XXXVII Memoriał Ireny Szydłowskiej
XXXVII Memoriał Ireny Szydłowskiej
KS Drukarz Warszawa (DRU)
Warszawa (POL), 26-28 Jun 2020
XXXVII Memoriał Ireny Szydłowskiej
Show details
Łuki klasyczne - kadeci [Po 72 strzałach]
m.ZawodnikKraj/Klub60m-160m-2Razem10+XX
1SPUTO JerzySŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw314/ 1308/ 1622193
 SŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 60m-1: 314, 60m-2: 308
2KUPCZAK KonradZYW - LKS Łucznik Żywiec309/ 2301/ 4610134
 ZYW - LKS Łucznik Żywiec
 60m-1: 309, 60m-2: 301
3KULTYS JakubHUB - Hubertus Zalesie Górne306/ 5297/ 5603134
 HUB - Hubertus Zalesie Górne
 60m-1: 306, 60m-2: 297
4SZUMOWSKI MateuszCHR - Chrobry Głuchołazy307/ 4296/ 660392
 CHR - Chrobry Głuchołazy
 60m-1: 307, 60m-2: 296
5TRZÓPEK MarekBLE - Błękit Gruszowiec307/ 3288/11595155
 BLE - Błękit Gruszowiec
 60m-1: 307, 60m-2: 288
6BAUROWICZ FilipOBU - Obuwnik Prudnik302/ 6292/ 9594144
 OBU - Obuwnik Prudnik
 60m-1: 302, 60m-2: 292
7JANUS SewerynSUR - Surma Poznań285/13302/ 3587112
 SUR - Surma Poznań
 60m-1: 285, 60m-2: 302
8BĄK JakubZYW - LKS Łucznik Żywiec302/ 8284/1258670
 ZYW - LKS Łucznik Żywiec
 60m-1: 302, 60m-2: 284
9SROKA JakubGROT - Grot Ruda Śląska286/12294/ 758083
 GROT - Grot Ruda Śląska
 60m-1: 286, 60m-2: 294
10BARTOSZEK KarolDRU - Drukarz Warszawa286/11293/ 8579114
 DRU - Drukarz Warszawa
 60m-1: 286, 60m-2: 293
11RYTLEWSKI MichałMRKS - MRKS Gdańsk302/ 7277/14579113
 MRKS - MRKS Gdańsk
 60m-1: 302, 60m-2: 277
12MURGLIN PatrykTAR - Tarcza Kolbudy295/ 9276/1557160
 TAR - Tarcza Kolbudy
 60m-1: 295, 60m-2: 276
13UHMA PawełSŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw268/17302/ 2570116
 SŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 60m-1: 268, 60m-2: 302
14OSUCH MaksymilianSUR - Surma Poznań283/14279/1356284
 SUR - Surma Poznań
 60m-1: 283, 60m-2: 279
15KORZONEK PawełGROT - Grot Ruda Śląska276/15275/1655151
 GROT - Grot Ruda Śląska
 60m-1: 276, 60m-2: 275
16STEMPNIEWSKI JanHUB - Hubertus Zalesie Górne256/23290/10546102
 HUB - Hubertus Zalesie Górne
 60m-1: 256, 60m-2: 290
17SPUTO JeremiSŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw293/10250/2354394
 SŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 60m-1: 293, 60m-2: 250
18KRYCH DawidSUR - Surma Poznań265/19267/1853283
 SUR - Surma Poznań
 60m-1: 265, 60m-2: 267
19SZŁAPAK AdrianGROT - Grot Ruda Śląska267/18264/2053141
 GROT - Grot Ruda Śląska
 60m-1: 267, 60m-2: 264
20GOTKOWSKI KacperDRU - Drukarz Warszawa268/16259/2252790
 DRU - Drukarz Warszawa
 60m-1: 268, 60m-2: 259
21WIDER KazimierzZYW - LKS Łucznik Żywiec260/22266/1952642
 ZYW - LKS Łucznik Żywiec
 60m-1: 260, 60m-2: 266
22DZIUBAK JanSŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw261/21260/2152172
 SŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 60m-1: 261, 60m-2: 260
23BUJAK OskarŻOŁ - Łucznik Żołędowo243/26270/1751360
 ŻOŁ - Łucznik Żołędowo
 60m-1: 243, 60m-2: 270
24SYNOWIEC MateuszGROT - Grot Ruda Śląska255/24238/2849392
 GROT - Grot Ruda Śląska
 60m-1: 255, 60m-2: 238
25KISIEL StanisławSŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw244/25245/2748951
 SŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 60m-1: 244, 60m-2: 245
26SITEK MaciejGROT - Grot Ruda Śląska263/20224/29487114
 GROT - Grot Ruda Śląska
 60m-1: 263, 60m-2: 224
27KARPA KarolDRU - Drukarz Warszawa240/28246/2648631
 DRU - Drukarz Warszawa
 60m-1: 240, 60m-2: 246
28WĘGLARZ WojciechŻOŁ - Łucznik Żołędowo242/27223/3046521
 ŻOŁ - Łucznik Żołędowo
 60m-1: 242, 60m-2: 223
29CIOPCIŃSKI WiktorHUB - Hubertus Zalesie Górne214/29249/2446361
 HUB - Hubertus Zalesie Górne
 60m-1: 214, 60m-2: 249
30OBROCKI MariuszZYW - LKS Łucznik Żywiec202/30246/2544830
 ZYW - LKS Łucznik Żywiec
 60m-1: 202, 60m-2: 246

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter