1A | TRNKA Samuel | SAH - SPORTACADEMY HLOHOVEC | Olympijsky Luk Deti do 10 rokov |
1B | LELOVIČ Tomas | SNP - LUKOSTRELECKÝ KLUB SUCHÁ NAD P | Olympijsky Luk Deti do 10 rokov |
2A | KORENČÍKOVÁ Viktória | TUR - 1. LUKOSTRELECKÝ KLUB TURZOVKA | Olympijsky Luk Deti do 10 rokov |
2B | LAZAROVÁ Terézia | REF - REFLEX ŽILINA | Olympijsky Luk Deti do 10 rokov |
3A | JOZEFČEK Martin | LSL - LIPTOVSKÝ ŠKOLSKÝ LUKOSTRELECK | Olympijsky Luk Chlapci do 12 rokov |
3B | TARJÁNYI Peter | REF - REFLEX ŽILINA | Olympijsky Luk Chlapci do 12 rokov |
3C | KUCHÁR Matej | REF - REFLEX ŽILINA | Olympijsky Luk Chlapci do 12 rokov |
4A | DRUSKOVÁ Viktória | REF - REFLEX ŽILINA | Olympijsky Luk Dievčatá do 12 rokov |
4B | HANULIAKOVÁ Veronika | REF - REFLEX ŽILINA | Olympijsky Luk Dievčatá do 12 rokov |
4C | ADAMCOVÁ Alexandra | SAH - SPORTACADEMY HLOHOVEC | Olympijsky Luk Dievčatá do 12 rokov |
5A | KORENČÍK Timotej | TUR - 1. LUKOSTRELECKÝ KLUB TURZOVKA | Holý Luk Chlapci do 14 rokov |
5B | LUČENIČOVÁ Ester | PET - I. SŠLK PETRŽALKA | Holý Luk Dievčatá do 14 rokov |
6A | GÁLIK Roman | REF - REFLEX ŽILINA | Olympijsky Luk Neštandardná vzdialenosť |
6B | GÁLIK Samuel | REF - REFLEX ŽILINA | Olympijsky Luk Neštandardná vzdialenosť |
6C | LOKAJOVÁ Aneta | REF - REFLEX ŽILINA | Olympijsky Luk Neštandardná vzdialenosť |
7A | KUCHÁROVÁ Dana | REF - REFLEX ŽILINA | Olympijsky Luk Neštandardná vzdialenosť |
7B | VALACH Samuel | REF - REFLEX ŽILINA | Olympijsky Luk Neštandardná vzdialenosť |
7C | KOVALČÍK Róbert | LBB - LUKOSTRELEC BB | Dlhý Luk Kadeti |
8B | IVAN Denis | RAP - RED ARROWS POPRAD | Olympijsky Luk Chlapci do 14 rokov |
8C | ŠTEFANIKOVÁ Lilien | SAH - SPORTACADEMY HLOHOVEC | Olympijsky Luk Dievčatá do 14 rokov |
9A | PAGÁČIK Peter | REF - REFLEX ŽILINA | Olympijsky Luk Veteráni 2 |
9B | MYŠIAK Štefan | LBB - LUKOSTRELEC BB | Holý Luk Muži |
10A | MOLNÁR Štefan | REF - REFLEX ŽILINA | Holý Luk Muži |
10B | KÚDELČÍK Jozef | REF - REFLEX ŽILINA | Holý Luk Muži |
10C | PETRÁŇ Karel | REF - REFLEX ŽILINA | Holý Luk Muži |
11A | PAGÁČIKOVÁ Júlia | REF - REFLEX ŽILINA | Kladkový Luk Veteránky 2 |
11B | MITRINGOVÁ Anna | REF - REFLEX ŽILINA | Kladkový Luk Veteránky 2 |
11C | PAŠKO Peter | BAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ | Kladkový Luk Veteráni 2 |
12A | KUBÍČEK Libor | LKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICA | Kladkový Luk Muži |
12B | BUŽEK Vladimír | BAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ | Kladkový Luk Muži |
12C | KUBÍČEK ST. Libor | LKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICA | Kladkový Luk Muži |
13A | PAGÁČIK Juraj | REF - REFLEX ŽILINA | Kladkový Luk Muži |
13B | BOŠANSKÝ Jozef | MAT - MATHEWS-TRUBALL | Kladkový Luk Muži |
13C | ŠEDIVÝ Šimon | LKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICA | Kladkový Luk Muži |
14A | ŠIMANSKÝ Miroslav | REF - REFLEX ŽILINA | Kladkový Luk Muži |
14B | KUKLIŠ Ondrej | LKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICA | Kladkový Luk Muži |
14C | ŠULCOVÁ Miriam | LKS - LUKOSTRELECKÝ KLUB SENICA | Kladkový Luk Ženy |
15A | KOČUTOVÁ Petra | REF - REFLEX ŽILINA | Kladkový Luk Ženy |
15B | KOČUTOVÁ Lucia | REF - REFLEX ŽILINA | Kladkový Luk Ženy |
15C | SCHINDLEROVÁ Sarah | RAP - RED ARROWS POPRAD | Kladkový Luk Ženy |
16A | ZAUŠKA Dávid | REF - REFLEX ŽILINA | Olympijsky Luk Kadeti |
16B | PAGÁČIK Filip | REF - REFLEX ŽILINA | Olympijsky Luk Kadeti |
16C | MAJERÍK Andrej | LSL - LIPTOVSKÝ ŠKOLSKÝ LUKOSTRELECK | Olympijsky Luk Kadeti |
17A | ŠUTEK Adam | REF - REFLEX ŽILINA | Olympijsky Luk Kadeti |
17B | KÚDELČÍK Ján | REF - REFLEX ŽILINA | Olympijsky Luk Kadeti |
17C | MACKOVČIN Viliam | BAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ | Olympijsky Luk Kadeti |
18A | BENDÍKOVÁ Elena | MKA - MK ARCHERY | Olympijsky Luk Kadetky |
18B | DRUSKOVÁ Kristína | MKA - MK ARCHERY | Olympijsky Luk Kadetky |
18C | MIKLOŠKOVÁ Sára | LSL - LIPTOVSKÝ ŠKOLSKÝ LUKOSTRELECK | Olympijsky Luk Kadetky |
19A | INGELIOVÁ Emma | BAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ | Olympijsky Luk Kadetky |
19B | PETRÁŇOVÁ Alžbeta | REF - REFLEX ŽILINA | Olympijsky Luk Kadetky |
20A | KAPUSTA Ľubomír | REF - REFLEX ŽILINA | Olympijsky Luk Veteráni |
20B | FILIP Ján | REF - REFLEX ŽILINA | Olympijsky Luk Veteráni |
21A | KOVALČÍKOVÁ Kristína | LBB - LUKOSTRELEC BB | Olympijsky Luk Juniorky |
21B | KRUŽEL Miroslav | REF - REFLEX ŽILINA | Olympijsky Luk Muži |
21C | SCHINDLER Vlastimil | RAP - RED ARROWS POPRAD | Olympijsky Luk Muži |
22A | CÁDER Tomáš | BAV - BLUE ARROWS VINIČNÉ | Olympijsky Luk Muži |
22B | HANULIAK Ján Jakub | MKA - MK ARCHERY | Olympijsky Luk Muži |
22C | IVAN Dávid | RAP - RED ARROWS POPRAD | Olympijsky Luk Muži |
23A | CHNÚRIK Alojz | MKA - MK ARCHERY | Olympijsky Luk Muži |
23B | HANULIAK Ján | MKA - MK ARCHERY | Olympijsky Luk Muži |
24A | KOLLÁRIK Ivan | PER - LUKOSTRELECKÝ KLUB PERUN | Olympijsky Luk Muži |
24B | BRASO Pavel | LKZ - LUKOSTRELECKÝ KLUB ŽILINA | Olympijsky Luk Muži |