XXXVII Memoriał Ireny Szydłowskiej
XXXVII Memoriał Ireny Szydłowskiej
KS Drukarz Warszawa (DRU)
Warszawa (POL), 26-28 Jun 2020
XXXVII Memoriał Ireny Szydłowskiej
Show details
Łuki klasyczne - mężczyźni [Po 72 strzałach]
m.ZawodnikKraj/Klub70m-170m-2Razem10+XX
1BASIURAS MichałSPO - Społem Łódź328/ 2331/ 1659267
 SPO - Społem Łódź
 70m-1: 328, 70m-2: 331
2NAPŁOSZEK SławomirSŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw329/ 1324/ 3653267
 SŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 70m-1: 329, 70m-2: 324
3SIERAKOWSKI KacperSŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw327/ 3324/ 4651267
 SŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 70m-1: 327, 70m-2: 324
4STARZYCKI PiotrSŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw318/ 6326/ 2644249
 SŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 70m-1: 318, 70m-2: 326
5MALAK MateuszSUR - Surma Poznań320/ 5314/ 5634195
 SUR - Surma Poznań
 70m-1: 320, 70m-2: 314
6BANASZAK JakubBKS - BKS Bydgoszcz323/ 4305/11628236
 BKS - BKS Bydgoszcz
 70m-1: 323, 70m-2: 305
7PIETRUSIŃSKI LudwikSŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw315/ 7311/ 7626186
 SŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 70m-1: 315, 70m-2: 311
8FAŁDZIŃSKI MaciejSTE - Stella Kielce313/ 8308/ 96212010
 STE - Stella Kielce
 70m-1: 313, 70m-2: 308
9SMOLIŃSKI ArkadiuszZRYW - Zryw Dobrcz307/12313/ 6620175
 ZRYW - Zryw Dobrcz
 70m-1: 307, 70m-2: 313
10CZYŻ PawełRES - Resovia Rzeszów313/ 9307/10620157
 RES - Resovia Rzeszów
 70m-1: 313, 70m-2: 307
11HUSZCZ MaciejDRU - Drukarz Warszawa309/11310/ 8619191
 DRU - Drukarz Warszawa
 70m-1: 309, 70m-2: 310
12BUCKI MateuszSTE - Stella Kielce303/15305/1260894
 STE - Stella Kielce
 70m-1: 303, 70m-2: 305
13JANISZWSKI RyszardSUR - Surma Poznań311/10294/19605144
 SUR - Surma Poznań
 70m-1: 311, 70m-2: 294
14SZAFRAN MarekSPO - Społem Łódź303/16300/1560381
 SPO - Społem Łódź
 70m-1: 303, 70m-2: 300
15HUDYMA BogdanZYW - LKS Łucznik Żywiec304/14296/1860095
 ZYW - LKS Łucznik Żywiec
 70m-1: 304, 70m-2: 296
16PĘKALSKI RomanSŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw299/18298/16597114
 SŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 70m-1: 299, 70m-2: 298
17JAROSZ MarcinMRKS - MRKS Gdańsk301/17292/22593105
 MRKS - MRKS Gdańsk
 70m-1: 301, 70m-2: 292
18FUTYMA KrzysztofTAL - Talent Wrocław289/24303/13592122
 TAL - Talent Wrocław
 70m-1: 289, 70m-2: 303
19SICZEK KamilSPO - Społem Łódź306/13282/29588133
 SPO - Społem Łódź
 70m-1: 306, 70m-2: 282
20SZYMAŃSKI MarekDRU - Drukarz Warszawa292/22296/17588122
 DRU - Drukarz Warszawa
 70m-1: 292, 70m-2: 296
21OGRODOWCZYK MateuszSUR - Surma Poznań298/19288/24586122
 SUR - Surma Poznań
 70m-1: 298, 70m-2: 288
22KRÓL PiotrMKŁ - MKŁ Strzała Warszawa281/28302/1458373
 MKŁ - MKŁ Strzała Warszawa
 70m-1: 281, 70m-2: 302
23WIĄCEK AndrzejRES - Resovia Rzeszów287/25290/2357783
 RES - Resovia Rzeszów
 70m-1: 287, 70m-2: 290
24CZARNIECKI MarcinZYW - LKS Łucznik Żywiec280/29293/2157372
 ZYW - LKS Łucznik Żywiec
 70m-1: 280, 70m-2: 293
25SAWICKI PiotrPZŁ - Polski Związek Łuczniczy286/26284/2857070
 PZŁ - Polski Związek Łuczniczy
 70m-1: 286, 70m-2: 284
26CHMIELEWSKI MarcinPZŁ - Polski Związek Łuczniczy284/27284/27568112
 PZŁ - Polski Związek Łuczniczy
 70m-1: 284, 70m-2: 284
27JUNCZYK StanisławSŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw292/21275/31567104
 SŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 70m-1: 292, 70m-2: 275
28KOWALSKI RobertMKŁ - MKŁ Strzała Warszawa289/23277/3056694
 MKŁ - MKŁ Strzała Warszawa
 70m-1: 289, 70m-2: 277
29SUCHOŃSKI MichałSŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw279/30287/2556671
 SŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 70m-1: 279, 70m-2: 287
30SZYMAŃSKI JakubDRU - Drukarz Warszawa298/19265/3356393
 DRU - Drukarz Warszawa
 70m-1: 298, 70m-2: 265
31WYTRYKUS AdamROK - "ROKIS" Radzymin273/31287/2656052
 ROK - "ROKIS" Radzymin
 70m-1: 273, 70m-2: 287
32CICHY-CHORONIEWSKI RafałPŁA - Płaszowianka Kraków262/34294/20556105
 PŁA - Płaszowianka Kraków
 70m-1: 262, 70m-2: 294
33BYZDRA KarolSŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw272/32264/3453632
 SŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 70m-1: 272, 70m-2: 264
34CHMIELAK TomaszDRU - Drukarz Warszawa271/33255/3652653
 DRU - Drukarz Warszawa
 70m-1: 271, 70m-2: 255
35WARDECKI WiktorSŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw257/36267/3252483
 SŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 70m-1: 257, 70m-2: 267
36PUSZ AntoniMOR - Morświn Gdynia259/35254/3751331
 MOR - Morświn Gdynia
 70m-1: 259, 70m-2: 254
37URBAŃSKI KrzysztofPŁA - Płaszowianka Kraków253/37258/3551130
 PŁA - Płaszowianka Kraków
 70m-1: 253, 70m-2: 258
38ZAGARIUK PaulZYW - LKS Łucznik Żywiec233/38249/3848210
 ZYW - LKS Łucznik Żywiec
 70m-1: 233, 70m-2: 249
39PRZEDWOJEWSKI TomaszMOR - Morświn Gdynia231/39223/3945464
 MOR - Morświn Gdynia
 70m-1: 231, 70m-2: 223
40CHEMPIŃSKI MarekDRU - Drukarz Warszawa225/40212/4043762
 DRU - Drukarz Warszawa
 70m-1: 225, 70m-2: 212

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter