХАРКІВСЬКАКласичний лук Юніорки
3DРУСНАК ОлександраЧРВ - ЧЕРНІВЕЦЬКАКласичний лук Юніорки
4AЗАСТАВНА ІринаЛЬВ - ЛЬВІВСЬКАКласичний лук Юніорки
4CЛУЧКЕВИЧ АлінаЛЬВ - ЛЬВІВСЬКАКласичний лук Юніорки
4DОНІЩУК ВалеріяХАР - ХАРКІВСЬКАКласичний лук Юніорки
5BОНИШКЕВИЧ КатринЛЬВ - ЛЬВІВСЬКАКласичний лук Юніорки
5CТРЕТЬЯКОВА ІринаХАР - ХАРКІВСЬКАКласичний лук Юніорки
5DВІРСТА Каріна-АнгелінаЧРВ - ЧЕРНІВЕЦЬКАКласичний лук Юніорки
6AХОМИЦЬКА Соломія-ЯринаЛЬВ - ЛЬВІВСЬКАКласичний лук Юніорки
6BПАЛЕХА ДіанаЛЬВ - ЛЬВІВСЬКАКласичний лук Юніорки
6CПОСТЕЛЬНЯК СофіяХАР - ХАРКІВСЬКАКласичний лук Юніорки
6DШУБКІНА ОльгаЧРВ - ЧЕРНІВЕЦЬКАКласичний лук Юніорки
7BСОКОЛОВА АнастасіяЛЬВ - ЛЬВІВСЬКАКласичний лук Юніорки
7CАРИСТОВА ОлександраХАР - ХАРКІВСЬКАКласичний лук Юніорки
7DМІНТЯНСЬКА ОлександраЧРВ - ЧЕРНІВЕЦЬКАКласичний лук Юніорки
8AФАДЄЄВА АнастасіяЛЬВ - ЛЬВІВСЬКАКласичний лук Юніорки
8BЧЕРНИК ДзвениславаЛЬВ - ЛЬВІВСЬКАКласичний лук Юніорки
8CЗВЄРЄВА ПолінаХАР - ХАРКІВСЬКАКласичний лук Юніорки
8DБРОВІНСЬКА ЛіліяКИЇ - М. КИЇВКласичний лук Юніорки
9BСАГАН ТетянаСУМ - СУМСЬКАКласичний лук Юніорки
9CКОЛОС Анна-ХристинаЛЬВ - ЛЬВІВСЬКАКласичний лук Юніорки
9DПУЗІЙ Дар'яКИЇ - М. КИЇВКласичний лук Юніорки
10AВОЙЦІЦЬКА МартаЛЬВ - ЛЬВІВСЬКАКласичний лук Юніорки
10BБАДУЛІНА ЄвгеніяСУМ - СУМСЬКАКласичний лук Юніорки
10CЖУК ПолінаЧРН - ЧЕРНІГІВСЬКАКласичний лук Юніорки
10DПАРХОМЕНКО Анна Іг.КИЇ - М. КИЇВКласичний лук Юніорки
11BКОВАЛЬ Дар“яСУМ - СУМСЬКАКласичний лук Юніорки
11CБУЛАХ ЄваЛЬВ - ЛЬВІВСЬКАКласичний лук Юніорки
11DГОРОХ КатеринаКИЇ - М. КИЇВКласичний лук Юніорки
12AМОШОВСЬКА МаріяЛЬВ - ЛЬВІВСЬКАКласичний лук Юніорки
12BЗАГАРУК ІринаЛЬВ - ЛЬВІВСЬКАКласичний лук Юніорки
12DГОРЛАЧ ІринаКИЇ - М. КИЇВКласичний лук Юніорки
13BСЕРГІЄВИЧ АнастасіяЛЬВ - ЛЬВІВСЬКАКласичний лук Юніорки
13CГУДИШ ТетянаЛЬВ - ЛЬВІВСЬКАКласичний лук Юніорки
13DВОЙТОВИЧ ДіанаЛЬВ - ЛЬВІВСЬКАКласичний лук Юніорки
14BСЕМЕНОВ МаксимЧРВ - ЧЕРНІВЕЦЬКАКласичний лук Юніори
14CГУЛІЧ ОлегХАР - ХАРКІВСЬКАКласичний лук Юніори
14DПОМІРКО ОлегЛЬВ - ЛЬВІВСЬКАКласичний лук Юніори
15AЧЕПИК ОлексійЛЬВ - ЛЬВІВСЬКАКласичний лук Юніори
15BЧЕРНЯВСЬКИЙ МиколаЛЬВ - ЛЬВІВСЬКАКласичний лук Юніори
15CТАЛИЗІН ДаниїлЛЬВ - ЛЬВІВСЬКАКласичний лук Юніори
16AЛЕВЧУК ВіталійРІВ - РІВНЕНСЬКАКласичний лук Юніори
16BШИЙКА ОлексійЛЬВ - ЛЬВІВСЬКАКласичний лук Юніори
16CКУЧКОВСЬКИЙ НазарРІВ - РІВНЕНСЬКАКласичний лук Юніори
16DГУСАК ДанилоЧРВ - ЧЕРНІВЕЦЬКАКласичний лук Юніори
17AСОЗАНСЬКИЙ МиколаЛЬВ - ЛЬВІВСЬКАКласичний лук Юніори
17CСАПОЖНІКОВ АндрійЛЬВ - ЛЬВІВСЬКАКласичний лук Юніори
17DСВЕРЕДА ЮрійЧРВ - ЧЕРНІВЕЦЬКАКласичний лук Юніори
18AМАТЛАК ОлександрЧРВ - ЧЕРНІВЕЦЬКАКласичний лук Юніори
18BШЕСТАЧЕНКО ІванХАР - ХАРКІВСЬКАКласичний лук Юніори
18CМОТОРНЮК АрсенЛЬВ - ЛЬВІВСЬКАКласичний лук Юніори
19BДЮНЯШЕВ МикитаХАР - ХАРКІВСЬКАКласичний лук Юніори
19CРОМАНІВ НазарЛЬВ - ЛЬВІВСЬКАКласичний лук Юніори
19DГОНЧАРУК ДмитроЧРВ - ЧЕРНІВЕЦЬКАКласичний лук Юніори
20AБОГАТИРЬОВ ДанилоЛЬВ - ЛЬВІВСЬКАКласичний лук Юніори
20BТИТАРЕНКО ТимурХАР - ХАРКІВСЬКАКласичний лук Юніори
20CСЛІПЕЦЬ ОстапЛЬВ - ЛЬВІВСЬКАКласичний лук Юніори
21BЯРМАК ДмитроХАР - ХАРКІВСЬКАКласичний лук Юніори
21CМІЛЬКОВИЧ Іван-ПавлоЛЬВ - ЛЬВІВСЬКАКласичний лук Юніори
21DПЕТРЮК ДаніїлЧРВ - ЧЕРНІВЕЦЬКАКласичний лук Юніори
22AУСТІНОВ АртемЛЬВ - ЛЬВІВСЬКАКласичний лук Юніори
22BЦАРЕГОРОДЦЕВ ДенисХАР - ХАРКІВСЬКАКласичний лук Юніори
22CІСАЛЬСЬКИЙ ЛюбомирЛЬВ - ЛЬВІВСЬКАКласичний лук Юніори
23BКАМЕНСЬКИЙ ВолодимирХАР - ХАРКІВСЬКАКласичний лук Юніори
23CШТАЄР МаксимЛЬВ - ЛЬВІВСЬКАКласичний лук Юніори
23DКОСТИК СтефанЧРВ - ЧЕРНІВЕЦЬКАКласичний лук Юніори
24AСТАРІЧЕК РусланЛЬВ - ЛЬВІВСЬКАКласичний лук Юніори
24BСЕРГІЄНКО АндрійХАР - ХАРКІВСЬКАКласичний лук Юніори
24CДРАБІК ОлегЛЬВ - ЛЬВІВСЬКАКласичний лук Юніори
25AБУЛАШЕВ ВладиславЛЬВ - ЛЬВІВСЬКАКласичний лук Юніори
25BБАСОВ СергійСУМ - СУМСЬКАКласичний лук Юніори
25CХИЛЬЧЕНКО МихайлоЛЬВ - ЛЬВІВСЬКАКласичний лук Юніори
25DКОЖОКАРЬ ІванЧРВ - ЧЕРНІВЕЦЬКАКласичний лук Юніори
26AРАК ЄвгенЛЬВ - ЛЬВІВСЬКАКласичний лук Юніори
26BРУБАН ВікторСУМ - СУМСЬКАКласичний лук Юніори
26CГЕЛЕЙ ДанилоЛЬВ - ЛЬВІВСЬКАКласичний лук Юніори
26DГОРДЕЙ ЮрійЧРВ - ЧЕРНІВЕЦЬКАКласичний лук Юніори
27BОВЧИННІКОВ АртемСУМ - СУМСЬКАКласичний лук Юніори
27CКРАСІЧИНСЬКИЙ СтаніславЛЬВ - ЛЬВІВСЬКАКласичний лук Юніори
27DЗБАРАЖСЬКИЙ КостянтинКИЇ - М. КИЇВКласичний лук Юніори
28AГОРИК ЯрославЛЬВ - ЛЬВІВСЬКАКласичний лук Юніори
28BКАЛАБІН ВолодимирОДС - ОДЕСЬКАКласичний лук Юніори
28CОГЛАШЕННИЙ ОлександрЛЬВ - ЛЬВІВСЬКАКласичний лук Юніори
28DТАЛІМОНЧУК ВолодимирКИЇ - М. КИЇВКласичний лук Юніори
29AВАКСМАН КостянтинЛЬВ - ЛЬВІВСЬКАКласичний лук Юніори
29BФЕНЕНКО НазарЧРН - ЧЕРНІГІВСЬКАКласичний лук Юніори
29CЖУРАВЕЛЬ АртемЛЬВ - ЛЬВІВСЬКАКласичний лук Юніори
30AВЕРБУХОВСЬКИЙ МихайлоЛЬВ - ЛЬВІВСЬКАКласичний лук Юніори
30BПАНЦИРУ ОлександрЛЬВ - ЛЬВІВСЬКАКласичний лук Юніори
30CАРТЕМОВИЧ ВолодимирЛЬВ - ЛЬВІВСЬКАКласичний лук Юніори
31AГАНЗЮК НазарЧРВ - ЧЕРНІВЕЦЬКАКласичний лук Юніори
31CБАРЩАК МихайлоЛЬВ - ЛЬВІВСЬКАКласичний лук Юніори
32AФЕДИК АнтонЧРВ - ЧЕРНІВЕЦЬКАКласичний лук Юніори
32BТКАЧУК АндрійЧРВ - ЧЕРНІВЕЦЬКАКласичний лук Юніори
32CОЛІЙНИК АртемЛЬВ - ЛЬВІВСЬКАКласичний лук Юніори
33AНЕДЕЛЬКО ДаниїлОДС - ОДЕСЬКАБлочний лук Юніори
33BМЕЛЬНИЧЕНКО ДмитроКИЇ - М. КИЇВБлочний лук Юніори
33DТАБАРОВЕЦЬ ІлляРІВ - РІВНЕНСЬКАБлочний лук Юніори
34AСОВА АнтонКИЇ - М. КИЇВБлочний лук Юніори
34BСИДОРЕНКО ДанилоХАР - ХАРКІВСЬКАБлочний лук Юніори
34CСЕРГІЄНКО ІгорКИЇ - М. КИЇВБлочний лук Юніори
35AСАКЛАКОВ МикитаКИЇ - М. КИЇВБлочний лук Юніори
35BГРИЗОГЛАЗОВ ОлексійЖИТ - ЖИТОМИРСЬКАБлочний лук Юніори
35CВОЙТКО АнатолійКИЇ - М. КИЇВБлочний лук Юніори
37AРУСИН ІринаЛЬВ - ЛЬВІВСЬКАБлочний лук Юніорки
37BГРИНШПУН ОленаХАР - ХАРКІВСЬКАБлочний лук Юніорки
37CЛИТВЯКОВА ДаринаКИЇ - М. КИЇВБлочний лук Юніорки
38AКОЛОС СофіяЛЬВ - ЛЬВІВСЬКАБлочний лук Юніорки
38BДЕМИДЕНКО СофіяХАР - ХАРКІВСЬКАБлочний лук Юніорки
38CВОРОБЙОВА ЄвгеніяКИЇ - М. КИЇВБлочний лук Юніорки
39AШМУЛЬСЬКА ІринаЛЬВ - ЛЬВІВСЬКАБлочний лук Юніорки
39BКАРЕЛІ ЄлизаветаОДС - ОДЕСЬКАБлочний лук Юніорки
39CХОМУТОВСЬКА ОльгаЖИТ - ЖИТОМИРСЬКАБлочний лук Юніорки

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter