Sundsvallspilen
Sundsvall-Ortvikens BK (SOBK)
SOBK Skjuthall Kuben, 17 Oct 2020
Show details
Skjutstil och åldersklass - individuell
Pos.SkyttKlubb  Total109
Recurve - Knatte 10 Damer
   12m-112m-2Total109
1WU Naima7850 - Sundsvall-Ortvikens BK268/ 1269/ 15371827
 7850 - Sundsvall-Ortvikens BK
 12m-1: 268, 12m-2: 269
2STEGEBY Olivia7850 - Sundsvall-Ortvikens BK252/ 2253/ 25051025
 7850 - Sundsvall-Ortvikens BK
 12m-1: 252, 12m-2: 253
Recurve - Cadet 13 Herrar
   12m-112m-2Total109
1BURMAN Fredrik2503 - IF Karlsvik286/ 1288/ 15744018
 2503 - IF Karlsvik
 12m-1: 286, 12m-2: 288
2DECKER Emil2503 - IF Karlsvik268/ 2270/ 25382418
 2503 - IF Karlsvik
 12m-1: 268, 12m-2: 270
Recurve - Cadet 13 Damer
   12m-112m-2Total109
1ANDERSSON Freya7850 - Sundsvall-Ortvikens BK265/ 1260/ 15251425
 7850 - Sundsvall-Ortvikens BK
 12m-1: 265, 12m-2: 260
2WAHLBERG Emma7850 - Sundsvall-Ortvikens BK264/ 2258/ 25221622
 7850 - Sundsvall-Ortvikens BK
 12m-1: 264, 12m-2: 258
3KIVIMÄKI Felicia2503 - IF Karlsvik249/ 3258/ 3507924
 2503 - IF Karlsvik
 12m-1: 249, 12m-2: 258
4ASPLUND Ingrid7850 - Sundsvall-Ortvikens BK240/ 4256/ 4496915
 7850 - Sundsvall-Ortvikens BK
 12m-1: 240, 12m-2: 256
Recurve - Junior 16 Herrar
   18m-118m-2Total109
1WESTLING Herman7850 - Sundsvall-Ortvikens BK266/ 1267/ 15332123
 7850 - Sundsvall-Ortvikens BK
 18m-1: 266, 18m-2: 267
2STRID André4080 - Timrå AIF258/ 3261/ 25191623
 4080 - Timrå AIF
 18m-1: 258, 18m-2: 261
3ENGELMARK Alfred7850 - Sundsvall-Ortvikens BK263/ 2253/ 45161618
 7850 - Sundsvall-Ortvikens BK
 18m-1: 263, 18m-2: 253
4SUNDSTRÖM Albin4080 - Timrå AIF237/ 4254/ 34911023
 4080 - Timrå AIF
 18m-1: 237, 18m-2: 254
Recurve - Junior 16 Damer
   18m-118m-2Total109
1ZERROUKI Aicha2503 - IF Karlsvik248/ 1262/ 15101716
 2503 - IF Karlsvik
 18m-1: 248, 18m-2: 262
Recurve - Elit Herrar
   18m-118m-2Total109
1NILSSON Stefan2503 - IF Karlsvik282/ 1278/ 15602630
 2503 - IF Karlsvik
 18m-1: 282, 18m-2: 278
2NILSSON Therése2503 - IF Karlsvik244/ 2266/ 25101521
 2503 - IF Karlsvik
 18m-1: 244, 18m-2: 266
3SUNDSTRÖM Tomas4080 - Timrå AIF225/ 3223/ 3448711
 4080 - Timrå AIF
 18m-1: 225, 18m-2: 223
Barebow - Knatte 10 Herrar
   12m-112m-2Total109
1SUNDBERG William33994 - BSK Iggesund135/ 1110/ 124520
 33994 - BSK Iggesund
 12m-1: 135, 12m-2: 110
Compound - Cadet 13 Herrar
   12m-112m-2Total109
1NORDELL Erik7823 - Gävle BK238/ 2250/ 1488424
 7823 - Gävle BK
 12m-1: 238, 12m-2: 250
2WESTLUND Louise7823 - Gävle BK241/ 1247/ 2488325
 7823 - Gävle BK
 12m-1: 241, 12m-2: 247
Compound - Master 50 Herrar
   18m-118m-2Total109
1ÖSTMAN Per4080 - Timrå AIF273/ 1265/ 1538745
 4080 - Timrå AIF
 18m-1: 273, 18m-2: 265
Longbow - Cadet 13 Damer
   12m-112m-2Total109
1RYDÉN Sigrid7823 - Gävle BK191/ 1230/ 1421215
 7823 - Gävle BK
 12m-1: 191, 12m-2: 230
Longbow - Elit Herrar
   18m-118m-2Total109
1HÖÖG Mattias4080 - Timrå AIF261/ 2263/ 15241328
 4080 - Timrå AIF
 18m-1: 261, 18m-2: 263
2SVEDBERG Jan-olov33994 - BSK Iggesund268/ 1255/ 25231719
 33994 - BSK Iggesund
 18m-1: 268, 18m-2: 255
3CARLSSON Lennart7850 - Sundsvall-Ortvikens BK255/ 3246/ 45011024
 7850 - Sundsvall-Ortvikens BK
 18m-1: 255, 18m-2: 246
4SÖDERBERG Leif20980 - Stocka BSK245/ 4253/ 34981014
 20980 - Stocka BSK
 18m-1: 245, 18m-2: 253
5PERSSON Gösta7848 - Östersunds BSK233/ 5224/ 5457715
 7848 - Östersunds BSK
 18m-1: 233, 18m-2: 224
Longbow - Elit Damer
   18m-118m-2Total109
1VISURI Ann-Ki7848 - Östersunds BSK212/ 1203/ 1415211
 7848 - Östersunds BSK
 18m-1: 212, 18m-2: 203
2PERSSON Carina7848 - Östersunds BSK206/ 2185/ 239149
 7848 - Östersunds BSK
 18m-1: 206, 18m-2: 185

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter