XXXVII Memoriał Ireny Szydłowskiej
XXXVII Memoriał Ireny Szydłowskiej
KS Drukarz Warszawa (DRU)
Warszawa (POL), 26-28 Jun 2020
XXXVII Memoriał Ireny Szydłowskiej
Lista uczestników wg stanowiska
StanowiskoZawodnikKraj/KlubKonkurencja
Sesja 1
1AROGUSKA AlicjaSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuk klasyczny Juniorki
1BBIEŻUŃSKA MariaDRU - DRUKARZ WARSZAWAŁuk klasyczny Juniorki
1CRAK KrzysztofDRU - DRUKARZ WARSZAWAŁuk klasyczny Juniorzy
2APACZUSKA AleksandraSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuk klasyczny Juniorki
2BMIŁOŻĘBSKA MiraDRU - DRUKARZ WARSZAWAŁuk klasyczny Juniorki
3APOKROPEK BarbaraSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuk klasyczny Juniorki
3BRUTKOWSKA AleksandraMAZ - MAZOWSZE TERESINŁuk klasyczny Juniorki
4ABĄCZYK ZuzannaSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuk klasyczny Juniorki
4BWÓJCICKA KlaudiaMAZ - MAZOWSZE TERESINŁuk klasyczny Juniorki
5AŻURKO JoannaSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuk klasyczny Juniorki
5BSTACH MartynaCZA - CZARNA STRZAŁA BYTOMŁuk klasyczny Juniorki
6AGÓRA ZuzannaPŁA - PŁASZOWIANKA KRAKÓWŁuk klasyczny Juniorki
6BMICHALSKA NataliaCZA - CZARNA STRZAŁA BYTOMŁuk klasyczny Juniorki
7APINTAK PaulinaOBU - OBUWNIK PRUDNIKŁuk klasyczny Juniorki
7BNOWAK DominikaSPO - SPOŁEM ŁÓDŹŁuk klasyczny Juniorki
8ACZYŻ JuliaSUR - OŚ AZS SURMA POZNAŃŁuk klasyczny Juniorki
8BSAŁDEK IdaLEG - STRZELEC LEGNICAŁuk klasyczny Juniorki
9AGORYCKA IdaliaMOR - MORŚWIN GDYNIAŁuk klasyczny Juniorki
9BBORUSIŃSKI WiktorSTE - STELLA KIELCEŁuk klasyczny Juniorzy
10AGOCLON WeronikaTAL - TALENT WROCŁAWŁuk klasyczny Juniorki
10BCEKLARZ PawełBLE - BŁĘKIT GRUSZOWIECŁuk klasyczny Juniorzy
11ABĄTKIEWICZ BartłomiejTAL - TALENT WROCŁAWŁuk klasyczny Juniorzy
11BKORCZEWSKI EmilianSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuk klasyczny Juniorzy
12AKOZŁOWSKI AntoniTAL - TALENT WROCŁAWŁuk klasyczny Juniorzy
12BDANISZEWSKI FranciszekSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuk klasyczny Juniorzy
13AFUTYMA MaciejTAL - TALENT WROCŁAWŁuk klasyczny Juniorzy
13BKRYŃSKI ErykSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuk klasyczny Juniorzy
14AGLAZNA KrzysztofTAL - TALENT WROCŁAWŁuk klasyczny Juniorzy
14BGACA ArkadiuszBKS - BKS BYDGOSZCZŁuk klasyczny Juniorzy
15AGRABOWSKI JędrzejTAL - TALENT WROCŁAWŁuk klasyczny Juniorzy
15BTURKIEWICZ CyprianBKS - BKS BYDGOSZCZŁuk klasyczny Juniorzy
16BKĘPA KarolACH - ACHILLES DOBCZYCEŁuk klasyczny Juniorzy
17BMURGLIN WiktorTAR - TARCZA KOLBUDYŁuk klasyczny Juniorzy
17CMIODOWSKA DorotaZRYW - ZRYW DOBRCZŁuk klasyczny Juniorki
18ANOWAK ŁukaszSPO - SPOŁEM ŁÓDŹŁuk klasyczny Juniorzy
18BKOBYLNICKI SzymonCZA - CZARNA STRZAŁA BYTOMŁuk klasyczny Juniorzy
19BCHOJECKI MiłoszUNIA - UNIA PIELGRZYMKAŁuk klasyczny Juniorzy
19CGRZYWIŃSKA EwelinaZRYW - ZRYW DOBRCZŁuk klasyczny Juniorki
20ABARGIEL JoannaZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECŁuk klasyczny Kadetki
20BBRZEZINA DominikaGROT - GROT RUDA ŚLĄSKAŁuk klasyczny Kadetki
21AHANKUS OliwiaZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECŁuk klasyczny Kadetki
21BLEPA NataliaGROT - GROT RUDA ŚLĄSKAŁuk klasyczny Kadetki
22AWIDER AleksandraZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECŁuk klasyczny Kadetki
22BZIELIŃSKA MartaGROT - GROT RUDA ŚLĄSKAŁuk klasyczny Kadetki
23ARAKOWSKA MajaZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECŁuk klasyczny Kadetki
23BRATYŃŚKA DominikaGROT - GROT RUDA ŚLĄSKAŁuk klasyczny Kadetki
23CSIWAK WeronikaZRYW - ZRYW DOBRCZŁuk klasyczny Kadetki
24AHANKUS JulitaZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECŁuk klasyczny Kadetki
24BGRZYBEK BarbaraSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuk klasyczny Kadetki
25AMATUSZEK TacjanaZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECŁuk klasyczny Kadetki
25BOZDOBA AleksandraSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuk klasyczny Kadetki
25CDURAŁEK GajaZRYW - ZRYW DOBRCZŁuk klasyczny Kadetki
26AAGACIAK DominikaTAL - TALENT WROCŁAWŁuk klasyczny Kadetki
26BSIŃSKA GabrielaHUB - HUBERTUS ZALESIE GÓRNEŁuk klasyczny Kadetki
27AWESOŁOWSKA ŁucjaTAL - TALENT WROCŁAWŁuk klasyczny Kadetki
27BŁAWICKA ZuzannaSUR - OŚ AZS SURMA POZNAŃŁuk klasyczny Kadetki
28AMAMROWICZ NikolaDRU - DRUKARZ WARSZAWAŁuk klasyczny Kadetki
28BTRZÓPEK MarekBLE - BŁĘKIT GRUSZOWIECŁuk klasyczny Kadeci
29ASPUTO JerzySŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuk klasyczny Kadeci
29BSYNOWIEC MateuszGROT - GROT RUDA ŚLĄSKAŁuk klasyczny Kadeci
30AUHMA PawełSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuk klasyczny Kadeci
30BSITEK MaciejGROT - GROT RUDA ŚLĄSKAŁuk klasyczny Kadeci
31AKISIEL StanisławSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuk klasyczny Kadeci
31BSROKA JakubGROT - GROT RUDA ŚLĄSKAŁuk klasyczny Kadeci
32ADZIUBAK JanSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuk klasyczny Kadeci
32BSZŁAPAK AdrianGROT - GROT RUDA ŚLĄSKAŁuk klasyczny Kadeci
33ASPUTO JeremiSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuk klasyczny Kadeci
33BKORZONEK PawełGROT - GROT RUDA ŚLĄSKAŁuk klasyczny Kadeci
34AKUPCZAK KonradZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECŁuk klasyczny Kadeci
34BJANUS SewerynSUR - OŚ AZS SURMA POZNAŃŁuk klasyczny Kadeci
35ABĄK JakubZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECŁuk klasyczny Kadeci
35BKRYCH DawidSUR - OŚ AZS SURMA POZNAŃŁuk klasyczny Kadeci
36AOBROCKI MariuszZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECŁuk klasyczny Kadeci
36BOSUCH MaksymilianSUR - OŚ AZS SURMA POZNAŃŁuk klasyczny Kadeci
37AWIDER KazimierzZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECŁuk klasyczny Kadeci
37BBARTOSZEK KarolDRU - DRUKARZ WARSZAWAŁuk klasyczny Kadeci
38ASTEMPNIEWSKI JanHUB - HUBERTUS ZALESIE GÓRNEŁuk klasyczny Kadeci
38BKARPA KarolDRU - DRUKARZ WARSZAWAŁuk klasyczny Kadeci
39ACIOPCIŃSKI WiktorHUB - HUBERTUS ZALESIE GÓRNEŁuk klasyczny Kadeci
39BSZUMOWSKI MateuszCHR - CHROBRY GŁUCHOŁAZYŁuk klasyczny Kadeci
40AKULTYS JakubHUB - HUBERTUS ZALESIE GÓRNEŁuk klasyczny Kadeci
40BWĘGLARZ WojciechŻOŁ - ŁUCZNIK ŻOŁĘDOWOŁuk klasyczny Kadeci
41ABAUROWICZ FilipOBU - OBUWNIK PRUDNIKŁuk klasyczny Kadeci
41BBUJAK OskarŻOŁ - ŁUCZNIK ŻOŁĘDOWOŁuk klasyczny Kadeci
42AMURGLIN PatrykTAR - TARCZA KOLBUDYŁuk klasyczny Kadeci
42BRYTLEWSKI MichałMRKS - MRKS GDAŃSKŁuk klasyczny Kadeci
42CGOTKOWSKI KacperDRU - DRUKARZ WARSZAWAŁuk klasyczny Kadeci
Sesja 2
1AGRZYMEK ZuzannaZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECŁuk klasyczny Kobiety
1BGAJDA JuliaMAZ - MAZOWSZE TERESINŁuk klasyczny Kobiety
2ALEŚNIAK NataliaZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECŁuk klasyczny Kobiety
2BMACIĄGOWSKA MałgorzataMAZ - MAZOWSZE TERESINŁuk klasyczny Kobiety
3AZYZAŃSKA SylwiaZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECŁuk klasyczny Kobiety
3BMACIĄGOWSKA AlicjaMAZ - MAZOWSZE TERESINŁuk klasyczny Kobiety
4ARZĄSA JoannaZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECŁuk klasyczny Kobiety
4BNAPŁOSZEK KamilaSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuk klasyczny Kobiety
5AMYSZOR WioletaZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECŁuk klasyczny Kobiety
5BPACZUSKA AnnaSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuk klasyczny Kobiety
6APŁAZA KlaudiaZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECŁuk klasyczny Kobiety
6BSOBIERAJ EwaSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuk klasyczny Kobiety
7BOLSZEWSKA MilenaPZŁ - POLSKI ZWIĄZEK ŁUCZNICZYŁuk klasyczny Kobiety
8BKOCAJ MarlenaRES - RESOVIA RZESZÓWŁuk klasyczny Kobiety
9ASMOLIŃSKA MartaZRYW - ZRYW DOBRCZŁuk klasyczny Kobiety
9BBARAN AleksandraSTE - STELLA KIELCEŁuk klasyczny Kobiety
10ASMOLAK MartaTAL - TALENT WROCŁAWŁuk klasyczny Kobiety
11ABĄCZYK ZuzannaSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuk klasyczny Kobiety
11BSZYMAŃSKI MarekDRU - DRUKARZ WARSZAWAŁuk klasyczny Mężczyźni
12AZAJĄC MagdalenaSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuk klasyczny Kobiety
12BCHEMPIŃSKI MarekDRU - DRUKARZ WARSZAWAŁuk klasyczny Mężczyźni
13ASIERAKOWSKI KacperSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuk klasyczny Mężczyźni
13BHUSZCZ MaciejDRU - DRUKARZ WARSZAWAŁuk klasyczny Mężczyźni
14ASTARZYCKI PiotrSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuk klasyczny Mężczyźni
14BSZYMAŃSKI JakubDRU - DRUKARZ WARSZAWAŁuk klasyczny Mężczyźni
15ASUCHOŃSKI MichałSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuk klasyczny Mężczyźni
15BCHMIELAK TomaszDRU - DRUKARZ WARSZAWAŁuk klasyczny Mężczyźni
16APIETRUSIŃSKI LudwikSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuk klasyczny Mężczyźni
16BBASIURAS MichałSPO - SPOŁEM ŁÓDŹŁuk klasyczny Mężczyźni
17ANAPŁOSZEK SławomirSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuk klasyczny Mężczyźni
17BSZAFRAN MarekSPO - SPOŁEM ŁÓDŹŁuk klasyczny Mężczyźni
18AWARDECKI WiktorSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuk klasyczny Mężczyźni
18BSICZEK KamilSPO - SPOŁEM ŁÓDŹŁuk klasyczny Mężczyźni
19AJUNCZYK StanisławSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuk klasyczny Mężczyźni
19BZAGARIUK PaulZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECŁuk klasyczny Mężczyźni
20APĘKALSKI RomanSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuk klasyczny Mężczyźni
20BHUDYMA BogdanZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECŁuk klasyczny Mężczyźni
21BCZARNIECKI MarcinZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECŁuk klasyczny Mężczyźni
22ABYZDRA KarolSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuk klasyczny Mężczyźni
22BMALAK MateuszSUR - OŚ AZS SURMA POZNAŃŁuk klasyczny Mężczyźni
23ASAWICKI PiotrPZŁ - POLSKI ZWIĄZEK ŁUCZNICZYŁuk klasyczny Mężczyźni
23BOGRODOWCZYK MateuszSUR - OŚ AZS SURMA POZNAŃŁuk klasyczny Mężczyźni
24ACHMIELEWSKI MarcinPZŁ - POLSKI ZWIĄZEK ŁUCZNICZYŁuk klasyczny Mężczyźni
24BJANISZEWSKI RyszardSUR - OŚ AZS SURMA POZNAŃŁuk klasyczny Mężczyźni
25APRZEDWOJEWSKI TomaszMOR - MORŚWIN GDYNIAŁuk klasyczny Mężczyźni
25BWIĄCEK AndrzejRES - RESOVIA RZESZÓWŁuk klasyczny Mężczyźni
26APUSZ AntoniMOR - MORŚWIN GDYNIAŁuk klasyczny Mężczyźni
26BCZYŻ PawełRES - RESOVIA RZESZÓWŁuk klasyczny Mężczyźni
27BKRÓL PiotrMKŁ - MKŁ STRZAŁA WARSZAWAŁuk klasyczny Mężczyźni
28BKOWALSKI RobertMKŁ - MKŁ STRZAŁA WARSZAWAŁuk klasyczny Mężczyźni
29ABUCKI MateuszSTE - STELLA KIELCEŁuk klasyczny Mężczyźni
30AFAŁDZIŃSKI MaciejSTE - STELLA KIELCEŁuk klasyczny Mężczyźni
30BWYTRYKUS AdamROK - "ROKIS" RADZYMINŁuk klasyczny Mężczyźni
31AJAROSZ MarcinMRKS - MRKS GDAŃSKŁuk klasyczny Mężczyźni
31BCICHY-CHORONIEWSKI RafałPŁA - PŁASZOWIANKA KRAKÓWŁuk klasyczny Mężczyźni
32BSMOLIŃSKI ArkadiuszZRYW - ZRYW DOBRCZŁuk klasyczny Mężczyźni
33AURBAŃSKI KrzysztofPŁA - PŁASZOWIANKA KRAKÓWŁuk klasyczny Mężczyźni
33BFUTYMA KrzysztofTAL - TALENT WROCŁAWŁuk klasyczny Mężczyźni
34ABANASZAK JakubBKS - BKS BYDGOSZCZŁuk klasyczny Mężczyźni
35ATROJNAR MałgorzataRES - RESOVIA RZESZÓWŁuk klasyczny Kobiety
35BNARLOCH MartaMAZ - MAZOWSZE TERESINŁuk klasyczny Kobiety
Sesja 3
1AZAJDEL ZofiaTEM - TEMPO STOLARZOWICEŁuk barebow Kobiety
1BAUSTYN ZbigniewPŁA - PŁASZOWIANKA KRAKÓWŁuk barebow Mężczyźni
2AKARKOSZKA ReginaTEM - TEMPO STOLARZOWICEŁuk barebow Kobiety
3AZAGRODZKA-DOBIJA IgaKAR - KARIMA PRZĄSŁĄWŁuk barebow Kobiety
4AKWIECIEŃ DanutaPŁA - PŁASZOWIANKA KRAKÓWŁuk barebow Kobiety
5AKARKOSZKA JózefTEM - TEMPO STOLARZOWICEŁuk barebow Mężczyźni
6AKRASNOWSKI HubertTEM - TEMPO STOLARZOWICEŁuk barebow Mężczyźni
7ADOBIJA AndrzejKAR - KARIMA PRZĄSŁĄWŁuk barebow Mężczyźni
8ADIETRICH JerzyKAR - KARIMA PRZĄSŁĄWŁuk barebow Mężczyźni
9AGAWRYŚ DariuszSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuk barebow Mężczyźni
10ANOWAK DominikDEF - DEFMAR POLICEŁuk barebow Mężczyźni
10BKOPEL RobertA3D - A3D TOSZEKŁuk barebow Mężczyźni
11AMARKINTANTOVA KseniaPZŁ - POLSKI ZWIĄZEK ŁUCZNICZYŁuk bloczkowy Kobiety
12ADUDKA DorotaPZŁ - POLSKI ZWIĄZEK ŁUCZNICZYŁuk bloczkowy Kobiety
13ASZAŁAŃSKA KatarzynaLEG - STRZELEC LEGNICAŁuk bloczkowy Kobiety
14ASOSNOWSKA MonikaLEG - STRZELEC LEGNICAŁuk bloczkowy Kobiety
15ADADUŃ MarzenaDOL - DOLNOŚLĄZAK WROCŁAWŁuk bloczkowy Kobiety
16AKRÓL HannaDOL - DOLNOŚLĄZAK WROCŁAWŁuk bloczkowy Kobiety
17ABLOK BarbaraDEF - DEFMAR POLICEŁuk bloczkowy Kobiety
18AKAPUSTA MałgorzataPŁA - PŁASZOWIANKA KRAKÓWŁuk bloczkowy Kobiety
19ASTANIECZEK AnnaORL - ORLIK GOLESZÓWŁuk bloczkowy Kobiety
20ASZELĄG FilipA3D - A3D TOSZEKŁuk bloczkowy Mężczyźni
21APRZYBYLSKI ŁukaszA3D - A3D TOSZEKŁuk bloczkowy Mężczyźni
22ASZELĄG MarcinA3D - A3D TOSZEKŁuk bloczkowy Mężczyźni
23AANDRUSZKIEWICZ WłądysławA3D - A3D TOSZEKŁuk bloczkowy Mężczyźni
24ADUDKA AdamPZŁ - POLSKI ZWIĄZEK ŁUCZNICZYŁuk bloczkowy Mężczyźni
25APIOTROWSKI WojciechPZŁ - POLSKI ZWIĄZEK ŁUCZNICZYŁuk bloczkowy Mężczyźni
26AGOMOLISZEK MichałLEG - STRZELEC LEGNICAŁuk bloczkowy Mężczyźni
27AGORCZYCA KrzysztofLEG - STRZELEC LEGNICAŁuk bloczkowy Mężczyźni
27BJASIŃSKI MarcinSOKO - SOKÓŁ RADOMŁuk bloczkowy Mężczyźni
28AŻUK WłodzimierzOŻA - OŻAROWIANKA OŻARÓW MAZ.Łuk bloczkowy Mężczyźni
29ANAWROCKI TomaszOŻA - OŻAROWIANKA OŻARÓW MAZ.Łuk bloczkowy Mężczyźni
30ACHMIELEWSKI TomaszDEF - DEFMAR POLICEŁuk bloczkowy Mężczyźni
31AMICHALEWICZ ZdzisławDEF - DEFMAR POLICEŁuk bloczkowy Mężczyźni
32ABĄK KrzysztofZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECŁuk bloczkowy Mężczyźni
33APOMORSKI TomaszZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECŁuk bloczkowy Mężczyźni
34ASOBIERAJ CezaryX10 - X10 JAWORZEŁuk bloczkowy Mężczyźni
35ASTANIEWICZ RobertX10 - X10 JAWORZEŁuk bloczkowy Mężczyźni
36AWIĘZIK JerzyCCZ - COMPOUND CLUB ZŁOTA STRZAŁAŁuk bloczkowy Mężczyźni
37AŚWIĄTEK RobertMAZ - MAZOWSZE TERESINŁuk bloczkowy Mężczyźni
37BZABOROWSKI PawełSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuk bloczkowy Mężczyźni
38AKONECKI PrzemysławORL - ORLIK GOLESZÓWŁuk bloczkowy Mężczyźni
39AWALADA MariuszLZS - LZS SKS RASZÓWKAŁuk bloczkowy Mężczyźni
40ASIEŃCZAK BartoszPŁA - PŁASZOWIANKA KRAKÓWŁuk bloczkowy Mężczyźni
41AZIÓŁKOWSKI MarekDOL - DOLNOŚLĄZAK WROCŁAWŁuk bloczkowy Mężczyźni
42AKOZŁOWSKI GabrielAME - AMEOLI ŚWIEBODZICEŁuk bloczkowy Mężczyźni
42BBOGUSŁAWSKI Grzegorz5ZG - PIĄTKA ZGIERZŁuk bloczkowy Mężczyźni

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter