XXXVII Memoriał Ireny Szydłowskiej
XXXVII Memoriał Ireny Szydłowskiej
KS Drukarz Warszawa (DRU)
Warszawa (POL), 26-28 Jun 2020
XXXVII Memoriał Ireny Szydłowskiej
Lista uczestników w porządku alabetycznym
ZawodnikStanowiskoKraj/KlubKonkurencjaSesja
A
AGACIAK Dominika26ATAL - TALENT WROCŁAWŁuki klasyczne - kadetkiSes. 1
ANDRUSZKIEWICZ Włądysław A3D - A3D TOSZEKŁuki bloczkowe - mężczyźniSes. 3
AUSTYN Zbigniew PŁA - PŁASZOWIANKA KRAKÓWŁuki barebow - mężczyźniSes. 3
B
BĄCZYK Zuzanna4ASŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuki klasyczne - juniorkiSes. 1
BĄK Jakub35AZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECŁuki klasyczne - kadeciSes. 1
BĄK Krzysztof ZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECŁuki bloczkowe - mężczyźniSes. 3
BANASZAK Jakub34ABKS - BKS BYDGOSZCZŁuki klasyczne - mężczyźniSes. 2
BARAN Aleksandra9BSTE - STELLA KIELCEŁuki klasyczne - kobietySes. 2
BARGIEL Joanna20AZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECŁuki klasyczne - kadetkiSes. 1
BARTOSZEK Karol37BDRU - DRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne - kadeciSes. 1
BASIURAS Michał16BSPO - SPOŁEM ŁÓDŹŁuki klasyczne - mężczyźniSes. 2
BĄTKIEWICZ Bartłomiej11ATAL - TALENT WROCŁAWŁuki klasyczne - juniorzySes. 1
BAUROWICZ Filip41AOBU - OBUWNIK PRUDNIKŁuki klasyczne - kadeciSes. 1
BIEŻUŃSKA Maria1BDRU - DRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne - juniorkiSes. 1
BLOK Barbara DEF - DEFMAR POLICEŁuki bloczkowe - kobietySes. 3
BOGUSŁAWSKI Grzegorz 5ZG - PIĄTKA ZGIERZŁuki bloczkowe - mężczyźniSes. 3
BORUSIŃSKI Wiktor9BSTE - STELLA KIELCEŁuki klasyczne - juniorzySes. 1
BRZEZINA Dominika20BGROT - GROT RUDA ŚLĄSKAŁuki klasyczne - kadetkiSes. 1
BUCKI Mateusz29ASTE - STELLA KIELCEŁuki klasyczne - mężczyźniSes. 2
BUJAK Oskar41BŻOŁ - ŁUCZNIK ŻOŁĘDOWOŁuki klasyczne - kadeciSes. 1
BYJOŚ Robert32ASIL - KS SILESIA MIECHOWICEŁuki klasyczne - mężczyźniSes. 2
BYZDRA Karol22ASŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuki klasyczne - mężczyźniSes. 2
C
CEKLARZ Paweł10BBLE - BŁĘKIT GRUSZOWIECŁuki klasyczne - juniorzySes. 1
CHEMPIŃSKI Marek12BDRU - DRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne - mężczyźniSes. 2
CHMIELAK Tomasz15BDRU - DRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne - mężczyźniSes. 2
CHMIELEWSKI Marcin24APZŁ - POLSKI ZWIĄZEK ŁUCZNICZYŁuki klasyczne - mężczyźniSes. 2
CHMIELEWSKI Tomasz DEF - DEFMAR POLICEŁuki bloczkowe - mężczyźniSes. 3
CHOJECKI Miłosz19BUNIA - UNIA PIELGRZYMKAŁuki klasyczne - juniorzySes. 1
CICHY-CHORONIEWSKI Rafał31BPŁA - PŁASZOWIANKA KRAKÓWŁuki klasyczne - mężczyźniSes. 2
CIOPCIŃSKI Wiktor39AHUB - HUBERTUS ZALESIE GÓRNEŁuki klasyczne - kadeciSes. 1
CZARNIECKI Marcin21BZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECŁuki klasyczne - mężczyźniSes. 2
CZYŻ Julia8ASUR - SURMA POZNAŃŁuki klasyczne - juniorkiSes. 1
CZYŻ Paweł26BRES - RESOVIA RZESZÓWŁuki klasyczne - mężczyźniSes. 2
D
DADUŃ Marzena DOL - DOLNOŚLĄZAK WROCŁAWŁuki bloczkowe - kobietySes. 3
DANISZEWSKI Franciszek12BSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuki klasyczne - juniorzySes. 1
DIETRICH Jerzy KAR - KARIMA PRZĄSŁĄWŁuki barebow - mężczyźniSes. 3
DOBIJA Andrzej KAR - KARIMA PRZĄSŁĄWŁuki barebow - mężczyźniSes. 3
DUDKA Adam PZŁ - POLSKI ZWIĄZEK ŁUCZNICZYŁuki bloczkowe - mężczyźniSes. 3
DUDKA Dorota PZŁ - POLSKI ZWIĄZEK ŁUCZNICZYŁuki bloczkowe - kobietySes. 3
DURAŁEK Gaja25CZRYW - ZRYW DOBRCZŁuki klasyczne - kadetkiSes. 1
DZIUBAK Jan32ASŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuki klasyczne - kadeciSes. 1
F
FAŁDZIŃSKI Maciej30ASTE - STELLA KIELCEŁuki klasyczne - mężczyźniSes. 2
FUTYMA Krzysztof33BTAL - TALENT WROCŁAWŁuki klasyczne - mężczyźniSes. 2
FUTYMA Maciej13ATAL - TALENT WROCŁAWŁuki klasyczne - juniorzySes. 1
G
GACA Arkadiusz14BBKS - BKS BYDGOSZCZŁuki klasyczne - juniorzySes. 1
GAJDA Julia1BMAZ - MAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne - kobietySes. 2
GAWRYŚ Dariusz SŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuki barebow - mężczyźniSes. 3
GLAZNA Krzysztof14ATAL - TALENT WROCŁAWŁuki klasyczne - juniorzySes. 1
GOCLON Weronika10ATAL - TALENT WROCŁAWŁuki klasyczne - juniorkiSes. 1
GOMOLISZEK Michał27ALEG - STRZELEC LEGNICAŁuki klasyczne - mężczyźniSes. 2
GÓRA Zuzanna6APŁA - PŁASZOWIANKA KRAKÓWŁuki klasyczne - juniorkiSes. 1
GORCZYCA Krzysztof28ALEG - STRZELEC LEGNICAŁuki klasyczne - mężczyźniSes. 2
GORYCKA Idalia9AMOR - MORŚWIN GDYNIAŁuki klasyczne - juniorkiSes. 1
GOTKOWSKI Kacper42CDRU - DRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne - kadeciSes. 1
GRABOWSKI Jędrzej15ATAL - TALENT WROCŁAWŁuki klasyczne - juniorzySes. 1
GRZYBEK Barbara24BSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuki klasyczne - kadetkiSes. 1
GRZYMEK Zuzanna1AZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECŁuki klasyczne - kobietySes. 2
GRZYWIŃSKA Ewelina19CZRYW - ZRYW DOBRCZŁuki klasyczne - juniorkiSes. 1
H
HANKUS Julita24AZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECŁuki klasyczne - kadetkiSes. 1
HANKUS Oliwia21AZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECŁuki klasyczne - kadetkiSes. 1
HUDYMA Bogdan20BZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECŁuki klasyczne - mężczyźniSes. 2
HUSZCZ Maciej13BDRU - DRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne - mężczyźniSes. 2
J
JANISZWSKI Ryszard24BSUR - SURMA POZNAŃŁuki klasyczne - mężczyźniSes. 2
JANUS Seweryn34BSUR - SURMA POZNAŃŁuki klasyczne - kadeciSes. 1
JAROSZ Marcin31AMRKS - MRKS GDAŃSKŁuki klasyczne - mężczyźniSes. 2
JUNCZYK Stanisław19ASŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuki klasyczne - mężczyźniSes. 2
K
KAPUSTA Małgorzata PŁA - PŁASZOWIANKA KRAKÓWŁuki bloczkowe - kobietySes. 3
KARKOSZKA Józef TEM - TEMPO STOLARZOWICEŁuki barebow - mężczyźniSes. 3
KARKOSZKA Regina TEM - TEMPO STOLARZOWICEŁuki barebow - kobietySes. 3
KAROŃ Jędrzej29BKAR - KARIMA PRZĄSŁĄWŁuki klasyczne - mężczyźniSes. 2
KAROŃ Krzysztof KAR - KARIMA PRZĄSŁĄWŁuki barebow - mężczyźniSes. 3
KARPA Karol38BDRU - DRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne - kadeciSes. 1
KĘPA Karol16BACH - ACHILLES DOBCZYCEŁuki klasyczne - juniorzySes. 1
KISIEL Stanisław31ASŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuki klasyczne - kadeciSes. 1
KOBYLNICKI Szymon18BCZA - CZARNA STRZAŁA BYTOMŁuki klasyczne - juniorzySes. 1
KOCAJ Marlena8BRES - RESOVIA RZESZÓWŁuki klasyczne - kobietySes. 2
KONECKI Przemysław ORL - ORLIK GOLESZÓWŁuki bloczkowe - mężczyźniSes. 3
KOPEL Robert A3D - A3D TOSZEKŁuki barebow - mężczyźniSes. 3
KORCZEWSKI Emilian11BSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuki klasyczne - juniorzySes. 1
KORZONEK Paweł33BGROT - GROT RUDA ŚLĄSKAŁuki klasyczne - kadeciSes. 1
KOWALSKI Robert28BMKŁ - MKŁ STRZAŁA WARSZAWAŁuki klasyczne - mężczyźniSes. 2
KOZŁOWSKI Antoni12ATAL - TALENT WROCŁAWŁuki klasyczne - juniorzySes. 1
KOZŁOWSKI Gabriel AME - AMEOLI ŚWIEBODZICEŁuki bloczkowe - mężczyźniSes. 3
KRASNOWSKI Hubert TEM - TEMPO STOLARZOWICEŁuki barebow - mężczyźniSes. 3
KRÓL Hanna DOL - DOLNOŚLĄZAK WROCŁAWŁuki bloczkowe - kobietySes. 3
KRÓL Piotr27BMKŁ - MKŁ STRZAŁA WARSZAWAŁuki klasyczne - mężczyźniSes. 2
KRYCH Dawid35BSUR - SURMA POZNAŃŁuki klasyczne - kadeciSes. 1
KRYŃSKI Eryk13BSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuki klasyczne - juniorzySes. 1
KULTYS Jakub40AHUB - HUBERTUS ZALESIE GÓRNEŁuki klasyczne - kadeciSes. 1
KUPCZAK Konrad34AZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECŁuki klasyczne - kadeciSes. 1
KWIECIEŃ Danuta PŁA - PŁASZOWIANKA KRAKÓWŁuki barebow - kobietySes. 3
L
LEPA Natalia21BGROT - GROT RUDA ŚLĄSKAŁuki klasyczne - kadetkiSes. 1
LEŚNIAK Natalia2AZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECŁuki klasyczne - kobietySes. 2
M
MACIĄGOWSKA Alicja3BMAZ - MAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne - kobietySes. 2
MACIĄGOWSKA Małgorzata2BMAZ - MAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne - kobietySes. 2
MALAK Mateusz22BSUR - SURMA POZNAŃŁuki klasyczne - mężczyźniSes. 2
MAMROWICZ Nikola28ADRU - DRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne - kadetkiSes. 1
MARKINTANTOVA Ksenia PZŁ - POLSKI ZWIĄZEK ŁUCZNICZYŁuki bloczkowe - kobietySes. 3
MATUSZEK Tacjana25AZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECŁuki klasyczne - kadetkiSes. 1
MICHALEWICZ Zdzisław DEF - DEFMAR POLICEŁuki bloczkowe - mężczyźniSes. 3
MICHALSKA Natalia6BCZA - CZARNA STRZAŁA BYTOMŁuki klasyczne - juniorkiSes. 1
MIODOWSKA Dorota17CZRYW - ZRYW DOBRCZŁuki klasyczne - juniorkiSes. 1
MIŁOŻĘBSKA Mira2BDRU - DRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne - juniorkiSes. 1
MURGLIN Patryk42ATAR - TARCZA KOLBUDYŁuki klasyczne - kadeciSes. 1
MURGLIN Wiktor17BTAR - TARCZA KOLBUDYŁuki klasyczne - juniorzySes. 1
MYSZOR Wioleta5AZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECŁuki klasyczne - kobietySes. 2
N
NAPŁOSZEK Kamila4BSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuki klasyczne - kobietySes. 2
NAPŁOSZEK Sławomir17ASŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuki klasyczne - mężczyźniSes. 2
NARLOCH Marta35BMAZ - MAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne - kobietySes. 2
NAWROCKI Tomasz OŻA - OŻAROWIANKA OŻARÓW MAZ.Łuki bloczkowe - mężczyźniSes. 3
NOWAK Dominik DEF - DEFMAR POLICEŁuki barebow - mężczyźniSes. 3
NOWAK Dominika7BSPO - SPOŁEM ŁÓDŹŁuki klasyczne - juniorkiSes. 1
NOWAK Łukasz18ASPO - SPOŁEM ŁÓDŹŁuki klasyczne - juniorzySes. 1
O
OBROCKI Mariusz36AZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECŁuki klasyczne - kadeciSes. 1
OGRODOWCZYK Mateusz23BSUR - SURMA POZNAŃŁuki klasyczne - mężczyźniSes. 2
OLSZEWSKA Milena7BPZŁ - POLSKI ZWIĄZEK ŁUCZNICZYŁuki klasyczne - kobietySes. 2
OSUCH Maksymilian36BSUR - SURMA POZNAŃŁuki klasyczne - kadeciSes. 1
OZDOBA Aleksandra25BSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuki klasyczne - kadetkiSes. 1
P
PACZUSKA Aleksandra2ASŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuki klasyczne - juniorkiSes. 1
PACZUSKA Anna5BSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuki klasyczne - kobietySes. 2
PĘKALSKI Roman20ASŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuki klasyczne - mężczyźniSes. 2
PIETRUSIŃSKI Ludwik16ASŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuki klasyczne - mężczyźniSes. 2
PINTAK Paulina7AOBU - OBUWNIK PRUDNIKŁuki klasyczne - juniorkiSes. 1
PIOTROWSKI Wojciech PZŁ - POLSKI ZWIĄZEK ŁUCZNICZYŁuki bloczkowe - mężczyźniSes. 3
POKROPEK Barbara3ASŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuki klasyczne - juniorkiSes. 1
POMORSKI Tomasz ZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECŁuki bloczkowe - mężczyźniSes. 3
PRZEDWOJEWSKI Tomasz25AMOR - MORŚWIN GDYNIAŁuki klasyczne - mężczyźniSes. 2
PRZYBYLSKI Łukasz A3D - A3D TOSZEKŁuki bloczkowe - mężczyźniSes. 3
PUSZ Antoni26AMOR - MORŚWIN GDYNIAŁuki klasyczne - mężczyźniSes. 2
PŁAZA Klaudia6AZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECŁuki klasyczne - kobietySes. 2
R
RAK Krzysztof1CDRU - DRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne - juniorzySes. 1
RAKOWSKA Maja23AZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECŁuki klasyczne - kadetkiSes. 1
RATYŃŚKA Dominika23BGROT - GROT RUDA ŚLĄSKAŁuki klasyczne - kadetkiSes. 1
REJNERT Jacek11ASŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuki klasyczne - mężczyźniSes. 2
ROGUSKA Alicja1ASŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuki klasyczne - juniorkiSes. 1
RUTKOWSKA Aleksandra3BMAZ - MAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne - juniorkiSes. 1
RYTLEWSKI Michał42BMRKS - MRKS GDAŃSKŁuki klasyczne - kadeciSes. 1
RZĄSA Joanna4AZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECŁuki klasyczne - kobietySes. 2
S
SAPIEJ Mateusz14ASŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuki klasyczne - mężczyźniSes. 2
SAWICKI Piotr23APZŁ - POLSKI ZWIĄZEK ŁUCZNICZYŁuki klasyczne - mężczyźniSes. 2
SAŁDEK Ida8BLEG - STRZELEC LEGNICAŁuki klasyczne - juniorkiSes. 1
SICZEK Kamil18BSPO - SPOŁEM ŁÓDŹŁuki klasyczne - mężczyźniSes. 2
SIEŃCZAK Bartosz PŁA - PŁASZOWIANKA KRAKÓWŁuki bloczkowe - mężczyźniSes. 3
SIERAKOWSKI Kacper13ASŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuki klasyczne - mężczyźniSes. 2
SIŃSKA Gabriela26BHUB - HUBERTUS ZALESIE GÓRNEŁuki klasyczne - kadetkiSes. 1
SITEK Maciej30BGROT - GROT RUDA ŚLĄSKAŁuki klasyczne - kadeciSes. 1
SIWAK Weronika23CZRYW - ZRYW DOBRCZŁuki klasyczne - kadetkiSes. 1
SMOLAK Marta10ATAL - TALENT WROCŁAWŁuki klasyczne - kobietySes. 2
SMOLIŃSKA Marta9AZRYW - ZRYW DOBRCZŁuki klasyczne - kobietySes. 2
SMOLIŃSKI Arkadiusz32BZRYW - ZRYW DOBRCZŁuki klasyczne - mężczyźniSes. 2
SOBIERAJ Cezary X10 - X10 JAWORZEŁuki bloczkowe - mężczyźniSes. 3
SOBIERAJ Ewa6BSŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuki klasyczne - kobietySes. 2
SOSNOWSKA Monika7ALEG - STRZELEC LEGNICAŁuki klasyczne - kobietySes. 2
SPUTO Jeremi33ASŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuki klasyczne - kadeciSes. 1
SPUTO Jerzy29ASŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuki klasyczne - kadeciSes. 1
SROKA Jakub31BGROT - GROT RUDA ŚLĄSKAŁuki klasyczne - kadeciSes. 1
STACH Martyna5BCZA - CZARNA STRZAŁA BYTOMŁuki klasyczne - juniorkiSes. 1
STANIECZEK Anna ORL - ORLIK GOLESZÓWŁuki bloczkowe - kobietySes. 3
STANIEWICZ Robert X10 - X10 JAWORZEŁuki bloczkowe - mężczyźniSes. 3
STEMPNIEWSKI Jan38AHUB - HUBERTUS ZALESIE GÓRNEŁuki klasyczne - kadeciSes. 1
SUCHOŃSKI Michał15ASŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuki klasyczne - mężczyźniSes. 2
SYNOWIEC Mateusz29BGROT - GROT RUDA ŚLĄSKAŁuki klasyczne - kadeciSes. 1
SZAFRAN Marek17BSPO - SPOŁEM ŁÓDŹŁuki klasyczne - mężczyźniSes. 2
SZAŁAŃSKA Katarzyna8ALEG - STRZELEC LEGNICAŁuki klasyczne - kobietySes. 2
SZELĄG Filip A3D - A3D TOSZEKŁuki bloczkowe - mężczyźniSes. 3
SZELĄG Marcin A3D - A3D TOSZEKŁuki bloczkowe - mężczyźniSes. 3
SZUMOWSKI Mateusz39BCHR - CHROBRY GŁUCHOŁAZYŁuki klasyczne - kadeciSes. 1
SZYMAŃSKI Jakub14BDRU - DRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne - mężczyźniSes. 2
SZYMAŃSKI Marek11BDRU - DRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne - mężczyźniSes. 2
SZŁAPAK Adrian32BGROT - GROT RUDA ŚLĄSKAŁuki klasyczne - kadeciSes. 1
Ś
ŚWIĄTEK Robert MAZ - MAZOWSZE TERESINŁuki bloczkowe - mężczyźniSes. 3
ŚWIECZAK Anna10BDRU - DRUKARZ WARSZAWAŁuki klasyczne - kobietySes. 2
T
TROJNAR Małgorzata35ARES - RESOVIA RZESZÓWŁuki klasyczne - kobietySes. 2
TRZÓPEK Marek28BBLE - BŁĘKIT GRUSZOWIECŁuki klasyczne - kadeciSes. 1
TURKIEWICZ Cyprian15BBKS - BKS BYDGOSZCZŁuki klasyczne - juniorzySes. 1
U
UHMA Paweł30ASŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuki klasyczne - kadeciSes. 1
URBAŃSKI Krzysztof33APŁA - PŁASZOWIANKA KRAKÓWŁuki klasyczne - mężczyźniSes. 2
W
WALADA Mariusz LZS - LZS SKS RASZÓWKAŁuki bloczkowe - mężczyźniSes. 3
WARDECKI Wiktor18ASŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuki klasyczne - mężczyźniSes. 2
WĘGLARZ Wojciech40BŻOŁ - ŁUCZNIK ŻOŁĘDOWOŁuki klasyczne - kadeciSes. 1
WESOŁOWSKA Łucja27ATAL - TALENT WROCŁAWŁuki klasyczne - kadetkiSes. 1
WIĄCEK Andrzej25BRES - RESOVIA RZESZÓWŁuki klasyczne - mężczyźniSes. 2
WIDER Aleksandra22AZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECŁuki klasyczne - kadetkiSes. 1
WIDER Kazimierz37AZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECŁuki klasyczne - kadeciSes. 1
WIĘZIK Jerzy CCZ - COMPOUND CLUB ZŁOTA STRZAŁAŁuki bloczkowe - mężczyźniSes. 3
WÓJCICKA Klaudia4BMAZ - MAZOWSZE TERESINŁuki klasyczne - juniorkiSes. 1
WYTRYKUS Adam30BROK - "ROKIS" RADZYMINŁuki klasyczne - mężczyźniSes. 2
Z
ZAGARIUK Paul19BZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECŁuki klasyczne - mężczyźniSes. 2
ZAGRODZKA-DOBIJA Iga KAR - KARIMA PRZĄSŁĄWŁuki barebow - kobietySes. 3
ZAJĄC Magdalena12ASŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuki klasyczne - mężczyźniSes. 2
ZAJDEL Zofia TEM - TEMPO STOLARZOWICEŁuki barebow - kobietySes. 3
ZALEWSKI Michał21ASŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuki klasyczne - mężczyźniSes. 2
ZIELIŃSKA Marta22BGROT - GROT RUDA ŚLĄSKAŁuki klasyczne - kadetkiSes. 1
ZIÓŁKOWSKI Marek DOL - DOLNOŚLĄZAK WROCŁAWŁuki bloczkowe - mężczyźniSes. 3
ZYZAŃSKA Sylwia3AZYW - LKS ŁUCZNIK ŻYWIECŁuki klasyczne - kobietySes. 2
Ż
ŻUK Włodzimierz OŻA - OŻAROWIANKA OŻARÓW MAZ.Łuki bloczkowe - mężczyźniSes. 3
ŻURKO Joanna5ASŁM - ST. ŁUCZNICZY MARYMONT WARSZAWŁuki klasyczne - juniorkiSes. 1
Ł
ŁAWICKA Zuzanna27BSUR - SURMA POZNAŃŁuki klasyczne - kadetkiSes. 1

Ianseo on Facebook

Ianseo on Twitter