XXXVII Memoriał Ireny Szydłowskiej
XXXVII Memoriał Ireny Szydłowskiej
KS Drukarz Warszawa (DRU)
Warszawa (POL), 26-28 Jun 2020
XXXVII Memoriał Ireny Szydłowskiej
Lista Zawodników ustawiona wg wydarzenia
ZawodnikKraj/KlubSesjaStanowisko
BM - Łuki barebow - mężczyźni
KOPEL RobertA3D - A3D TOSZEKSes. 3 
NOWAK DominikDEF - DEFMAR POLICESes. 3 
DIETRICH JerzyKAR - KARIMA PRZĄSŁĄWSes. 3 
DOBIJA AndrzejKAR - KARIMA PRZĄSŁĄWSes. 3 
KAROŃ KrzysztofKAR - KARIMA PRZĄSŁĄWSes. 3 
AUSTYN ZbigniewPŁA - PŁASZOWIANKA KRAKÓWSes. 3 
GAWRYŚ DariuszSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWSes. 3 
KARKOSZKA JózefTEM - TEMPO STOLARZOWICESes. 3 
KRASNOWSKI HubertTEM - TEMPO STOLARZOWICESes. 3 
BW - Łuki barebow - kobiety
ZAGRODZKA-DOBIJA IgaKAR - KARIMA PRZĄSŁĄWSes. 3 
KWIECIEŃ DanutaPŁA - PŁASZOWIANKA KRAKÓWSes. 3 
KARKOSZKA ReginaTEM - TEMPO STOLARZOWICESes. 3 
ZAJDEL ZofiaTEM - TEMPO STOLARZOWICESes. 3 
CM - Łuki bloczkowe - mężczyźni
BOGUSŁAWSKI Grzegorz5ZG - PIĄTKA ZGIERZSes. 3 
ANDRUSZKIEWICZ WłądysławA3D - A3D TOSZEKSes. 3 
PRZYBYLSKI ŁukaszA3D - A3D TOSZEKSes. 3 
SZELĄG FilipA3D - A3D TOSZEKSes. 3 
SZELĄG MarcinA3D - A3D TOSZEKSes. 3 
KOZŁOWSKI GabrielAME - AMEOLI ŚWIEBODZICESes. 3 
WIĘZIK JerzyCCZ - COMPOUND CLUB ZŁOTA STRZAŁASes. 3 
CHMIELEWSKI TomaszDEF - DEFMAR POLICESes. 3 
MICHALEWICZ ZdzisławDEF - DEFMAR POLICESes. 3 
ZIÓŁKOWSKI MarekDOL - DOLNOŚLĄZAK WROCŁAWSes. 3 
WALADA MariuszLZS - LZS SKS RASZÓWKASes. 3 
ŚWIĄTEK RobertMAZ - MAZOWSZE TERESINSes. 3 
KONECKI PrzemysławORL - ORLIK GOLESZÓWSes. 3 
NAWROCKI TomaszOŻA - OŻAROWIANKA OŻARÓW MAZ.Ses. 3 
ŻUK WłodzimierzOŻA - OŻAROWIANKA OŻARÓW MAZ.Ses. 3 
DUDKA AdamPZŁ - POLSKI ZWIĄZEK ŁUCZNICZYSes. 3 
PIOTROWSKI WojciechPZŁ - POLSKI ZWIĄZEK ŁUCZNICZYSes. 3 
SIEŃCZAK BartoszPŁA - PŁASZOWIANKA KRAKÓWSes. 3 
SOBIERAJ CezaryX10 - X10 JAWORZESes. 3 
STANIEWICZ RobertX10 - X10 JAWORZESes. 3 
BĄK KrzysztofZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECSes. 3 
POMORSKI TomaszZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECSes. 3 
CW - Łuki bloczkowe - kobiety
BLOK BarbaraDEF - DEFMAR POLICESes. 3 
DADUŃ MarzenaDOL - DOLNOŚLĄZAK WROCŁAWSes. 3 
KRÓL HannaDOL - DOLNOŚLĄZAK WROCŁAWSes. 3 
STANIECZEK AnnaORL - ORLIK GOLESZÓWSes. 3 
DUDKA DorotaPZŁ - POLSKI ZWIĄZEK ŁUCZNICZYSes. 3 
MARKINTANTOVA KseniaPZŁ - POLSKI ZWIĄZEK ŁUCZNICZYSes. 3 
KAPUSTA MałgorzataPŁA - PŁASZOWIANKA KRAKÓWSes. 3 
RCM - Łuki klasyczne - kadeci
TRZÓPEK MarekBLE - BŁĘKIT GRUSZOWIECSes. 128B
SZUMOWSKI MateuszCHR - CHROBRY GŁUCHOŁAZYSes. 139B
BARTOSZEK KarolDRU - DRUKARZ WARSZAWASes. 137B
GOTKOWSKI KacperDRU - DRUKARZ WARSZAWASes. 142C
KARPA KarolDRU - DRUKARZ WARSZAWASes. 138B
KORZONEK PawełGROT - GROT RUDA ŚLĄSKASes. 133B
SITEK MaciejGROT - GROT RUDA ŚLĄSKASes. 130B
SROKA JakubGROT - GROT RUDA ŚLĄSKASes. 131B
SYNOWIEC MateuszGROT - GROT RUDA ŚLĄSKASes. 129B
SZŁAPAK AdrianGROT - GROT RUDA ŚLĄSKASes. 132B
CIOPCIŃSKI WiktorHUB - HUBERTUS ZALESIE GÓRNESes. 139A
KULTYS JakubHUB - HUBERTUS ZALESIE GÓRNESes. 140A
STEMPNIEWSKI JanHUB - HUBERTUS ZALESIE GÓRNESes. 138A
RYTLEWSKI MichałMRKS - MRKS GDAŃSKSes. 142B
BAUROWICZ FilipOBU - OBUWNIK PRUDNIKSes. 141A
JANUS SewerynSUR - SURMA POZNAŃSes. 134B
KRYCH DawidSUR - SURMA POZNAŃSes. 135B
OSUCH MaksymilianSUR - SURMA POZNAŃSes. 136B
DZIUBAK JanSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWSes. 132A
KISIEL StanisławSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWSes. 131A
SPUTO JeremiSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWSes. 133A
SPUTO JerzySŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWSes. 129A
UHMA PawełSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWSes. 130A
MURGLIN PatrykTAR - TARCZA KOLBUDYSes. 142A
BUJAK OskarŻOŁ - ŁUCZNIK ŻOŁĘDOWOSes. 141B
WĘGLARZ WojciechŻOŁ - ŁUCZNIK ŻOŁĘDOWOSes. 140B
BĄK JakubZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECSes. 135A
KUPCZAK KonradZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECSes. 134A
OBROCKI MariuszZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECSes. 136A
WIDER KazimierzZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECSes. 137A
RCW - Łuki klasyczne - kadetki
MAMROWICZ NikolaDRU - DRUKARZ WARSZAWASes. 128A
BRZEZINA DominikaGROT - GROT RUDA ŚLĄSKASes. 120B
LEPA NataliaGROT - GROT RUDA ŚLĄSKASes. 121B
RATYŃŚKA DominikaGROT - GROT RUDA ŚLĄSKASes. 123B
ZIELIŃSKA MartaGROT - GROT RUDA ŚLĄSKASes. 122B
SIŃSKA GabrielaHUB - HUBERTUS ZALESIE GÓRNESes. 126B
ŁAWICKA ZuzannaSUR - SURMA POZNAŃSes. 127B
GRZYBEK BarbaraSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWSes. 124B
OZDOBA AleksandraSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWSes. 125B
AGACIAK DominikaTAL - TALENT WROCŁAWSes. 126A
WESOŁOWSKA ŁucjaTAL - TALENT WROCŁAWSes. 127A
DURAŁEK GajaZRYW - ZRYW DOBRCZSes. 125C
SIWAK WeronikaZRYW - ZRYW DOBRCZSes. 123C
BARGIEL JoannaZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECSes. 120A
HANKUS JulitaZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECSes. 124A
HANKUS OliwiaZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECSes. 121A
MATUSZEK TacjanaZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECSes. 125A
RAKOWSKA MajaZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECSes. 123A
WIDER AleksandraZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECSes. 122A
RJM - Łuki klasyczne - juniorzy
KĘPA KarolACH - ACHILLES DOBCZYCESes. 116B
GACA ArkadiuszBKS - BKS BYDGOSZCZSes. 114B
TURKIEWICZ CyprianBKS - BKS BYDGOSZCZSes. 115B
CEKLARZ PawełBLE - BŁĘKIT GRUSZOWIECSes. 110B
KOBYLNICKI SzymonCZA - CZARNA STRZAŁA BYTOMSes. 118B
RAK KrzysztofDRU - DRUKARZ WARSZAWASes. 11C
NOWAK ŁukaszSPO - SPOŁEM ŁÓDŹSes. 118A
BORUSIŃSKI WiktorSTE - STELLA KIELCESes. 19B
DANISZEWSKI FranciszekSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWSes. 112B
KORCZEWSKI EmilianSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWSes. 111B
KRYŃSKI ErykSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWSes. 113B
BĄTKIEWICZ BartłomiejTAL - TALENT WROCŁAWSes. 111A
FUTYMA MaciejTAL - TALENT WROCŁAWSes. 113A
GLAZNA KrzysztofTAL - TALENT WROCŁAWSes. 114A
GRABOWSKI JędrzejTAL - TALENT WROCŁAWSes. 115A
KOZŁOWSKI AntoniTAL - TALENT WROCŁAWSes. 112A
MURGLIN WiktorTAR - TARCZA KOLBUDYSes. 117B
CHOJECKI MiłoszUNIA - UNIA PIELGRZYMKASes. 119B
RJW - Łuki klasyczne - juniorki
MICHALSKA NataliaCZA - CZARNA STRZAŁA BYTOMSes. 16B
STACH MartynaCZA - CZARNA STRZAŁA BYTOMSes. 15B
BIEŻUŃSKA MariaDRU - DRUKARZ WARSZAWASes. 11B
MIŁOŻĘBSKA MiraDRU - DRUKARZ WARSZAWASes. 12B
SAŁDEK IdaLEG - STRZELEC LEGNICASes. 18B
RUTKOWSKA AleksandraMAZ - MAZOWSZE TERESINSes. 13B
WÓJCICKA KlaudiaMAZ - MAZOWSZE TERESINSes. 14B
GORYCKA IdaliaMOR - MORŚWIN GDYNIASes. 19A
PINTAK PaulinaOBU - OBUWNIK PRUDNIKSes. 17A
GÓRA ZuzannaPŁA - PŁASZOWIANKA KRAKÓWSes. 16A
NOWAK DominikaSPO - SPOŁEM ŁÓDŹSes. 17B
CZYŻ JuliaSUR - SURMA POZNAŃSes. 18A
BĄCZYK ZuzannaSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWSes. 14A
PACZUSKA AleksandraSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWSes. 12A
POKROPEK BarbaraSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWSes. 13A
ROGUSKA AlicjaSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWSes. 11A
ŻURKO JoannaSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWSes. 15A
GOCLON WeronikaTAL - TALENT WROCŁAWSes. 110A
GRZYWIŃSKA EwelinaZRYW - ZRYW DOBRCZSes. 119C
MIODOWSKA DorotaZRYW - ZRYW DOBRCZSes. 117C
RM - Łuki klasyczne - mężczyźni
BANASZAK JakubBKS - BKS BYDGOSZCZSes. 234A
CHEMPIŃSKI MarekDRU - DRUKARZ WARSZAWASes. 212B
CHMIELAK TomaszDRU - DRUKARZ WARSZAWASes. 215B
HUSZCZ MaciejDRU - DRUKARZ WARSZAWASes. 213B
SZYMAŃSKI JakubDRU - DRUKARZ WARSZAWASes. 214B
SZYMAŃSKI MarekDRU - DRUKARZ WARSZAWASes. 211B
KAROŃ JędrzejKAR - KARIMA PRZĄSŁĄWSes. 229B
GOMOLISZEK MichałLEG - STRZELEC LEGNICASes. 227A
GORCZYCA KrzysztofLEG - STRZELEC LEGNICASes. 228A
KOWALSKI RobertMKŁ - MKŁ STRZAŁA WARSZAWASes. 228B
KRÓL PiotrMKŁ - MKŁ STRZAŁA WARSZAWASes. 227B
PRZEDWOJEWSKI TomaszMOR - MORŚWIN GDYNIASes. 225A
PUSZ AntoniMOR - MORŚWIN GDYNIASes. 226A
JAROSZ MarcinMRKS - MRKS GDAŃSKSes. 231A
CHMIELEWSKI MarcinPZŁ - POLSKI ZWIĄZEK ŁUCZNICZYSes. 224A
SAWICKI PiotrPZŁ - POLSKI ZWIĄZEK ŁUCZNICZYSes. 223A
CICHY-CHORONIEWSKI RafałPŁA - PŁASZOWIANKA KRAKÓWSes. 231B
URBAŃSKI KrzysztofPŁA - PŁASZOWIANKA KRAKÓWSes. 233A
CZYŻ PawełRES - RESOVIA RZESZÓWSes. 226B
WIĄCEK AndrzejRES - RESOVIA RZESZÓWSes. 225B
WYTRYKUS AdamROK - "ROKIS" RADZYMINSes. 230B
BYJOŚ RobertSIL - KS SILESIA MIECHOWICESes. 232A
BASIURAS MichałSPO - SPOŁEM ŁÓDŹSes. 216B
SICZEK KamilSPO - SPOŁEM ŁÓDŹSes. 218B
SZAFRAN MarekSPO - SPOŁEM ŁÓDŹSes. 217B
BUCKI MateuszSTE - STELLA KIELCESes. 229A
FAŁDZIŃSKI MaciejSTE - STELLA KIELCESes. 230A
JANISZWSKI RyszardSUR - SURMA POZNAŃSes. 224B
MALAK MateuszSUR - SURMA POZNAŃSes. 222B
OGRODOWCZYK MateuszSUR - SURMA POZNAŃSes. 223B
BYZDRA KarolSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWSes. 222A
JUNCZYK StanisławSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWSes. 219A
NAPŁOSZEK SławomirSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWSes. 217A
PĘKALSKI RomanSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWSes. 220A
PIETRUSIŃSKI LudwikSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWSes. 216A
REJNERT JacekSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWSes. 211A
SAPIEJ MateuszSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWSes. 214A
SIERAKOWSKI KacperSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWSes. 213A
SUCHOŃSKI MichałSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWSes. 215A
WARDECKI WiktorSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWSes. 218A
ZAJĄC MagdalenaSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWSes. 212A
ZALEWSKI MichałSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWSes. 221A
FUTYMA KrzysztofTAL - TALENT WROCŁAWSes. 233B
SMOLIŃSKI ArkadiuszZRYW - ZRYW DOBRCZSes. 232B
CZARNIECKI MarcinZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECSes. 221B
HUDYMA BogdanZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECSes. 220B
ZAGARIUK PaulZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECSes. 219B
RW - Łuki klasyczne - kobiety
ŚWIECZAK AnnaDRU - DRUKARZ WARSZAWASes. 210B
SOSNOWSKA MonikaLEG - STRZELEC LEGNICASes. 27A
SZAŁAŃSKA KatarzynaLEG - STRZELEC LEGNICASes. 28A
GAJDA JuliaMAZ - MAZOWSZE TERESINSes. 21B
MACIĄGOWSKA AlicjaMAZ - MAZOWSZE TERESINSes. 23B
MACIĄGOWSKA MałgorzataMAZ - MAZOWSZE TERESINSes. 22B
NARLOCH MartaMAZ - MAZOWSZE TERESINSes. 235B
OLSZEWSKA MilenaPZŁ - POLSKI ZWIĄZEK ŁUCZNICZYSes. 27B
KOCAJ MarlenaRES - RESOVIA RZESZÓWSes. 28B
TROJNAR MałgorzataRES - RESOVIA RZESZÓWSes. 235A
BARAN AleksandraSTE - STELLA KIELCESes. 29B
NAPŁOSZEK KamilaSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWSes. 24B
PACZUSKA AnnaSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWSes. 25B
SOBIERAJ EwaSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWSes. 26B
SMOLAK MartaTAL - TALENT WROCŁAWSes. 210A
SMOLIŃSKA MartaZRYW - ZRYW DOBRCZSes. 29A
GRZYMEK ZuzannaZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECSes. 21A
LEŚNIAK NataliaZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECSes. 22A
MYSZOR WioletaZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECSes. 25A
PŁAZA KlaudiaZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECSes. 26A
RZĄSA JoannaZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECSes. 24A
ZYZAŃSKA SylwiaZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECSes. 23A

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter