XXXVII Memoriał Ireny Szydłowskiej
XXXVII Memoriał Ireny Szydłowskiej
KS Drukarz Warszawa (DRU)
Warszawa (POL), 26-28 Jun 2020
XXXVII Memoriał Ireny Szydłowskiej
Show details
Lista wyników w kategoriach - indywidualne
m.ZawodnikKraj/Klub  Razem10+XX
Łuk klasyczny - Mężczyźni [Po 6 strzałach]
   70m-170m-2Razem10+XX
1SIERAKOWSKI KacperSŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw57/ 105740
 SŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 70m-1: 57, 70m-2: 0
2BANASZAK JakubBKS - BKS Bydgoszcz56/ 205631
 BKS - BKS Bydgoszcz
 70m-1: 56, 70m-2: 0
3BASIURAS MichałSPO - Społem Łódź55/ 305521
 SPO - Społem Łódź
 70m-1: 55, 70m-2: 0
4NAPŁOSZEK SławomirSŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw54/ 405421
 SŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 70m-1: 54, 70m-2: 0
4SICZEK KamilSPO - Społem Łódź54/ 405421
 SPO - Społem Łódź
 70m-1: 54, 70m-2: 0
6SZYMAŃSKI JakubDRU - Drukarz Warszawa54/ 605420
 DRU - Drukarz Warszawa
 70m-1: 54, 70m-2: 0
7MALAK MateuszSUR - Surma Poznań54/ 705410
 SUR - Surma Poznań
 70m-1: 54, 70m-2: 0
8HUSZCZ MaciejDRU - Drukarz Warszawa53/ 805330
 DRU - Drukarz Warszawa
 70m-1: 53, 70m-2: 0
9PIETRUSIŃSKI LudwikSŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw53/ 905322
 SŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 70m-1: 53, 70m-2: 0
10CZYŻ PawełRES - Resovia Rzeszów53/1005321
 RES - Resovia Rzeszów
 70m-1: 53, 70m-2: 0
11STARZYCKI PiotrSŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw52/1105230
 SŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 70m-1: 52, 70m-2: 0
12CICHY-CHORONIEWSKI RafałPŁA - Płaszowianka Kraków52/1205211
 PŁA - Płaszowianka Kraków
 70m-1: 52, 70m-2: 0
13FAŁDZIŃSKI MaciejSTE - Stella Kielce51/1305120
 STE - Stella Kielce
 70m-1: 51, 70m-2: 0
14SZYMAŃSKI MarekDRU - Drukarz Warszawa51/1405111
 DRU - Drukarz Warszawa
 70m-1: 51, 70m-2: 0
15JANISZWSKI RyszardSUR - Surma Poznań51/1505110
 SUR - Surma Poznań
 70m-1: 51, 70m-2: 0
16PĘKALSKI RomanSŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw51/1605100
 SŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 70m-1: 51, 70m-2: 0
17CHMIELEWSKI MarcinPZŁ - Polski Związek Łuczniczy50/1705011
 PZŁ - Polski Związek Łuczniczy
 70m-1: 50, 70m-2: 0
17SMOLIŃSKI ArkadiuszZRYW - Zryw Dobrcz50/1705011
 ZRYW - Zryw Dobrcz
 70m-1: 50, 70m-2: 0
19SUCHOŃSKI MichałSŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw50/1905010
 SŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 70m-1: 50, 70m-2: 0
20SAWICKI PiotrPZŁ - Polski Związek Łuczniczy49/2004910
 PZŁ - Polski Związek Łuczniczy
 70m-1: 49, 70m-2: 0
21JAROSZ MarcinMRKS - MRKS Gdańsk49/2104900
 MRKS - MRKS Gdańsk
 70m-1: 49, 70m-2: 0
21SZAFRAN MarekSPO - Społem Łódź49/2104900
 SPO - Społem Łódź
 70m-1: 49, 70m-2: 0
21WIĄCEK AndrzejRES - Resovia Rzeszów49/2104900
 RES - Resovia Rzeszów
 70m-1: 49, 70m-2: 0
24PRZEDWOJEWSKI TomaszMOR - Morświn Gdynia48/2404822
 MOR - Morświn Gdynia
 70m-1: 48, 70m-2: 0
25JUNCZYK StanisławSŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw48/2504821
 SŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 70m-1: 48, 70m-2: 0
26CZARNIECKI MarcinZYW - LKS Łucznik Żywiec48/2604800
 ZYW - LKS Łucznik Żywiec
 70m-1: 48, 70m-2: 0
27FUTYMA KrzysztofTAL - Talent Wrocław47/2704721
 TAL - Talent Wrocław
 70m-1: 47, 70m-2: 0
28BUCKI MateuszSTE - Stella Kielce46/2804600
 STE - Stella Kielce
 70m-1: 46, 70m-2: 0
28BYZDRA KarolSŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw46/2804600
 SŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 70m-1: 46, 70m-2: 0
30OGRODOWCZYK MateuszSUR - Surma Poznań45/3004511
 SUR - Surma Poznań
 70m-1: 45, 70m-2: 0
31KRÓL PiotrMKŁ - MKŁ Strzała Warszawa44/3104410
 MKŁ - MKŁ Strzała Warszawa
 70m-1: 44, 70m-2: 0
32HUDYMA BogdanZYW - LKS Łucznik Żywiec44/3204400
 ZYW - LKS Łucznik Żywiec
 70m-1: 44, 70m-2: 0
32KOWALSKI RobertMKŁ - MKŁ Strzała Warszawa44/3204400
 MKŁ - MKŁ Strzała Warszawa
 70m-1: 44, 70m-2: 0
32URBAŃSKI KrzysztofPŁA - Płaszowianka Kraków44/3204400
 PŁA - Płaszowianka Kraków
 70m-1: 44, 70m-2: 0
35WYTRYKUS AdamROK - "ROKIS" Radzymin43/3504300
 ROK - "ROKIS" Radzymin
 70m-1: 43, 70m-2: 0
36WARDECKI WiktorSŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw41/3604110
 SŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 70m-1: 41, 70m-2: 0
37CHEMPIŃSKI MarekDRU - Drukarz Warszawa41/3704100
 DRU - Drukarz Warszawa
 70m-1: 41, 70m-2: 0
38PUSZ AntoniMOR - Morświn Gdynia39/3803900
 MOR - Morświn Gdynia
 70m-1: 39, 70m-2: 0
39CHMIELAK TomaszDRU - Drukarz Warszawa38/3903800
 DRU - Drukarz Warszawa
 70m-1: 38, 70m-2: 0
40ZAGARIUK PaulZYW - LKS Łucznik Żywiec28/4002800
 ZYW - LKS Łucznik Żywiec
 70m-1: 28, 70m-2: 0
Łuk klasyczny - Kobiety [Po 6 strzałach]
   70m-170m-2Razem10+XX
1MYSZOR WioletaZYW - LKS Łucznik Żywiec58/ 105842
 ZYW - LKS Łucznik Żywiec
 70m-1: 58, 70m-2: 0
2ZYZAŃSKA SylwiaZYW - LKS Łucznik Żywiec57/ 205731
 ZYW - LKS Łucznik Żywiec
 70m-1: 57, 70m-2: 0
3NAPŁOSZEK KamilaSŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw55/ 305521
 SŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 70m-1: 55, 70m-2: 0
4MACIĄGOWSKA MałgorzataMAZ - Mazowsze Teresin52/ 405230
 MAZ - Mazowsze Teresin
 70m-1: 52, 70m-2: 0
5KOCAJ MarlenaRES - Resovia Rzeszów52/ 505221
 RES - Resovia Rzeszów
 70m-1: 52, 70m-2: 0
6RZĄSA JoannaZYW - LKS Łucznik Żywiec51/ 605100
 ZYW - LKS Łucznik Żywiec
 70m-1: 51, 70m-2: 0
7BĄCZYK ZuzannaSŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw50/ 705021
 SŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 70m-1: 50, 70m-2: 0
8OLSZEWSKA MilenaPZŁ - Polski Związek Łuczniczy50/ 805000
 PZŁ - Polski Związek Łuczniczy
 70m-1: 50, 70m-2: 0
9TROJNAR MałgorzataRES - Resovia Rzeszów49/ 904910
 RES - Resovia Rzeszów
 70m-1: 49, 70m-2: 0
10LEŚNIAK NataliaZYW - LKS Łucznik Żywiec48/1004800
 ZYW - LKS Łucznik Żywiec
 70m-1: 48, 70m-2: 0
11PŁAZA KlaudiaZYW - LKS Łucznik Żywiec47/1104711
 ZYW - LKS Łucznik Żywiec
 70m-1: 47, 70m-2: 0
12BARAN AleksandraSTE - Stella Kielce46/1204621
 STE - Stella Kielce
 70m-1: 46, 70m-2: 0
13SOBIERAJ EwaSŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw46/1304600
 SŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 70m-1: 46, 70m-2: 0
14GRZYMEK ZuzannaZYW - LKS Łucznik Żywiec45/1404500
 ZYW - LKS Łucznik Żywiec
 70m-1: 45, 70m-2: 0
14MACIĄGOWSKA AlicjaMAZ - Mazowsze Teresin45/1404500
 MAZ - Mazowsze Teresin
 70m-1: 45, 70m-2: 0
16PACZUSKA AnnaSŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw43/1604300
 SŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 70m-1: 43, 70m-2: 0
17SMOLIŃSKA MartaZRYW - Zryw Dobrcz42/1704200
 ZRYW - Zryw Dobrcz
 70m-1: 42, 70m-2: 0
17ZAJĄC MagdalenaSŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw42/1704200
 SŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 70m-1: 42, 70m-2: 0
19SMOLAK MartaTAL - Talent Wrocław41/1904100
 TAL - Talent Wrocław
 70m-1: 41, 70m-2: 0
20NARLOCH MartaMAZ - Mazowsze Teresin40/2004000
 MAZ - Mazowsze Teresin
 70m-1: 40, 70m-2: 0
21GAJDA JuliaMAZ - Mazowsze Teresin30/2103000
 MAZ - Mazowsze Teresin
 70m-1: 30, 70m-2: 0
Łuk klasyczny - Juniorzy [Po 72 strzałach]
   70m-170m-2Razem10+XX
1KĘPA KarolACH - Achilles Dobczyce306/ 1317/ 1623206
 ACH - Achilles Dobczyce
 70m-1: 306, 70m-2: 317
2CEKLARZ PawełBLE - Błękit Gruszowiec281/ 2262/ 854372
 BLE - Błękit Gruszowiec
 70m-1: 281, 70m-2: 262
3BORUSIŃSKI WiktorSTE - Stella Kielce267/ 5275/ 454251
 STE - Stella Kielce
 70m-1: 267, 70m-2: 275
4GLAZNA KrzysztofTAL - Talent Wrocław269/ 3269/ 753892
 TAL - Talent Wrocław
 70m-1: 269, 70m-2: 269
5BĄTKIEWICZ BartłomiejTAL - Talent Wrocław261/ 8276/ 353762
 TAL - Talent Wrocław
 70m-1: 261, 70m-2: 276
6NOWAK ŁukaszSPO - Społem Łódź256/11280/ 2536103
 SPO - Społem Łódź
 70m-1: 256, 70m-2: 280
7DANISZEWSKI FranciszekSŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw263/ 7271/ 653442
 SŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 70m-1: 263, 70m-2: 271
8RAK KrzysztofDRU - Drukarz Warszawa257/ 9272/ 552990
 DRU - Drukarz Warszawa
 70m-1: 257, 70m-2: 272
9CHOJECKI MiłoszUNIA - Unia Pielgrzymka265/ 6258/ 952362
 UNIA - Unia Pielgrzymka
 70m-1: 265, 70m-2: 258
10KOBYLNICKI SzymonCZA - Czarna Strzała Bytom254/12256/1151060
 CZA - Czarna Strzała Bytom
 70m-1: 254, 70m-2: 256
11MURGLIN WiktorTAR - Tarcza Kolbudy253/13256/1150950
 TAR - Tarcza Kolbudy
 70m-1: 253, 70m-2: 256
12GRABOWSKI JędrzejTAL - Talent Wrocław252/14250/1350271
 TAL - Talent Wrocław
 70m-1: 252, 70m-2: 250
13GACA ArkadiuszBKS - BKS Bydgoszcz241/15258/1049921
 BKS - BKS Bydgoszcz
 70m-1: 241, 70m-2: 258
14FUTYMA MaciejTAL - Talent Wrocław238/16247/1448521
 TAL - Talent Wrocław
 70m-1: 238, 70m-2: 247
15KORCZEWSKI EmilianSŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw236/17240/1547622
 SŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 70m-1: 236, 70m-2: 240
16TURKIEWICZ CyprianBKS - BKS Bydgoszcz256/10218/1747492
 BKS - BKS Bydgoszcz
 70m-1: 256, 70m-2: 218
17KRYŃSKI ErykSŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw222/18237/1645951
 SŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 70m-1: 222, 70m-2: 237
18KOZŁOWSKI AntoniTAL - Talent Wrocław269/ 3171/1844071
 TAL - Talent Wrocław
 70m-1: 269, 70m-2: 171
Łuk klasyczny - Juniorki [Po 72 strzałach]
   70m-170m-2Razem10+XX
1BĄCZYK ZuzannaSŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw292/ 1280/ 2572114
 SŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 70m-1: 292, 70m-2: 280
2NOWAK DominikaSPO - Społem Łódź279/ 3284/ 1563134
 SPO - Społem Łódź
 70m-1: 279, 70m-2: 284
3STACH MartynaCZA - Czarna Strzała Bytom270/ 5278/ 354881
 CZA - Czarna Strzała Bytom
 70m-1: 270, 70m-2: 278
4MICHALSKA NataliaCZA - Czarna Strzała Bytom279/ 2256/ 653592
 CZA - Czarna Strzała Bytom
 70m-1: 279, 70m-2: 256
5CZYŻ JuliaSUR - Surma Poznań255/ 7274/ 452984
 SUR - Surma Poznań
 70m-1: 255, 70m-2: 274
6PACZUSKA AleksandraSŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw254/ 8259/ 551321
 SŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 70m-1: 254, 70m-2: 259
7PINTAK PaulinaOBU - Obuwnik Prudnik258/ 6244/ 850282
 OBU - Obuwnik Prudnik
 70m-1: 258, 70m-2: 244
8ŻURKO JoannaSŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw249/ 9240/1048973
 SŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 70m-1: 249, 70m-2: 240
9SAŁDEK IdaLEG - Strzelec Legnica276/ 4201/1647761
 LEG - Strzelec Legnica
 70m-1: 276, 70m-2: 201
10POKROPEK BarbaraSŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw230/13246/ 747620
 SŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 70m-1: 230, 70m-2: 246
11GOCLON WeronikaTAL - Talent Wrocław234/11240/ 947440
 TAL - Talent Wrocław
 70m-1: 234, 70m-2: 240
12GÓRA ZuzannaPŁA - Płaszowianka Kraków231/12239/1147064
 PŁA - Płaszowianka Kraków
 70m-1: 231, 70m-2: 239
13RUTKOWSKA AleksandraMAZ - Mazowsze Teresin239/10227/1246620
 MAZ - Mazowsze Teresin
 70m-1: 239, 70m-2: 227
14GRZYWIŃSKA EwelinaZRYW - Zryw Dobrcz215/15212/1442710
 ZRYW - Zryw Dobrcz
 70m-1: 215, 70m-2: 212
15ROGUSKA AlicjaSŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw217/14208/1542553
 SŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 70m-1: 217, 70m-2: 208
16MIODOWSKA DorotaZRYW - Zryw Dobrcz179/17222/1340120
 ZRYW - Zryw Dobrcz
 70m-1: 179, 70m-2: 222
17GORYCKA IdaliaMOR - Morświn Gdynia182/16185/1736741
 MOR - Morświn Gdynia
 70m-1: 182, 70m-2: 185
18MIŁOŻĘBSKA MiraDRU - Drukarz Warszawa166/18184/1835000
 DRU - Drukarz Warszawa
 70m-1: 166, 70m-2: 184
19WÓJCICKA KlaudiaMAZ - Mazowsze Teresin162/19183/1934500
 MAZ - Mazowsze Teresin
 70m-1: 162, 70m-2: 183
20BIEŻUŃSKA MariaDRU - Drukarz Warszawa131/20177/2030800
 DRU - Drukarz Warszawa
 70m-1: 131, 70m-2: 177
Łuk klasyczny - Kadeci [Po 72 strzałach]
   60m-160m-2Razem10+XX
1SPUTO JerzySŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw314/ 1308/ 1622193
 SŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 60m-1: 314, 60m-2: 308
2KUPCZAK KonradZYW - LKS Łucznik Żywiec309/ 2301/ 4610134
 ZYW - LKS Łucznik Żywiec
 60m-1: 309, 60m-2: 301
3KULTYS JakubHUB - Hubertus Zalesie Górne306/ 5297/ 5603134
 HUB - Hubertus Zalesie Górne
 60m-1: 306, 60m-2: 297
4SZUMOWSKI MateuszCHR - Chrobry Głuchołazy307/ 4296/ 660392
 CHR - Chrobry Głuchołazy
 60m-1: 307, 60m-2: 296
5TRZÓPEK MarekBLE - Błękit Gruszowiec307/ 3288/11595155
 BLE - Błękit Gruszowiec
 60m-1: 307, 60m-2: 288
6BAUROWICZ FilipOBU - Obuwnik Prudnik302/ 6292/ 9594144
 OBU - Obuwnik Prudnik
 60m-1: 302, 60m-2: 292
7JANUS SewerynSUR - Surma Poznań285/13302/ 3587112
 SUR - Surma Poznań
 60m-1: 285, 60m-2: 302
8BĄK JakubZYW - LKS Łucznik Żywiec302/ 8284/1258670
 ZYW - LKS Łucznik Żywiec
 60m-1: 302, 60m-2: 284
9SROKA JakubGROT - Grot Ruda Śląska286/12294/ 758083
 GROT - Grot Ruda Śląska
 60m-1: 286, 60m-2: 294
10BARTOSZEK KarolDRU - Drukarz Warszawa286/11293/ 8579114
 DRU - Drukarz Warszawa
 60m-1: 286, 60m-2: 293
11RYTLEWSKI MichałMRKS - MRKS Gdańsk302/ 7277/14579113
 MRKS - MRKS Gdańsk
 60m-1: 302, 60m-2: 277
12MURGLIN PatrykTAR - Tarcza Kolbudy295/ 9276/1557160
 TAR - Tarcza Kolbudy
 60m-1: 295, 60m-2: 276
13UHMA PawełSŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw268/17302/ 2570116
 SŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 60m-1: 268, 60m-2: 302
14OSUCH MaksymilianSUR - Surma Poznań283/14279/1356284
 SUR - Surma Poznań
 60m-1: 283, 60m-2: 279
15KORZONEK PawełGROT - Grot Ruda Śląska276/15275/1655151
 GROT - Grot Ruda Śląska
 60m-1: 276, 60m-2: 275
16STEMPNIEWSKI JanHUB - Hubertus Zalesie Górne256/23290/10546102
 HUB - Hubertus Zalesie Górne
 60m-1: 256, 60m-2: 290
17SPUTO JeremiSŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw293/10250/2354394
 SŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 60m-1: 293, 60m-2: 250
18KRYCH DawidSUR - Surma Poznań265/19267/1853283
 SUR - Surma Poznań
 60m-1: 265, 60m-2: 267
19SZŁAPAK AdrianGROT - Grot Ruda Śląska267/18264/2053141
 GROT - Grot Ruda Śląska
 60m-1: 267, 60m-2: 264
20GOTKOWSKI KacperDRU - Drukarz Warszawa268/16259/2252790
 DRU - Drukarz Warszawa
 60m-1: 268, 60m-2: 259
21WIDER KazimierzZYW - LKS Łucznik Żywiec260/22266/1952642
 ZYW - LKS Łucznik Żywiec
 60m-1: 260, 60m-2: 266
22DZIUBAK JanSŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw261/21260/2152172
 SŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 60m-1: 261, 60m-2: 260
23BUJAK OskarŻOŁ - Łucznik Żołędowo243/26270/1751360
 ŻOŁ - Łucznik Żołędowo
 60m-1: 243, 60m-2: 270
24SYNOWIEC MateuszGROT - Grot Ruda Śląska255/24238/2849392
 GROT - Grot Ruda Śląska
 60m-1: 255, 60m-2: 238
25KISIEL StanisławSŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw244/25245/2748951
 SŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 60m-1: 244, 60m-2: 245
26SITEK MaciejGROT - Grot Ruda Śląska263/20224/29487114
 GROT - Grot Ruda Śląska
 60m-1: 263, 60m-2: 224
27KARPA KarolDRU - Drukarz Warszawa240/28246/2648631
 DRU - Drukarz Warszawa
 60m-1: 240, 60m-2: 246
28WĘGLARZ WojciechŻOŁ - Łucznik Żołędowo242/27223/3046521
 ŻOŁ - Łucznik Żołędowo
 60m-1: 242, 60m-2: 223
29CIOPCIŃSKI WiktorHUB - Hubertus Zalesie Górne214/29249/2446361
 HUB - Hubertus Zalesie Górne
 60m-1: 214, 60m-2: 249
30OBROCKI MariuszZYW - LKS Łucznik Żywiec202/30246/2544830
 ZYW - LKS Łucznik Żywiec
 60m-1: 202, 60m-2: 246
Łuk klasyczny - Kadetki [Po 72 strzałach]
   60m-160m-2Razem10+XX
1WESOŁOWSKA ŁucjaTAL - Talent Wrocław294/ 3322/ 1616185
 TAL - Talent Wrocław
 60m-1: 294, 60m-2: 322
2BARGIEL JoannaZYW - LKS Łucznik Żywiec304/ 1289/ 359393
 ZYW - LKS Łucznik Żywiec
 60m-1: 304, 60m-2: 289
3HANKUS JulitaZYW - LKS Łucznik Żywiec296/ 2290/ 258683
 ZYW - LKS Łucznik Żywiec
 60m-1: 296, 60m-2: 290
4RAKOWSKA MajaZYW - LKS Łucznik Żywiec285/ 4284/ 6569114
 ZYW - LKS Łucznik Żywiec
 60m-1: 285, 60m-2: 284
5MATUSZEK TacjanaZYW - LKS Łucznik Żywiec276/ 6286/ 5562115
 ZYW - LKS Łucznik Żywiec
 60m-1: 276, 60m-2: 286
6WIDER AleksandraZYW - LKS Łucznik Żywiec280/ 5281/ 8561113
 ZYW - LKS Łucznik Żywiec
 60m-1: 280, 60m-2: 281
7HANKUS OliwiaZYW - LKS Łucznik Żywiec272/ 7287/ 4559121
 ZYW - LKS Łucznik Żywiec
 60m-1: 272, 60m-2: 287
8RATYŃŚKA DominikaGROT - Grot Ruda Śląska268/10280/ 954842
 GROT - Grot Ruda Śląska
 60m-1: 268, 60m-2: 280
9GRZYBEK BarbaraSŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw272/ 8273/1154541
 SŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 60m-1: 272, 60m-2: 273
10LEPA NataliaGROT - Grot Ruda Śląska269/ 9273/1054261
 GROT - Grot Ruda Śląska
 60m-1: 269, 60m-2: 273
11OZDOBA AleksandraSŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw252/13284/ 753640
 SŁM - St. Łuczniczy Marymont Warszaw
 60m-1: 252, 60m-2: 284
12SIWAK WeronikaZRYW - Zryw Dobrcz259/12255/1351440
 ZRYW - Zryw Dobrcz
 60m-1: 259, 60m-2: 255
13ZIELIŃSKA MartaGROT - Grot Ruda Śląska234/16271/1250511
 GROT - Grot Ruda Śląska
 60m-1: 234, 60m-2: 271
14ŁAWICKA ZuzannaSUR - Surma Poznań264/11230/1649441
 SUR - Surma Poznań
 60m-1: 264, 60m-2: 230
15AGACIAK DominikaTAL - Talent Wrocław248/14241/1548921
 TAL - Talent Wrocław
 60m-1: 248, 60m-2: 241
16SIŃSKA GabrielaHUB - Hubertus Zalesie Górne235/15241/1447651
 HUB - Hubertus Zalesie Górne
 60m-1: 235, 60m-2: 241
17BRZEZINA DominikaGROT - Grot Ruda Śląska224/17199/1842372
 GROT - Grot Ruda Śląska
 60m-1: 224, 60m-2: 199
18DURAŁEK GajaZRYW - Zryw Dobrcz209/18200/1740920
 ZRYW - Zryw Dobrcz
 60m-1: 209, 60m-2: 200
19MAMROWICZ NikolaDRU - Drukarz Warszawa181/19149/1933010
 DRU - Drukarz Warszawa
 60m-1: 181, 60m-2: 149

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter