XXXVII Memoriał Ireny Szydłowskiej
XXXVII Memoriał Ireny Szydłowskiej
KS Drukarz Warszawa (DRU)
Warszawa (POL), 26-28 Jun 2020
XXXVII Memoriał Ireny Szydłowskiej
Łuki klasyczne - mężczyźni
1/32
1/16
1/8
1/4
1/2
Finals
1Basiuras MichałSPOSpołem ŁódźBye
 
Basiuras Michał6
Cichy-Choroniewski Rafał0
33Byzdra KarolSŁMSt. Łuczniczy Marymont Warszaw1
32Cichy-Choroniewski RafałPŁAPłaszowianka Kraków7
Basiuras Michał7
Pękalski Roman3
17Jarosz MarcinMRKSMRKS GdańskBye
 
Jarosz Marcin2
Pękalski Roman6
 
16Pękalski RomanSŁMSt. Łuczniczy Marymont WarszawBye
Basiuras Michał7
Smoliński Arkadiusz3
9Smoliński ArkadiuszZRYWZryw DobrczBye
 
Smoliński Arkadiusz6
Czarniecki Marcin2
 
24Czarniecki MarcinZYWLKS Łucznik ŻywiecBye
Smoliński Arkadiusz6
Fałdziński Maciej2
25Sawicki PiotrPZŁPolski Związek Łuczniczy6
40Chempiński MarekDRUDrukarz Warszawa2
Sawicki Piotr4
Fałdziński Maciej6
 
8Fałdziński MaciejSTEStella KielceBye
Basiuras Michał6
Starzycki Piotr0
5Malak MateuszSUROŚ AZS Surma PoznańBye
 
Malak Mateusz6
Urbański Krzysztof0
37Urbański KrzysztofPŁAPłaszowianka KrakówBye
28Kowalski RobertMKŁMKŁ Strzała Warszawa 
Malak Mateusz6
Ogrodowczyk Mateusz4
21Ogrodowczyk MateuszSUROŚ AZS Surma PoznańBye
 
Ogrodowczyk Mateusz6
Bucki Mateusz0
 
12Bucki MateuszSTEStella KielceBye
Malak Mateusz2
Starzycki Piotr6
13Janiszewski RyszardSUROŚ AZS Surma PoznańBye
 
Janiszewski Ryszard2
Szymański Marek6
 
20Szymański MarekDRUDrukarz WarszawaBye
Szymański Marek3
Starzycki Piotr7
29Suchoński MichałSŁMSt. Łuczniczy Marymont Warszaw58
36Pusz AntoniMORMorświn Gdynia6*8+
Pusz Antoni0
Starzycki Piotr6
 Finał
4Starzycki PiotrSŁMSt. Łuczniczy Marymont WarszawByeBasiuras Michał0
Sierakowski Kacper6
Mecz o 3.
3Sierakowski KacperSŁMSt. Łuczniczy Marymont WarszawByeStarzycki Piotr3
 Napłoszek Sławomir7
Sierakowski Kacper6
Szymański Jakub0
35Wardecki WiktorSŁMSt. Łuczniczy Marymont Warszaw57
30Szymański JakubDRUDrukarz Warszawa6*8
Sierakowski Kacper6*10
Szafran Marek59
19Siczek KamilSPOSpołem ŁódźBye
 
Siczek Kamil0
Szafran Marek6
 
14Szafran MarekSPOSpołem ŁódźBye
Sierakowski Kacper6
Banaszak Jakub2
11Huszcz MaciejDRUDrukarz WarszawaBye
 
Huszcz Maciej59
Król Piotr6*10
 
22Król PiotrMKŁMKŁ Strzała WarszawaBye
Król Piotr2
Banaszak Jakub6
27Junczyk StanisławSŁMSt. Łuczniczy Marymont WarszawBye
38Zagariuk PaulZYWLKS Łucznik Żywiec 
Junczyk Stanisław0
Banaszak Jakub6
 
6Banaszak JakubBKSBKS BydgoszczBye
Sierakowski Kacper6*8
Napłoszek Sławomir57
7Pietrusiński LudwikSŁMSt. Łuczniczy Marymont WarszawBye
 
Pietrusiński Ludwik6
Chmielewski Marcin4
39Przedwojewski TomaszMORMorświn Gdynia0
26Chmielewski MarcinPZŁPolski Związek Łuczniczy6
Pietrusiński Ludwik6
Czyż Paweł0
23Wiącek AndrzejRESResovia RzeszówBye
 
Wiącek Andrzej4
Czyż Paweł6
 
10Czyż PawełRESResovia RzeszówBye
Pietrusiński Ludwik1
Napłoszek Sławomir7
15Hudyma BogdanZYWLKS Łucznik ŻywiecBye
 
Hudyma Bogdan6
Futyma Krzysztof4
 
18Futyma KrzysztofTALTalent WrocławBye
Hudyma Bogdan2
Napłoszek Sławomir6
31Wytrykus AdamROK"ROKIS" Radzymin 
34Chmielak TomaszDRUDrukarz WarszawaBye
Chmielak Tomasz 
Napłoszek SławomirBye
 
2Napłoszek SławomirSŁMSt. Łuczniczy Marymont WarszawBye

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter