XXXVII Memoriał Ireny Szydłowskiej
XXXVII Memoriał Ireny Szydłowskiej
KS Drukarz Warszawa (DRU)
Warszawa (POL), 26-28 Jun 2020
XXXVII Memoriał Ireny Szydłowskiej
Lista uczestników wg kraju/klubu
ZawodnikStanowiskoKategoriaSesja
5ZG - PIĄTKA ZGIERZ
BOGUSŁAWSKI Grzegorz Łuk bloczkowy MężczyźniSes. 3
A3D - A3D TOSZEK
ANDRUSZKIEWICZ Włądysław Łuk bloczkowy MężczyźniSes. 3
KOPEL Robert Łuk barebow MężczyźniSes. 3
PRZYBYLSKI Łukasz Łuk bloczkowy MężczyźniSes. 3
SZELĄG Filip Łuk bloczkowy MężczyźniSes. 3
SZELĄG Marcin Łuk bloczkowy MężczyźniSes. 3
ACH - ACHILLES DOBCZYCE
KĘPA Karol16BŁuk klasyczny JuniorzySes. 1
AME - AMEOLI ŚWIEBODZICE
KOZŁOWSKI Gabriel Łuk bloczkowy MężczyźniSes. 3
BKS - BKS BYDGOSZCZ
BANASZAK Jakub34AŁuk klasyczny MężczyźniSes. 2
GACA Arkadiusz14BŁuk klasyczny JuniorzySes. 1
TURKIEWICZ Cyprian15BŁuk klasyczny JuniorzySes. 1
BLE - BŁĘKIT GRUSZOWIEC
CEKLARZ Paweł10BŁuk klasyczny JuniorzySes. 1
TRZÓPEK Marek28BŁuk klasyczny KadeciSes. 1
CCZ - COMPOUND CLUB ZŁOTA STRZAŁA
WIĘZIK Jerzy Łuk bloczkowy MężczyźniSes. 3
CHR - CHROBRY GŁUCHOŁAZY
SZUMOWSKI Mateusz39BŁuk klasyczny KadeciSes. 1
CZA - CZARNA STRZAŁA BYTOM
KOBYLNICKI Szymon18BŁuk klasyczny JuniorzySes. 1
MICHALSKA Natalia6BŁuk klasyczny JuniorkiSes. 1
STACH Martyna5BŁuk klasyczny JuniorkiSes. 1
DEF - DEFMAR POLICE
BLOK Barbara Łuk bloczkowy KobietySes. 3
CHMIELEWSKI Tomasz Łuk bloczkowy MężczyźniSes. 3
MICHALEWICZ Zdzisław Łuk bloczkowy MężczyźniSes. 3
NOWAK Dominik Łuk barebow MężczyźniSes. 3
DOL - DOLNOŚLĄZAK WROCŁAW
DADUŃ Marzena Łuk bloczkowy KobietySes. 3
KRÓL Hanna Łuk bloczkowy KobietySes. 3
ZIÓŁKOWSKI Marek Łuk bloczkowy MężczyźniSes. 3
DRU - DRUKARZ WARSZAWA
BARTOSZEK Karol37BŁuk klasyczny KadeciSes. 1
BIEŻUŃSKA Maria1BŁuk klasyczny JuniorkiSes. 1
CHEMPIŃSKI Marek12BŁuk klasyczny MężczyźniSes. 2
CHMIELAK Tomasz15BŁuk klasyczny MężczyźniSes. 2
GOTKOWSKI Kacper42CŁuk klasyczny KadeciSes. 1
HUSZCZ Maciej13BŁuk klasyczny MężczyźniSes. 2
KARPA Karol38BŁuk klasyczny KadeciSes. 1
MAMROWICZ Nikola28AŁuk klasyczny KadetkiSes. 1
MIŁOŻĘBSKA Mira2BŁuk klasyczny JuniorkiSes. 1
RAK Krzysztof1CŁuk klasyczny JuniorzySes. 1
ŚWIECZAK Anna10BŁuk klasyczny KobietySes. 2
SZYMAŃSKI Jakub14BŁuk klasyczny MężczyźniSes. 2
SZYMAŃSKI Marek11BŁuk klasyczny MężczyźniSes. 2
GROT - GROT RUDA ŚLĄSKA
BRZEZINA Dominika20BŁuk klasyczny KadetkiSes. 1
KORZONEK Paweł33BŁuk klasyczny KadeciSes. 1
LEPA Natalia21BŁuk klasyczny KadetkiSes. 1
RATYŃŚKA Dominika23BŁuk klasyczny KadetkiSes. 1
SITEK Maciej30BŁuk klasyczny KadeciSes. 1
SROKA Jakub31BŁuk klasyczny KadeciSes. 1
SYNOWIEC Mateusz29BŁuk klasyczny KadeciSes. 1
SZŁAPAK Adrian32BŁuk klasyczny KadeciSes. 1
ZIELIŃSKA Marta22BŁuk klasyczny KadetkiSes. 1
HUB - HUBERTUS ZALESIE GÓRNE
CIOPCIŃSKI Wiktor39AŁuk klasyczny KadeciSes. 1
KULTYS Jakub40AŁuk klasyczny KadeciSes. 1
SIŃSKA Gabriela26BŁuk klasyczny KadetkiSes. 1
STEMPNIEWSKI Jan38AŁuk klasyczny KadeciSes. 1
KAR - KARIMA PRZĄSŁĄW
DIETRICH Jerzy Łuk barebow MężczyźniSes. 3
DOBIJA Andrzej Łuk barebow MężczyźniSes. 3
KAROŃ Jędrzej29BŁuk klasyczny MężczyźniSes. 2
KAROŃ Krzysztof Łuk barebow MężczyźniSes. 3
ZAGRODZKA-DOBIJA Iga Łuk barebow KobietySes. 3
LEG - STRZELEC LEGNICA
GOMOLISZEK Michał27AŁuk klasyczny MężczyźniSes. 2
GORCZYCA Krzysztof28AŁuk klasyczny MężczyźniSes. 2
SAŁDEK Ida8BŁuk klasyczny JuniorkiSes. 1
SOSNOWSKA Monika7AŁuk klasyczny KobietySes. 2
SZAŁAŃSKA Katarzyna8AŁuk klasyczny KobietySes. 2
LZS - LZS SKS RASZÓWKA
WALADA Mariusz Łuk bloczkowy MężczyźniSes. 3
MAZ - MAZOWSZE TERESIN
GAJDA Julia1BŁuk klasyczny KobietySes. 2
MACIĄGOWSKA Alicja3BŁuk klasyczny KobietySes. 2
MACIĄGOWSKA Małgorzata2BŁuk klasyczny KobietySes. 2
NARLOCH Marta35BŁuk klasyczny KobietySes. 2
RUTKOWSKA Aleksandra3BŁuk klasyczny JuniorkiSes. 1
ŚWIĄTEK Robert Łuk bloczkowy MężczyźniSes. 3
WÓJCICKA Klaudia4BŁuk klasyczny JuniorkiSes. 1
MKŁ - MKŁ STRZAŁA WARSZAWA
KOWALSKI Robert28BŁuk klasyczny MężczyźniSes. 2
KRÓL Piotr27BŁuk klasyczny MężczyźniSes. 2
MOR - MORŚWIN GDYNIA
GORYCKA Idalia9AŁuk klasyczny JuniorkiSes. 1
PRZEDWOJEWSKI Tomasz25AŁuk klasyczny MężczyźniSes. 2
PUSZ Antoni26AŁuk klasyczny MężczyźniSes. 2
MRKS - MRKS GDAŃSK
JAROSZ Marcin31AŁuk klasyczny MężczyźniSes. 2
RYTLEWSKI Michał42BŁuk klasyczny KadeciSes. 1
OBU - OBUWNIK PRUDNIK
BAUROWICZ Filip41AŁuk klasyczny KadeciSes. 1
PINTAK Paulina7AŁuk klasyczny JuniorkiSes. 1
ORL - ORLIK GOLESZÓW
KONECKI Przemysław Łuk bloczkowy MężczyźniSes. 3
STANIECZEK Anna Łuk bloczkowy KobietySes. 3
OŻA - OŻAROWIANKA OŻARÓW MAZ.
NAWROCKI Tomasz Łuk bloczkowy MężczyźniSes. 3
ŻUK Włodzimierz Łuk bloczkowy MężczyźniSes. 3
POL1 - POLSKA 1
BASIURAS Michał16BŁuk klasyczny MężczyźniSes. 2
CEKLARZ Paweł10BŁuk klasyczny JuniorzySes. 1
HANKUS Oliwia21AŁuk klasyczny KadetkiSes. 1
KAPUSTA Małgorzata Łuk bloczkowy KobietySes. 3
KUPCZAK Konrad34AŁuk klasyczny KadeciSes. 1
LEŚNIAK Natalia2AŁuk klasyczny KobietySes. 2
PRZYBYLSKI Łukasz Łuk bloczkowy MężczyźniSes. 3
STACH Martyna5BŁuk klasyczny JuniorkiSes. 1
POL2 - POLSKA 2
CHOJECKI Miłosz19BŁuk klasyczny JuniorzySes. 1
PINTAK Paulina7AŁuk klasyczny JuniorkiSes. 1
TRZÓPEK Marek28BŁuk klasyczny KadeciSes. 1
WESOŁOWSKA Łucja27AŁuk klasyczny KadetkiSes. 1
POL3 - POLSKA 3
BĄTKIEWICZ Bartłomiej11AŁuk klasyczny JuniorzySes. 1
CZYŻ Julia8AŁuk klasyczny JuniorkiSes. 1
SZUMOWSKI Mateusz39BŁuk klasyczny KadeciSes. 1
WIDER Aleksandra22AŁuk klasyczny KadetkiSes. 1
PZŁ - POLSKI ZWIĄZEK ŁUCZNICZY
CHMIELEWSKI Marcin24AŁuk klasyczny MężczyźniSes. 2
DUDKA Adam Łuk bloczkowy MężczyźniSes. 3
DUDKA Dorota Łuk bloczkowy KobietySes. 3
MARKINTANTOVA Ksenia Łuk bloczkowy KobietySes. 3
OLSZEWSKA Milena7BŁuk klasyczny KobietySes. 2
PIOTROWSKI Wojciech Łuk bloczkowy MężczyźniSes. 3
SAWICKI Piotr23AŁuk klasyczny MężczyźniSes. 2
PŁA - PŁASZOWIANKA KRAKÓW
AUSTYN Zbigniew Łuk barebow MężczyźniSes. 3
CICHY-CHORONIEWSKI Rafał31BŁuk klasyczny MężczyźniSes. 2
GÓRA Zuzanna6AŁuk klasyczny JuniorkiSes. 1
KAPUSTA Małgorzata Łuk bloczkowy KobietySes. 3
KWIECIEŃ Danuta Łuk barebow KobietySes. 3
SIEŃCZAK Bartosz Łuk bloczkowy MężczyźniSes. 3
URBAŃSKI Krzysztof33AŁuk klasyczny MężczyźniSes. 2
RES - RESOVIA RZESZÓW
CZYŻ Paweł26BŁuk klasyczny MężczyźniSes. 2
KOCAJ Marlena8BŁuk klasyczny KobietySes. 2
TROJNAR Małgorzata35AŁuk klasyczny KobietySes. 2
WIĄCEK Andrzej25BŁuk klasyczny MężczyźniSes. 2
ROK - "ROKIS" RADZYMIN
WYTRYKUS Adam30BŁuk klasyczny MężczyźniSes. 2
SIL - KS SILESIA MIECHOWICE
BYJOŚ Robert32AŁuk klasyczny MężczyźniSes. 2
SPO - SPOŁEM ŁÓDŹ
BASIURAS Michał16BŁuk klasyczny MężczyźniSes. 2
NOWAK Dominika7BŁuk klasyczny JuniorkiSes. 1
NOWAK Łukasz18AŁuk klasyczny JuniorzySes. 1
SICZEK Kamil18BŁuk klasyczny MężczyźniSes. 2
SZAFRAN Marek17BŁuk klasyczny MężczyźniSes. 2
STE - STELLA KIELCE
BARAN Aleksandra9BŁuk klasyczny KobietySes. 2
BORUSIŃSKI Wiktor9BŁuk klasyczny JuniorzySes. 1
BUCKI Mateusz29AŁuk klasyczny MężczyźniSes. 2
FAŁDZIŃSKI Maciej30AŁuk klasyczny MężczyźniSes. 2
SUR - SURMA POZNAŃ
CZYŻ Julia8AŁuk klasyczny JuniorkiSes. 1
JANISZWSKI Ryszard24BŁuk klasyczny MężczyźniSes. 2
JANUS Seweryn34BŁuk klasyczny KadeciSes. 1
KRYCH Dawid35BŁuk klasyczny KadeciSes. 1
MALAK Mateusz22BŁuk klasyczny MężczyźniSes. 2
OGRODOWCZYK Mateusz23BŁuk klasyczny MężczyźniSes. 2
OSUCH Maksymilian36BŁuk klasyczny KadeciSes. 1
ŁAWICKA Zuzanna27BŁuk klasyczny KadetkiSes. 1
SŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAW
BĄCZYK Zuzanna4AŁuk klasyczny JuniorkiSes. 1
BYZDRA Karol22AŁuk klasyczny MężczyźniSes. 2
DANISZEWSKI Franciszek12BŁuk klasyczny JuniorzySes. 1
DZIUBAK Jan32AŁuk klasyczny KadeciSes. 1
GAWRYŚ Dariusz Łuk barebow MężczyźniSes. 3
GRZYBEK Barbara24BŁuk klasyczny KadetkiSes. 1
JUNCZYK Stanisław19AŁuk klasyczny MężczyźniSes. 2
KISIEL Stanisław31AŁuk klasyczny KadeciSes. 1
KORCZEWSKI Emilian11BŁuk klasyczny JuniorzySes. 1
KRYŃSKI Eryk13BŁuk klasyczny JuniorzySes. 1
NAPŁOSZEK Kamila4BŁuk klasyczny KobietySes. 2
NAPŁOSZEK Sławomir17AŁuk klasyczny MężczyźniSes. 2
OZDOBA Aleksandra25BŁuk klasyczny KadetkiSes. 1
PACZUSKA Aleksandra2AŁuk klasyczny JuniorkiSes. 1
PACZUSKA Anna5BŁuk klasyczny KobietySes. 2
PĘKALSKI Roman20AŁuk klasyczny MężczyźniSes. 2
PIETRUSIŃSKI Ludwik16AŁuk klasyczny MężczyźniSes. 2
POKROPEK Barbara3AŁuk klasyczny JuniorkiSes. 1
REJNERT Jacek11AŁuk klasyczny MężczyźniSes. 2
ROGUSKA Alicja1AŁuk klasyczny JuniorkiSes. 1
SAPIEJ Mateusz14AŁuk klasyczny MężczyźniSes. 2
SIERAKOWSKI Kacper13AŁuk klasyczny MężczyźniSes. 2
SOBIERAJ Ewa6BŁuk klasyczny KobietySes. 2
SPUTO Jeremi33AŁuk klasyczny KadeciSes. 1
SPUTO Jerzy29AŁuk klasyczny KadeciSes. 1
SUCHOŃSKI Michał15AŁuk klasyczny MężczyźniSes. 2
UHMA Paweł30AŁuk klasyczny KadeciSes. 1
WARDECKI Wiktor18AŁuk klasyczny MężczyźniSes. 2
ZAJĄC Magdalena12AŁuk klasyczny MężczyźniSes. 2
ZALEWSKI Michał21AŁuk klasyczny MężczyźniSes. 2
ŻURKO Joanna5AŁuk klasyczny JuniorkiSes. 1
TAL - TALENT WROCŁAW
AGACIAK Dominika26AŁuk klasyczny KadetkiSes. 1
BĄTKIEWICZ Bartłomiej11AŁuk klasyczny JuniorzySes. 1
FUTYMA Krzysztof33BŁuk klasyczny MężczyźniSes. 2
FUTYMA Maciej13AŁuk klasyczny JuniorzySes. 1
GLAZNA Krzysztof14AŁuk klasyczny JuniorzySes. 1
GOCLON Weronika10AŁuk klasyczny JuniorkiSes. 1
GRABOWSKI Jędrzej15AŁuk klasyczny JuniorzySes. 1
KOZŁOWSKI Antoni12AŁuk klasyczny JuniorzySes. 1
SMOLAK Marta10AŁuk klasyczny KobietySes. 2
WESOŁOWSKA Łucja27AŁuk klasyczny KadetkiSes. 1
TAR - TARCZA KOLBUDY
MURGLIN Patryk42AŁuk klasyczny KadeciSes. 1
MURGLIN Wiktor17BŁuk klasyczny JuniorzySes. 1
TEM - TEMPO STOLARZOWICE
KARKOSZKA Józef Łuk barebow MężczyźniSes. 3
KARKOSZKA Regina Łuk barebow KobietySes. 3
KRASNOWSKI Hubert Łuk barebow MężczyźniSes. 3
ZAJDEL Zofia Łuk barebow KobietySes. 3
UNIA - UNIA PIELGRZYMKA
CHOJECKI Miłosz19BŁuk klasyczny JuniorzySes. 1
X10 - X10 JAWORZE
SOBIERAJ Cezary Łuk bloczkowy MężczyźniSes. 3
STANIEWICZ Robert Łuk bloczkowy MężczyźniSes. 3
ZRYW - ZRYW DOBRCZ
DURAŁEK Gaja25CŁuk klasyczny KadetkiSes. 1
GRZYWIŃSKA Ewelina19CŁuk klasyczny JuniorkiSes. 1
MIODOWSKA Dorota17CŁuk klasyczny JuniorkiSes. 1
SIWAK Weronika23CŁuk klasyczny KadetkiSes. 1
SMOLIŃSKA Marta9AŁuk klasyczny KobietySes. 2
SMOLIŃSKI Arkadiusz32BŁuk klasyczny MężczyźniSes. 2
ZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIEC
BĄK Jakub35AŁuk klasyczny KadeciSes. 1
BĄK Krzysztof Łuk bloczkowy MężczyźniSes. 3
BARGIEL Joanna20AŁuk klasyczny KadetkiSes. 1
CZARNIECKI Marcin21BŁuk klasyczny MężczyźniSes. 2
GRZYMEK Zuzanna1AŁuk klasyczny KobietySes. 2
HANKUS Julita24AŁuk klasyczny KadetkiSes. 1
HANKUS Oliwia21AŁuk klasyczny KadetkiSes. 1
HUDYMA Bogdan20BŁuk klasyczny MężczyźniSes. 2
KUPCZAK Konrad34AŁuk klasyczny KadeciSes. 1
LEŚNIAK Natalia2AŁuk klasyczny KobietySes. 2
MATUSZEK Tacjana25AŁuk klasyczny KadetkiSes. 1
MYSZOR Wioleta5AŁuk klasyczny KobietySes. 2
OBROCKI Mariusz36AŁuk klasyczny KadeciSes. 1
POMORSKI Tomasz Łuk bloczkowy MężczyźniSes. 3
PŁAZA Klaudia6AŁuk klasyczny KobietySes. 2
RAKOWSKA Maja23AŁuk klasyczny KadetkiSes. 1
RZĄSA Joanna4AŁuk klasyczny KobietySes. 2
WIDER Aleksandra22AŁuk klasyczny KadetkiSes. 1
WIDER Kazimierz37AŁuk klasyczny KadeciSes. 1
ZAGARIUK Paul19BŁuk klasyczny MężczyźniSes. 2
ZYZAŃSKA Sylwia3AŁuk klasyczny KobietySes. 2
ŻOŁ - ŁUCZNIK ŻOŁĘDOWO
BUJAK Oskar41BŁuk klasyczny KadeciSes. 1
WĘGLARZ Wojciech40BŁuk klasyczny KadeciSes. 1

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter