Deltagarlista sorterad efter klass | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
Skytt | Klubb | Omgång | Tavla | |||
BCH - Barebow Cadet 13 Herrar | ||||||
KARLSSON Morgan | 39815 - IF ULVARNA BSK | Omg. 1 | 13A bis | |||
BED - Barebow Elit Damer | ||||||
ARVIDSSON Kerstin | 7896 - UPPLANDS VÄSBY BSK | Omg. 1 | 7A | |||
HÖGLUND Lena | 7899 - ESKILSTUNA BS | Omg. 1 | 8A bis | |||
REDIN Agneta | 7903 - STALLARHOLMENS BK | Omg. 1 | 24A bis | |||
VAN ALPHEN DE VEER Nina | 7904 - STRÄNGNÄS BSK | Omg. 1 | 32A bis | |||
BEH - Barebow Elit Herrar | ||||||
FRANSSON John | 39620 - KATRINEHOLMS BÅGSKYTTE KLUBB | Omg. 1 | 4A bis | |||
ENERHOLM Anders | 39815 - IF ULVARNA BSK | Omg. 1 | 14A | |||
KARLSSON Jonas | 39815 - IF ULVARNA BSK | Omg. 1 | 12A bis | |||
GUNNES Lars | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 5A bis | |||
MALMSTRÖM Yngve | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 20A bis | |||
LUNDSTRÖM Tommy | 40185 - NYKVARNS BSK | Omg. 1 | 39A bis | |||
ABRAHAMSSON Jan-Åke | 7899 - ESKILSTUNA BS | Omg. 1 | 1A | |||
SUNDGREN Olle | 7899 - ESKILSTUNA BS | Omg. 1 | 31A bis | |||
AHONEN Mikael | 7903 - STALLARHOLMENS BK | Omg. 1 | 3A | |||
ZETTERSTRÖM Tomas | 7905 - KUNGSÄNGENS BK | Omg. 1 | 34A bis | |||
BMD - Barebow Master 50 Damer | ||||||
ANDERSSON Pernilla | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 5A | |||
ÖSTERLUND Helena | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 36A bis | |||
ANDERSSON Lisbeth | 7899 - ESKILSTUNA BS | Omg. 1 | 4A | |||
BMH - Barebow Master 50 Herrar | ||||||
LILJEGREN Jan | 31583 - BK FISKGJUSEN | Omg. 1 | 16A bis | |||
CLAUSEN Kjell | 33883 - NYNÄSHAMNS BSK | Omg. 1 | 12A | |||
CARLÉN Stig | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 11A | |||
ERICSSON Clas | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 15A | |||
LEKSELL Jonas | 7888 - BK DANAPILEN | Omg. 1 | 15A bis | |||
LÖNNKVIST Erik | 7903 - STALLARHOLMENS BK | Omg. 1 | 18A bis | |||
SANDGREN Per | 7903 - STALLARHOLMENS BK | Omg. 1 | 26A bis | |||
BVH - Barebow Veteran 60 Herrar | ||||||
WALMSTEDT Kerstin | 40185 - NYKVARNS BSK | Omg. 1 | 33A bis | |||
LÖÖW Veli | 7899 - ESKILSTUNA BS | Omg. 1 | 19A bis | |||
ICH - Instinctive Cadet 13 Herrar | ||||||
BERGQVIST Teo | 1470 - EKERÖ IK | Omg. 1 | 9A | |||
MARKUSSEN Jesper | 31583 - BK FISKGJUSEN | Omg. 1 | 21A bis | |||
IEH - Instinctive Elit Herrar | ||||||
BJÄLKENGREN Robert | 1470 - EKERÖ IK | Omg. 1 | 37A bis | |||
SAND Isaa | 1470 - EKERÖ IK | Omg. 1 | 25A bis | |||
FORSBÄCK Karl | 31583 - BK FISKGJUSEN | Omg. 1 | 3A bis | |||
OTTOSSON Nils | 31583 - BK FISKGJUSEN | Omg. 1 | 22A bis | |||
KARLSSON Per | 33883 - NYNÄSHAMNS BSK | Omg. 1 | 14A bis | |||
JENSEN Anders | 3818 - STOCKHOLMS BK | Omg. 1 | 9A bis | |||
BLOMKVIST Sven | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 10A | |||
FOGELBY Mikael | 40479 - STENBRO BS | Omg. 1 | 2A bis | |||
JOHANSSON Catharina | 40479 - STENBRO BS | Omg. 1 | 10A bis | |||
IMH - Instinctive Master 50 Herrar | ||||||
FRIBERG Roland | 1470 - EKERÖ IK | Omg. 1 | 38A bis | |||
SCHERLUND Thomas | 1470 - EKERÖ IK | Omg. 1 | 29A bis | |||
LEH - Longbow Elit Herrar | ||||||
BERGKVIST Peter | 31583 - BK FISKGJUSEN | Omg. 1 | 8A | |||
HAMEDAL Jens | 31583 - BK FISKGJUSEN | Omg. 1 | 6A bis | |||
HELLSÉN Jonas | 31583 - BK FISKGJUSEN | Omg. 1 | 7A bis | |||
SAVLIN Markus | 31583 - BK FISKGJUSEN | Omg. 1 | 28A bis | |||
ANESUND Magnus | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 6A | |||
SAVILUOTO Kaarina | 40185 - NYKVARNS BSK | Omg. 1 | 27A bis | |||
LVH - Longbow Veteran 60 Herrar | ||||||
LONG Eino | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 17A bis | |||
SJÖGREN Lars | 3993 - SÖDERTÄLJE BF | Omg. 1 | 30A bis | |||
JOHANSSON Ulf Cenneth | 40479 - STENBRO BS | Omg. 1 | 11A bis | |||
DAHL Ove | 7905 - KUNGSÄNGENS BK | Omg. 1 | 13A | |||
RVH - Recurve Veteran 60 Herrar | ||||||
ERIKSSON Kjell | 7895 - TYRESÖ BS | Omg. 1 | 1A bis | |||
ÅHLUND Nore | 7903 - STALLARHOLMENS BK | Omg. 1 | 35A bis |