XXXVII Memoriał Ireny Szydłowskiej
XXXVII Memoriał Ireny Szydłowskiej
KS Drukarz Warszawa (DRU)
Warszawa (POL), 26-28 Jun 2020
XXXVII Memoriał Ireny Szydłowskiej
Show details
Łuki bloczkowe - mężczyźni [Po 72 strzałach]
m.ZawodnikKraj/Klub50m-150m-2Razem10+XX
1PRZYBYLSKI ŁukaszA3D - A3D Toszek354/ 1355/ 17096132
 A3D - A3D Toszek
 50m-1: 354, 50m-2: 355
2SZELĄG FilipA3D - A3D Toszek345/ 2346/ 26914618
 A3D - A3D Toszek
 50m-1: 345, 50m-2: 346
3GORCZYCA KrzysztofLEG - Strzelec Legnica345/ 3345/ 36904418
 LEG - Strzelec Legnica
 50m-1: 345, 50m-2: 345
4KONECKI PrzemysławORL - Orlik Goleszów344/ 4340/ 56844218
 ORL - Orlik Goleszów
 50m-1: 344, 50m-2: 340
5CHMIELEWSKI TomaszDEF - Defmar Police339/ 7342/ 46814114
 DEF - Defmar Police
 50m-1: 339, 50m-2: 342
6SIEŃCZAK BartoszPŁA - Płaszowianka Kraków341/ 6337/ 86783917
 PŁA - Płaszowianka Kraków
 50m-1: 341, 50m-2: 337
7ŻUK WłodzimierzOŻA - Ożarowianka Ożarów Maz.342/ 5335/136773615
 OŻA - Ożarowianka Ożarów Maz.
 50m-1: 342, 50m-2: 335
8JASIŃSKI MarcinSOKO - Sokół Radom337/ 8335/126723710
 SOKO - Sokół Radom
 50m-1: 337, 50m-2: 335
9STANIEWICZ RobertX10 - X10 Jaworze335/ 9337/106723416
 X10 - X10 Jaworze
 50m-1: 335, 50m-2: 337
10DUDKA AdamPZŁ - Polski Związek Łuczniczy334/11338/ 66723113
 PZŁ - Polski Związek Łuczniczy
 50m-1: 334, 50m-2: 338
11ŚWIĄTEK RobertMAZ - Mazowsze Teresin331/14338/ 76693111
 MAZ - Mazowsze Teresin
 50m-1: 331, 50m-2: 338
12WALADA MariuszLZS - LZS SKS Raszówka331/13337/116683113
 LZS - LZS SKS Raszówka
 50m-1: 331, 50m-2: 337
13GOMOLISZEK MichałLEG - Strzelec Legnica329/15337/ 96663213
 LEG - Strzelec Legnica
 50m-1: 329, 50m-2: 337
14KOZŁOWSKI GabrielAME - Ameoli Świebodzice335/10328/16663318
 AME - Ameoli Świebodzice
 50m-1: 335, 50m-2: 328
15ANDRUSZKIEWICZ WłądysławA3D - A3D Toszek321/20333/146542810
 A3D - A3D Toszek
 50m-1: 321, 50m-2: 333
16SOBIERAJ CezaryX10 - X10 Jaworze319/21332/15651254
 X10 - X10 Jaworze
 50m-1: 319, 50m-2: 332
17POMORSKI TomaszZYW - LKS Łucznik Żywiec324/16327/17651249
 ZYW - LKS Łucznik Żywiec
 50m-1: 324, 50m-2: 327
18ZABOROWSKI PawełSŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw332/12317/21649248
 SŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 50m-1: 332, 50m-2: 317
19PIOTROWSKI WojciechPZŁ - Polski Związek Łuczniczy324/17325/18649244
 PZŁ - Polski Związek Łuczniczy
 50m-1: 324, 50m-2: 325
20ZIÓŁKOWSKI MarekDOL - Dolnoślązak Wrocław323/18322/19645216
 DOL - Dolnoślązak Wrocław
 50m-1: 323, 50m-2: 322
21NAWROCKI TomaszOŻA - Ożarowianka Ożarów Maz.323/19308/226311310
 OŻA - Ożarowianka Ożarów Maz.
 50m-1: 323, 50m-2: 308
22SZELĄG MarcinA3D - A3D Toszek309/22317/20626157
 A3D - A3D Toszek
 50m-1: 309, 50m-2: 317
23BOGUSŁAWSKI Grzegorz5ZG - Piątka Zgierz297/23305/23602133
 5ZG - Piątka Zgierz
 50m-1: 297, 50m-2: 305
24BĄK KrzysztofZYW - LKS Łucznik Żywiec283/24279/24562101
 ZYW - LKS Łucznik Żywiec
 50m-1: 283, 50m-2: 279

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter